Modlitwy, które Bóg wysłuchał

Porozmawiajmy o tym jak powinniśmy się modlić i czym jest dla nas modlitwa. Czy radzimy sobie z nią?

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Iwona19
Posty: 786
Rejestracja: 26 lis 2012, 23:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Iwona19 »

Benjamin Szot pisze:no to z tego wniosek, że nie masz wiele do powiedzenia w tej sprawie
ale mogę mówić o swojej modlitwie

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6155
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

W życiu nie chodzi o to, żeby było tak jak się chce, tylko żeby było dobrze!
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Iwona19
Posty: 786
Rejestracja: 26 lis 2012, 23:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Iwona19 »

Queza30 pisze:W życiu nie chodzi o to, żeby było tak jak się chce, tylko żeby było dobrze!
właśnie, dlatego ja w swojej modlitwie do Boga zawierzam się Jemu całkowicie. Ja mogę o coś prosić, lecz dla mnie Jego wola o wiele ważniejsza niż moja. On lepiej wie co dobre.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6155
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

Iwona19 pisze:Ja mogę o coś prosić, lecz dla mnie Jego wola o wiele ważniejsza niż moja. On lepiej wie co dobre.
Dokładnie.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
Anowi
Posty: 10038
Rejestracja: 02 wrz 2007, 14:28
Lokalizacja: Bóg wie

Post autor: Anowi »

Iwona19 pisze:
Queza30 pisze:W życiu nie chodzi o to, żeby było tak jak się chce, tylko żeby było dobrze!
właśnie, dlatego ja w swojej modlitwie do Boga zawierzam się Jemu całkowicie. Ja mogę o coś prosić, lecz dla mnie Jego wola o wiele ważniejsza niż moja. On lepiej wie co dobre.
jesteś pewna, że chcesz dzieci uczyć?
nie jest bogaty ten, kto posiada wiele,
tylko ten, kto niewiele potrzebuje.

Iwona19
Posty: 786
Rejestracja: 26 lis 2012, 23:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Iwona19 »

Anowi pisze:
Iwona19 pisze:
Queza30 pisze:W życiu nie chodzi o to, żeby było tak jak się chce, tylko żeby było dobrze!
właśnie, dlatego ja w swojej modlitwie do Boga zawierzam się Jemu całkowicie. Ja mogę o coś prosić, lecz dla mnie Jego wola o wiele ważniejsza niż moja. On lepiej wie co dobre.
jesteś pewna, że chcesz dzieci uczyć?
Co cię dziwi? Że napisałam to, iż wola Boga dla mnie jest ważniejsza od mojej (zawierzam się Jemu)?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Modlitwa”