Takie tam .... pod wpływem chwili

Tematy NIEZWIĄZANE z Biblią, wiarą i religią, a nie pasujące do poniższych działów.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

efroni
Posty: 2552
Rejestracja: 11 kwie 2013, 8:15

Takie tam .... pod wpływem chwili

Post autor: efroni »

Szukając informacji o tym jak zachowują się uchodźcy w Europie
natrafiłem na filmik z przemówieniem Wiktora Orbana [video]https://www.youtube.com/watch?v=q9zXP7wcxA4[/video]

Szkoda że Jarosław Kaczyński nie jest politykiem takiego pokroju jak Orban
i zachowuje się jak rozkapryszony dzieciak który dostał wreszcie swoje upragnione zabawki
ale zupełnie nie wie co ma z nimi zrobić

Kaczyńscy to bardzo ambitni bracia , bardziej ambitni niż Adam Michnik
(Makiaweli polskiej polityki a zarazem główny jej architekt i reżyser zarazem)

Wykorzystali Wałęsę by skutecznie pokrzyżować plany Michnika
stworzenia partii , koalicji , w której byłoby miejsce i dla Geremka i dla Kwaśniewskiego ,
czyli takiego Układu który rządziłby Polską na wieki wieków , amen .
Michnik uznał to za ogromny afront i w ten sposób stali się w jego oczach
największych wrogami i szkodnikami ( Polski oczywiście , bo Michnik to Polska)
i teraz Salon , Układ , Dil , jak zwał tak zwał , robi wszystko by mu te zabawki zabrać .

Nic to że Naród , w demokratycznych wyborach , wskazał PiS jako tą partie która ma rządzić
Polską przez następne lata .
Całe to to salonowo-kodziarskie (KOD) towarzystwo zachowuje się jakby żadnych wyborów nie było ,
jakby PiS dokonał jakiegoś puczu , zamachu stanu i wbrew woli Narodu
sięgnął po władzę i stąd ta ich retoryka , jedynych obrońców demokracji

A PiS ? PiS(Kaczyński) jest zaskoczony takim dużym zaufaniem jakim obdarzył go Naród
i zupełnie nie wie co ma z tym zrobić , zamiast poważnych zmian
w prawie wyborczym , karnym , sądowniczym ,wikła się w jakiś głupi spór
o Trybunał Konstytucyjny , przecież ma w swoim reku ,
największą i najważniejszą władzę , władzę ustawodawczą

Wystarczy że uchwali nową ustawę o Trybunale Konstytucyjnym w myśl której
opozycja wybiera 8 sędziów a radzący 7 /tak jest w Niemczech/ i sprawa załatwiona ,
ale wychodzi na to że PiS (Kaczyński) nie chce tego , woli udawać że chce coś zrobić
ale Bruksela i KOD mu nie pozwalają .

Ps. Autor tego filmu podpisał się jako Anty Multi-Kulti
Jeżeli ten komentarz ktory pokazuje się w trakcie filmu jest autorstwa Anty Multi-Kulti
to ten osobnik nie jest przeciwnikiem Multi-Kulti ale ślepym na wszystko , przeciwnikiem PiSu

1. To nie PiS podpisał ustawę zobowiązującą Polskę do przyjęcia uchodźców ,
zrobiła to PO ale to PiS ma tą żabę zjeść .
2. TTIP nie jest podpisane , toczą się tajne rozmowy na ten temat miedzy Unią a USA
Niektóre dokumenty wyciekły do netu i w myśl tej umowy , jeżeli producent amerykański
produkujący zmodyfikowana genetycznie żywność chcący ja eksportować do Polski ,
spodka się z odmową ,może żądać odszkodowania w wysokości adekwatnej do spodziewanego zysku .
Sporu nie rozstrzyga Sąd ..... ale trzech prawników .
...ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim...

Nie wierz w ani jedno moje słowo ale sam(a) badaj , sprawdzaj , doświadczaj czy się rzeczy
aby tak mają

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4094
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Problemy służby zdrowia

Post autor: radek »

Realna pomoc, która by ułatwiła i skróciła leczenie poszczególnych pacjentów i tym samym pacjent krócej czekałby w kolejce, polegać mogłaby na inwestowaniu w najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Gdyby lekarze mieli łatwą pracę z pewnością było by ich tu więcej, być może nawet konkurowaliby o pracę. Wers w pozytywnym Duchu Biblijnym na temat mądrego drzewa życia to

Rev 22:2 eib "(2) Na środku ulicy miasta i po obu brzegach rzeki rosło drzewo życia. Wydawało ono dwanaście owoców. Rodziło owoc każdego miesiąca, a jego liście miały moc uzdrawiania narodów."
Obrazek

