Świadectwo działania Boga. Ku pokrzepieniu.

Tutaj nie polemizujemy, tutaj dzielimy się dowodami Bożego działania w naszym życiu; piszcie to, co zbuduje wszystkich w wierze w Boga.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Jachu
Posty: 10663
Rejestracja: 09 lis 2008, 20:55
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Jachu »

Luba pisze:A co ci sie podoba bardziej , Jahu...?....to ze dzieki takim jak ty bylam duchową nedzarą ?...czy raczej to, ze sobie ten fakt uswiadomilam...?
To czym/kim jesteś to jedynie Twoja własna zasługa,jeżeli więc nie zmienisz myślenia (metanoja).dalej taką pozostaniesz. Twoje wybory,mnie nic do tego tyle,że "siejesz błędy",Prawdą pogardzasz. A czyniąc to na Forum,musisz się liczyć i z krytyką i z ignorowaniem Twoich postów. Ale Twoje to wybory.
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Post autor: Luba »

Jachu pisze:musisz się liczyć i z krytyką i z ignorowaniem Twoich postów.
Alez ja dlatego tu pisze aby otrzymywac uzasadniona krytyke ... :->

Tylko dzieki temu moge ewentualnie zmienic sposob myslenia.

Jak widzisz, wlasnie ma miejsce metanoja w mojej duszy :->

I zapewniam cie, ze masz w tym swoj udzial....tyle tylko, ze nieuzasadniona logicznie i merytorycznie krytyka z twojej strony jest argumentem na "nie" wobec tresci doktrynalnych, ktore probujesz tu przepchac.

Ale ja nie poczytuje ci tego za zle, bo wiem z kim mam do czynienia...wiem po prostu, ze wierzysz bardzo w to, co "glosisz", nie majac jednak swiadomosci jak sie to ma do prawdy uniwersalnej, ktora jest trescia Objawienia Mesjasza i przewyzsza kazda ludzka mysl :->

Ignorowanie zas w sytuacji, kiedy toczy sie rozmowa jest proba ucieczki przed konfrontacja z tresciami, ktore ci ktos komunikuje...zeby nie powiedziec tchorzostwo i ignorancja... :->

Ja ciebie nigdy nie ignoruje, Jahu...jesli sie z czyms nie zgadzam to ci to mowie i uzasadniam, dlaczego sie nie zgadzam, podajac logiczne, lub merytoryczne argumenty.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Świadectwa działania Boga”