Różaniec bez różańca?

Porozmawiajmy o tym jak powinniśmy się modlić i czym jest dla nas modlitwa. Czy radzimy sobie z nią?

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Supouse
Posty: 510
Rejestracja: 05 sty 2013, 8:45

Post autor: Supouse »

Są fałszywe Objawienia i prawdziwe pochodzenia od Boga. Ale to nie są objawienia Matki Niebios...

Cóż przykro mi że cud to już wiara... Nie patrzysz nawet na treść Objawień które są niezgodne z Biblia. Wlasnie takim wciska szatan fałszywe Objawienia a oni jeszcze obłudni mówią innym i straszą że czeka ich potępienie jak nie uznają Matki Niebios i bez tego nie da się wierzyć w Boga Ojca. Tfu...

Weź nie cytuj tego człowieka tu...

Iwona19
Posty: 786
Rejestracja: 26 lis 2012, 23:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Iwona19 »

Supouse pisze:Są fałszywe Objawienia i prawdziwe pochodzenia od Boga. Ale to nie są objawienia Matki Niebios...

Cóż przykro mi że cud to już wiara... Nie patrzysz nawet na treść Objawień które są niezgodne z Biblia. Wlasnie takim wciska szatan fałszywe Objawienia a oni jeszcze obłudni mówią innym i straszą że czeka ich potępienie jak nie uznają Matki Niebios i bez tego nie da się wierzyć w Boga Ojca. Tfu...

Weź nie cytuj tego człowieka tu...
Objawienia prawdziwe muszą być zawsze zgodne z Pismem Świętym, ale to czasem nawet i latami całymi jest badane. Te, które nie są zgodne już dawno zostały przez Kościół odrzucone.

Awatar użytkownika
Anowi
Posty: 10038
Rejestracja: 02 wrz 2007, 14:28
Lokalizacja: Bóg wie

Post autor: Anowi »

Iwona19 pisze:Objawienia prawdziwe muszą być zawsze zgodne z Pismem Świętym, ale to czasem nawet i latami całymi jest badane. Te, które nie są zgodne już dawno zostały przez Kościół odrzucone.
w 39 roku po śmierci Jezusa stwierdzono - to był oszust, nic się nie sprawdziło z tego co mówił - dlatego bądźcie czujni
nie jest bogaty ten, kto posiada wiele,
tylko ten, kto niewiele potrzebuje.

Iwona19
Posty: 786
Rejestracja: 26 lis 2012, 23:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Iwona19 »

Anowi pisze:
Iwona19 pisze:Objawienia prawdziwe muszą być zawsze zgodne z Pismem Świętym, ale to czasem nawet i latami całymi jest badane. Te, które nie są zgodne już dawno zostały przez Kościół odrzucone.
w 39 roku po śmierci Jezusa stwierdzono - to był oszust, nic się nie sprawdziło z tego co mówił - dlatego bądźcie czujni
No ale kto to tak stwierdził? Przecież nie chrześcijanie...

Awatar użytkownika
Anowi
Posty: 10038
Rejestracja: 02 wrz 2007, 14:28
Lokalizacja: Bóg wie

Post autor: Anowi »

Iwona19 pisze:
Anowi pisze:
Iwona19 pisze:Objawienia prawdziwe muszą być zawsze zgodne z Pismem Świętym, ale to czasem nawet i latami całymi jest badane. Te, które nie są zgodne już dawno zostały przez Kościół odrzucone.
w 39 roku po śmierci Jezusa stwierdzono - to był oszust, nic się nie sprawdziło z tego co mówił - dlatego bądźcie czujni
No ale kto to tak stwierdził? Przecież nie chrześcijanie...
wszyscy, którzy bronili świątyni
nie jest bogaty ten, kto posiada wiele,
tylko ten, kto niewiele potrzebuje.

woroniecka
Posty: 536
Rejestracja: 06 paź 2012, 22:10

Post autor: woroniecka »

Bronili świątyni, jakiej?