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4094
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Podstawowy przychód finansowy

Post autor: radek »

Podstawowy przychód finansowy nie jest idealny, ponieważ nie wszyscy potrafią obsługiwać się pieniądzem, lepszy byłby elektroniczny przydział dóbr materialnych; przynajmniej dla współczesnej mentalności człowieka
Obrazek

Korn
Posty: 637
Rejestracja: 20 kwie 2016, 9:34

Re: Problemy służby zdrowia

Post autor: Korn »

radek pisze:Realna pomoc, która by ułatwiła i skróciła leczenie poszczególnych pacjentów i tym samym pacjent krócej czekałby w kolejce, polegać mogłaby na inwestowaniu w najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Gdyby lekarze mieli łatwą pracę z pewnością było by ich tu więcej, być może nawet konkurowaliby o pracę. Wers w pozytywnym Duchu Biblijnym na temat mądrego drzewa życia to

Rev 22:2 eib "(2) Na środku ulicy miasta i po obu brzegach rzeki rosło drzewo życia. Wydawało ono dwanaście owoców. Rodziło owoc każdego miesiąca, a jego liście miały moc uzdrawiania narodów."
Wystarczy ludzi nie truć chemią-emulgatorami. I od razu można zredukować lekarzy o połowę. Ludzkość trwała od pradawna nie znając nowoczesnej medycyny. Wielkie epidemie zdarzały się tylko w okresie zniszczeń wojennych-brak podstawowego wyżywienia!

Nikt nie znał naświetleń oraz badań komputerowych, a mimo to ludzkość przetrwała.

Najbardziej dochodowy obecnie interes, to interes farmaceutyczno-chemiczny.
Więc trzeba ludzi czymś truć, żeby potem można było ich leczyć.

Trzeba też sięgać do hipokryzji i sztucznie zabiegać o los zatrutego człowieka.
A wystarczyłoby po prostu, po bożemu-nie truć go.

Te wszystkie machiny i wynalazki do diagnozowania chorób, idą w parze z truciem człowieka chemią-co związane jest z nowoczesnym rozwojem chorób.

Wniosek nasuwa mi się taki: Gdyby nie wojny, zubożenie, bieda i inwalidztwa. Ludzkość dawniejsza, żyła by o wiele dłużej niż obecna. I to bez leków i aparatury technicznej do leczenia.
Większość laboratoriów w USA, poświęca swój czas na wynalezienie nowych chorób i śmiercionośnych wirusów. Właśnie z tego są pieniądze. a nie ze zdrowia pacjenta.

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4094
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

Święta racja. Jakakolwiek(niekompletna) wiedza medyczna nie w każdej sytuacji jest wiedzą poważną, tylko, że system medyczny tak się rozrósł, że nie wypada im powiedzieć, że się na człowieku nie znają, ale trzeba ich traktować jako kolejną lekcję na "ścieżce wzniesienia". Powodują że musimy umieć bardziej się pilnować
Obrazek

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4094
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

Niedawno na wizycie u psychiatry powiedziałem, że żaden szanujący się facet nie zdecyduje się na związek pod wpływem psychotropów. Lekarka uznała się za mądrzejszą. Tak więc drogie Panie, jeśli któraś życzy sobie być uszanowana, to w najbliższym czasie proszę się do mnie nie zbliżać

Koran 53:12 (Bielawski)
Czy będziecie się sprzeczać z nim w sprawie tego, co on widzi?

Mar 11:14 eib "(14) Wówczas powiedział do drzewa: Oby już na wieki nikt nie jadł twoich owoców. A przysłuchiwali się temu Jego uczniowie."
Obrazek

efroni
Posty: 2552
Rejestracja: 11 kwie 2013, 8:15

Post autor: efroni »

Niemieckojęzyczny kanał 3sat, finansowany przez publicznych nadawców z Niemiec, Szwajcarii i Austrii, wyemitował film pt. „Rewolucja kulturowa po polsku”.
Występują w nim polscy twórcy, którzy porównują sytuację w naszym kraju do innych państw, gdzie niegdyś panowało jarzmo komunizmu i faszyzmu.
Obraz naszej Ojczyzny wyłaniający się z materiału jest porażający.


Zapomniał wół jak cielęciem był .
Polska elita (sędziowie , prokuratorzy , prawnicy , profesorzy , lekarze , artyści , pisarze , aktorzy , poeci itd.) okresu międzywojennego
została unicestwiona przez i niemieckich i komunistycznych okupantów .

Komuniści musieli w przyśpieszonym tempie odbudować te elity .
Takim perzykładem niech będzie "wymiar sprawiedliwości" .

