ciekawostka z ostanich dni

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ

maksymilian
Posty: 159
Rejestracja: 20 paź 2007, 15:09

Post autor: maksymilian »

jest to iluzjonizm niczym :mrgreen: David Copperfield :mrgreen:

ewa161op034

Post autor: ewa161op034 »

Ale propaganda...- moja znajoma, z którą weszłam na ten powyższy link, pyta GDZIE CIEń TEGO MAGIKA??? To jest zmontowane zdjęcie na 100%!!!!

jarek

Post autor: jarek »

cień jest, a wkleiłem to bo wczesniej mignęło w TVP.
Dla mnie jest to bez znaczenia, czy jest to rzeczywista mozliwość, czy sztuczka, bowiem zarówno wysmiewanie, czy uznanie umiejetności jest zgodne z duchem świata.
Jedno uczy ze nie ma Szatana, demonów i bogów... i w końcu też, ze nie ma Boga, a drugie...
w sumie tego samego.

maksymilian
Posty: 159
Rejestracja: 20 paź 2007, 15:09

Post autor: maksymilian »

albo uczy,że jest wielu bogów?

jarek

Post autor: jarek »

tyz własnie i ze mozemy byc jak Bóg. cięzka pracą, rowojem osobistym a szczególnie dzieki poznaniu... dobra i zła.

dwadziescia_7

Post autor: dwadziescia_7 »

Dajcie spokój, czy wy nie widziecie że gościu siedzi na podstawce którą ma zamontowaną do kija :D

maksymilian
Posty: 159
Rejestracja: 20 paź 2007, 15:09

Post autor: maksymilian »

Tak,ale to też wymaga pewnych ćwiczeń, aby móc wykonać taką pozycję.Kiedyś interesowałem się Hinduizmen i wiem,że pewni guru mogą np.żyć bez jedzenia przez bardzo długi czas,umieją stać na jednej nodze przez kilka dni,albo nawet lewitować.Wszystko jest formą ćwiczenia ciała i ducha,ale oni korzystają z pomocy różnych bóstw.My chrześcijanie wiemy,że te bóstwa to poprostu demony.

jarek

Post autor: jarek »

A kij jest przyspawany do ziemi ;-) zeby sie nie przewrócił.

To nie wazne czy jest to sztuczka, czy prawda. ale czemu to słuzy?

Maks, nie trzeba demonów aby ćwiczyc i osiągać to samo. Zachodnie podejście do wielu sztuk wschodnich odarło część mistycyzmu wschodu z bóstw itp rzeczy.

maksymilian
Posty: 159
Rejestracja: 20 paź 2007, 15:09

Post autor: maksymilian »

Tak,masz rację co do tego konkretnego przykładu,co nie zmienia postaci rzeczy,że są guru,którzy korzystają z "pomocy" demonów.

Pozdrawiam.

jarek

Post autor: jarek »

pewnie ze tak.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe wyznania i ruchy niechrześcijańskie”