Przekazy duchowej wiedzy

Tutaj dzielimy się tym, co przyniesie zachetę, pocieszenie, umocnienie w wierze, co pobudzi do działania i pomoże rozwinąć skrzydła wierzącemu. Będzie tu miejsce dla poezji, rozważania fragmentów Słowa Bożego, dzielenia się tym co Bóg do nas mówi poprzez swoje Słowo, sny i wizje oraz okoliczności codziennego życia.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

[center]Nowa rzeczywistość w naszym życiu[/center]

[center][video]https://www.youtube.com/watch?v=gXRhz1V_0bI[/video][/center]
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

[center]DRĘCZYCIEL , który mieszka między Twoimi własnymi uszami [/center]
[center][video]https://www.youtube.com/watch?v=gpTIZ03m1eU[/video][/center]

Po świecie chodzi wielu prześladowców, jednak najgroźniejsi są ci, którzy zamieszkują nasze własne umysły. Na dodatek, rzadko zdajemy sobie sprawę z ich istnienia. W jaki sposób działają? Jak ich zdemaskować? Jak się od nich uwolnić?

W tym seansie opowiadamy o dręczycielu, jaki upodobał sobie przestrzeń między Waszymi własnymi uszami. Określa się go mianem samo nienawiści i choć brzmi to przerażająco, jego działania są niezwykle subtelne i dotyczą większości z nas. Jego nikczemną działalność można rozpoznać za pomocą 6 symptomów...

Na skróty:
0:21 - Co nas dręczy i męczy
3:24 - Samonienawiść i jej 6 objawów
6:42 - Nieubłagane wymagania względem siebie
11:04 - Bezlitosne samooskarżenia
15:41 - Pogarda względem siebie
20:14 - Autofrustracje i poczucie braku
22:42 - Samozadręczanie
27:56 - Autodestrukcja
31:00 - Co zrobić, by było lepiej?
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

[size=184[center]Ach, te ZŁODZIEJASZKI ENERGII! [/center][/size]
[center][video]https://www.youtube.com/watch?v=wHF19wlU0bo[/video][/center]

Czy często czujecie się kompletnie wydrenowani z energii, jakby coś z Was ją wyssało? Wstajecie zmęczeni mimo kilku godzin snu, a wieczorem nie macie na nic siły? Dlaczego tak się dzieje? I czy odpowiedzialne są za to tylko i wyłącznie wampirki energetyczne, o których tak głośno w ostatnich latach? (Podpowiadamy - nie ;)).

W obecnych czasach ludzie stali się ekspertami w wytracaniu energii życiowej, jednak nie posiadają nawyku jej odbudowywania czy pozyskiwania. Co więcej, za "energetyczne wycieki" odpowiedzialny jest tajemniczy gang Złodziejaszków, z którym można się stosunkowo łatwo uporać. I dziś właśnie o tym gangu opowiadamy. Zapraszamy na seans!

Na skróty:
1:08 - Skąd ten niski poziom energii życiowej? To wina gangu Złodziejaszków Energii!
3:51 - Pan Niepogodzony z Przeszłością
6:16 - Panna Miszmasz
10:45 - Pani Niechciane Zobowiązania
15:09 - Pan Cudze Zdanie
18:15 - Pani Wkurzająca Błahostka
21:15 - Pan Niekorzystna Znajomość
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Re: Przekazy duchowej wiedzy

Post autor: amiko »

Prawda o Jezusie - Jasnowidz Izabela Trędowicz

Świadomość Jezusa - Jasnowidz Izabela Trędowicz
https://www.youtube.com/watch?v=Gs9kmgW ... PaulaRodak

Dziś temat, który jest moim odkryciem. Opowiem jak ja zobaczyłam życie i przesłania Jezusa. Opowiem co to znaczy 'mieć pierwiastek Jezusowy' i jak to jest w tych czasach ważne. Czy zadawaliście sobie pytanie czy żyją wśród nas potomkowie Jezusa? Może mieszkają obok ?