W związku z dekretem z 22 stycznia 1946 r. powołano tzw. szkoły prawnicze, choć formalnie nie miały one umocowania ustawowego.
Były pomyślane jako średni poziom nauczania, ale w praktyce była to sieć zawodowych kursów prawniczych.
Szkoły nie kształciły, tylko przyuczały do zawodu.
Takie przyuczanie trwało początkowo 6 miesięcy, później 15.

Podczas otwarcia jednej z takich szkół (w Łodzi) Jakub Berman mówił:
“Przeżywamy tzw. łagodną rewolucję i chcę wam powiedzieć, że im twardsze będą wasze ręce, im czulszy wzrok, tym łagodniejsza będzie ta rewolucja.
Bo są wrogie siły w Polsce, które knują zbrodnie.
Chcą rozpętać szał wojny domowej, chcą utopić kraj w potokach krwi bratniej.
Waszym świętym obowiązkiem jest uchronić kraj przed tymi, którzy walczą ze wszystkim co jest postępowe w Polsce.
(…) Twardsze dłonie dla zdrad reakcji, czujniejsze oko (…) w walce o lepszą, szczęśliwszą demokrację polską!”.

http://damianpadjas.pl/blog/2014/11/19/ ... zanskiego/
I dlatego mamy takich a nie innych sędziów , którzy w dalszym ciagu surowo sadzą wrogów Polski Ludowej .

Spośród kogo rekrutowano te elity ?
......
I byli to nie tylko przyszli sędziowie , prokuratorzy , adwokaci czy dziennikarze, ale i artyści różnej maści z aktorami na czele .

Jeżeli dzisiaj ci artyści zaprzedani (nie zaprzedani , bez reszty oddani) komunistycznej władzy
coś takiego mówią , to ja się pytam ; zapomniał wół jak cielęciem był ??

Nie podoba mi się ta Polska. Nie tylko obóz rządzących, ale i społeczeństwo, które tak zdecydowało, a jeszcze bardziej to, które wzruszyło ramionami i stwierdziło, że nie warto brać udziału w tak ważnych momentach, jakimi są wybory – powiedział w rozmowie z portalem dziennik.pl Daniel Olbrychski.

Czytaj więcej na: http://prawicowyinternet.pl/nie-podoba- ... ychskiego/

Artysta Polski Ludowej , jako obrońca demokracji? A może obrońca dilu magdalenkowego ?

"Przykre, że tak się porobiło. I że cała masa ludzi to akceptuje. Oni zostali w pewnym sensie przekupieni przez tę władzę i nie zdają sobie z tego sprawy. Jak ktoś daje komuś łapówkę, to nie znaczy, że on tego kogoś kocha. Ta władza, która wygrała wybory, dała suwerenowi łapówkę, bo chciała sobie załatwić jego głosy" - Wojciech Man

A artyści Polski Ludowej przez kogo zostali przekupieni ? Nie zdawali sobie z tego sprawy ?
...ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim...

Nie wierz w ani jedno moje słowo ale sam(a) badaj , sprawdzaj , doświadczaj czy się rzeczy
aby tak mają

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4094
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Militarystyka

Post autor: radek »

Rozbroić Świata nie da się jakąś jednorazową umową międzynarodową, aby pozbyć się wojen każdy człowiek powinien poznać całą swoją osobę w Świetle Ducha Bożego. Wiąże się to ze zdobyciem pragnienia ekspresji takiej odnowionej osoby w Świecie, który stał się polem do popisu dla Miłości

Rev 21:24-27 eib "(24) W świetle miasta będą chodzić narody, a królowie ziemi wniosą do niego swoją chwałę. (25) Za dnia jego bramy nigdy nie będą zamknięte, a nocy tam nie będzie. (26) Wniosą do niego chwałę i dostojeństwo narodów. (27) Nie wejdzie do niego nic nieczystego ani nikt, kto popełnia obrzydliwość i kłamstwo. Wejdą tam tylko ci, którzy są zapisani w Zwoju życia Baranka."

Dusze, które nabyły mądrość są w stanie wygrać wiele walk bez przelewania krwi

Koran 9:20-22 (Bielawski)
Ci, którzy uwierzyli, ci, którzy wywędrowali wspólnie, ci, którzy walczyli na drodze Boga swoim majątkiem i swoimi duszami, będą mieli najwyższy stopień u Boga - oni są tymi, którzy osiągnęli sukces!
Ich Pan obwieści im radosną nowinę przez miłosierdzie od Niego i przez upodobanie, i przez Ogrody, gdzie czeka ich nieustanna szczęśliwość.
Będą w nich przebywać na wieki. Zaprawdę, u Boga jest nagroda ogromna!
Obrazek

efroni
Posty: 2552
Rejestracja: 11 kwie 2013, 8:15

Post autor: efroni »

34-letni Kamil S. jest odpowiedzialny znęcania się i brutalnego zabójstwa 4-letniej Oliwki, córki swojej partnerki. Zwyrodnialec bił dziecko po całym ciele bo płakało.
Chwilę przed śmiercią podniósł dziewczynkę do góry i dwukrotnie rzucił o drewniane oparcie łóżka. Dziecko zmarło z powodu wielonarządowych obrażeń wewnętrznych.


