Ted Bundy - skruszony seryjny morderca

Tutaj nie polemizujemy, tutaj dzielimy się dowodami Bożego działania w naszym życiu; piszcie to, co zbuduje wszystkich w wierze w Boga.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 5885
Rejestracja: 21 paź 2009, 14:52
Lokalizacja: Norwegia
Kontakt:

Ted Bundy - skruszony seryjny morderca

Post autor: Hardi »

"Badacie Pisma, ponieważ myślicie, że dzięki nim będziecie mieć życie wieczne, a właśnie one świadczą o mnie. A jednak nie chcecie przyjść do mnie, żeby mieć życie." Jana 5.39-40

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

tak tak, te wszystkie programy o 'skruszonych' mordercach i zbrodniarzach sa takie fascynujące,że hoho :-)
Prawdziwa wiara nie objawia się tym, że jest na pokaz, a to jest dla poklasku...
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

jfs300

Post autor: jfs300 »

hej oglądałem ten film i faktycznie ciężko zrozumieć w tym momencie ze facet nagle sie staje szczery,mozna podejrzewac go o nieszczerosc Jednak jak go usłyszałem od razu pojawiła się refleksja jaki by miał interes kilka dni przed egzekucją zeby jego imidż byl oświetlony publicznie ,
pozatym onb wiedział ze wypowiadając takie słowa , tym bardziej go znienawidzą.
Przypomnijce sobie biblijna postać Szawła ktory zioną chęcią mordu. A kim sie stał
Ja rozumiem mi ciezko wybaczyć ale bede szczery mam żal raczej do Boga dlatego ze oficjalnie musze sie miescic w przepisach i za kłamstwa , nie wiem grzech mały nie czystosci będe sądzony a taki morderca narobił tyle kłopotu i nie tak naprawde to mam żał do Boga o to i nie bawie się w kurtuazje.
Ale nie jest to żal oczywiscie do tego stopnia zeby wziasc z nim rozbrat tylko pragne wiekszego oświecenia niechaj miłosierdzie Boze sie rozleje już przeczytałem sporo fragmentow pisam Św o tym mowiacych o tym ze przepisowość i restrykcyjność to droga zgubna ale po takich materiałach uznaje ze to jednak za mało:PP

ps . tematyką poruszałem podobny wątek o samobojcach w

http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=9365

.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Świadectwa działania Boga”