Cuda z nieba

Tutaj nie polemizujemy, tutaj dzielimy się dowodami Bożego działania w naszym życiu; piszcie to, co zbuduje wszystkich w wierze w Boga.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lukian
Posty: 1704
Rejestracja: 02 lut 2015, 18:34
Kontakt:

Cuda z nieba

Post autor: Lukian »

jakie są wasze wrażenia po tym filmie
http://www.filmweb.pl/film/Cuda+z+nieba-2016-746547
Gal 4:6 " A ponieważ jesteście synami, Bóg wysłał do naszych serc Ducha swego Syna, który woła: „Abba, Ojcze!"
http://zrodlaobjawienia.blogspot.com/

Awatar użytkownika
karol210
Posty: 904
Rejestracja: 05 lut 2016, 8:53

Post autor: karol210 »

Film filmem ja sam dokladnie wiem ze swiat niewidzialny przenika widzialny i jest bardzo od niego zalezny bardziej niz komukolwiek sie wydaje.Łaska Uświęcająca nią jest ktora przenika ten Duch Św gorzej jesli odda sie myślami i uczynkami diabłu to inny swiat i inny czas

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4100
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

Interakcja człowieka ze światem postrzeganym powinna być samoaktualizującym się algorytmem. Próba znalezienia i zaprzęgnięcia Boga do spełniania wszelkich życzeń jest zachowaniem niedojrzałym. Owszem Bóg jest większy, a Jego Duch udziela każdemu człowiekowi wszystkiego, według władzy duchowej jaką człowiek uzyskał ucząc się na każdym zapamiętanym doświadczeniu życiowym, lecz najpełniej ludzkie potrzeby są zaspokajane przez Ducha, gdy człowiek ma w ręku całe swoje życie i chce się nim dzielić ze wszystkimi. Duch odwdzięcza się, gdy człowiek dzieli się z Nim tym co uzyskał. Duch nie tyle usługuje człowiekowi, co chwali go

Koran 23:62 (Bielawski)
My nakładamy na każdą duszę tylko to, co jest w jej możliwości. My mamy Księgę, która mówi prawdę, i oni nie doznają niesprawiedliwości.

Mat 28:18-19 eib "(18) A Jezus podszedł i zwrócił się do nich w tych słowach: Otrzymałem wszelką władzę w niebie i na ziemi. (19) Idźcie więc i pozyskujcie uczniów pośród wszystkich narodów. Chrzcijcie ich w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego"
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Świadectwa działania Boga”