Co do rozmów czy uznawać Maryję za Matkę czy nie, kolejnym argumentem ZA dla mnie jest Droga Krzyżowa, a konkretnie rzeźby, na których charakter mocno wpłynęła masoneria: http://www.youtube.com/watch?v=tmx6pBSRZOc

Awatar użytkownika
Anowi
Posty: 10038
Rejestracja: 02 wrz 2007, 14:28
Lokalizacja: Bóg wie

Post autor: Anowi »

każdy widzi to co chce - postawiono dla "pielgrzymów i ciekawskich" - w czasach kiedy litery dla pospólstwa były hieroglifami można było stawiać rzeźby i malować obrazy aby przekazywać różne treści - dziś to chyba zbyteczne. Choć - może to służyć rozwojowi regionu gdy pielgrzymi zaczną przybywać, będą chcieli jeść i spać - kwiaciarki też zarobią i ogrodnicy - Chwała Panu
nie jest bogaty ten, kto posiada wiele,
tylko ten, kto niewiele potrzebuje.

woroniecka
Posty: 536
Rejestracja: 06 paź 2012, 22:10

Post autor: woroniecka »

Gdy posłuchałam tego wywiadu: http://www.youtube.com/watch?v=BwFruS4rpdI to od razu nasunęło mi się skojarzenie ze Świadkami Jehowy, tzn. owa kobieta mówi, że znalazła się tam gdzie się znalazła (piekło), zanim Jezus po nią przyszedł, bo używała Słowa Bożego nie jako podstawy działania ku dobremu, lecz jako argument w sporach z innymi chrześcijanami, nie mogę się oprzeć wrażeniu, że w Świadkach Jehowy budzi się jakaś taka mania "ja wiem, oni nie wiedzą, lecę zmieniać świat!" i za (prawie) wszelką cenę chcą oni głosić swoje wnioski, na takiej samej zasadzie jak ta bohaterka.

Supouse
Posty: 510
Rejestracja: 05 sty 2013, 8:45

Post autor: Supouse »

Padłem :D Xd

OskarW
Posty: 2
Rejestracja: 19 lip 2021, 21:03
Lokalizacja: https://t.me/pump_upp
Kontakt:

Re: Różaniec bez różańca?

Post autor: OskarW »

Trzeba zacząć od tego że różaniec jest wymysłem kościoła a kościół został stworzony przez szatana aby zwodzić ludzi mówiąc im kłamstwa.
A największym wrogiem boga na ziemi jest papież.

Awatar użytkownika
DonCicio
Posty: 1272
Rejestracja: 16 sty 2021, 19:04
Lokalizacja: Śląsk

Re:

Post autor: DonCicio »

Iwona19 pisze:
09 lut 2013, 22:18
Supouse pisze:Są fałszywe Objawienia i prawdziwe pochodzenia od Boga. Ale to nie są objawienia Matki Niebios...

Cóż przykro mi że cud to już wiara... Nie patrzysz nawet na treść Objawień które są niezgodne z Biblia. Wlasnie takim wciska szatan fałszywe Objawienia a oni jeszcze obłudni mówią innym i straszą że czeka ich potępienie jak nie uznają Matki Niebios i bez tego nie da się wierzyć w Boga Ojca. Tfu...

Weź nie cytuj tego człowieka tu...
Objawienia prawdziwe muszą być zawsze zgodne z Pismem Świętym, ale to czasem nawet i latami całymi jest badane. Te, które nie są zgodne już dawno zostały przez Kościół odrzucone.

Na cuda będą się powoływać ludzie uważający się za naśladowców Jezusa. Bardzo się zdziwią, kiedy Jezus powie im: "Nigdy was nie znałem! Odejdźcie ode mnie, wy, którzy postępujecie niegodziwie!"

"Nadejdzie dzień, gdy wielu mi powie: ‚Panie, Panie, czy w twoim imieniu nie prorokowaliśmy? Czy w twoim imieniu nie wypędzaliśmy demonów? I czy w twoim imieniu nie dokonywaliśmy wielu potężnych dzieł?’.  Ale ja im wtedy oświadczę: ‚Nigdy was nie znałem! Odejdźcie ode mnie, wy, którzy postępujecie niegodziwie!" Mat 7:22,23

Kto miał być inspiratorem różnego rodzaju cudów, odpowiada 2 List do Tesaloniczan:

2 Tes 2:9,10 "A obecności tego człowieka bezprawia, działającego za sprawą Szatana, będą towarzyszyć wszelkie potężne dzieła, fałszywe znaki i cuda, wszelkie nieprawe metody zwodzenia tych, którzy idą drogą do zagłady — będącej zapłatą za to, że nie przyjęli i nie pokochali prawdy prowadzącej do wybawienia"
"Nabywaj mądrości, nabywaj zrozumienia. Nie zapominaj o tym, co mówię, i się od tego nie odwracaj" Przysłów 4:5

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Różaniec bez różańca?

