Fizyka kwantowa i świadomość człowieka

Tematy NIEZWIĄZANE z Biblią, wiarą i religią, a nie pasujące do poniższych działów.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
radek
Posty: 4146
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Fizyka kwantowa i świadomość człowieka

Post autor: radek »

Życie ludzkie zależy nie tylko od zbioru cząstek elementarnych, ale od bilansu reakcji, w których emitowane są fotony, a nawet promieniowanie cieplne. Bilans emisji "korpuskuł" cieplnych, może wpływać nie tylko na przeziębienie, czy odmrożenia, lecz i cukrzycę. Zależy to od natężenia i lokalizacji emisji. Myślę, że próbując leczyć cukrzycę warto przyjrzeć się sposobowi w jaki organizm radzi sobie z przeziębieniem
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16737
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Fizyka kwantowa i świadomość człowieka

Post autor: Bobo »

Trochę inaczej, przeziębienie ma istotną rolę w forsyfikacji neutronów glukometrycznych. Niektóre są zmienne a inne stałe. Te stałe maja funkcję paraleksalną. I to one mają infuzyjną rolę na Twoje gluty w nosie. Zalecam katatomiczne i niechromatyczne kaskatonie poluksujące. Wtedy kromatyka zsynchronizuje się do normy normatywnej i poluksującej. To bardzo ważne... poluksującej.
Oszołomstwu mówię NIE!

BoaDusiciel
Posty: 6987
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Fizyka kwantowa i świadomość człowieka

Post autor: BoaDusiciel »

Moim zdaniem może tu wchodzić w grę trudnodwutliwe rozdwojenie wiskozalne, oczywiście w repulsacji prymitywnie rekursywnej.
Jeśli tak, to ustalmy kim był Kwantow, jakiś fizyk chyba ... 8-)
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6315
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Fizyka kwantowa i świadomość człowieka

Post autor: Queza »

Fizyka, chemia to pandemia... :jezyk2:
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

BoaDusiciel
Posty: 6987
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Fizyka kwantowa i świadomość człowieka

Post autor: BoaDusiciel »

Ogółem, to polecałem już kiedyś opowiadanie Lema, pt. "Polowanie".
Występuje tam robot, który z powodu pewnego wydarzenia zaczął zachowywać się niezgodnie z instrukcją obsługi.
Zdarzenia tego typu mogą wyjaśniać wiele zachowań, nie tylko u robotów.
Polecam raz jeszcze ;-)
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4146
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Fizyka kwantowa i świadomość człowieka

Post autor: radek »

Ciekawe jest to, że Jezus uzdrawia przy pomocy trafnych słów i każdy może dokonywać Jego dzieł, zgodnie z tym co On sam mówi

‭‭Ewangelia według św. Jana 15:7 BW1975‬‬
[7] Jeśli we mnie trwać będziecie i słowa moje w was trwać będą, proście o cokolwiek byście chcieli, stanie się wam.

https://bible.com/bible/3490/jhn.15.7.BW1975
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16737
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Fizyka kwantowa i świadomość człowieka

Post autor: Bobo »

No nie wiem. Powtarzam słowa Jezusa gdy widzę sąsiada z chorymi nogami. Powtórzyłem te słowa nawet trzy razy. Jak utykał tak dalej utyka. A może powinienem po hebrajsku je wypowiadać? Bo łacina odpada.
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4146
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Fizyka kwantowa i świadomość człowieka

Post autor: radek »

Bobo pisze:
24 mar 2024, 8:53
No nie wiem. Powtarzam słowa Jezusa gdy widzę sąsiada z chorymi nogami. Powtórzyłem te słowa nawet trzy razy. Jak utykał tak dalej utyka. A może powinienem po hebrajsku je wypowiadać? Bo łacina odpada.
Dobrane słowa muszą pasować do kontekstu dzieła Bożego, aby świadczyły o nawróceniu. Muszą być użyte w odpowiedniej konfiguracji

