PÓŁTORA BILIONA

Tematy NIEZWIĄZANE z Biblią, wiarą i religią, a nie pasujące do poniższych działów.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
.Cyprian.
Posty: 1481
Rejestracja: 26 lut 2012, 18:19

Post autor: .Cyprian. »

Jestem na forum. Nie nauczam, bo jeszcze mało wiem.
Nie nauczam, tylko dyskutuję.

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Post autor: RN »

Dwa miesiące potrzebne było, aby z długiem publicznym ( według FOR ) wrócić do sumy -
1 050 279 500 602 PLN z sumy 1 033 178 284 973 PLN

Oznacza to, że przez dwa ostatnie miesiące zadłużano Polskę w tempie około 3300 zł PLN na sekundę i ponad 280 mln. na dobę.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: PÓŁTORA BILIONA

Post autor: RN »

Aktualny stan zadłużenia Polski według licznika FOR

1 336 078 548 865 PLN

http://www.dlugpubliczny.org.pl/

Jutro jak nie zapomnę, to o tej porze wstawię kolejny odczyt na zegarze.
Policzymy ile w ciągu doby urosło długu.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: PÓŁTORA BILIONA

Post autor: wuka »

Gdzieś dziś czytałam jeszcze wyższa liczbę, ale to chodziło o zadłużenie kraju. Nas już nie ma. Po prostu rozbiór. Nie mamy nic. Ani gospodarki, ani wojska, ani rządu polskiego... :buzka :bardzo_smutny: :

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: PÓŁTORA BILIONA

Post autor: Krystian »

wuka pisze:
15 paź 2020, 22:47
Gdzieś dziś czytałam jeszcze wyższa liczbę, ale to chodziło o zadłużenie kraju. Nas już nie ma. Po prostu rozbiór. Nie mamy nic. Ani gospodarki, ani wojska, ani rządu polskiego... :buzka :bardzo_smutny: :
Nie mamy nic.
Ty wuka naprawdę się nadajesz do psychiatryka :roll:
1. nie mamy wojska :roll:
2. nie mamy gospodarki :roll:
3. nie mamy rządu :roll:
4. nie mamy policji :roll:
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: PÓŁTORA BILIONA

Post autor: RN »

Minęła doba i zgodnie z obietnicą wstawiam aktualny odczyt z zegara zadłużenia Polski

1 336 792 858 623

/www.dlugpubliczny.org.pl/

Jeśli porównamy dzisiejszy odczyt z wczorajszym, to okaże się że przez jedną dobę dług urósł o ponad 700 milionów złotych.
Jeżeli te 700 milionów podzielimy przez ludność Polski, czyli w zaokrągleniu 38 milionów mieszkańców to przez jedną dobą, każdego obywatela zadłużono na ok. 18 zł.
Jeżeli te 18 zł pomnożymy przez 30 dni, to wyjdzie nam 540 zł zadłużenia na miesiąc dla każdego obywatela, łącznie z dziećmi i seniorami.

Natomiast jeżeli narosły dług dobowy w wysokości 700 milionów podzielimy tylko przez osoby pracujące w Polsce, których jest ok. 16 milionów to dobowe zadłużenie każdego z tych 16 milionów pracujących wyniesie ok. 43 zł.
Jeżeli te 43 zł pomnożymy przez 30 dni, wtedy dług obciąży każdego pracującego na ok. 1300 zł. miesięcznie

Natomiast całościowy dług obciąża obecnie każdego z 38 milionów Polaków kwotą ponad 35 tysięcy.
Jeżeli weżmiemy pod uwagę tylko wspomniane 16 milionów osób pracujących, wówczas całościowy dług na każdego wyniesie ponad 83 tysiące.
Wszystkie te wyliczenia dotyczą tylko długu publicznego zaciągniętego przez państwo.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: PÓŁTORA BILIONA

Post autor: Krystian »

i co z tego, że dług rośnie RN?
Stany Zjednoczone mają większy deficyt niż Polska.
Ważne jest, aby obywatelom danego kraju, żyło się w miarę dobrze. :-)
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: PÓŁTORA BILIONA

Post autor: RN »

Krystian pisze:
17 paź 2020, 14:36
i co z tego, że dług rośnie RN?
Stany Zjednoczone mają większy deficyt niż Polska.
Ważne jest, aby obywatelom danego kraju, żyło się w miarę dobrze. :-)
W miarę dobrze się żyło :?: ......na kredyt :?:
Krystian pisze:
16 paź 2020, 21:34
Nie mamy nic.
Ty wuka naprawdę się nadajesz do psychiatryka
1. nie mamy wojska
2. nie mamy gospodarki
3. nie mamy rządu
4. nie mamy policji
1. Gdybyśmy mieli swoje wojsko to nie prosilibyśmy się o to, aby wojska amerykanie u nas stacjonowały.
To jest chyba pierwszy przypadek w historii podbojów, kiedy państwo prosi się o podbicie i jeszcze zobowiązuje się za to zapłacić okupantowi. Oczywiście okupanta nie obowiązuje jakieś tam plemienne prawo narodu podbitego na co ten naród bez szemrania się godzi.

2. Polska gospodarka to w około 96 procentach mikroprzedsiębiorstwa, z których aż dwie trzecie to firmy jednoosobowe :roll: , takie o to mamy ''potężne fabryki''. ''Fabryki, które dzisiaj są, a jutro nie ma.
Tradycyjne gałęzie, jak górnictwo czy rolnictwo niszczy się wszelkimi możliwymi sposobami grając na uczuciach społeczeństwa takimi hasłami, jak; ochrona środowiska, ocieplenie klimatu, bądż dobry dla zwierząt, bo to bracia mniejsi itp.

