Żydożercom NIE !

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

tropiciel pisze: A co ty wiesz o duchu ? i skąd ?!!!
No właśnie.
Nie jesteś kompetentny, i nie jesteś partnerem do dyskusji w tym temacie- drogi tropicielu.

Awatar użytkownika
tropiciel
Posty: 4957
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:39

Post autor: tropiciel »

dla takich co wyznaczali fałszywe daty lub usprawiedliwiają takie poczynania, to z pewnością nie jestem. I całe szczęście !


_______________________________

Albertus
Posty: 3073
Rejestracja: 22 wrz 2007, 13:37

Post autor: Albertus »

Odnośnie filmiku to polecam ciekawy artykuł

Myślę że po przeczytaniu łatwiej będzie zrozumieć dlaczego "ogon merda psem"

i USA podejmują wiele ewidentnie niekorzystnych dla siebie decyzji odnośnie sytuacji na Bliskim Wschodzie a dla Europy wręcz dramatycznie niekorzystnych

A tutaj
Komentarz autora artykułu do niedawnych wydarzeń.

RM
Posty: 3679
Rejestracja: 20 mar 2012, 20:37

Post autor: RM »

Albertusie,
świetne artykuły. Dzięki.

Awatar użytkownika
tropiciel
Posty: 4957
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:39

Post autor: tropiciel »

za naród sprzymierzony z Bogiem to się uważali katolicy przez 1600 lat swej historii tylko nigdzie w historii nie widać ani tego sprzymierzenia ani tego by katolicy byli ludem Bożym. Historia pokazuje wręcz coś odwrotnego !!!


__________________

Awatar użytkownika
George
Posty: 1727
Rejestracja: 02 paź 2014, 22:16

Post autor: George »

Czy Biblia zostanie wkrótce uznana jako najbardziej ANTYSEMICKA księga ?
https://wsensie.pl/polska/32513-absurda ... LOvMXTKy0w
https://wsensie.pl/polska/32513-absurda ... LOvMXTKy0w
Błąd w Historii prowadzi do błędu w Doktrynie.

Kłamstwo może zmienić historię, ale tylko Prawda może zmienić Świat.

Łatwiej jest oszukać człowieka, niż przekonać go że został oszukany".
Mark Twain

chryzolit
Posty: 4264
Rejestracja: 19 maja 2013, 20:09
Kontakt:

Post autor: chryzolit »

Co do przytoczonego artykułu.
Tak to jest wielkie niebespieczeństwo,dla samych syjonistycznych chrześcijan,oraz dla Żydowskich srodowisk,które sa w taki sposób popierane,ponieważ przekaz biblijny,nie uczy aby byli oni politycznie popierani ani,nie uczy,aby środowiska,które czynia to poparcie,to robiły.
Takie nauczanie nie ma nic wspólnego z biblijnym przekazem.
Pozdrawiam.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Obserwując działania polityczne i w ogóle zachowania Żydów na przestrzeni wieków, śmiem wątpić, czy oni w ogóle liczą się z jakimkolwiek bogiem oprócz: kasa, wyzysk, niszczenie wszystkich im nie sprzyjającym.
Trochę od tematu: niedawno słyszałam taki wywiad z kobietą z Anglii, która jest znawczynią kultury żydowskiej (sama pochodzi z rodziny żydowskiej). Bardzo mnie zdziwiło jedno, bo tego nie wiedziałam, a mianowicie to, że żyd ma obowiązek w pierwszej kolejności chronić swoje życie. Przekłada się to w praktyce na takie działania, jak: ma prawo zabić żonę, własne dzieci, nie mówiąc o innych ludziach, w przypadku zagrożenia życia własnego, aby bronić włąsne życie. Kultura żachodnia, my - jako ludzie, mamy naturalny odruch obrony najsłabszych, ochrony dzieci w pierwszej kolejności, ludzi słabych, starych, kobiet bez względu czy to osoba bliska czy obca. Dokładnie wiemy, że tak zawsze było w naszej historii, czy to tej najdawniejszej czy z czasów bliższych naszemu życiu. Natomiast żydowska kultura jest zupełnie odwrotna pod tym względem i to podobno w majestacie prawa bożego.
Przyznaję, że nieźle mną wstrząsnęło po tej wypowiedzi.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: wybrana »

wuka pisze:Obserwując działania polityczne i w ogóle zachowania Żydów na przestrzeni wieków, śmiem wątpić, czy oni w ogóle liczą się z jakimkolwiek bogiem oprócz: kasa, wyzysk, niszczenie wszystkich im nie sprzyjającym.
Trochę od tematu: niedawno słyszałam taki wywiad z kobietą z Anglii, która jest znawczynią kultury żydowskiej (sama pochodzi z rodziny żydowskiej). Bardzo mnie zdziwiło jedno, bo tego nie wiedziałam, a mianowicie to, że żyd ma obowiązek w pierwszej kolejności chronić swoje życie. Przekłada się to w praktyce na takie działania, jak: ma prawo zabić żonę, własne dzieci, nie mówiąc o innych ludziach, w przypadku zagrożenia życia własnego, aby bronić włąsne życie. Kultura żachodnia, my - jako ludzie, mamy naturalny odruch obrony najsłabszych, ochrony dzieci w pierwszej kolejności, ludzi słabych, starych, kobiet bez względu czy to osoba bliska czy obca. Dokładnie wiemy, że tak zawsze było w naszej historii, czy to tej najdawniejszej czy z czasów bliższych naszemu życiu. Natomiast żydowska kultura jest zupełnie odwrotna pod tym względem i to podobno w majestacie prawa bożego.
Przyznaję, że nieźle mną wstrząsnęło po tej wypowiedzi.
Bo tam ma moc prawo mojżeszowe, które nie ma nic wspólnego z Prawem Bożym.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

