Kobieta

Tutaj dzielimy się tym, co przyniesie zachetę, pocieszenie, umocnienie w wierze, co pobudzi do działania i pomoże rozwinąć skrzydła wierzącemu. Będzie tu miejsce dla poezji, rozważania fragmentów Słowa Bożego, dzielenia się tym co Bóg do nas mówi poprzez swoje Słowo, sny i wizje oraz okoliczności codziennego życia.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Hava

Kobieta

Post autor: Hava »

Boża kobieta to ta, która uwierzyła Bogu w to, co On o niej mówi w swoim Słowie i która narodziła się z tego słowa jako nowe stworzenie dla wiecznej Bożej chwały.



https://youtu.be/1aZVny3ZVRU
Dziękuję Ci Boże, że nie stworzyłeś mnie mężczyzną.

Awatar użytkownika
Listek
Posty: 7838
Rejestracja: 31 mar 2013, 21:25
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Listek »

Kiedy kobieta przyjmuje Chrystusa Jezusa jako swego Pana i Zbawiciela i zaczyna tak jak Jezus żyć zgodnie z Torą Bożą , wtedy jej mąż już nad nią nie panuje, tylko kocha ją tak jak Jezus swoją Oblubienicę .

Moja żona jest mi pomocą jako dar od Boga i piękną częścią naszej rodziny.
Bez niej byłbym niepełnym człowiekiem.



Pozdrawiam
Twa sprawiedliwość to wieczna sprawiedliwość, a Tora Twoja jest prawdą Ps.119,142
"I będzie ci jako znak na ręce twojej i jako przypomnienie między oczyma twoimi, aby prawo Boga było zawsze w ustach twoich." Wj 13:9

Hava

Post autor: Hava »

Dobrze, że o tym wiesz, Listek. Mój mąż też o tym wie i dlatego każde z nas cieszy się, że jest tym, kim jest. :)

Awatar użytkownika
Listek
Posty: 7838
Rejestracja: 31 mar 2013, 21:25
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Listek »

Hava pisze:Mój mąż też o tym wie i dlatego każde z nas cieszy się, że jest tym, kim jest. :)
To cudownie.

Pnp 8:6 bt5 "Oblubienica:
Połóż mnie jak pieczęć na twoim sercu, jak pieczęć na twoim ramieniu,
bo jak śmierć potężna jest miłość,
a zazdrość jej nieprzejednana jak Szeol,
żar jej to żar ognia, uderzenie boskiego gromu."


https://www.youtube.com/watch?v=U82GludosnQ


https://www.youtube.com/watch?v=oWmEY2Hjwvs

Pozdrawiam
Twa sprawiedliwość to wieczna sprawiedliwość, a Tora Twoja jest prawdą Ps.119,142
"I będzie ci jako znak na ręce twojej i jako przypomnienie między oczyma twoimi, aby prawo Boga było zawsze w ustach twoich." Wj 13:9

Awatar użytkownika
janwisniewski68
Posty: 2044
Rejestracja: 21 mar 2009, 10:54
Lokalizacja: w - wa
Kontakt:

Post autor: janwisniewski68 »

I ujrzałem kobietę siedzącą w gorsecie z kłódką między piersiami , ktoś wkładał kluczyk do kłódki i próbował otworzyć ale bez powodzenia , podszedłem do niej włożyłem klucz przekręciłem kłódka się otworzyła , ubranie spadło i kobieta była naga.
Dziś 24.06.2017 roku.
Obrazek
Obrazek

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

No, no ... 8-)
Gratulacje, Janie.
Ładna była, miała wszystko co potrzeba ?
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
janwisniewski68
Posty: 2044
Rejestracja: 21 mar 2009, 10:54
Lokalizacja: w - wa
Kontakt:

Post autor: janwisniewski68 »

BoaDusiciel pisze:No, no ... 8-)
Gratulacje, Janie.
Ładna była, miała wszystko co potrzeba ?
Była podobna do nie prawie identyczna:
Lukrecja Sforza
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6155
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

Podobna do żony Henryka VII Tudora z filmu: "Biała księżniczka".
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4097
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Decyzja o życiu płodu

Post autor: radek »

Moim zdaniem pewną niekonsekwencją Chrześcijan jest kontrast pomiędzy sprzeciwem wobec aborcji i czczeniem krzyża, który jest przecież narzędziem wielkiej zbrodni na niewinnej osobie. Komfort psychiczny jest cenniejszy pod względem potencjału życiowego od komfortu cielesnego i powinien być osiągany jako pierwszy. Szczęście umysłu można osiągnąć bowiem samodzielnie, w przeciwieństwie do zupełnego szczęścia ciała. Wtedy słowo aborcja, będzie przenominowane

Rdz 25:23 eib "PAN jej odpowiedział: Dwa narody nosisz w swoim łonie, ludy już w twoim wnętrzu podzielone. Jeden nad drugim będzie miał przewagę — starszy będzie służył młodszemu."

Łk 23:34 eib "W tym czasie Jezus mówił: Ojcze, przebacz im, bo nie wiedzą, co czynią. Oni zaś losowaniem rozstrzygali, co komu ma przypaść z Jego szat."
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Słowa, które przynoszą życie”