3. Rząd jest .....zdrady narodowej.

4. Policja jest i to nawet stopniowo doposażana. Wraz z innymi służbami będzie chronić rząd, kiedy naród się wreszcie ocknie, jak pewnego razu z powodu bankructwa wstrzymane zostaną renty i emerytury. Myślę, że dopiero taki stan pozwoli narodowi się przebudzić, bo jak na razie większość jest nie do ruszenia.
Andrzej Duda jedzie do Ukrainy, gdzie wita się słowami, jakimi pozdrawiali się banderowcy ( Sława Ukrainie ), a Polakom to się podoba. Robiony jest sondaż poparcia prezydenta - ponad 50 procent Polaków uważa, że to dobry prezydent :shock:
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: PÓŁTORA BILIONA

Post autor: wuka »

RN
Wspanie to opisales.
Ja też widzę ten dramat.
Ale już mi się nie chce z tym osobnikiem (podającym się za chrystiana czy coś tam), rozmawiać.

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: PÓŁTORA BILIONA

Post autor: Krystian »

1. Gdybyśmy mieli swoje wojsko to nie prosilibyśmy się o to, aby wojska amerykanie u nas stacjonowały.
Tak myśli człowiek ograniczony.
Armia USA jest najpotężniejsza na ziemi.
Kto nas ochroni?
Unia Europejska jak nas napadnie Rosja :?:
Francja i Anglia już pokazały w 1939 roku jak potrafią bronić państwo napadnięte.
Pomyśl trochę, zanim będziesz głupoty wypisywać.
Ja bylem ze swoja klasą w Bolesławcu, na obozie szkoleniowym.
Widziałem tam wojska amerykańskie.
Niektórzy żołnierze, mówili nam dzień dobry, po polsku, inni heloo.
Oni nas naprawdę lubią. :-)
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: PÓŁTORA BILIONA

Post autor: wybrana »

Krystian pisze:
18 paź 2020, 0:14
1. Gdybyśmy mieli swoje wojsko to nie prosilibyśmy się o to, aby wojska amerykanie u nas stacjonowały.
Tak myśli człowiek ograniczony.
Armia USA jest najpotężniejsza na ziemi.
Kto nas ochroni?
Unia Europejska jak nas napadnie Rosja :?:
Francja i Anglia już pokazały w 1939 roku jak potrafią bronić państwo napadnięte.
Pomyśl trochę, zanim będziesz głupoty wypisywać.
Ja bylem ze swoja klasą w Bolesławcu, na obozie szkoleniowym.
Widziałem tam wojska amerykańskie.
Niektórzy żołnierze, mówili nam dzień dobry, po polsku, inni heloo.
Oni nas naprawdę lubią. :-)
Masz rację. Polska jest tak usytuowana geograficznie, że jak potwierdza historia, mamy po lewo i prawo dwóch wrogów, którzy jak sępy kombinują, by pożreć. Zaniedbania militarne są, ale to chyba najbardziej zawdzięczamy tym że wschodu, którzy trzymali wszystko w łapach w Republice Polskiej.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: PÓŁTORA BILIONA

Post autor: wuka »

Ja bylem ze swoja klasą w Bolesławcu, na obozie szkoleniowym.
Widziałem tam wojska amerykańskie.
Niektórzy żołnierze, mówili nam dzień dobry, po polsku, inni heloo.
Oni nas naprawdę lubią.
:mrgreen: :hehe: :lol: Koraliki, paciorki szklane już rozdali, a niektórzy pieją z radości :roll: A gumę do żucia lub jakiegoś hotdoga wam dali, aby uszczęśliwić w pełni :hehe:
Chryste Panie, jak takie coś czytam to oczom nie wierzę, a mózg mi się gotuje.
Boże zlituj się nad tym krajem.

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: PÓŁTORA BILIONA

Post autor: RN »

Krystianowi i wybranej che przypomnieć, że jako budżetówka będąc na garnuszku państwa, jako jedni z pierwszych odczujecie skutki bankructwa kraju.
Przypomnicie sobie wtedy co mówił Wasz forumowy kolega RN, i wtedy przyjdziecie głodni i zziebnięci, by zakołatać do mych drzwi, bijąc się w piersi i mówiąc; mea culpa, mea maxima culpa, bardzo zgrzeszyliśmy, co teraz mamy robić :-)
A ja odpowiem;
Teraz to już tylko Wam pozostało odszukać kota Jarosława, aby mięsem z niego zaspokoić głód, a z jego futra zrobić sobie odzienie.
I odejdziecie zapłakani zgrzytając zębami, ale to będzie dopiero początek boleści.
Cała budżetówka - renciści, emeryci, lekarze, nauczyciele, policjanci będą zjadać się nawzajem.
Zacznie się plądrowanie wsi, ale tam ze dziwieniem nie będziecie mogli znależć żadnych zwierząt, a te które znajdziecie ze względu na ustawę nie będziecie mogli zabić.
Oto Wam przepowiedziałem....
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: PÓŁTORA BILIONA

Post autor: RN »

Mamy okrągłą sumkę
1 400 399 948 783 PLN

http://www.dlugpubliczny.org.pl/

Ostatni odnotowany pomiar w tym temacie z 15 pażdziernika wynosił - 1 336 078 548 865 PLN

Ponad 64 miliardy urosło w 88 dni
72 miliony na dobę
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: PÓŁTORA BILIONA

Post autor: wuka »

W głowie się nie mieści :aaa:
Czy ktoś w ogóle to ogarnia? Czy ktoś w ogóle będzie się z takiego zadłużenia rozliczał? Czy na kimś spoczywa odpowiedzialność za takie zadłużania narodu? :aaa: :cry:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne forum dyskusyjne”