Zydowski Nowy Rok 2016 -5777 ....

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Klangman
Posty: 200
Rejestracja: 29 paź 2013, 17:07

Post autor: Klangman »

Queza pisze:
Klangman pisze:
Queza pisze:
Krystian pisze:To zapodaj, co oznacza 666 w Biblii :!:
A po co Ci to wiedzieć? Ważne, że diabeł się tej liczby boi.
Skąd wiesz, że diabeł się jej boi?
Wiem, bo diabeł jest człowiekiem i ja Go znam. Unika szóstek jak ognia, chociaż wyliczyłam, że jest bliżej trzech szóstek niż myśli (myślał), bo znajdują się w Jego imieniach i nazwisku: pierwsze Jego imię zawiera 6 liter, drugie imię zawiera 6 liter i nazwisko 6 liter. Na świat w jednym czasie przyszedł On i ja - gwiazda poranna, także centrum poznania jest w Bieszczadach, a dokładnie w Ustrzykach Dolnych, a nie w Poznaniu.
Centrum Poznania jest wszędzie tam, gdzie akt seksualny jest konsekwencją prawdziwej , wzajemnej Miłości.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6287
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

Klangman pisze:Centrum Poznania jest wszędzie tam, gdzie akt seksualny jest konsekwencją prawdziwej , wzajemnej Miłości.
Ja dopiero myślę spotkać taką wzajemną, prawdziwą miłość, a akt seksualny bez miłości co to jest? Miałam chłopaka w 2011 roku, który mówił, że występuję w Jego snach erotycznie?
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6287
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

Klangman pisze:
Queza pisze:
Klangman pisze:c) do prób zdefiniowania Boga (nauka i religia wkrótce się połączą)
Chciałabym, żeby istnienie Boga zostało udowodnione, myślisz, że dojdzie do tego?
Pracuję nad tym.
A kim jesteś z zawodu?
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Klangman
Posty: 200
Rejestracja: 29 paź 2013, 17:07

Post autor: Klangman »

Queza pisze:
Klangman pisze:Centrum Poznania jest wszędzie tam, gdzie akt seksualny jest konsekwencją prawdziwej , wzajemnej Miłości.
Ja dopiero myślę spotkać taką wzajemną, prawdziwą miłość, a akt seksualny bez miłości co to jest? Miałam chłopaka w 2011 roku, który mówił, że występuję w Jego snach erotycznie?
Życzę Ci tego byś takiej miłości doświadczyła :)

Klangman
Posty: 200
Rejestracja: 29 paź 2013, 17:07

Post autor: Klangman »

Queza pisze:
Klangman pisze:
Queza pisze:
Klangman pisze:c) do prób zdefiniowania Boga (nauka i religia wkrótce się połączą)
Chciałabym, żeby istnienie Boga zostało udowodnione, myślisz, że dojdzie do tego?
Pracuję nad tym.
A kim jesteś z zawodu?
Nie mam jako takiego zawodu. Robię to co potrafię. Mój dowód na istnienie Boga związny jest z ukazaniem Go jako Mocy realizującej swój zamysł poprzez ludzi. Odnajduję logikę tam gdzie inni nie widzą sensu. Wobec tego mogę być postrzegany jako szaleniec. Wynika to z narzuconych sobie przez ludzkość ram poznawczych. Ja wykraczam poza przyjęte schematy i uważam, że wykazuję się logiką, której nikt nie może podważyć.

Przykład?

Wiem, że moje odkrycia związane z liczbą 432 są kontrowersyjne.
Dowód na wsparcie?

Wystarczy wziąć 432 x 432 i zrobić z tego współrzędne:

432x432 = 186624

Południk uzyskamy przez podzielnie liczby na trzy równe części. 18 66 i 24 -- > 18 godzin 66 minut i 24 sekundy -- > 19 godzin 6 minut i 24 sekundy -- > E 19°06.24

Równoleżnik uzyskamy traktując 186624 sekundy jako liczbę godzin, minut i sekund. Otzrymamy 51 godzin, 50 minut i 24 sekundy -- > N 51°50.24

Rezultat:

https://www.google.com/maps/place/51%C2 ... !1s0x0:0x0

(NALEŻY WKLEJAĆ CAŁY LINK)

Miejscowość KONTREWERS podobno kiedyś nazywała się KONTROWERS.

Zatem łatwo zauważyć, że rozwój nauki (GPS, Internet) umożliwił mi dokonanie odpowiednich odkryć, w których kluczową rolę odgrywa pitagorejska częstotliwość dźwięku A (432 Hz).
Ostatnio zmieniony 18 lut 2020, 20:42 przez Klangman, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4139
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

Quran mówi, że Bóg jest ponad tym co Jemu przypisują, wiara natomiast wystarczająco poręcza przed ludźmi o Prawdzie Bożej. Ów dowód leży dla poszczególnych ludzi w innych miejscach

Quran 21:22
A gdyby na niebie i ziemi byli bogowie, poza Bogiem, to one uległyby zniszczeniu. Chwała Bogu, Panu Tronu! On jest ponad to, co Jemu przypisują!

Łk 18:8 eib "Mówię wam: Szybko weźmie ich w obronę. Tylko czy Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?"
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

Klangman
Posty: 200
Rejestracja: 29 paź 2013, 17:07

Post autor: Klangman »

radek pisze:Quran mówi, że Bóg jest ponad tym co Jemu przypisują, wiara natomiast wystarczająco poręcza przed ludźmi o Prawdzie Bożej. Ów dowód leży dla poszczególnych ludzi w innych miejscach

Quran 21:22
A gdyby na niebie i ziemi byli bogowie, poza Bogiem, to one uległyby zniszczeniu. Chwała Bogu, Panu Tronu! On jest ponad to, co Jemu przypisują!

