Chcę pomóc świecąc

Tutaj dzielimy się tym, co przyniesie zachetę, pocieszenie, umocnienie w wierze, co pobudzi do działania i pomoże rozwinąć skrzydła wierzącemu. Będzie tu miejsce dla poezji, rozważania fragmentów Słowa Bożego, dzielenia się tym co Bóg do nas mówi poprzez swoje Słowo, sny i wizje oraz okoliczności codziennego życia.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Bigi3
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2012, 18:01

Chcę pomóc świecąc

Post autor: Bigi3 »

Gdyby mały Chrystus wiedział co będzie musiał przejść to czy można było przekonać świat gdy Mówił: Umrę ukrzyżowany – Nie gdyż był Sam. Ja noszę serca w miłość mogąc wytłumaczyć to co pamięta moc o której świat może pomału wyzywać ją od tego co przychodzi z ciemnej strony od boga cierpienia diabła Jeśli kogoś znasz najbardziej to czy przeszkadza ci jego gorsza strona czy zalety przewyższają wady Ja jestem aby powiedzieć: Nie ma złej strony bo gdyby była to nikt kto szuka nie znalazłby odpowiedzi. Wiem mówią że choruje bo z trudnością można uwierzyć ja Sam przeciwko Tym co wolą świat w którym nawet Syn Boży jest wykpiwany Co napiszesz? Może jestem w dużym sensie maleńkim Jezusem. Tym który szuka bo nigdy nie dojrzeje, aby ktoś przedstawił moje życie tak jak widzę. Słuchaj ciemno w noc przyjdź kiedy chcesz usiądę rozświetlę ci dni Z.

Awatar użytkownika
Pietnas
Posty: 201
Rejestracja: 16 gru 2012, 13:21

Re: Chcę pomóc świecąc

Post autor: Pietnas »

Bigi3 pisze:Gdyby mały Chrystus wiedział co będzie musiał przejść to czy można było przekonać świat gdy Mówił: Umrę ukrzyżowany – Nie gdyż był Sam. Ja noszę serca w miłość mogąc wytłumaczyć to co pamięta moc ...
Bigi3 - to wytłumacz.
Biblię napisali lidzie którzy spotkali Boga. Pisali dla swojego pokolenia wprawdzie, ale my współcześni korzystamy z tego Słowa, zwłaszcza chrześcijanie.

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4094
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

Rozkoszowanie się doświadczaniem Słowa Bożego jest nie tylko jedną z najwyższych przyjemności, ale jest też najpożyteczniejszą czynnością dla człowieka. Dlatego jeśli całym życiem człowieka będzie Słowo, to rzeczywiście człowiek będzie żył pełnią życia, będąc pod presją opinii lecz nie będąc ograniczonym. Czyniąc najwyższą instancją cokolwiek innego człowiek oddawałby się w niewolę

Mat 12:37 pau "Bo właśnie na podstawie twoich słów będziesz usprawiedliwiony i na podstawie twoich słów będziesz potępiony”."

Mat 13:43 pau "Sprawiedliwi natomiast zajaśnieją jak słońce w królestwie swego Ojca. Kto ma uszy, niech słucha."

J 3:11 pau "(11) Uroczyście zapewniam cię: Głosimy to, co wiemy, i dajemy świadectwo o tym, co zobaczyliśmy, jednak nie przyjmujecie naszego świadectwa."
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Słowa, które przynoszą życie”