Modlitwa o powrót ukochanej

Porozmawiajmy o tym jak powinniśmy się modlić i czym jest dla nas modlitwa. Czy radzimy sobie z nią?

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Axanna

Post autor: Axanna »

tez nie moge sie nadziwic opiniom w stylu Bartka i w pelni sie podpisuje pod tym co napisal Qalandar, dzis niech ja przeprosi ze poszla sie weselic z kolezka, a ciekawe za co jutro bedzie przepraszal, ze nastawila mu rogi ?....

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6162
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

Robiłaby z Tobą co chciała i z innymi też, mała i pierwsza kłótnia tylko wzbogaca związek, gdy jest miłość, zazdrość to normalność, zresztą jeżeli Ty odmawiałeś innym dziewczętom to ona wiedziała, że Tobie zależy, więc nie powinna się oburzać, gdy Ty okazałeś jej swoje uczucie niepewności o to wesele, na które poszła. :-)
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Axanna

Post autor: Axanna »

przede wszystkim okazala mu publiczny brak szacunku i gdyby nijak na to nie odreagowal, kazdy kto ich zna, jego by mial za - przepraszam - d..e wolowa. To ona ma go przepraszac, a nie on ja...

Awatar użytkownika
Berian
Posty: 679
Rejestracja: 04 maja 2011, 22:04
Lokalizacja: Polska

Post autor: Berian »

Pomijając kogo wina,jak tak traktuje swojego faceta to szkoda zachodu ;-)
Mat. 5:44
44. A Ja wam powiadam: Miłujcie nieprzyjaciół waszych i módlcie się za tych, którzy was prześladują,
(BW)
[you] miłujesz nieprzyjaciół?

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6162
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

Zgadzam się z Wami: Axanna i Berian.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Axanna

Post autor: Axanna »

i wlasnie, jak chce byc pomiatany cale zycie to niech idzie sie posypuje popiolem i sie przygotuje tego prochu na zapas. a swoja droga sie zastanawiam co z niej za "wierzaca" jezeli nie kuma rzeczy, oczywistycg nawet dla pogan, na wszystko bedzie mrugac oczkami ze "a co takiego"....

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6162
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

Być może jest wierząca i modli się słowami: Panie, spraw, żeby mój lemad nic nie widział i nic nie podejrzewał, kto wie czy czasem w ten sposób nie "kuma rzeczy".
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

lemad
Posty: 5
Rejestracja: 01 lip 2012, 16:54

Post autor: lemad »

Tak czy siak dobrze przeczytać takie opinie jak większość tych, które pojawiły się tutaj :) Podbudowało mnie to nieco, że większość ludzi myśli takimi samymi kategoriami co ja, bo już nawet własna siostra mnie zbeształa, że w tym konflikcie nie miałem racji ;D

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

Co za ludzie :shock: wy wszystkich macie za zboczeńców i zdradzających,ludzie wy oceniacie innych TYLKO I WYŁĄCZNIE swoja miara,wy tacy jesteście najwyraźniej i dlatego tak łatwo wam przychodzi na język coś takiego
Kiedyś Sztaudynger powiedział fajne słowa aż je zacytuje "Gdy chcesz puścić język w taniec,najpierw załóż na morde kaganiec" :-)
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

lemad pisze:bo już nawet własna siostra mnie zbeształa, że w tym konflikcie nie miałem racji ;D
możliwe,że nie miałeś,ale na tym forum jest masa ludzi bardzo współczujących więc będą Ci współczuć choćbyś to Ty ją skrzywdził :-) Zawsze warto tu się wyżalić sam tego doświadczyłem heh ale nie byłem niczemu winny.Pozdrawiam no i weź się za robote i idx do niej a nie na forum siedzisz,ona nie wróci sama.
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

Axanna

Post autor: Axanna »

Qalandar pisze:A jak twierdzisz że ludzie mają mieszane zdanie na ten temat to poproś ich by dali Ci numery do swoich dziewczyn :-D
ci z "mieszanym" swoich nie maja ;-)

Lemad, nie daj sie i nie sluchaj skrzydlatych, wkladaja innym "na morde kaganiec", ale same duzo kracza, tyle ze zazwyczaj nie to co trzeba ;-)

Awatar użytkownika
agnieszka
Posty: 561
Rejestracja: 02 cze 2012, 2:15
Lokalizacja: Społeczność Chrześcijańska

