Muzułmanom we Francji przeszkadza wszystko dowód.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Arius
Posty: 4884
Rejestracja: 25 lut 2008, 16:32
Lokalizacja: kosmopolita

Post autor: Arius »

realista pisze:Niestety, ale największym błędem europejczyków jest tolerowanie Islamu. Cywilizacja zachodnia strzela sobie w stopę pozwalając swobodnie biedocie islamskiej masowo napływać do europy. Jeżeli w tej materii nic się nie zmieni to czeka nas podobny upadek do śmierci cesarstwa rzymskiego.
Prędzej zapanuje królestwo JHWH, więc się nie przejmuje polityką rządów ludzkich.

izraelita
Posty: 1245
Rejestracja: 07 kwie 2009, 9:39
Kontakt:

Post autor: izraelita »

hudhud70 pisze:yaper ale to chyba dla was szczęście spotkać sie z Jezusem to czego się obawiasz czyżbyś stracił wiarę ? powinieneś sam jechać głosić Chrystusa proponuje do Afganistanu może będziesz miał to szczęście i zostaniesz męczennikiem pamiętaj wiara bez uczynków jest martwa
a twoja nadzieja ma być w tamtym życiu a nie a tym świecie no chyba że jakoś twoja wiara osłabła bo wszak Jezus powiedział nie bójcie sie tych którzy zabijają ciało.... widzę że nie jesteś prawdziwym chrześcijaninem bo prawdziwy chrześcijanin nie boi się śmierci bo Jezus przecież śmierć zwyciężył,,, ale jakoś wszyscy chrześcijanie umierają :) jakie to wszystko dziwne i zarazem tajemnicze

coś ci powiem dla mnie najgłupszy talib jest więcej wart niż najmądrzejszy chrześcijanin bo ten talib nigdy nie zwróci się w potrzebie do jakiegoś truchła zmarłego tylko zawsze do Boga i nie wierzy w synów boga matkę boga dziadka boga czy inne truchła i spróchniałe deski w których pokładacie nadzieje...

bo wie że wszystko zawdzięcza tylko Bogu a nie świętemu Antoniemu Krzysztofowi czy jakiejś innej zjawie która dawno w grobie zgniła ... Amin
moderacja może by interweniowała - jakieś reakcje na takie posty by się przydały

realista
Posty: 576
Rejestracja: 14 maja 2009, 11:51
Kontakt:

Post autor: realista »

Prędzej zapanuje królestwo JHWH, więc się nie przejmuje polityką rządów ludzkich.
Do roku 2060 islamiści będą stanowić w niektórych krajach europejskich przynajmniej połowę ludnośći. Nie są to zbyt optymistyczne prognozy dla kultury europejskiej względnie tego co z niej pozostało. Często ludzie ignorują pewne zjawiska a później użalają się gdy z tego powodu spotykają ich przykre dolegliwości, dlatego ignorancja w tym wypadku jest zdecydowanie złym rozwiązaniem.
Izraelito nie ma się czym przejmować te posty oddają ducha islamu i utwierdzają mnie w przekonaniu, że z islamem należy rozmawiać w sposób jaki narzuca islam.
Dla mnie uniwersalnie brzmią słowa proroka Joela Obwołajcie to wśród narodów! Ogłoście świętą wojnę! Powołajcie pod broń bohaterów, niech przyjdą i wyruszą wszyscy wojownicy! Przekujcie swoje lemiesze na miecze, a swoje sierpy na oszczepy! Kto słaby, niech mówi: Jestem bohaterem! Przychodźcie śpiesznie, wy, wszystkie okoliczne narody! Zbierzcie się! Panie, sprowadź tam swoich bohaterów! jeżeli w takim tempie będzie szła kolonizacja kontynentu europejskiego przez muzułmanów to prędzej czy później nastąpi otwarty konflikt dlatego niezwykle istotna jest stabilna pozycja Izraela na Bliskim Wschodzie, który stanowi swego rodzaju tarcze przed różnej maści oszołomstwem islamskim.
Pozdrawiam

izraelita
Posty: 1245
Rejestracja: 07 kwie 2009, 9:39
Kontakt:

