Modlitwa o powrót ukochanej

Porozmawiajmy o tym jak powinniśmy się modlić i czym jest dla nas modlitwa. Czy radzimy sobie z nią?

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

Qeza30 pisze:Nie masz doświadczenia w relacjach męsko-damskich i nie powinieneś nikogo w ten sposób obrażać.
a skąd wiesz ? ;-)
lemad, Naprawdę weź się do roboty hehe i skoro chcesz ją odzyskac to coś zrób :-) my za Ciebie nie zrobimy tego a wskazówki jakieś dostałes,może pomogą.
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6155
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

bartek212701 pisze:
Qeza30 pisze:Nie masz doświadczenia w relacjach męsko-damskich i nie powinieneś nikogo w ten sposób obrażać.
a skąd wiesz ? ;-)
lemad, Naprawdę weź się do roboty hehe i skoro chcesz ją odzyskac to coś zrób :-) my za Ciebie nie zrobimy tego a wskazówki jakieś dostałes,może pomogą.
Tak mi się wydaje po Twoich wpisach, jakbyś coś przeżył i został np. zraniony to byś inaczej myślał, bo relacje typu: "husia-siusia" dla mnie się nie liczną jako doświadczenia.

Narazie lemad ma spokój bo to jeszcze lub na szczęście nie jego żona, ale problem jest już w "zarodku", ja nie mam nic przeciwko wolnym związkom, czy randkowaniu przed ślubem, ale to mają być związki, a nie roz-związki.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Re: Modlitwa o powrót ukochanej

Post autor: kesja »

lemad pisze:Witam,
chciałem się spytać czy i jak modlić się o powrót ukochanej dziewczyny? Pierwotnie modliłem się o szczęście dla niej, ale im więcej czasu upłynęło tym bardziej tęsknię za nią i coraz bardziej zdaję sobie sprawę jak bardzo ją kochałem.
Ma ktoś może jakieś doświadczenia w tej kwestii?
Może udało się komuś wymodlić powrót swojej drugiej połówki?
A na jaką porade oczekujesz ?
Bo wygląda na to ze pomyliłeś konfesjonał ...
To co piszesz świadczy o waszych bardzo luznych relacjach wolna miłosc ,kwiatek prącik motylek byle bez konsekwencji ?

Piszesz - MODLITWA o powrót dziewczyny - ale czy ty wróciłeś do Jeszuach KTO jest twoją
miłością ?
dziewczyna ? i to jak piszesz , chadza sobie jak jej sie podoba i nie wie gdzie kończy sie jej zagroda ?
Nie ! NIE KOCHASZ jej tylko swoje WYOBRAŻENIE o niej o jakiejś pożądliwości,któa trzyma cię w niewoli .
Czy wiesz ,że Bóg patrzy na ZWIĄZEK jako jedno NACZYNIE ,ale TYLKO wtedy kiedy ON JEST W TYM NACZYNIU ..
małzenstwo jakie świat-religia sobie ustanowił NIE MA NIC wspólnego z zamysłem STWÓRCY,,,to nie JEGO interes a człowieka ,który chce sobie podporządkowac Boga do swoich swawoli ,egoizmu, poządliwości chciwości itp .

Jesli dziewczyna ZASŁANIA Boga-IHVH-JESZUAH , to znaczy ze jest twoim bożkiem ,idolem ,to nie jest ani braterstwo ani Miłość Boża.

Może cieżko bedzie ci to znieść co czytasz ,ale skoro piszesz prosząc o rade ...
Chcesz sobie sam układać życie budujesz na piasku i nie łudź sie bo co zbudujesz bedzie ZMYTE nie ostoi sie bo nie może.
Gdybys potrafił spojrzeć na TO CO W GÓRZE ,ale to chyba jeszcze nie twój CZAS ..

Axanna

Post autor: Axanna »

jeju, Kesio, skad wiesz ze ta dziewczyna mu przyslania Pana? Nie za pochopne wnioski troche?
Co do reszty, uwazam odeszla i dobrze, niech wiatr jej sprzyja a droga dywanem sie scieli, a nie isc i robic z siebie nie wiadomo co, byle wrocila....

Gdyby byla uczciwa powiedziala by od razu ze sorry, ale nie widzi dobrze wspolnej przyszlosci bo cos tam, a nie krecila tylkiem z innym facetem na weselu, z tego robiac winowajce - to chore jakies, a Bartek jeszcze podjudza....

