Chwała Panu

Tutaj nie polemizujemy, tutaj dzielimy się dowodami Bożego działania w naszym życiu; piszcie to, co zbuduje wszystkich w wierze w Boga.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Re: Chwała Panu

Post autor: Henryk »

barabasz1972 pisze:
10 sty 2022, 10:22
cena?
Jeśli masz własny transport, to 10 PLN za kubik.
A jest to aż 1000 litrów!
"I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie."
Flp 2:3 BW

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4094
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Chwała Panu

Post autor: radek »

Henryk pisze:
10 sty 2022, 10:17
radek pisze:
10 sty 2022, 9:37
Ale Henryku, przecież to ludzie szukają rzeczy namacalnych, na których mogliby się oprzeć.
Tu zgodzę się z Tobą! Tak czynią nawet poganie- amulety, fetysze, talizmany, święte obrazki, różańce...
Jednak Bóg jest duchem. Nie da się Go "namacać".

Mam do sprzedania buteleczki wody z Jordanu, gdzie Jan chrzcił swych uczni! :xhehe:
Są zainteresowani? :crazy:
Henryku dbanie o wizerunek własny, to jedna z cech charakteru człowieka kompletnego. Piszę to ze względu na kontekst powyższej Twojej wypowiedzi. Bo jeśli czujemy, że nasza wypowiedź może mieć jakieś mankamenty w uszach sprawiedliwego słuchającego, to zanim się wypowiemy, musimy poprawić i to. Sama jałowa logika wypowiedzi to mało

Mat 5:16 BT5 "Tak niech wasze światło jaśnieje przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie."
Obrazek

Nieziem
Posty: 872
Rejestracja: 25 sty 2021, 23:47

Re: Chwała Panu

Post autor: Nieziem »

radek pisze:
10 sty 2022, 11:17

... dbanie o wizerunek własny, to jedna z cech charakteru człowieka kompletnego... Bo jeśli czujemy, że nasza wypowiedź może mieć jakieś mankamenty w uszach sprawiedliwego słuchającego, to zanim się wypowiemy, musimy poprawić i to. Sama jałowa logika wypowiedzi to mało

Mat 5:16 BT5 "Tak niech wasze światło jaśnieje przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie."
radek, widzę mądrość z wysokości, w powyższych słowach.

Chwała Tobie Ojcze, który jesteś w niebie!

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4094
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Chwała Panu

Post autor: radek »

Nieziem pisze:
10 sty 2022, 14:34
radek pisze:
10 sty 2022, 11:17

... dbanie o wizerunek własny, to jedna z cech charakteru człowieka kompletnego... Bo jeśli czujemy, że nasza wypowiedź może mieć jakieś mankamenty w uszach sprawiedliwego słuchającego, to zanim się wypowiemy, musimy poprawić i to. Sama jałowa logika wypowiedzi to mało

Mat 5:16 BT5 "Tak niech wasze światło jaśnieje przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie."
radek, widzę mądrość z wysokości, w powyższych słowach.

Chwała Tobie Ojcze, który jesteś w niebie!
Nieziem, Ty, z tego co zauważyłem, bardzo mądrze piszesz, dziękuję, że i ja godny jestem Twojego komentarza. Można rzec, że "Przybliżyło się Boże Królestwo"

Mat 18:20 BT5 "Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich."
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Świadectwa działania Boga”