Mit kapłańskiego powołania

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Yarpen Zirgin
Posty: 15699
Rejestracja: 22 maja 2006, 10:16
Kontakt:

Post autor: Yarpen Zirgin »

Arius, jak koniecznie chcesz udawać greka, to psze bardzo. :-D
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

Awatar użytkownika
Arius
Posty: 4884
Rejestracja: 25 lut 2008, 16:32
Lokalizacja: kosmopolita

Post autor: Arius »

Yarpen Zirgin pisze:Arius, jak koniecznie chcesz udawać greka, to psze bardzo. :-D
Greka ty udajesz, a ja prosiłem o wytłumaczenie. Skoro nie wiesz, to trudno.

Awatar użytkownika
Yarpen Zirgin
Posty: 15699
Rejestracja: 22 maja 2006, 10:16
Kontakt:

Post autor: Yarpen Zirgin »

Arisu, nie będę robił z siebie durnia i uczył Cię podstaw języka polskiego. Skoro masz problem ze zrozumieniem tekstu pisanego, to idź do swojej polonistki. Ja nie mam na to czasu, aby wykładać ci znaczenie poszczególnych słów.
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

Awatar użytkownika
Arius
Posty: 4884
Rejestracja: 25 lut 2008, 16:32
Lokalizacja: kosmopolita

Post autor: Arius »

Yarpen Zirgin pisze:Arisu, nie będę robił z siebie durnia i uczył Cię podstaw języka polskiego. Skoro masz problem ze zrozumieniem tekstu pisanego, to idź do swojej polonistki. Ja nie mam na to czasu, aby wykładać ci znaczenie poszczególnych słów.
Widzę, że nie znasz odpowiedzi i się tylko zamotałeś, a mnie odsyłasz do polonistki, bo niby nie rozumiem polskiego. Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. ;-)

Awatar użytkownika
Yarpen Zirgin
Posty: 15699
Rejestracja: 22 maja 2006, 10:16
Kontakt:

Post autor: Yarpen Zirgin »

LOL
Arius, jak nie rozumiesz słów "aby stanowili jedno" (O jakiej 'jedności' piszesz, skoro w wersecie zapisano 'stanowili jedno'? W jakim 'sensie stanowili' jedno?) to ja Ci nie pomogę. Pomoże ci w ich zrozumieniu albo Słownik Języka Polskiego, albo polonistka. Wróć, jak nie będę musiał Ci tłumaczyć tego, co znaczą poszczególne słowa w języku polskim. Wtedy pogadamy o tym, dlaczego wywoływanie podziałów jest sprzeczne z tą modlitwą Chrystusa.

EOT
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ateiści i agnostycy”