Modlitwa

Porozmawiajmy o tym jak powinniśmy się modlić i czym jest dla nas modlitwa. Czy radzimy sobie z nią?

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kapral
Posty: 35
Rejestracja: 15 lut 2012, 22:25

Modlitwa

Post autor: Kapral »

Pomódlcie się za nędzarza proszę, zawsze chciałem płakać a nigdy nie potrafiłem. Przed chwilą zapłakałem z powodu grzechów moich, jak życje, nigdy nie płakałem tak jak dzisiaj. Pomódlcie się proszę, by Bóg otworzył mi oczy. Bym mógł kochać moją rodzinę. Już od dawna, od kąd tylko pamiętam, nie wliczając gwizdów, obcych języków, dzwoneczków, panicznego skrachu i obecności kogoś plus od jakiegoś roku, jak gdyby coś we mnie bluzgało Boga i Jezusowi z czym już od tak dawna walcze, że nawet nie pamiętam, jak to było bez tych myśli. Jednak nie są moje, a czasem gdy je słyszę, są tak bluźniercze, jeśli uda im się przebić, że ogarnia mnie przeraźliwy strach gdy słyszę je. Tak obrzydliwe. Nawet zaczęły się myśli i to tak realne, że aż boję się o nich mówić. Jednak te myśli nie są moje, a jednak są i walcze z nimi. Wtedy zazwyczaj myśle, że strzelam sobie w łeb, byle tylko inaczej je ukierunkować, gdy są zbyt mocne. Od zawsze walczą we mnie dwie osoby, jedna dobra, która chce kochać rodzine, a druga morderca, który chce walczyć na wojnie i zabijać ludzi, bez sumienia, bez cierpienia. Pomódlcie się bym przejrzał. Tak zapłakałem. Tak... szczerze, tak, głęboko, jak nigdy. Być może siedzi we mnie kilka demonów. Nie wiem, pomódlcie się. Chciałbym by Bóg postawił na mojej drodze kobietę, którą bym kochał, prawdziwie bym kochał i która odwiodła by mnie od tego. Bym mógł normalnie żyć. Tylko co jest prawdziwie. Potrzebuję cię Jezu, Boże, pokaż mi prawdę.
Ostatnio zmieniony 13 maja 2013, 2:56 przez Kapral, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Anowi
Posty: 10038
Rejestracja: 02 wrz 2007, 14:28
Lokalizacja: Bóg wie

Post autor: Anowi »

w każdym z nas siedzi zło, nie jesteś wyjątkiem, dopóki potrafisz je nazwać - panujesz nad nim.

szukasz miłości - spójrz w lustro i uśmiechnij się do siebie, pogodne oblicze przyciąga ludzi
nie jest bogaty ten, kto posiada wiele,
tylko ten, kto niewiele potrzebuje.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6163
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

Odmówiłam w Twojej intencji dziesiątek różańca.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4100
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

światełko w tunelu

Post autor: radek »

Kapral wydaje mi się, że powinieneś jakoś urozmaicić swoje życie - poszukać czegoś co pozwoli zapomnieć o tych myślach, ja osobiście odprężam się oglądając kreskówki - moje ulubione to: "Gumisie" i "Pingwiny z Madagaskaru". Mówię poważnie, a jeśli chodzi o Kobietę to nie jest dobrym rozwiązaniem szukanie Jej na siłę. Kiedy dwoje ludzi spotyka się spontanicznie w przypadkowej sytuacji będąc zajętymi swoimi sprawami, i odnoszą wrażenie, że tracą grunt pod nogami bez tej drugiej osoby - wtedy wszystko jest możliwe.
Obrazek

Zdzichu
Posty: 41
Rejestracja: 15 mar 2014, 22:58

Re: Modlitwa

Post autor: Zdzichu »

Kapral pisze:Pomódlcie się za nędzarza proszę, zawsze chciałem płakać a nigdy nie potrafiłem. Przed chwilą zapłakałem z powodu grzechów moich(...).
Bog udzielil ci wielkiej laski.Raduj sie i postanow isc przez zycie zgodnie z Jego Swieta wola.

Bardzo bym prosil was bracia i siostry o modlitwe za mnie i moja rodzine.Mam syna w szpitalu.Prosze o cud uzdrowienia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Modlitwa”