13:40 - Jezus miał rodzeństwo, ogólnie było ich czworo. Nie było niepokalanego poczęcia.
15:40 - Jezus miał kobietę i dzieci. Zadałam sobie pytanie, czy te dzieci żyją do dnia dzisiejszego? Absolutnie tak. Pewien ich pierwiastek na poziomie fizycznym, ludzkim, w jakiś sposób uaktywnia się w co drugim pokoleniu. To są bardzo dobrzy ludzie, nie są w stanie czynić zła. Miłość Jezusa była z poziomu ducha. My mamy otaczać się naszą duszą. Jezus był na poziomie 80% nasycenia prawdą. 70% to jest taki pułap dla nas.
Czy żyją fizyczni potomkowie Jezusa? Tak. Pojawiła się jedna osoba w Niemczech, Francji... U nas w Polsce jest bardzo dobra energetyka ziemi.
20:45 - około 17 - go roku życia nastąpił okres oświecenia u Jezusa. Robił krzesła, mieszkał na wsi.
21:30 - Jego miłość do żony była niewyobrażalna. Jego żoną nie była Maria Magdalena.
22:40 - Jezus chodził po wodzie. Nie czułam zamieniania wody w wino. Nie było tego. Jego małżonka wiedziała od początku jak to się zakończy. Kiedy Jezus miał około 30 lat, udała się w drogę z Jezusem. Jakie imię miała żona nie wiem. Była to prosta kobieta, pod względem ducha o bardzo wysokich wibracjach. Jezus nie pobierał nauk w Indiach. Wiedzę pobierał od Boga. Pokazał, że istnieje życie po życiu.
27:15 - po śmierci fizycznego ciała nadal opiekował się żoną z poziomu duchowego. Jego żona wiedziała o tym.
28:00 - nie było ostatniej wieczerzy, to było spotkanie przy ognisku. Jezus sam wysłał Judasza, co było dla Judasza bardzo bolesnym doświadczeniem. Było ukrzyżowanie. Jezus miał świadomość tego, że miał swoje zadanie do wykonania. Nie czułam bólu.
30:00 - czy żyją fizyczni potomkowie Jezusa? Absolutnie tak. Umarł na krzyżu. Nie było zmartwychwstania fizycznego. Jezus wrócił jako istota duchowa. Maria Magdalena nie była apostołem. Było ich 13, ale jako bracia, a nie apostołowie. Każdy jest dzieckiem Boga. Świadomość Jezusa była ogromna. Maria miała poczucie wyjątkowości Jezusa. Wiedziała, że Jego życie zakończy się cierpieniem.
36:25 - czy Jezus określił naród wybrany? Absolutnie nie.
37:50 - Jezus otrzymał od Boga zrozumienie.
39:25 - obecnie odradzają się ludzie, którzy mają pierwiastek Jezusowy. Jezus przekazał, że nie odchodzimy do nicości, bo istnieje życie i przekazał dar miłości.
41:00 - Bardziej czuję pal niż krzyż.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Przekazy duchowej wiedzy

Post autor: Bobo »

Jesień. Jak gdzieś pisałem, o tej porze roku schizy wychodzą ze szpar...
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Przekazy duchowej wiedzy

Post autor: wuka »

Bobo pisze:
10 paź 2020, 14:57
Jesień. Jak gdzieś pisałem, o tej porze roku schizy wychodzą ze szpar...
Nie wyśmiewaj tego, czego nie rozumiesz. To nieładnie. Masz prawo mieć inne zdanie, ale wielu ludzi wierzy inaczej. Może to ty i tzw.biblijni mają schizę? Jak się czujesz, gdy tak cię ktoś nazywa? A gdzie miłość

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Przekazy duchowej wiedzy

Post autor: Krystian »

Dla Wuki, amiko to gość.
Dlaczego? ponieważ ich łączy jedno:
Nie lubią Biblii :lol:
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Przekazy duchowej wiedzy

Post autor: wuka »

