Wspólna modlitwa wszystkich chętnych 16.11.12r. ~21:00

Porozmawiajmy o tym jak powinniśmy się modlić i czym jest dla nas modlitwa. Czy radzimy sobie z nią?

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
informator
Posty: 53
Rejestracja: 28 wrz 2012, 17:56

Wspólna modlitwa wszystkich chętnych 16.11.12r. ~21:00

Post autor: informator »

Dzisiaj o godzinie 21:00 wspólna modlitwa w domach wszystkich chętnych. Prosimy Boga o zażegnanie konfliktu na Bliskim Wschodzie w imieniu Jezusa Chrystusa. Można zacząć wcześniej trochę lub później. Chodzi mniej więcej o tą samą godzinę i o jeden temat - zażegnanie konfliktu na Bliskim Wschodzie. Przykładowo jeśli ktoś zacznie o 20:45 bądź o 21:20 to się nic nie stanie. Chodzi o o mniej więcej ten sam czas i o jeden temat modlitwy. W jedności siła.



Trochę późno to wkleiłem. Ale mam nadzieje, że jak najwięcej ludzi to zobaczy.
[center]Cóż przyjdzie człowiekowi z całego trudu, jaki zadaje sobie pod słońcem?[/center]
[center]
Ujmując z ciała, dodajesz do ducha
[/center]

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

informator, Jeżeli Bóg uzna za sluszne to zadziała,nie nam stwierdzać czy powinien tak zrobić,bo Bóg wie co dla ziemi dobre.
Jednak nadzieję można mieć zawsze,pomodlę się dziś bo nie zauwazyłem tego tematu w odpowiednim czasie :-)
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Modlitwa”