Proszę o modlitwę!

Porozmawiajmy o tym jak powinniśmy się modlić i czym jest dla nas modlitwa. Czy radzimy sobie z nią?

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
ultimategift
Posty: 10
Rejestracja: 15 sie 2012, 15:22

Proszę o modlitwę!

Post autor: ultimategift »

Witam Was serdecznie, chciałabym prosić o modlitwę. Kilka lat temu zajmowałam się okultyzmem od tamtej pory przestałam i się nawróciłam lecz ciągle coś mnie odrywa od Boga, bywają takie momenty jak teraz że nie mogę się skupić na czytaniu Pisma i wyszukuję sobię innych zajęć. Proszę o modliwę w sprawię mojej wytrwałości w wierze, wiem że to może błaha sprawa ale dla mnie ważna i modlitwa zawsze pomaga. :-)

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Anna01 »

A pozbyłaś się wszystkich przedmiotów związanych z okultyzmem ?
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
Anowi
Posty: 10038
Rejestracja: 02 wrz 2007, 14:28
Lokalizacja: Bóg wie

Post autor: Anowi »

Wychodzi na to, że najpierw musisz uporać się z "cosiem" - a dobrą metodą jest uświadomienie sobie, że One (demony) wszystko zrobią, żebyś nie wyciągnęła ręki po Słowo - jak zdasz sobie z tego sprawę - problem zniknie
nie jest bogaty ten, kto posiada wiele,
tylko ten, kto niewiele potrzebuje.

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

Zaufaj Bogu On rozwiąże wszystkie problemy jesli tylko tego zechcesz,pomodlę się :-) bądź wytrwała.
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

Awatar użytkownika
Anowi
Posty: 10038
Rejestracja: 02 wrz 2007, 14:28
Lokalizacja: Bóg wie

Post autor: Anowi »

do Boga modlimy się w sprawach, na które nie mamy wpływu. Moja kotka zaszła po raz drugi w ciążę. Za pierwszym razem urodziła 4 kocięta. Modliłam się o jedno kocię - i Bóg spełnił moją prośbę.
nie jest bogaty ten, kto posiada wiele,
tylko ten, kto niewiele potrzebuje.

ultimategift
Posty: 10
Rejestracja: 15 sie 2012, 15:22

Post autor: ultimategift »

Anowi pisze:Wychodzi na to, że najpierw musisz uporać się z "cosiem" - a dobrą metodą jest uświadomienie sobie, że One (demony) wszystko zrobią, żebyś nie wyciągnęła ręki po Słowo - jak zdasz sobie z tego sprawę - problem zniknie
No ja wiem o tym że ciągle mnie dręczą, jestem tego świadoma, ale co z tym zrobić?

Hava

Post autor: Hava »

ultimategift pisze:
Anowi pisze:Wychodzi na to, że najpierw musisz uporać się z "cosiem" - a dobrą metodą jest uświadomienie sobie, że One (demony) wszystko zrobią, żebyś nie wyciągnęła ręki po Słowo - jak zdasz sobie z tego sprawę - problem zniknie
No ja wiem o tym że ciągle mnie dręczą, jestem tego świadoma, ale co z tym zrobić?
Poszukac dobrego egzorcysty. Mogę podac kilka adresów. :usmieszek:

Awatar użytkownika
Anowi
Posty: 10038
Rejestracja: 02 wrz 2007, 14:28
Lokalizacja: Bóg wie

Post autor: Anowi »

jeśli jesteś świadoma to TY masz nad nimi władzę nie one nad Tobą.
nie jest bogaty ten, kto posiada wiele,
tylko ten, kto niewiele potrzebuje.

ultimategift
Posty: 10
Rejestracja: 15 sie 2012, 15:22

Post autor: ultimategift »

Ale to nie jest tak że ja ja jestem dręczona w taki sposób jak na filmach o opętaniach, tylko po prostu czasami mam niechęć do Pisma Świętego, zdarzają się czasami dziwne sny ale to sporadycznie. Czasami ten niepokój ustaje i normalnie się modle i jestem szcześliwą chrześcijanką, a wszystkich książek okultystycznych się pozbyłam.

OskarW
Posty: 2
Rejestracja: 19 lip 2021, 21:03
Lokalizacja: https://t.me/pump_upp
Kontakt:

Re: Proszę o modlitwę!

Post autor: OskarW »

Najlepiej to podziekować bogu za wszystko co dobre oraz okazać skruche i go przeprosić szczerze za swoje grzechy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Modlitwa”