Post autor: izraelita »

realista pisze:
Prędzej zapanuje królestwo JHWH, więc się nie przejmuje polityką rządów ludzkich.
Do roku 2060 islamiści będą stanowić w niektórych krajach europejskich przynajmniej połowę ludnośći. Nie są to zbyt optymistyczne prognozy dla kultury europejskiej względnie tego co z niej pozostało. Często ludzie ignorują pewne zjawiska a później użalają się gdy z tego powodu spotykają ich przykre dolegliwości, dlatego ignorancja w tym wypadku jest zdecydowanie złym rozwiązaniem.
Izraelito nie ma się czym przejmować te posty oddają ducha islamu i utwierdzają mnie w przekonaniu, że z islamem należy rozmawiać w sposób jaki narzuca islam.
Dla mnie uniwersalnie brzmią słowa proroka Joela Obwołajcie to wśród narodów! Ogłoście świętą wojnę! Powołajcie pod broń bohaterów, niech przyjdą i wyruszą wszyscy wojownicy! Przekujcie swoje lemiesze na miecze, a swoje sierpy na oszczepy! Kto słaby, niech mówi: Jestem bohaterem! Przychodźcie śpiesznie, wy, wszystkie okoliczne narody! Zbierzcie się! Panie, sprowadź tam swoich bohaterów! jeżeli w takim tempie będzie szła kolonizacja kontynentu europejskiego przez muzułmanów to prędzej czy później nastąpi otwarty konflikt dlatego niezwykle istotna jest stabilna pozycja Izraela na Bliskim Wschodzie, który stanowi swego rodzaju tarcze przed różnej maści oszołomstwem islamskim.
Pozdrawiam
Tak to prawda powinniśmy być codziennie wdzięczni Izraelowi za powstrzymywanie militarne i polityczne Islamu .

Henryk
Posty: 11686
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

izraelita pisze:Tak to prawda powinniśmy być codziennie wdzięczni Izraelowi za powstrzymywanie militarne i polityczne Islamu .
A może lepiej prosić o nadejście czasów:
Za 12:10 Bg "I wyleję na dom Dawidowy, i na obywateli Jeruzalemskich Ducha łaski i modlitw, a patrzyć będą na mię, którego przebodli; i płakać będą nad nim płaczem, jako nad jednorodzonym; gorzko, mówię, płakać będą nad nim, jako gorzko płaczą nad pierworodnym."
So 3:9 Bg "Bo na ten czas przywrócę narodom wargi czyste, któremiby wzywali wszyscy imienia Pańskiego, a służyli mu jednomyślnie."
Iz 2:4 Bg "I będzie sądził między narodami, a będzie karał wiele ludzi.I przekują miecze swe na lemiesze, a włócznie swe na sierpy; nie podniesie naród przeciw narodowi miecza, ani się będą ćwiczyć do bitwy."
Myślę, że lepsze jest pokładanie zufania w Bogu niż w czołgach i samolotach...
Dziwne, że obaj potomkowie Abrahama aż tak nienawidzą się...
Rdz 21:18 Bw „Wstań, podnieś chłopca i ujmij go ręką swoją, bo uczynię z niego naród wielki.”
Bóg już wszystko zaplanował. Nasze chęci zmiany tego pozostają tylko "pobożnymi" życzeniami.

EMET
Posty: 11282
Rejestracja: 04 wrz 2006, 17:31

Post autor: EMET »

izraelita pisze:
hudhud70 pisze:yaper ale to chyba dla was szczęście spotkać sie z Jezusem to czego się obawiasz czyżbyś stracił wiarę ? powinieneś sam jechać głosić Chrystusa proponuje do Afganistanu może będziesz miał to szczęście i zostaniesz męczennikiem pamiętaj wiara bez uczynków jest martwa
a twoja nadzieja ma być w tamtym życiu a nie a tym świecie no chyba że jakoś twoja wiara osłabła bo wszak Jezus powiedział nie bójcie sie tych którzy zabijają ciało.... widzę że nie jesteś prawdziwym chrześcijaninem bo prawdziwy chrześcijanin nie boi się śmierci bo Jezus przecież śmierć zwyciężył,,, ale jakoś wszyscy chrześcijanie umierają :) jakie to wszystko dziwne i zarazem tajemnicze

coś ci powiem dla mnie najgłupszy talib jest więcej wart niż najmądrzejszy chrześcijanin bo ten talib nigdy nie zwróci się w potrzebie do jakiegoś truchła zmarłego tylko zawsze do Boga i nie wierzy w synów boga matkę boga dziadka boga czy inne truchła i spróchniałe deski w których pokładacie nadzieje...

bo wie że wszystko zawdzięcza tylko Bogu a nie świętemu Antoniemu Krzysztofowi czy jakiejś innej zjawie która dawno w grobie zgniła ... Amin
moderacja może by interweniowała - jakieś reakcje na takie posty by się przydały

EMET:
Chociaż nie sympatyzuję z katolicyzmem, to też tak uważam.

Skoro ktoś sygnalizuje, że 'śmierć jest chwalebna, a więc zabijanie chrześcijan przez muzułmanów otwiera owym jakoby drogę do szczęścia' - jest to cynizmem i bezczelnością; żeby tylko tak napisać.

