Aby Lucuś wyzdrowiał.

Porozmawiajmy o tym jak powinniśmy się modlić i czym jest dla nas modlitwa. Czy radzimy sobie z nią?

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Aby Lucuś wyzdrowiał.

Post autor: Anna01 »

Nasz wieloletni znajomy Lucyfer poszedł w poniedziałek do szpitala na operację.
Pomyślmy o nim ciepło i prośmy Boga o jego powrót do zdrowia.

Lucuś, wiem, że nie masz dostępu do internetu, ale jak tylko będziesz się mógł z nami skontaktować, to napisz kilka słów, oki ?
Brakuje nam Ciebie
:xcalus:
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6163
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

O Boże... a ja się zastanawiałam, czego go nie ma.

wiesia
Posty: 1896
Rejestracja: 01 sty 2009, 11:57

Post autor: wiesia »

Też o nim myślałam.Pamiętajmy w modlitwie.Także o innych cierpiących z naszego forum.

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

wiesia pisze:Też o nim myślałam.
Dałem Luckowi ignora, i nie zamierzam tego zmieniać. To jednak życzę Jemu wszystkiego dobrego.
Pomimo jego dziwnych (w moim mniemaniu) "proroctw", jest człowiekiem pokornym i ugodowym.
Na tylu inwektyw, co odczytał pod swym adresem- nikogo nie obraził.
Obyśmy wszyscy tacy byli...
Wracaj Lucek do zdrowia!

Awatar użytkownika
Eutychus
Posty: 1924
Rejestracja: 21 maja 2009, 17:54
Lokalizacja: Górny Śląsk

Post autor: Eutychus »

Zgadzam się z tym co Henryk napisał, za wyjątkiem ignora.
Osobiście nie mam nikogo w ignorze, nawet czerwonego października i f*worda.
A Lucuś przy nich, to chociaż w pewnych tematach dziwak, ale poczciwy i nie szkodliwy a znajomością Biblii bije ich na głowę.
Wracaj do nas, a przede wszystkim do zdrowia Luc.
[you] Kim byś się okazał, Gdyby ON, Który Jest Najwyższym Sędzią, Sądził tak ciebie, jak ty sądzisz? (W.Sz.)
[you] Czy śmiertelnik może być sprawiedliwszy niż Bóg, a człowiek czystszy niż jego Stwórca? (Hi 4:17)

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Post autor: nike »

Lucek wracaj do zdrowia, brakuje nam ciebie.

Jachu
Posty: 10663
Rejestracja: 09 lis 2008, 20:55
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Jachu »

Wierzę,że Lucek wróci do całkowitego zdrowia.
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.

Awatar użytkownika
Eliot
Posty: 4160
Rejestracja: 22 sie 2011, 10:37

Post autor: Eliot »

Ja również przyłączam się do życzeń powrotu Lucka do zdrowia :-)
"Sławiłem więc radość, bo nic dla człowieka lepszego pod słońcem, niż żeby jadł, pił i doznawał radości, i by to go cieszyło w jego trudzie za dni jego życia, które pod słońcem daje mu Bóg." (Ecc 8:15 bt)

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Post autor: nike »

Lucuś juz nie jest ŚJ to na pewno inaczej na to patrzy. i bardzo dobrze.
Lucuś bądź dzielny, wyzdrowiejesz.

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

Wyzdrowieje,On ma wolę zycia.Myślalem o Lucku naszym co chwila jak na forum bywałem i bywam.Dobrze będzie :-)
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Anna01 »

Lucuś wyszedł ze szpitala i już jest z nami z powrotem !
:skok: :skok: :skok:
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

Anna01, Bardzo cieszy mnie ta wiadomość :-) super,naprawdę się cieszę!
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

Lucyfer

Post autor: Lucyfer »

Wzruszony jestem waszą troską o mnie. Pewnie moja choroba do tego się przyczynia, tak widocznie musi być. Niebo decyduje i tam też toczą się walki o ludzi. Jezus wygrywa.
Dan. 10:14-21
14. I przyszedłem, aby ci objawić, co ma przyjść na twój lud w dniach ostatecznych, bo widzenie znów dotyczy dni przyszłych.
15. Gdy on mówił do mnie tymi słowy, opuściłem twarz ku ziemi i zaniemówiłem.
16. A oto coś jakby ręka ludzka dotknęła moich warg; wtedy otworzyłem usta i przemówiłem, i powiedziałem do tego, który stał przede mną: Panie mój, w czasie zjawiska opadły mnie boleści i nie miałem żadnej siły.
17. Jakże może taki sługa mojego Pana jak ja rozmawiać z takim panem jak ty, gdy teraz nie mam siły i nie ma we mnie tchu?
18. Wtedy ponownie dotknął mnie ktoś podobny do człowieka i posilił mnie,
19. I rzekł: Nie bój się, mężu miły, pokój ci! Bądź mężny, bądź mężny! A gdy rozmawiał ze mną, poczułem siłę i rzekłem: Niech mówi mój Pan, bo mnie posiliłeś.
20. Wtedy on rzekł: Czy wiesz, dlaczego przyszedłem do ciebie? Lecz teraz muszę wrócić, aby walczyć z księciem anielskim perskim, a gdy wyruszę do boju, oto zjawi się książę anielski grecki.
21. Doprawdy! Oznajmię ci, co jest napisane w księdze prawdy. I nie ma ani jednego, kto by mężnie stał po mojej stronie przeciwko nim, oprócz Michała, waszego księcia anielskiego.

(BW)

Dziękuję za modlitwy i wsparcie, nie zapomnę o was.
Mat. 25:35-36
35. Albowiem łaknąłem, a daliście mi jeść, pragnąłem, a daliście mi pić, byłem przychodniem, a przyjęliście mnie,
36. Byłem nagi, a przyodzialiście mnie, byłem chory, a odwiedzaliście mnie, byłem w więzieniu, a przychodziliście do mnie.
(BW)Mat. 25:40
40. A król, odpowiadając, powie im: Zaprawdę powiadam wam,
cokolwiek uczyniliście jednemu z tych najmniejszych moich braci,
mnie uczyniliście.

(BW)


ODPOWIEDZ

Wróć do „Modlitwa”