przesłanie o zbawieniu

Tutaj dzielimy się tym, co przyniesie zachetę, pocieszenie, umocnienie w wierze, co pobudzi do działania i pomoże rozwinąć skrzydła wierzącemu. Będzie tu miejsce dla poezji, rozważania fragmentów Słowa Bożego, dzielenia się tym co Bóg do nas mówi poprzez swoje Słowo, sny i wizje oraz okoliczności codziennego życia.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

wiesia pisze:Ja nie wiem dlaczego sama mam taką krytyczną naturę.
Bo w głębi duszy jesteś jak Kolumb :-D lubisz poszukiwania hehe
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

meritus
Posty: 4308
Rejestracja: 17 lip 2006, 11:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: meritus »

wiesia pisze:w postach ze mną o Strażnicy i ŚJ? Dlaczego zakładasz,że powinien ten akurat temat być mi wyjątkowo bliski?
Rozumiem, że niektórzy próbują nałożyć na mnie embargo, bym nie śmiał czegokolwiek napisać na ten temat, zarzucając mi przy tym nie wiadomo jak sprośne intencje. Poza tym nie rozumiem dlaczego bierzesz to do siebie. Nie ma ku temu podstaw. Moja obserwację na temat nietykalności błędów Strażnicy wyraziłem w poście, w którym wcześniej odnosiłem się do wypowiedzi Beriana, Eutychusa, twojej i Bartka. Umyślnie zastosowałem jeszcze przerwę, by była to wypowiedź kierowana ogólnie do wszystkich czytelników, a nie w odniesieniu do wypowiedzi Bartka. Dlatego też twoje pytania o moje założenia wkładam między bajki tworzone w ramach forumowego hobby polegającego na imaginowaniu sobie, co tam meritus twierdzi i zakłada.

wiesia
Posty: 1896
Rejestracja: 01 sty 2009, 11:57

Post autor: wiesia »

E tam, gadanie. Wzięłam to do siebie bo wczoraj o 23-ileś/jest na poprzedniej stronie/mnie opowiadałeś o Strażnicy. Ja na pewno ŚJ nie zostanę, absolutnie nie leży w moim charakterze chodzenie po domach i nakłanianie ludzi do czegokolwiek. Przenigdy bym tego nie zrobiła.
No to sobie bajki na dobranoc opowiedzieliśmy :-)

meritus
Posty: 4308
Rejestracja: 17 lip 2006, 11:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: meritus »

Była to odpowiedź na twoje stwierdzenie o świadkach, więc trudno odpowiadając uniknąć mówienia o nich.

wiesia
Posty: 1896
Rejestracja: 01 sty 2009, 11:57

Post autor: wiesia »

meritus pisze:Była to odpowiedź na twoje stwierdzenie o świadkach,
???!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Słowa, które przynoszą życie”