Równie może to przecież spotkać i niekatolików; na co zresztą są dowody, o czym też niejednokrotnie np. 'Rozgłośnia Radia Watykańskiego' na I Programie Polskiego Radia.

Taka to i owa "wspaniałomyślność" Islamu.
Inne post/y/ hudhuda70 też są w duchu szyderczo napastliwym; o czym i ja, świadek Jehowy, się przekonałem.


Stephanos, ps. EMET
„Wielu będzie biegać tu i tam [po hebrajsku: < jᵊszōṭᵊṭû >], i nastanie obfitość prawdziwej wiedzy” -- Daniela 12:4b; ‘PNŚ-2018’, Przypis.

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Post autor: nike »

hudhud70,Proszę bez oskarżeń. nike

hudhud70
Posty: 155
Rejestracja: 27 lip 2009, 19:03

Post autor: hudhud70 »

nike, oskarżeń o co ?
hudhud

hudhud70
Posty: 155
Rejestracja: 27 lip 2009, 19:03

Post autor: hudhud70 »

EMET, czy Jehowa nie wypowiada się w duchu szyderczo napastliwym wobec np bałwochwalców i ja czynie to samo :) np satyra na bałwochwalców ...Biblia


i uczyni Allah waszą religię największa chociażby bałwochwalcy czuli do tego wstręt :) Koran

dlatego królestwo Boże zostanie wam zabrane i dane narodowi który będzie wydawał owoce.......... narodowi!
hudhud

hudhud70
Posty: 155
Rejestracja: 27 lip 2009, 19:03

Post autor: hudhud70 »

bo jeśli tylko w tym życiu pokładamy nadzieję w bogu jesteśmy najbardziej pożałowania godni :) Biblia czy apostołowie byli szydercami? według ciebie elmet
hudhud

hudhud70
Posty: 155
Rejestracja: 27 lip 2009, 19:03

Post autor: hudhud70 »

a gdzie ty wyczytałeś że się nienawidzą chodzi ci o Palestynę wiesz jakie jest pochodzenia Palestyńczyków ?...... sadzisz że muzułmanie nienawidzą żydów? od pradziejów? wiesz ze Pakistańczycy pomagali żydowskim uchodźcom Palestyńczycy pomagali na początku żydom sie osiedlać i załowali ich i pomagali .... dopóki ci nie ursoli w siłę i nie zaczęli ich zabijać ....

a ps żydzi tez przyjmują Islam ..... nad żydem który przyjmie chrześcijaństwo rodzina odmawia kadisz ale jeśli żyd przyjmie Islam to nie,,, żydzi wiedza ze Islam to religia Boga...
hudhud

Awatar użytkownika
Yarpen Zirgin
Posty: 15699
Rejestracja: 22 maja 2006, 10:16
Kontakt:

Post autor: Yarpen Zirgin »

Hudhud, ja ciągle czekam na odpowiedź:

Czy można w państwach muzułmańskich stracić życie za przejście z islamu na chrześcijaństwo?
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

hudhud70
Posty: 155
Rejestracja: 27 lip 2009, 19:03

Post autor: hudhud70 »

a czytałeś wcześniejsze moje posty ? pewnie że może czsami mam wrażenie że nie czytasz co piszę
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2009, 21:23 przez hudhud70, łącznie zmieniany 1 raz.
hudhud

Awatar użytkownika
Yarpen Zirgin
Posty: 15699
Rejestracja: 22 maja 2006, 10:16
Kontakt:

Post autor: Yarpen Zirgin »

No to nie dziw się, że postrzegamy islam jako zagrożenie.
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

EMET
Posty: 11282
Rejestracja: 04 wrz 2006, 17:31

Post autor: EMET »

hudhud70 pisze:EMET, czy Jehowa nie wypowiada się w duchu szyderczo napastliwym wobec np bałwochwalców i ja czynie to samo :) np satyra na bałwochwalców ...Biblia


i uczyni Allah waszą religię największa chociażby bałwochwalcy czuli do tego wstręt :) Koran

dlatego królestwo Boże zostanie wam zabrane i dane narodowi który będzie wydawał owoce.......... narodowi!

EMET:
A któż to ów "bałwan", którego niby chwalcą jestem?

Przecież wierzę w jednego jedynego Boga JHVH i jedynie Jego wielbię.
Któż zatem owym 'bożkiem' poza Bogiem Jehową?

Proszę o konkrety.


Stephanos, ps. EMET
„Wielu będzie biegać tu i tam [po hebrajsku: < jᵊszōṭᵊṭû >], i nastanie obfitość prawdziwej wiedzy” -- Daniela 12:4b; ‘PNŚ-2018’, Przypis.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Islam”