Post autor: agnieszka »

lemad pisze:Wina nigdy nie leży po jednej stronie. Mnie też kiedyś zaprosiła koleżanka na wesele, gdy już byłem w związki. Odmówiłem, a moja była dobrze o tym wiedziała. Ale prawdą jest, że pójście na wesele z kolegą wielkim przestępstwem nie jest, pojawia się natomiast konflikt na lini zazdrość- lojalność. A zazdrość w tym związku okazałem po raz pierwszy. I ostatni... A przeprosić przeprosiłem, tyle że za kłótnie, niedługo po niej. Przyjęła przeprosiny, rzekomo wybaczyła, ale powiedziała, że teraz nie chce być już ze mną... Ech, baby...
co do milosci i zazdrosci;

Pnp.8,
6 Połóż mię jak pieczęć na twoim sercu,
jak pieczęć na twoim ramieniu,
bo jak śmierć potężna jest miłość,
a zazdrość jej nieprzejednana jak Szeol
,
żar jej to żar ognia,
płomień Pański.
7 Wody wielkie nie zdołają ugasić miłości,
nie zatopią jej rzeki.
Jeśliby kto oddał za miłość całe bogactwo swego domu,
pogardzą nim tylko.


Milosc nie zazdrosci, ale milosc jest zazdrosna i to jak! - "jej zazdrosc jak Szeol nieprzejednana". :-)
Bog tez mowi nam o sobie, ze jest Bogiem zazdrosnym. Chwala Mu za to !

Powiem Ci lemad, gdy moj maz nie byl jeszcze moim mezem, ani nawet nie byl narzeczonym, bo nie bylismy zareczeni, lecz mieszkalismy jeszcze daleko od siebie piszac do siebie, To ja choc w sumie nie musialam, czulam sie jakos zobowiazana zapytac go czy moge sobie pojechac na urlop do Grecji, a on nie chcial bym jechala. I to wlasnie, ze nie chcial zebym jechala ucieszylo mnie. :-)

A Twoja dziewczyna, nie dlatego nie chce byc z Toba z tego powodu, ze okazales zazdrosc czy nawet dlatego, ze sie poklociles, to nie sa powody, by sie rozstawac. Ona Cie po prostu nie kocha musisz byc tego swiadomy i chyba nawet jestes.

Ty mozesz modlic sie o jej powrot i modl sie cierpliwie z wiara skoro tego pragniesz, bo rzeczywiscie "dla Boga nie ma nic niemozliwego" ale nie zapominajac o tym "niech sie dzieje Twoja, a nie moja wola" ,bo Bog jesli Cie "nie wyslucha" to dlatego, ze ma dla Ciebie cos lepszego lub kogos odpowiedniejszego. Czesto trudno nam w to uwierzyc gdy nie idzie po naszej mysli.

miki
Posty: 36
Rejestracja: 04 maja 2009, 18:52

Post autor: miki »

Wina leży zawsze po obu stronach!!!!Nic nie dzieje sie bez przyczyny! Nie ma Świętych!!!I jedyne wyjście to rozmowa i przebaczenie obu stron.Istnieje też coś takiego jak zaufanie.
stałe pozbawienie prawa do pisania na forum

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Post autor: kesja »

bartek212701 pisze:Co za ludzie :shock: wy wszystkich macie za zboczeńców i zdradzających,ludzie wy oceniacie innych TYLKO I WYŁĄCZNIE swoja miara,wy tacy jesteście najwyraźniej i dlatego tak łatwo wam przychodzi na język coś takiego
Kiedyś Sztaudynger powiedział fajne słowa aż je zacytuje "Gdy chcesz puścić język w taniec,najpierw załóż na morde kaganiec" :-)
I TAK ZRÓB bo juz pora na dobranoc ...

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6162
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

bartek212701 pisze:Co za ludzie :shock: wy wszystkich macie za zboczeńców i zdradzających,ludzie wy oceniacie innych TYLKO I WYŁĄCZNIE swoja miara,wy tacy jesteście najwyraźniej i dlatego tak łatwo wam przychodzi na język coś takiego...
Jeshua mówił już o pożądliwym nawet wzroku, a prawo żydowskie "Halacha" zakazuje dwóm dorosłym osobom różnej płci przebywania w zamkniętym pomieszczeniu sam na sam. Nie masz doświadczenia w relacjach męsko-damskich i nie powinieneś nikogo w ten sposób obrażać.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Modlitwa”