‭‭Ewangelia według św. Jana 5:36 BW1975‬‬
[36] Ja zaś mam świadectwo, które przewyższa świadectwo Jana; dzieła bowiem, które mi powierzył Ojciec, abym je wykonał, te właśnie dzieła, które czynię, świadczą o mnie, że Ojciec mnie posłał.

https://bible.com/bible/3490/jhn.5.36.BW1975

‭‭Księga Izajasza 45:2 BW1975‬‬
[2] Ja pójdę przed tobą i wyrównam drogi, wysadzę spiżowe wrota i rozbiję żelazne zawory.

https://bible.com/bible/3490/isa.45.2.BW1975
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

BoaDusiciel
Posty: 6987
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Fizyka kwantowa i świadomość człowieka

Post autor: BoaDusiciel »

radek pisze:
24 mar 2024, 9:42
Bobo pisze:
24 mar 2024, 8:53
No nie wiem. Powtarzam słowa Jezusa gdy widzę sąsiada z chorymi nogami. Powtórzyłem te słowa nawet trzy razy. Jak utykał tak dalej utyka. A może powinienem po hebrajsku je wypowiadać? Bo łacina odpada.
Dobrane słowa muszą pasować do kontekstu dzieła Bożego, aby świadczyły o nawróceniu. Muszą być użyte w odpowiedniej konfiguracji
Czyli jakie to powinny być słowa i w jakiej konfiguracji użyte, żeby wyleczyły nogi sąsiada? :-)
(Mogę założyć się, że odpowiedź będzie lepsza od pytania :mrgreen: )
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4146
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Fizyka kwantowa i świadomość człowieka

Post autor: radek »

BoaDusiciel pisze:
24 mar 2024, 10:37
radek pisze:
24 mar 2024, 9:42
Bobo pisze:
24 mar 2024, 8:53
No nie wiem. Powtarzam słowa Jezusa gdy widzę sąsiada z chorymi nogami. Powtórzyłem te słowa nawet trzy razy. Jak utykał tak dalej utyka. A może powinienem po hebrajsku je wypowiadać? Bo łacina odpada.
Dobrane słowa muszą pasować do kontekstu dzieła Bożego, aby świadczyły o nawróceniu. Muszą być użyte w odpowiedniej konfiguracji
Czyli jakie to powinny być słowa i w jakiej konfiguracji użyte, żeby wyleczyły nogi sąsiada? :-)
(Mogę założyć się, że odpowiedź będzie lepsza od pytania :mrgreen: )
Po pierwsze generator dźwięku, czyli uzdrowiciel, musi być odpowiednio skonfigurowany, czyli musi znać Prawo Boże. Po drugie musi dostroić się do odbiornika, czyli rozumieć na czym polega rzeczywiście problem, którego objawem jest niedomaganie związane z nogami owego człowieka. Potencjał sprawczy tym niemniej wynika ze słów Bożych. Im lepiej znamy wymagania Boga, tym skuteczniej będziemy działali

‭‭Księga Izajasza 55:11 BW1975‬‬
[11] Tak jest z moim słowem, które wychodzi z moich ust: Nie wraca do mnie puste, lecz wykonuje moją wolę i spełnia pomyślnie to, z czym je wysłałem.

https://bible.com/bible/3490/isa.55.11.BW1975

Wybacz, że nie podaję konkretnej recepty medycznej do Twojego zagadnienia, ale medycyna postanowiła mnie poniżać, więc ja pomóc jej nie mogę
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

BoaDusiciel
Posty: 6987
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Fizyka kwantowa i świadomość człowieka

Post autor: BoaDusiciel »

Bobo na pewno zna prawo boże i na pewno zna wymagania Boga.
Być może nie jest dostatecznie dostrojony do odbiornika :roll:
A ty Radku wolisz Donalda Tuska, czy Jarosława Kaczyńskiego?
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4146
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Fizyka kwantowa i świadomość człowieka

Post autor: radek »

BoaDusiciel pisze:
24 mar 2024, 13:11
A ty Radku wolisz Donalda Tuska, czy Jarosława Kaczyńskiego?
Trudno powiedzieć. Ocenię jak się zrealizują
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne forum dyskusyjne”