Klasztory - szpitale psychiatryczne dla lekko chorych

Porozmawiajmy o tym jak powinniśmy się modlić i czym jest dla nas modlitwa. Czy radzimy sobie z nią?

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4139
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

Ćwiczyć silną wolę trzeba, ale jeśli czyta to przychylny psychiatra to proszę o modlitwę w sprawie przestania przymuszania mnie do psychotropów. Na tym mi najbardziej w życiu zależy

Ef 6:12 eib "Nasza walka bowiem nie toczy się przeciwko krwi i ciału. Walczymy ze zwierzchnościami, z władzami, z zarządcami ogarniającej świat ciemności, z niegodziwymi zakusami duchowych sił na wysokościach nieba."
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

radek pisze:Ćwiczyć silną wolę trzeba, ale jeśli czyta to przychylny psychiatra to proszę o modlitwę w sprawie przestania przymuszania mnie do psychotropów. Na tym mi najbardziej w życiu zależy

Ef 6:12 eib "Nasza walka bowiem nie toczy się przeciwko krwi i ciału. Walczymy ze zwierzchnościami, z władzami, z zarządcami ogarniającej świat ciemności, z niegodziwymi zakusami duchowych sił na wysokościach nieba."
Jeśli jesteś pełnoletni i nie jesteś ubezwłasnowolniony to NIKT nie może cię zmusić do brania psychotropów.
Psychiatrą nie jestem, ale chętnie się pomodlę w tej sprawie, jeśli pozwolisz.

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4139
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

wuka pisze:Jeśli jesteś pełnoletni i nie jesteś ubezwłasnowolniony to NIKT nie może cię zmusić do brania psychotropów.
Psychiatrą nie jestem, ale chętnie się pomodlę w tej sprawie, jeśli pozwolisz.
To miło z Twojej strony. Nie musisz się zbytnio przejmować, niewiele osób mnie słucha, a czasem lubię się wyżalić
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

radek pisze:
wuka pisze:Jeśli jesteś pełnoletni i nie jesteś ubezwłasnowolniony to NIKT nie może cię zmusić do brania psychotropów.
Psychiatrą nie jestem, ale chętnie się pomodlę w tej sprawie, jeśli pozwolisz.
To miło z Twojej strony. Nie musisz się zbytnio przejmować, niewiele osób mnie słucha, a czasem lubię się wyżalić
No coś ty :-D . Jak mam się nie przejmować, to całkiem naturalne, że się martwię, tym bardziej, że mam nieco pojęcia (z osobistych doświadczeń z chorującą osobą) o takich sytuacjach.
Wyżalić i pisać o problemie powinieneś jak najczęściej, dla własnego dobra. Na pewno są osoby które słuchają cię (choćby wirtualnie), ale nie każdy umie, i być może brak odwagi(?) zareagować.
Serdecznie cię pozdrawiam :-) :fiolki:

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4139
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

wuka pisze:No coś ty :-D . Jak mam się nie przejmować, to całkiem naturalne, że się martwię, tym bardziej, że mam nieco pojęcia (z osobistych doświadczeń z chorującą osobą) o takich sytuacjach.
Wyżalić i pisać o problemie powinieneś jak najczęściej, dla własnego dobra. Na pewno są osoby które słuchają cię (choćby wirtualnie), ale nie każdy umie, i być może brak odwagi(?) zareagować.
Serdecznie cię pozdrawiam :-) :fiolki:
Porozmawiać o problemach mogę z Ojcem i młodszym bratem wszyscy inni bliscy raczej w mojej ocenie pomocy potrzebują. Jestem wdzięczny za Twoje Dobre słowa i Pozdrawiam serdecznie :fiolki:
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Modlitwa”