Przekazy duchowej wiedzy

Tutaj dzielimy się tym, co przyniesie zachetę, pocieszenie, umocnienie w wierze, co pobudzi do działania i pomoże rozwinąć skrzydła wierzącemu. Będzie tu miejsce dla poezji, rozważania fragmentów Słowa Bożego, dzielenia się tym co Bóg do nas mówi poprzez swoje Słowo, sny i wizje oraz okoliczności codziennego życia.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Przekazy duchowej wiedzy

Post autor: amiko »

ratao pisze:Raport Narady Federacji Galaktycznej i Co Czeka Ziemię i Ludzi? Przekaz Plejadian - 55:43 z dnia 9.04.2020


[center][video]https://www.youtube.com/watch?v=X3AaWdj0m0s[/video][/center]
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

[center]34. Pieczęci kościelne i inne. Jak działają i jak je ściągać
[/center]
[center][video]https://www.youtube.com/watch?v=ZEP1pJuTmc8[/video][/center]

- Chrzest - pieczęć na koronę (odcięcie od Źródła i podpięcie pod kościół), i też na 3 oko,
- Komunia - pieczęć na serce, kanibalizm, blokada uczuć wyższych uczuć,
- Bierzmowanie - zamknięcie 3 oka, widzenia i intuicji
- Małżeństwo - pieczęć na podstawę, połączenie podstaw pary i odsysanie wszystkiego, co się tam stanie na kościół,
- Ostatnie namaszczenie - bilet w zaświatach na przejęcie na tą samą drogę,
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

O tych pieczęciach już gdzieś czytałam i coś w tym jest. Posłucham później.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

282-PL Marlena, Bierzmowanie - pieczętowanie obcych programów - Hipnoza Regresyjna Milena Karpinska•Apr 22, 2020

[video]https://www.youtube.com/watch?v=CF9DDWIKktY[/video]

56:40 - Podczas bierzmowania , w Marlenie został zainstalowany implant z kodami, zablokowanie świadomości, aby w przyszłości nie potrafiła się uwolnić z tego zniewolenia przez gadzie istoty. Stała się inkubatorem dla gadzich istot, co bardzo szkodliwie wpływało na jej życie.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

[center] Pan Sławek od ojca Pio cz 7 - 8 ( konferencja)[/center]

[center][video]https://www.youtube.com/watch?v=e--YfpL9ZMY[/video][/center]
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: wybrana »

Ratao, no tutaj to już prawdziwy odlot. NawetMatucha przewyższa.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

wybrana pisze:Ratao, no tutaj to już prawdziwy odlot. NawetMatucha przewyższa.
Co masz na myśli?
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
Marius Bienius
Posty: 1088
Rejestracja: 09 wrz 2012, 19:47
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Marius Bienius »

Federacja Galaktyczna, energia Plejadian i Arkturian, kontaktowanie się z Plejadianami, rozmawianie z własnym DNA, odbieranie energii od Matki Ziemi…

:aaa:

K***a, że też nie szkoda ludziom czasu na takie wysrywy.

Pani oczywiście w swoim poprzednim wcieleniu była kapłanką na Atlantydzie… a jakże :-)
jak wszyscy, którzy twierdzą, że mają inne wcielenia — zawsze byli kimś ważnym.
Ciekawe, że nikt nie był rolnikiem, który babrał się w gównie w Mezopotamii.

Czy Plejadianie przekazali jej już jakieś informacje na temat systemu planetarnego w jakim żyją?
Albo może coś, co ludziom jest na prawdę potrzebne — na przykład informacje na temat kontrolowanej syntezy jądrowej?



Obrazek
"Zobaczyć świat w ziarnku piasku, niebiosa w jednym kwiecie z lasu,
W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar, w godzinie nieskończoność czasu"

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

Marius Bienius pisze:Federacja Galaktyczna, energia Plejadian i Arkturian, kontaktowanie się z Plejadianami, rozmawianie z własnym DNA, odbieranie energii od Matki Ziemi…
Nie przejmuj się
idiotów na ziemi nigdy nie brakowało.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

Marius Bienius pisze:Federacja Galaktyczna, energia Plejadian i Arkturian, kontaktowanie się z Plejadianami, rozmawianie z własnym DNA, odbieranie energii od Matki Ziemi…
Nie przejmuj się
idiotów na ziemi nigdy nie brakowało.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

Krystian pisze:
Marius Bienius pisze:Federacja Galaktyczna, energia Plejadian i Arkturian, kontaktowanie się z Plejadianami, rozmawianie z własnym DNA, odbieranie energii od Matki Ziemi…
Nie przejmuj się
idiotów na ziemi nigdy nie brakowało.
Słudzy szatana i ciemności zawsze chcieli i chcą zrobić z ludzi idiotów. Na Ziemi nigdy ich nie brakowało i nie brakuje.
Ostatnio zmieniony 01 maja 2020, 18:06 przez amiko, łącznie zmieniany 1 raz.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

[center]O gigantycznym UFO, Ojcu Pio, reptilianach i lękach przed prawdą - Sławomir Piwowarczyk[/center]

[center][video]https://www.youtube.com/watch?v=AzIHWLQWl9w[/video][/center]
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

[center]NA STRAŻY ZIEMI. Ashtar Sheran , Galaktyczna Federacja Światła - 25.04.2020 [/center]

[center][video]https://www.youtube.com/watch?v=H7Jzm7p8s6c[/video][/center]
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

[center]Wizje przyszłości[/center]

[center][video]https://www.youtube.com/watch?v=xQnleqzOQIY[/video][/center]

7:59 - łączenie się ze swoim Źródłem
11:00 - szczepionki
12:50 - maseczki, są szkodliwe w 10% lub w 30%
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

[center] Przebudzenie wideo z Livandą. Słuchaj serca. Wybieraj Duszą[/center]

[center][video]https://www.youtube.com/watch?v=yah3Xti4eT8 [/video][/center]

Ważne jest, aby rozmawiać uczciwie ze swoją Duszą. Usłyszeć ją, nie uciekać. Po pierwsze, pomocne może być zatrzymanie się. Nigdzie się nie spiesz, nic nie rób, nic. Zadaj sobie pytanie:
- Czego chcę? Powiedz mi, czego naprawdę chcesz, moja Duszo?
- Od czego ty uciekasz?
- Czego szukasz na tym świecie?
- Po co żyjesz?
Z taką uczciwością, otwartością, zadaj sobie pytanie. Zobaczysz, że może się zdarzyć, że możesz być zszokowany. Ponieważ twoja Dusza może nie potrzebować 80% tego, co robisz i co zamierzasz. I jak żyjesz. Możesz zauważyć, że rzeczy, które masz, prace, które prowadzisz, styl życia, na ogół nie są potrzebne o połowę. I wcale nie potrzebujesz tego czegoś. Wasza Dusza może potrzebować czegoś innego do szczęścia.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Słowa, które przynoszą życie”