beznadziejny przypadek wg psycholog

Tutaj nie polemizujemy, tutaj dzielimy się dowodami Bożego działania w naszym życiu; piszcie to, co zbuduje wszystkich w wierze w Boga.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ

Awatar użytkownika
KobietaZMagdali
Posty: 2125
Rejestracja: 12 sty 2014, 16:47
Lokalizacja: ze wsi :)

Post autor: KobietaZMagdali »

Psycholog, która tak powiedziała złamała etykę zawodową i powinna zostać natychmiast zwolniona. Więc albo ten człowiek mija się z prawdą albo dopuścił się poważnego zaniedbania, bo podejrzewam że nikogo nie powiadomił i dopuścił by ta kobieta szkodziła innym pacjentom
„Odpędzanie wilków, zagrażających Bożej owczarni, jest na pewno czymś chwalebnym, ale czyni się to modlitwą, przykładem życia, głoszeniem słowa Bożego i przekonywaniem -- a nie poprzez zadawanie gwałtu. Gwałt zadawany w obronie prawdy nie tylko krzywdzi konkretnych ludzi, ale kompromituje prawdę, ci zaś, którzy się do niego uciekają, choć ich intencją było odpędzenie wilków, sami się w wilków przemieniają.”

http://www.youtube.com/watch?v=l_lp-owKS6E

jfs300

Post autor: jfs300 »

no też sam jeszcze wtedy nie wiedział

Awatar użytkownika
MieczDucha
Posty: 491
Rejestracja: 02 lis 2010, 11:24
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Post autor: MieczDucha »

KobietaZMagdali pisze:Psycholog, która tak powiedziała złamała etykę zawodową i powinna zostać natychmiast zwolniona. Więc albo ten człowiek mija się z prawdą albo dopuścił się poważnego zaniedbania, bo podejrzewam że nikogo nie powiadomił i dopuścił by ta kobieta szkodziła innym pacjentom
możesz go spytać o to : http://slowopana.ct8.pl/viewtopic.php?f=26&t=230

,

Awatar użytkownika
KobietaZMagdali
Posty: 2125
Rejestracja: 12 sty 2014, 16:47
Lokalizacja: ze wsi :)

Post autor: KobietaZMagdali »

Ciekawe świadectwo. Ale nie zmienia faktu, że kobieta dopuściła się błędu w sztuce. przypomina mi to historię ludzi, którzy przychodzi do onkologa z wynikami stwierdzającymi raka a lekarz wręcz nimi rzucał i twierdził: z czym pani do mnie przyszła to rak, nie ma co leczyć. Horror. Wiem, że w Polsce trudno wygrać sprawę o błąd nawet w oczywistych sytuacjach, ale warto walczyć z taki przypadkami by nie szkodziły innym.
„Odpędzanie wilków, zagrażających Bożej owczarni, jest na pewno czymś chwalebnym, ale czyni się to modlitwą, przykładem życia, głoszeniem słowa Bożego i przekonywaniem -- a nie poprzez zadawanie gwałtu. Gwałt zadawany w obronie prawdy nie tylko krzywdzi konkretnych ludzi, ale kompromituje prawdę, ci zaś, którzy się do niego uciekają, choć ich intencją było odpędzenie wilków, sami się w wilków przemieniają.”

http://www.youtube.com/watch?v=l_lp-owKS6E

Zwiastun
Posty: 315
Rejestracja: 25 sty 2015, 22:54

Post autor: Zwiastun »

KobietaZMagdali pisze:nie zmienia faktu, że kobieta dopuściła się błędu w sztuce.
Jak najbardziej, już o tym mówiłem na innym forum że w każdym zawodzie znajdą się ludzie porządni i ludzie, których w ogóle nie powinno być na tych stanowiskach. Problem jest taki że w dzisiejszym świecie wielu lekarzy nie podchodzi do pacjenta jak do człowieka ale jak do kogoś na kim można jedynie zarabiać albo pacjenta jako "coś uciążliwego". Ale nie można generalizować, są jeszcze porządni ludzie, którzy naprawdę mogą pomóc, trzeba ich tylko znaleźć. :-)


Natomiast mały offtop co do usera MieczDucha:
Mieczducha pisze:"psychologia dla chrześcijan to pułapka"
Czy ja wiem czy warto odpowiadać na jego posty? MieczDucha znany jest z tego że na wielu forach i na youtube w komentarzach głosi "swoje nauki" i nie przyjmuje żadnych argumentów od nikogo (zatyka uszy, zero kontaktu). Coś podobnego czyni Henryk Kubik.
Dla Mieczducha "Jezus to Jahwe", choć tyle padło kontrargumentów:
Google: Czy wyznawcy binitarianizmu i trynitarianizmu są w błędzie?
Dla MieczDucha: "Depresja spowodowana jest bezbożnością"
kontrargumenty:
Google: Udręki i choroby to kara od Boga?
Dla Mieczducha: "hormony to bajka pseudonaukowa" a chodzenie do psychologa to samo zło ... a kontrargumenty? Mimo że padło ich tak wiele i tyle błędów zostało wytkniętych, to wszystko na nic, on niczego nie słucha. Szkoda człowieka, ale co zrobić jak "czuje że ma objawienia" :-?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Świadectwa działania Boga”