wybrana pisze:
wuka pisze:Obserwując działania polityczne i w ogóle zachowania Żydów na przestrzeni wieków, śmiem wątpić, czy oni w ogóle liczą się z jakimkolwiek bogiem oprócz: kasa, wyzysk, niszczenie wszystkich im nie sprzyjającym.
Trochę od tematu: niedawno słyszałam taki wywiad z kobietą z Anglii, która jest znawczynią kultury żydowskiej (sama pochodzi z rodziny żydowskiej). Bardzo mnie zdziwiło jedno, bo tego nie wiedziałam, a mianowicie to, że żyd ma obowiązek w pierwszej kolejności chronić swoje życie. Przekłada się to w praktyce na takie działania, jak: ma prawo zabić żonę, własne dzieci, nie mówiąc o innych ludziach, w przypadku zagrożenia życia własnego, aby bronić włąsne życie. Kultura żachodnia, my - jako ludzie, mamy naturalny odruch obrony najsłabszych, ochrony dzieci w pierwszej kolejności, ludzi słabych, starych, kobiet bez względu czy to osoba bliska czy obca. Dokładnie wiemy, że tak zawsze było w naszej historii, czy to tej najdawniejszej czy z czasów bliższych naszemu życiu. Natomiast żydowska kultura jest zupełnie odwrotna pod tym względem i to podobno w majestacie prawa bożego.
Przyznaję, że nieźle mną wstrząsnęło po tej wypowiedzi.
Bo tam ma moc prawo mojżeszowe, które nie ma nic wspólnego z Prawem Bożym.
No ja nie wiem w co/kogo oni wierzą. Kto dał im prawo wiemy, ponoć Mojżesz na polecenie Boga, ale jakiego? Moim zdaniem innego niż Ojciec Pana Jezusa. Zresztą tego nadanego Prawa i tak nikt nie był w stanie wypełnić w czasie nadania, co udowodnili sami wybrańcy , pogwałcając je od początku do teraz.
Zachęcam cię do wysłuchania tego: Czym Naprawdę jest Nowe Przymierze - ANDREW FARLEY https://www.youtube.com/watch?v=KaKBCHBkS28
RM podawał w innym temacie. Jest świetne i sporo wyjaśnia też o Prawie.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: wybrana »

wuka pisze:
wybrana pisze:
wuka pisze:Obserwując działania polityczne i w ogóle zachowania Żydów na przestrzeni wieków, śmiem wątpić, czy oni w ogóle liczą się z jakimkolwiek bogiem oprócz: kasa, wyzysk, niszczenie wszystkich im nie sprzyjającym.
Trochę od tematu: niedawno słyszałam taki wywiad z kobietą z Anglii, która jest znawczynią kultury żydowskiej (sama pochodzi z rodziny żydowskiej). Bardzo mnie zdziwiło jedno, bo tego nie wiedziałam, a mianowicie to, że żyd ma obowiązek w pierwszej kolejności chronić swoje życie. Przekłada się to w praktyce na takie działania, jak: ma prawo zabić żonę, własne dzieci, nie mówiąc o innych ludziach, w przypadku zagrożenia życia własnego, aby bronić włąsne życie. Kultura żachodnia, my - jako ludzie, mamy naturalny odruch obrony najsłabszych, ochrony dzieci w pierwszej kolejności, ludzi słabych, starych, kobiet bez względu czy to osoba bliska czy obca. Dokładnie wiemy, że tak zawsze było w naszej historii, czy to tej najdawniejszej czy z czasów bliższych naszemu życiu. Natomiast żydowska kultura jest zupełnie odwrotna pod tym względem i to podobno w majestacie prawa bożego.
Przyznaję, że nieźle mną wstrząsnęło po tej wypowiedzi.
Bo tam ma moc prawo mojżeszowe, które nie ma nic wspólnego z Prawem Bożym.
No ja nie wiem w co/kogo oni wierzą. Kto dał im prawo wiemy, ponoć Mojżesz na polecenie Boga, ale jakiego? Moim zdaniem innego niż Ojciec Pana Jezusa. Zresztą tego nadanego Prawa i tak nikt nie był w stanie wypełnić w czasie nadania, co udowodnili sami wybrańcy , pogwałcając je od początku do teraz.
Na podobnych wartościach działa Islam i katolicyzm.
Dalej uważają prawdę w obraz opisywanego starotestamentowego boga, odrzucając prawdę objawioną przez Jezusa Chrystusa.
W katolicyzmie Jezus jest tylko taką podpórką do zniewolenia tych biednych owieczek.
Natomiast Jego nauki - nie przyjęli, bo są niewygodne i mogły by ograniczyć ich cele czczenia bożka - pieniądz i władza.
Żydzi też kochają tego bożka.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

ODPOWIEDZ

Wróć do „Judaizm”