Łk 18:8 eib "Mówię wam: Szybko weźmie ich w obronę. Tylko czy Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?"
Nie zdziwiłbym się, gdyby Koran również nawiązywał do dźwięków :)
Cytat z Łk 18:8 idealnie w punkt ;) (to tak w ramach kontrowersji)

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

Klangman pisze:Chętnie poznałbym inne dowody na wyjątkowość centrum Poznania :)

Według mnie 666 można rozumieć na wielu płaszczyznach. Dla świata najważniejsza będzie ta powiązana ze zdobywaniem informacji. 666 to pełnia informacji (stąd też musi nawiązywać do CENTRUM POZNANIA), która jest źle wykorzystywana. Informacja może prowadzić:
a) do kontroli społeczeństw
b) do definiowania wszystkiego (np. miłość to tylko biochemia mózgu, talenty to tylko sekwencja genów) co uważam za błąd, bo takie podejście ostatecznie prowadzi do tworzenia bazy danych i w konsekwencji do kontroli (zwłaszcza w połączeniu z rozwojem analizującej sztucznej inteligencji)
c) do prób zdefiniowania Boga (nauka i religia wkrótce się połączą) i utożsamienia Go z ogółem ludzkości (ale tej z przyszłości). Znany nam świat zostanie zinterpretowany jako jedna z wielu symulacji komputerowych.

W Apokalipsie napisano, że człowiek postawi pomnik Bestii i wszyscy ludzie się jej pokłonią i pójdą w podziwie za nią. Obawiam się, że może chodzić o uzależnienie od informacji, to ona będzie wkrótce najpotężniejszą pokusą człowieka.
Zadałem ci konkretne pytanie, a ty mi jakieś idiotyzmy podajesz
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6287
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

Klangman pisze:Życzę Ci tego byś takiej miłości doświadczyła :)
Dziękuję, znaki na Niebie i wróżki mi mówią, że spotkam prawdziwą miłość.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Klangman
Posty: 200
Rejestracja: 29 paź 2013, 17:07

Post autor: Klangman »

Krystian pisze:
Klangman pisze:Chętnie poznałbym inne dowody na wyjątkowość centrum Poznania :)

Według mnie 666 można rozumieć na wielu płaszczyznach. Dla świata najważniejsza będzie ta powiązana ze zdobywaniem informacji. 666 to pełnia informacji (stąd też musi nawiązywać do CENTRUM POZNANIA), która jest źle wykorzystywana. Informacja może prowadzić:
a) do kontroli społeczeństw
b) do definiowania wszystkiego (np. miłość to tylko biochemia mózgu, talenty to tylko sekwencja genów) co uważam za błąd, bo takie podejście ostatecznie prowadzi do tworzenia bazy danych i w konsekwencji do kontroli (zwłaszcza w połączeniu z rozwojem analizującej sztucznej inteligencji)
c) do prób zdefiniowania Boga (nauka i religia wkrótce się połączą) i utożsamienia Go z ogółem ludzkości (ale tej z przyszłości). Znany nam świat zostanie zinterpretowany jako jedna z wielu symulacji komputerowych.

W Apokalipsie napisano, że człowiek postawi pomnik Bestii i wszyscy ludzie się jej pokłonią i pójdą w podziwie za nią. Obawiam się, że może chodzić o uzależnienie od informacji, to ona będzie wkrótce najpotężniejszą pokusą człowieka.
Zadałem ci konkretne pytanie, a ty mi jakieś idiotyzmy podajesz
Przede wszystkim to o czym napisałem to nie są idiotyzmy, tylko pewna interpretacja, którą można próbować bronić. Można też się z nią spierać. Jestem zwolennikiem rzeczowych dyskusji, a nie krótkich, nic nie wnoszących i raczej obraźliwych komunikatów. Zakreśliłeś jedną część mojej wypowiedzi, a nie odniosłeś się do właściwego przeliczenia liczby człowieka. Jeśli masz ochotę angażować się w polemikę na poziomie pana o pseudonimie Bobo, to zakończmy ją już teraz. Cenię dyskusję z ludźmi o tęgich, ale otwartych umysłach, którzy kulturalnie potrafią argumentować i podchodzą z szacunkiem do argumentów drugiej strony.
Ostatnio zmieniony 18 lut 2020, 22:03 przez Klangman, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6287
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

Klangman pisze:Cenię dyskusję z ludźmi o tęgich, ale otwartych umysłach,
Ja jestem tęga pod względem fizycznym i duchowym, a pod względem umysłowym jestem cieńka. :-D
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4139
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

Pod względem muzycznym i wizualnym 6 nawiązuje do G. Szóstym tonem gamy jest A, a tuż przed nim jest rozpoczęcie drugiej gamy durowej w znaczeniu chromatycznym, czyli G
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Wiem jedno, że muzyka 432Hz działa dobrze (na mnie) i na pewno coś w tym jest.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6287
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

radek pisze:Pod względem muzycznym i wizualnym 6 nawiązuje do G. Szóstym tonem gamy jest A, a tuż przed nim jest rozpoczęcie drugiej gamy durowej w znaczeniu chromatycznym, czyli G
Jest też "szósty zmysł".
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Klangman
Posty: 200
Rejestracja: 29 paź 2013, 17:07

Post autor: Klangman »

Queza pisze:
radek pisze:Pod względem muzycznym i wizualnym 6 nawiązuje do G. Szóstym tonem gamy jest A, a tuż przed nim jest rozpoczęcie drugiej gamy durowej w znaczeniu chromatycznym, czyli G
Jest też "szósty zmysł".
Nie zapominajmy o sześciu kucharkach ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Judaizm”