PROŚBA O MODLITWĘ ZA MOJĄ SIOSTRĘ

Porozmawiajmy o tym jak powinniśmy się modlić i czym jest dla nas modlitwa. Czy radzimy sobie z nią?

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

siostra
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2012, 19:29

PROŚBA O MODLITWĘ ZA MOJĄ SIOSTRĘ

Post autor: siostra »

LUDZIE DOBREGO SERCA, KTÓRZY WIERZYCIE W SIŁĘ MODLITWY, PROSZĘ O MODLITWĘ I WSTAWIENNICTWO ZA MOJA SIOSTRĘ. DZISIAJ WYPROWADZILA SIĘ Z DOMU, PO STRASZNEJ KŁÓTNI Z MOIMI RODZICAMI, DO MĘŻCZYZNY, KTÓRY CAŁY CZAS JĄ ZDRADZA I KTÓRY PSYCHICZNIE JĄ OPĘTAŁ. 2 MIESIĄCE TEMU CHCIAŁA POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO. DZISIAJ WPADŁA W TAKI SZAŁ, ŻE NIKT NIE MÓGL JEJ USPOKOIĆ. MOI RODZICE SĄ WIERZĄCY, NIE CHCIELI ZGODZIĆ SIĘ NA TAKI ZWIĄZEK BEZ ŚLUBU Z TAKIM MĘŻCZYZNĄ. NIEJEDEN Z WAS POMYŚLI - NO MIŁOŚĆ ZDARZA SIĘ PRZEJDZIE JEJ, ALE TO JEST COŚ NIENORMALNEGO I TRWA JUZ 5 LAT. MIŁOŚĆ BYŁA NA POCZĄTKU A TERAZ SAMA NIE WIEM TO JEST CHORA OBSESJA JEJ NA JEGO PUNKCIE. PROSZĘ BARDZO O MODLITWĘ ZA JEJ UMĘCZONĄ DUSZĘ, ABY ZAZNAŁA SPOKOJU...

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

Oczywiście sie pomodlę :-)
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

Hava

Post autor: Hava »


No tym razem, to myśle, ze to jest ciąg dalszy, historii, którą tu chyba odegrano



Być może się mylę. :-| A co, jeśli nie?

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

Hava, To ta osoba będzie mieć nieczyste sumienie a my będziemy spać spokojnie bo nie odmówiliśmy komuś modlitwy :-)
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Post autor: nike »

Ja już pisałam co Bóg od nas wymaga i jak nasze modlitwy powinny wyglądać.
nie dajmy sobą manipulować.

Axanna

Post autor: Axanna »

a ja nie rozumiem, co to komu za frajda... :roll:

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6162
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

Hava pisze:
No tym razem, to myśle, ze to jest ciąg dalszy, historii, którą tu chyba odegrano



Być może się mylę. :-| A co, jeśli nie?

To jest ta sama osoba, z tą różnicą, że w swoim związku szukała pomocy a w siostrzanym bruździ.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Post autor: nike »

Axanna,
A ja myślę tak: jak ja mam prosić Boga za kimś, który chce i żyje bez ślubu, więc cudzołoży według Biblii. Uważam, takie postępowanie za naśmiewanie się z Boga.
I ja nie biorę udziału w tej modlitwie. :bardzo_smutny:

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6162
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

Ja też nie, gdyby chodziło o sprawy naprawdę ważne, to może... a to... pff... żenada.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Post autor: nike »

Bóg nie da się z siebie naśmiewać.
Gal. 6:7
7. Nie błądźcie; Bóg się nie da z siebie naśmiewać; albowiem cobykolwiek siał człowiek, to też żąć będzie.
(BG)

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6162
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

"umęczona dusza i zaznać spokoju"- ale STWÓR.

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Axanna

Post autor: Axanna »

nike pisze:Axanna,
A ja myślę tak: jak ja mam prosić Boga za kimś, który chce i żyje bez ślubu, więc cudzołoży według Biblii. Uważam, takie postępowanie za naśmiewanie się z Boga.
I ja nie biorę udziału w tej modlitwie. :bardzo_smutny:
tyle ze tu nie proszono o modlitwe o blogoslawienstwo cudzoloznego zwiazku, wrecz wyraznie podkreslomo, ze rodzice przeciw, bo nie ma slubu... Wiec sama prosba moim zdaniem jest w pozadku - modlic sie mamy o ozdrownie i upamietanie tej dziewczyny. Druga sprawa czy ktos nie robi sobie zarcikow i tego wlasnie nie rozumiem, bo co tu zabawnego moze byc?

Awatar użytkownika
agnieszka
Posty: 561
Rejestracja: 02 cze 2012, 2:15
Lokalizacja: Społeczność Chrześcijańska

Post autor: agnieszka »

Hava pisze:
No tym razem, to myśle, ze to jest ciąg dalszy, historii, którą tu chyba odegrano



Być może się mylę. :-| A co, jeśli nie?
tez tak mysle.

tak czy owak, osoba potrzebuje Pana Jezusa tak jak to jej Havo pisalas wczesniej;
Hava pisze:SmutekSerca pragnienie szczęścia , nie jest grzechem. Przecież własnie po to Pan Jezus umarł za każdego z nas na krzyżu aby:

Ga 1:4 bw "który wydał samego siebie za grzechy nasze, aby nas wyzwolić z teraźniejszego wieku złego według woli Boga i Ojca naszego,"

on tez mówi nieustannie do nas a Duch Święty potwierdza to Słowo:
Mt 6:33 bw "Ale szukajcie najpierw Królestwa Bożego i sprawiedliwości jego, a wszystko inne będzie wam dodane."


Wszystko, to także mąż ale mąż z woli Bożej, mąz , który także zna Pana Jezusa.

Nie miej złudzeń - żaden człowiek nie jest w stanie zmienić drugiego człowieka! Żaden.
To może stać się jedynie w wyniku działania ŁASKI Bożej.
Bóg jest swatem. Jego pytaj, czy ten człowiek, to jest ten człowiek od Boga przeznaczony dla Ciebie.
Jeśli związek zaczyna się przed ślubem już od niewierności, to uwierz mi, to nie jest ta osoba.
Oczywiście ja także wierzę w moc modlitwy.
Jk 5:16 bw "Wyznawajcie tedy grzechy jedni drugim i módlcie się jedni za drugich, abyście byli uzdrowieni. Wiele może usilna modlitwa sprawiedliwego."

Jednak są także modlitwy , ktore nie są wola Bożą, ale pragnieniami naszego serca - tylko.

Oczywiście Bóg może odpowiedzieć i dac Ci o to o co prosisz, ale nie masz zadnej gwarancji, że z tym człowiekiem, będziesz szczęsliwa.
stałe pozbawienie prawa do pisania na forum

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6162
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

Axanna pisze:...wrecz wyraznie podkreslomo, ze rodzice przeciw...
tutaj też rodzice się sprzeciwiali: http://www.youtube.com/watch?v=-aVccdQn ... re=related i nie tylko rodzicom było nie po drodze... ale na szczęście wszystko się dobrze skończyło.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Anna01 »

Siostro
Nakłoń swoją siostrę na wizytę u psychologa (najlepiej idź sama wcześniej i przedstaw sytuację), a ja się pomodlę, żeby dała się namówić.
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

ODPOWIEDZ

Wróć do „Modlitwa”