Ile ,,kosztowało,, Cię pójście za Jezusem?

Tutaj nie polemizujemy, tutaj dzielimy się dowodami Bożego działania w naszym życiu; piszcie to, co zbuduje wszystkich w wierze w Boga.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
KobietaZMagdali
Posty: 2125
Rejestracja: 12 sty 2014, 16:47
Lokalizacja: ze wsi :)

Post autor: KobietaZMagdali »

nesto pisze:KobietaZMagdali, rozumiem - TOLERANCJA :-D
UPA, to mili faceci, co gotowali kaszkę dzieciom polskim na Wołyniu.
Rozumiem, że gdyby coś takiego się miało powtórzyć sama być głowę sobie obcięła i na tacy im podała... - żarcik taki niewinny :-P

ps
Jak wierzyłem w Jezusa - uważałem tak samo, więc w tym zakresie nic się akurat nie zmieniło.
Między tym co Ty nazywasz TOLERANCJĄ a nawoływaniem do mordowania dzieci jest bardzo długa ścieżka, która nazywa się człowieczeńtwo
„Odpędzanie wilków, zagrażających Bożej owczarni, jest na pewno czymś chwalebnym, ale czyni się to modlitwą, przykładem życia, głoszeniem słowa Bożego i przekonywaniem -- a nie poprzez zadawanie gwałtu. Gwałt zadawany w obronie prawdy nie tylko krzywdzi konkretnych ludzi, ale kompromituje prawdę, ci zaś, którzy się do niego uciekają, choć ich intencją było odpędzenie wilków, sami się w wilków przemieniają.”

http://www.youtube.com/watch?v=l_lp-owKS6E

sio
Posty: 582
Rejestracja: 31 mar 2010, 11:17
Lokalizacja: Podhale
Kontakt:

Post autor: sio »

nesto pisze:A ja stałem się lepszym człowiekiem, gdy odrzuciłem bajkę zwaną Jezusem.
...więrzę i rozumiem Cię @nesto :->
...odrzuciłem współczesną bajkę populizmu religijnego, demagogi religijnej i stałem się lepszym człowiekiem :-D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Świadectwa działania Boga”