Post autor: wuka »

l
Ostatnio zmieniony 10 lut 2022, 13:55 przez wuka, łącznie zmieniany 1 raz.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Re:

Post autor: wybrana »

DonCicio pisze:
14 wrz 2021, 10:09
Iwona19 pisze:
09 lut 2013, 22:18
Supouse pisze:Są fałszywe Objawienia i prawdziwe pochodzenia od Boga. Ale to nie są objawienia Matki Niebios...

Cóż przykro mi że cud to już wiara... Nie patrzysz nawet na treść Objawień które są niezgodne z Biblia. Wlasnie takim wciska szatan fałszywe Objawienia a oni jeszcze obłudni mówią innym i straszą że czeka ich potępienie jak nie uznają Matki Niebios i bez tego nie da się wierzyć w Boga Ojca. Tfu...

Weź nie cytuj tego człowieka tu...
Objawienia prawdziwe muszą być zawsze zgodne z Pismem Świętym, ale to czasem nawet i latami całymi jest badane. Te, które nie są zgodne już dawno zostały przez Kościół odrzucone.

Na cuda będą się powoływać ludzie uważający się za naśladowców Jezusa. Bardzo się zdziwią, kiedy Jezus powie im: "Nigdy was nie znałem! Odejdźcie ode mnie, wy, którzy postępujecie niegodziwie!"

"Nadejdzie dzień, gdy wielu mi powie: ‚Panie, Panie, czy w twoim imieniu nie prorokowaliśmy? Czy w twoim imieniu nie wypędzaliśmy demonów? I czy w twoim imieniu nie dokonywaliśmy wielu potężnych dzieł?’.  Ale ja im wtedy oświadczę: ‚Nigdy was nie znałem! Odejdźcie ode mnie, wy, którzy postępujecie niegodziwie!" Mat 7:22,23

Kto miał być inspiratorem różnego rodzaju cudów, odpowiada 2 List do Tesaloniczan:

2 Tes 2:9,10 "A obecności tego człowieka bezprawia, działającego za sprawą Szatana, będą towarzyszyć wszelkie potężne dzieła, fałszywe znaki i cuda, wszelkie nieprawe metody zwodzenia tych, którzy idą drogą do zagłady — będącej zapłatą za to, że nie przyjęli i nie pokochali prawdy prowadzącej do wybawienia"
A działanie Ducha Świętego ty wykluczasz?
Tylko dla szatana uwzględniasz pole działania?
Tylko dla niego jest zarezerwowane to prawo?
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
DonCicio
Posty: 1272
Rejestracja: 16 sty 2021, 19:04
Lokalizacja: Śląsk

Re: Re:

Post autor: DonCicio »

wybrana pisze:
14 wrz 2021, 14:45

A działanie Ducha Świętego ty wykluczasz?
Tylko dla szatana uwzględniasz pole działania?
Tylko dla niego jest zarezerwowane to prawo?
Od czasu, kiedy cuda miały ustać, tzn. od chwili śmierci ostatniego z apostołów, tak!
"Nabywaj mądrości, nabywaj zrozumienia. Nie zapominaj o tym, co mówię, i się od tego nie odwracaj" Przysłów 4:5

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Re:

Post autor: wybrana »

DonCicio pisze:
14 wrz 2021, 17:53
wybrana pisze:
14 wrz 2021, 14:45

A działanie Ducha Świętego ty wykluczasz?
Tylko dla szatana uwzględniasz pole działania?
Tylko dla niego jest zarezerwowane to prawo?
Od czasu, kiedy cuda miały ustać, tzn. od chwili śmierci ostatniego z apostołów, tak!
A kto tak powiedział, że jak umrze ostatni z Apostołów, do Duch Święty zaniknie?
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

ODPOWIEDZ

Wróć do „Modlitwa”