Bez nóg, bez rąk, bez ograniczeń - świadectwo

Tutaj nie polemizujemy, tutaj dzielimy się dowodami Bożego działania w naszym życiu; piszcie to, co zbuduje wszystkich w wierze w Boga.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Quster
Posty: 3417
Rejestracja: 26 maja 2006, 23:37
Kontakt:

Bez nóg, bez rąk, bez ograniczeń - świadectwo

Post autor: Quster »

Nie wiem pewnie wielu zna to świadectwo, ale polecam:

http://video.google.co.uk/videoplay?doc ... 1920409738
... wiara, która jest czynna ... Gal. 5:6

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.

DUSZA NIEŚMIERTELNA - Ks. Wincenty Granat napisał: "Tylko Bóg jest nieśmiertelny z całej istoty swego bytu, tj. nigdy nie może przestać istnieć; wszystko poza Nim jest przygodne, może tedy zniknąć, a więc z tej racji jest śmiertelne. Mówiąc o nieśmiertelności duszy ludzkiej mamy na uwadze jej naturę nie zawierającą w sobie pierwiastków wewnętrznego rozkładu, czyli z tego względu nie podlegającą śmierci. Mimo to dusza ludzka jako byt przygodny mogłaby przestać istnieć, jeśli Bóg nie powstrzymywałby jej stale w bytowaniu i działaniu" ("Eschatologia", s. 79).

Obrazek

"Bo wasze myśli nie są moimi myślami (...) jak niebiosa przewyższają ziemie, tak (...) moje myśli – wasze myśli." Izajasza 55:8-9

"W (...) dyskusji jest mnóstwo sloganów, które nie powinny zastępować myślenia" LB

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Post autor: nike »

Nie znałam tego świadectwa, dzięki quster,że wstawiłeś ten link, nie jednemu z nas on pomoże zastanowić się na sobą, mnie na pewno. Jak dużo w tym młodym człowieku jest wiary i miłości do Boga, można by sie zapytać za co prawda? Często my zdrowi ludzie nie umiemy ocenić tego co mamy,nie oddajemy należnej chwały Stwórcy, dopiero jak widzimy tragedie ludzkie trzeźwiejemy, smutne to ale jak bardzo naturalne i ludzkie.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2008, 20:14 przez nike, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Esther
Posty: 2524
Rejestracja: 10 lis 2006, 21:55

Post autor: Esther »

o quster witaj po 'latach' :D

widzę, że to świadectwo poruszyło wielu.. ja zamieściłam link w mini czacie nie wiedząc że ktoś to zrobił przede mną :-D

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Post autor: nike »

Mnie to świadectwo dało dużo do myślenia. Ja już jestem starszą osoba i mam wnuki płaczę i piszę, bo ja nie wiem jak bym się zachowała w takiej sytuacji Dziwię się,że tak mało do tej pory jest wpisów.

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Post autor: kesja »

Nick Vujec ożenił się
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 5885
Rejestracja: 21 paź 2009, 14:52
Lokalizacja: Norwegia
Kontakt:

Post autor: Hardi »

i nagrał płytę, oto jeden jego utwór http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... rV_ZvwZRvw
"Badacie Pisma, ponieważ myślicie, że dzięki nim będziecie mieć życie wieczne, a właśnie one świadczą o mnie. A jednak nie chcecie przyjść do mnie, żeby mieć życie." Jana 5.39-40

Annet
Posty: 13
Rejestracja: 28 cze 2014, 1:01
Kontakt:

Post autor: Annet »

A tutaj nowe świadectwo Nicka - z napisami po polsku.

Nick zamierza odwiedzić Polskę w kwietnie 2015 roku :)

https://www.youtube.com/watch?v=k3MvN1xnTOQ
Chrześcijańskie małżeństwo na wertepach https://chrzescijanskiemalzenstwonawert ... press.com/

Awatar użytkownika
mariusz120
Posty: 551
Rejestracja: 26 cze 2014, 1:10
Lokalizacja: inferno

Post autor: mariusz120 »

Annet = kesja :-D ? :-P
User zbanowany
(jego poprzednie wcielenia na forum: papi777, tabasz)

Awatar użytkownika
Dezerter
Posty: 3631
Rejestracja: 16 sie 2009, 22:50
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

Post autor: Dezerter »

mariusz120 pisze:Annet = kesja :-D ? :-P
ja tam bym Qustera poczytał - szkoda, ze go z nami nie ma - to jest jeden z najciekawszych chrześcijan jakich spotkałem w necie
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie
http://zchrystusem.pl/

Awatar użytkownika
mariusz120
Posty: 551
Rejestracja: 26 cze 2014, 1:10
Lokalizacja: inferno

Post autor: mariusz120 »

a gdzie się podział ? to katolik ? :-P
dostał banana?
User zbanowany
(jego poprzednie wcielenia na forum: papi777, tabasz)

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

mariusz120, Teraz pisze tylko na watchtowerze, to zdaje się były ŚJ. Kiedyś tam właśnie zachęcałem go do powrotu na forum, ale powiedział, ze forum za bardzo się zmieniło i nie ma zamiaru wracać.
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

Awatar użytkownika
mariusz120
Posty: 551
Rejestracja: 26 cze 2014, 1:10
Lokalizacja: inferno

Post autor: mariusz120 »

watchtower hmm tam mnie jeszcze nie było :-D
Wydawało mi się że katolik bo ma cytat jakiegoś ksiedza..
User zbanowany
(jego poprzednie wcielenia na forum: papi777, tabasz)

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

A ma też Runy celtyckie, jak ja w podpisie :-) czyli jest poganinem?
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Świadectwa działania Boga”