Krystian pisze:
11 paź 2020, 3:12
Dla Wuki, amiko to gość.
Dlaczego? ponieważ ich łączy jedno:
Nie lubią Biblii :lol:
Tak głupiej osoby, jak ty, już dawno nie spotkałam :ble:

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Re: Przekazy duchowej wiedzy

Post autor: Henryk »

wuka pisze:
11 paź 2020, 10:52
Tak głupiej osoby, jak ty, już dawno nie spotkałam :ble:
Jak zapewne domyślasz się, - mam inne zdanie. :-D
Z Biblią walczysz i to usilnie, razem z innymi oszołomami.
Wymyślasz swoją wersję i dorabiasz do niej swoje pomysły, swoją ideologię.

Krystian Biblię uważa za Słowo Boga do swego ludu.

Tylko ci, co nie są Jego ludem negują to, co powiedział Stwórca.
Proste jak drut!
"I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie."
Flp 2:3 BW

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Przekazy duchowej wiedzy

Post autor: wybrana »

Bobo pisze:
10 paź 2020, 14:57
Jesień. Jak gdzieś pisałem, o tej porze roku schizy wychodzą ze szpar...
Bobo, bardzo się z tobą zgadzam.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Przekazy duchowej wiedzy

Post autor: wuka »

wybrana pisze:
11 paź 2020, 14:47
Bobo pisze:
10 paź 2020, 14:57
Jesień. Jak gdzieś pisałem, o tej porze roku schizy wychodzą ze szpar...
Bobo, bardzo się z tobą zgadzam.
To bardzo ładnie, że się zgadzasz z takim obraźliwym wpisem moderatora.
Nie namawiajcie mnie już, abym tu pisała.
Z tego, co zauważam na tym tzw.nowym forum jestem jedną z nielicznych osób, które jakoś próbują tu pisać. Kidy byłam cicho przez kilka dni to nie powstał ŻADEN wpis. O biblijnym temacie już nie wspomnę, a tak jęczycie, że tylko o biblii chcecie rozmawiać.
To rozmawiajcie. Powodzenia.
Mam dość wyzywania mnie od schiz, oszołomów itp.
To wy jesteście ślepi i głusi.
Choćbyście jeszcze 100 razy te teksty przeczytali to ani o krok mądrzejsi nie będziecie.
Litera zabija.
A o świecie rzeczywistym, faktycznym, o BOGU prawdziwym, o Absolucie i Stwórcy nie wiecie nic.
Biedni jesteście, ale to na szczęście nie mój kłopot.
Swoje zrobiłam, starałam się. Ale głową otwartą, sercem pełnym wyrozumiałości i miłości, waszego zindokrynowanego mózgu nie przebiję.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Przekazy duchowej wiedzy

Post autor: wybrana »

A dlaczego uważasz wuka, że ta opinia dotyczy ciebie? Przecież oceniamy opinie tej pseudo jasnowidzącej Izabeli Tredowicz.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Przekazy duchowej wiedzy

Post autor: Krystian »

wuka pisze:
11 paź 2020, 10:52
Krystian pisze:
11 paź 2020, 3:12
Dla Wuki, amiko to gość.
Dlaczego? ponieważ ich łączy jedno:
Nie lubią Biblii :lol:
Tak głupiej osoby, jak ty, już dawno nie spotkałam :ble:
vice versa
zmień forum, to jest o Biblii, a nie o Twojej filozofii
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Re: Przekazy duchowej wiedzy

Post autor: amiko »

ZATAJANE PRAWDY - REINKARNACJA I WCIELENIA DUSZY NA ZIEMI - Jan Taratajcio - 14.08.2017 r.

https://www.youtube.com/watch?v=APWsLFC80GM
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Przekazy duchowej wiedzy

Post autor: wuka »

amiko pisze:
16 lis 2020, 20:09
ZATAJANE PRAWDY - REINKARNACJA I WCIELENIA DUSZY NA ZIEMI - Jan Taratajcio - 14.08.2017 r.

https://www.youtube.com/watch?v=APWsLFC80GM
Dzięki :-D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Słowa, które przynoszą życie”