Sędzia z Łodzi skazał to coś na 15 lat więzienia .
To coś nie powinno żyć, ani miedzy ludźmi , ani między zwierzętami .
To coś nie można nazwać, ani zwierzęciem, ani człowiekiem .

Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie - to powiedzenie komunistycznego prokuratora ZSRR [Polak z pochodzenia]

Dopóki nie zostanie zmienione to postkomunistyczne prawo wg. którego sędzia może [zgodnie z prawem] albo uniewinnić ,
albo skazać [niewinnego] człowieka na 18 lat więzienia, to w tym kraju , wprawdzie będzie istnieć prawo, ale nigdy nie będzie sprawiedliwości .

Zmiana sposobu wybierania sędziów do KRS czy SN to reforma wymiaru sprawiedliwości ???
To czysta propaganda a nie reforma , to kpina z reformy .
...ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim...

Nie wierz w ani jedno moje słowo ale sam(a) badaj , sprawdzaj , doświadczaj czy się rzeczy
aby tak mają

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4094
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

To jest bardzo istotne to, co piszesz Erfoni. Gdyby struktura organizująca społeczeństwo była prosta i miała cechy żywej, czyli empatycznej i pozytywnie motywującej; to takie problemy by nie istniały. Obecne Prawo(świeckie) nie rozumie człowieka i tylko czyha na niego, stąd biorą się bunty przeciw systemowi, lub też przypadki takie jak ten, który opisałeś związane z prywatnym problemem "bez(widocznego) wyjścia"

Jr 31:33 eib "Teraz jednak zawrę z domem Izraela takie przymierze — oświadcza PAN: Moje Prawo włożę w ich wnętrza i wypiszę je na ich sercach. Ja będę ich Bogiem, a oni będą moim ludem."

1Tm 4:1 eib "(1) A Duch wyraźnie mówi, że w czasach ostatecznych niektórzy odstąpią od wiary, a uchwycą się zwodniczych duchów i demonicznych nauk."

Trzeba wychodzić z założenia, że Miłość ogarnia wszystko i wieńczy trudy wkładane w służbę dla najwyższego dobra

Mat 24:12-13 eib "(12) Z powodu szerzącego się bezprawia miłość wielu oziębnie. (13) Lecz ten, kto wytrwa do końca, zostanie ocalony."
Obrazek

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4094
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

Nie zwiążę się z niewiastą godzącą się na faszerowanie mnie psychotropami

Quran 53:11-12
Nie skłamało mu serce w tym, co widział. Czy będziecie się sprzeczać z nim w sprawie tego, co on widzi?
Obrazek

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6155
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

radek pisze:Nie zwiążę się z niewiastą godzącą się na faszerowanie mnie psychotropami

Quran 53:11-12
Nie skłamało mu serce w tym, co widział. Czy będziecie się sprzeczać z nim w sprawie tego, co on widzi?
Popieram, a kto stoi na straży byś te leki brał?
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4094
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

Queza pisze:
radek pisze:Nie zwiążę się z niewiastą godzącą się na faszerowanie mnie psychotropami

Quran 53:11-12
Nie skłamało mu serce w tym, co widział. Czy będziecie się sprzeczać z nim w sprawie tego, co on widzi?
Popieram, a kto stoi na straży byś te leki brał?
Psychiatra(kobieta) w Choszcznie
Obrazek

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6155
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

A Twoi rodzice co o tym sądzą?
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4094
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

Rodzice są rozwiedzeni. Ojciec chyba trochę obwinia się za rozwód i czuje się trochę bezradny, a Mama cieszy się, że ma temat, w którym do niej należy ostatnie słowo. Nie narzekam na Nich bo to rodzice. A na leczenie psychiatryczne skazał mnie sąd 15 lat temu, w późniejszych latach miałem jeszcze chyba dwie rozprawy bez mojej obecności, i podobno zawsze leczenie psychiatryczne. Ostatnio trzy lata temu jak byłem w szpitalu jeden z lekarzy powiedział, że po kilku miesiącach można odstawiać leki, więc staram się być bez zarzutów, no ale trzy lata mijają niczego mi się nie zarzuca a pomimo to psychiatra każe mi brać psychotropy
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne forum dyskusyjne”