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Post autor: kesja »

Nie , nie za pochopne , gdyż NAM WSZYSTKO ZASŁANIA BOGA - WSZYSTKO - MY GO NIE WIDZYMY JESTEŚMY ŚLEPI jak koty , to tylko my nie chcemy lub nie wiemy ,że tak się dzieje. Dwóch szło do Emaus z JESZUAH MESJASZEM iiii NIE WIDZIELI ,bo oczy mieli ZASŁONIĘTE - CZYM ?

Ten mlody człowiek pisze o dziewczynie a nie o Bogu o Jeszuah Mesjaszu ,
To jest taki świat i jest to normą kiedy żyje się w świecie i dla świata-ciała .
Axanna ja tez musiałam pewne rzeczy zrozumiec pojać i zdziwić sie ,ze tak sie sprawy mają
Nawet mąz czy żona moze ZASŁANIAC Boga-Jeszuah mESJASZA .
Ap Paweł napisał - jeśli kto ma żone ..niech tak zyje jakby nie był zonaty jak by nie miał zony.
To nie znaczy ,ze ma ja lekceważyc , ale tak niech będzie by nie STAŁĄ przed Jeszuah


Modlimy sie o kogoś - matka o syna - czy córke
Żona o męża mąż o żone by sie nawrócił/a i niezauważamy kiedy dana osoba ZASŁANIA
nam PIERWSZĄ MIŁOSĆ .
Zdziwienie może byc ,no bo jak to czy Bóg niechce by wszyscy sie nawrócili ?
Niestety ,to my czegoś nie rozumiemy a nie Bóg.
Jan pisze O TAKICH sie nawet nie módlcie ....to sa bardzo CIĘZKIE SŁOWA ...
i moga nas boleć , bo przeciez ... tak bardzo kochamy TEGO KOGOŚ ..
Nie wiem dlaczego tak sie dzieje .
Ap Paweł powiedział - SKĄD WIESZ ZE ZBAWISZ MĘŻA - ZONE ..
No i mamy JEGO WYBÓR- PREDESTYNACJA a nie nasze zabiegi ... ale jak sie nie modlic o coś na czym NAM zależy ..
NAM a czy Bóg też tak mysli jak my ?

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

lemad pisze:A powód? Pokłóciliśmy się, o to że poszła z kolegą na wesele.
Chłopie. Tyle rad już otrzymałeś...
Jeśli dla niej ważniejsze było wesele i kolega...
-To czego oczekujesz w małżeństwie z nią?
Daj sobie spokój.
Jeśli teraz nie jest lojalna, to co potem?
Poboli serce, powoli zapomni, znajdzie inne "lokum" na uczucia...
A potem... - sam nie wiem... :cry:
Nie ma pomiędzy ludźmi ma cenniejszych rzeczy jak lojalność, zaufanie, uczciwość, szczerość...
Jeśli na początku tego nie ma- potem już na pewno nie będzie!

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6155
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

Axanna pisze:a Bartek jeszcze podjudza....
Ja wiem, bo bartek jest z tego typu "kolesi": http://www.youtube.com/watch?v=HCfz6pL5c1E
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Axanna

Post autor: Axanna »

grunt ze jej krzyz dynda na lapie, pewno bardzo pobozna jest...

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6155
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

Zostawmy już to, niech się toczy...
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

Qeza30 pisze:
Axanna pisze:a Bartek jeszcze podjudza....
Ja wiem, bo bartek jest z tego typu "kolesi": http://www.youtube.com/watch?v=HCfz6pL5c1E
Ale tu o mnie zdanie :-) dziękuję
Qezo jesteś przemiła wiesz ?
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6155
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

bartek212701 pisze:
Qeza30 pisze:
Axanna pisze:a Bartek jeszcze podjudza....
Ja wiem, bo bartek jest z tego typu "kolesi": http://www.youtube.com/watch?v=HCfz6pL5c1E
Ale tu o mnie zdanie :-) dziękuję
Qezo jesteś przemiła wiesz ?
Podoba Ci się? Dobre porównanie?

Dziękuję za komplement.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

Qeza30 pisze:
bartek212701 pisze:
Qeza30 pisze:
Axanna pisze:a Bartek jeszcze podjudza....
Ja wiem, bo bartek jest z tego typu "kolesi": http://www.youtube.com/watch?v=HCfz6pL5c1E
Ale tu o mnie zdanie :-) dziękuję
Qezo jesteś przemiła wiesz ?
Podoba Ci się? Dobre porównanie?

Dziękuję za komplement.
Bardzo dobre,nie musisz dziękować nie ma za co :-)
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6155
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

Hehe, spoko. :xhaha:
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Modlitwa”