PROŚBA O MODLITWĘ ZA MOJĄ SIOSTRĘ

Porozmawiajmy o tym jak powinniśmy się modlić i czym jest dla nas modlitwa. Czy radzimy sobie z nią?

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
agnieszka
Posty: 561
Rejestracja: 02 cze 2012, 2:15
Lokalizacja: Społeczność Chrześcijańska

Re: PROŚBA O MODLITWĘ ZA MOJĄ SIOSTRĘ

Post autor: agnieszka »

siostra pisze:LUDZIE DOBREGO SERCA, KTÓRZY WIERZYCIE W SIŁĘ MODLITWY, PROSZĘ O MODLITWĘ I WSTAWIENNICTWO ZA MOJA SIOSTRĘ. DZISIAJ WYPROWADZILA SIĘ Z DOMU, PO STRASZNEJ KŁÓTNI Z MOIMI RODZICAMI, DO MĘŻCZYZNY, KTÓRY CAŁY CZAS JĄ ZDRADZA I KTÓRY PSYCHICZNIE JĄ OPĘTAŁ. 2 MIESIĄCE TEMU CHCIAŁA POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO. DZISIAJ WPADŁA W TAKI SZAŁ, ŻE NIKT NIE MÓGL JEJ USPOKOIĆ. MOI RODZICE SĄ WIERZĄCY, NIE CHCIELI ZGODZIĆ SIĘ NA TAKI ZWIĄZEK BEZ ŚLUBU Z TAKIM MĘŻCZYZNĄ. NIEJEDEN Z WAS POMYŚLI - NO MIŁOŚĆ ZDARZA SIĘ PRZEJDZIE JEJ, ALE TO JEST COŚ NIENORMALNEGO I TRWA JUZ 5 LAT. MIŁOŚĆ BYŁA NA POCZĄTKU A TERAZ SAMA NIE WIEM TO JEST CHORA OBSESJA JEJ NA JEGO PUNKCIE. PROSZĘ BARDZO O MODLITWĘ ZA JEJ UMĘCZONĄ DUSZĘ, ABY ZAZNAŁA SPOKOJU...
Siostro dla Ciebie i dla umenczonej siostry;

http://www.youtube.com/watch?v=D1jkefZHI8U
stałe pozbawienie prawa do pisania na forum

judejahu
Posty: 309
Rejestracja: 24 cze 2012, 15:54
Lokalizacja: wszechświat
Kontakt:

Post autor: judejahu »

dziś szabat.. będę się modlił do Władcy szabatu o rozsądek i opamiętanie, żeby w jej życiu wypełniała się wola Boża...

osobiście, powiem wam o przypadku w mojej rodzinie (katolickiej) gdzie ciocia jest psychicznie i fizycznie torturowana oraz zdradzana przez wujka, który za każdym razem ją przeprasza..

to jej zniewolenie jest miłością, choć moja mama (jej siostra) i inne ciocie czy wujkowie, kuzyni moi są oburzeni tym. . nie ma wesela gdzie to z jego powodu wszczynane są burdy.

ta młoda dziewczyna ma przechlapane.. oby doszła do opamiętania.. bo i tak już dzieje się jej krzywda... o której nie wie, nad którą nie panuje.

Jahweh Trójjedyny Jest Wielki . pomódlcie się ze mną w ten szabat.
Wszyscy jesteśmy współtwórcami każdego napotkanego życia.

----------------------------------------------------
religia to biznes. kościół to firma. "duchowni" to zarząd. wyznawcy to klientela.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Modlitwa”