Ja ateistka

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

adunia17

Post autor: adunia17 »

nie. Bardziej nienawidze za to co robią zwierzętom.

kato

Post autor: kato »

Wybiórcze miłosierdzie... ciekawe.

adunia17

Post autor: adunia17 »

Niemożliwe, ale prawdziwe. przecież w Polsce zwierzeta nie maja praw

belizariusz

Post autor: belizariusz »

Po pierwsze...
Ten temat zaczyna sie zamieniac w "żółwi" czat, a chyba nie takie jest zadanie Forum.

Po drugie (Dotyczy aduni17)

Dziecko napisałaś:
przecież w Polsce zwierzeta nie maja praw
Naprawdę, poza infantylnym nastawieniem, wiedza Twoja jest znikoma.
W Polsce zwierzeta sa chronione odpowiednimi prawami....jakimi? No cóż, pisałas, że jestes dobrą uczennica. Tak więc powinnas sama sobie poszukać odpowiednich ustaw, lub zapytac kompetentnej nauczycielki.

Po trzecie:

Osoba z tak niedojrzała osobowościa i z tak marnymi wiadomościami, chwali sie wręcz, ze rozpoczeła współzycie seksualne......no comments...po prostu fakty mówia za siebie

Madelaine

Post autor: Madelaine »

Adunia 17
Tak sobie poczytałam , to co piszesz i mam pewne refleksje na ten temat.
Jedna z nich jest taka:

Podświadomie, a może nawet całkiem świadomie pragniesz uzyskać akceptację dla tego co robisz ( mam na myśli głównie seks) , ale nie tylko.
Jest to takie samo pragnienie, jakie maja homoseksualiści domagąc się pod postacią "toletarncji" i równouprawnienia, do zaakceptowania ich wyboru pożadania męskiego ciała wbrew naturze i wbrew temu co mówi Słowo Boże ( poczytaj list apostola Pawła do Rzymian). Nikt nie rodzi sie homoseksualistą!. Gdyby homoseksualizm był dobry, to Bóg zamiast stworzyć Adama i Ewę - stworzyłby Adama i Mariana na przykład. Ale wtedy ludzie nie mogliby zaludnić ziemi.

Każdy ma prawo dokonywać swoich własnych wyborów a i nawet Bóg nam tego nie zabrania. Jeśli mówi:" Nie códzołóż". "Nie pożądaj... i tym podobne, to mówi dla naszeo dobra, a nie dlatego, że jest nieczuły, niedobry i nie rozumie potrzeb człowieka np. seksualnych.
Możemy wszystko.. tylko nie wszystko przynosi dobre owoce, nie wszystko jest pożyteczne a w końcu prowadzi do destrukcji i śmierci, czasem nawet wiecznej smierci duszy (odddzielenia od Boga).
Jesli czlowiek wie, że coś jest złe, ale mimo tego to robi, to niech przynajmniej nie oczekuje, że ktoś mu powie: "to nic takiego, to normalne, to nie grzech".
Szczerość wobec siebie samego jest uzdrawiająca - Aduniu.
Kiedy uwierzysz w Słowo Boże i nawrócisz się do Jezusa - wtedy twoje priorytety na pewno ulegną zmianie i zobaczysz rzeczy z innej perspektywy.
Tego Ci życzę.

adunia17

Post autor: adunia17 »

ja akceptakje mam, ale chciałam tylko usłyszeć co odpowiedzą katolicy.

regmen

Post autor: regmen »

Madelaine napisała
Bóg nam tego nie zabrania. Jeśli mówi:" Nie códzołóż". "Nie pożądaj... i tym podobne, to mówi dla naszeo dobra, a nie dlatego, że jest nieczuły, niedobry i nie rozumie potrzeb człowieka np. seksualnych.
Madelaine gdyby przeszło Ci odpowiedzieć ateiście na pytanie > skąd Bóg czerpie wiedzę na temat związany z współżyciem seksualnym skoro sam nie praktykuje seksu? <.
Jakbyś odpowiedziała?

Pzdr.
:)

Madelaine

Post autor: Madelaine »

Odpowiedz jest prosta Regmen
Bóg stworzył sex. Bóg wie co dobre! Czy dla ateisty, czy dla wierzącego - jedna odpowiedz . na każdego działa siła "przyciagania ziemskiego". Czy ktos w nią wierzy, czy nie.
Co ma do tego ateizm.
I ateista i wierzący jednakowo musi jeść i spać i ... no wiesz

kato

Post autor: kato »

adunia17 pisze:ja akceptakje mam, ale chciałam tylko usłyszeć co odpowiedzą katolicy.
Dziecinada.

Madelaine

Post autor: Madelaine »

kato
zgadzam się z Tobą!

Anna01

Post autor: Anna01 »

Madelaine napisała:
Nikt nie rodzi sie homoseksualistą!
I tu się bardzo mylisz!
Masz doskonały przykład w osobie Jasia. Jaś homoseksualistą się urodził !

adunia17

Post autor: adunia17 »

kato pisze:
adunia17 pisze:ja akceptakje mam, ale chciałam tylko usłyszeć co odpowiedzą katolicy.
Dziecinada.
Nie po prostu ciekawość.

kato

Post autor: kato »

adunia17 pisze:
kato pisze:
adunia17 pisze:ja akceptakje mam, ale chciałam tylko usłyszeć co odpowiedzą katolicy.
Dziecinada.
Nie po prostu ciekawość.
Ile razy będziesz ciekawa reakcji katolików?

adunia17

Post autor: adunia17 »

Aż sie skończy napiętnowanie w Polsce.

kato

Post autor: kato »

adunia17 pisze:Aż sie skończy napiętnowanie w Polsce.
A zacznie piętnowanie wstrzemięźliwości?
Dziecko jesteś.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ateiści i agnostycy”