Fizyka kwantowa i świadomość człowieka

Tematy NIEZWIĄZANE z Biblią, wiarą i religią, a nie pasujące do poniższych działów.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
radek
Posty: 4147
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Fizyka kwantowa i świadomość człowieka

Post autor: radek »

Tunel czasoprzestrzenny wydaje się być realny, lecz rzeczywistości przez ów tunel połączone nie powinny być przyrównywane do płaszczyzn, bo płaszczyzna w swej istocie jest nieograniczona więc obejmowała by całą czasoprzestrzeń co za tym idzie poza nią nie było by niczego z czym mogłaby być połączona przy pomocy tunelu. A więc tunel czasoprzestrzenny jeśli miałby łączyć odrębnie istniejące rzeczywistości, to owe rzeczywistości musiały by być wyobrażane w sposób sferyczny
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Fizyka kwantowa i świadomość człowieka

Post autor: wuka »

Nieznana Historia Świata: Fizyka kwantowa i pramateria starożytnych
https://www.youtube.com/watch?v=ttM5ln1EmOs
Ten film polecam Mariuszowi w nawiąxzaniu do książki Prima van Lommela.

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4147
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Fizyka kwantowa i świadomość człowieka

Post autor: radek »

Czy zauważyliście, że promieniowanie sprawia wrażenie podobieństwa siły anty-grawitacyjnej? Oddziałuje właściwie na każdą materię, ale działa od swego centrum, natomiast grawitacja działa do swego centrum
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

ZAMOS
Posty: 2161
Rejestracja: 19 paź 2012, 10:26
Lokalizacja: Wieś pod Warszawą

Re: Fizyka kwantowa i świadomość człowieka

Post autor: ZAMOS »

radek pisze:
24 paź 2020, 20:03
grawitacja działa do swego centrum
Nikt Radku nie wie jak działa i co to jest grawitacja. My doskonale potrafimy badać jej skutki, ale nie wiemy czy działa od środka, czy wszystko jest dociskane z zewnątrz, ale jeżeli chodzi o widzenie ze strony mechaniki kwantowej to jest program, więc wszystko znów wywraca się do góry nogami i jeszcze trudniej to pojąć, ponieważ to kwestia obserwatora i kreacji "programisty",ale też obserwatora.

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4147
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Fizyka kwantowa i świadomość człowieka

Post autor: radek »

ZAMOS pisze:
25 paź 2020, 7:05
radek pisze:
24 paź 2020, 20:03
grawitacja działa do swego centrum
Nikt Radku nie wie jak działa i co to jest grawitacja. My doskonale potrafimy badać jej skutki, ale nie wiemy czy działa od środka, czy wszystko jest dociskane z zewnątrz, ale jeżeli chodzi o widzenie ze strony mechaniki kwantowej to jest program, więc wszystko znów wywraca się do góry nogami i jeszcze trudniej to pojąć, ponieważ to kwestia obserwatora i kreacji "programisty",ale też obserwatora.
Oczywiście ZAMOS masz rację, ja pisałem o prozaicznym postrzeganiu objawów grawitacji i promieniowania, i myślałem o tym ile dobrego można by było zrobić zaprzęgając promieniotwórczość do pracy na rzecz ludzkości. Jeśli grawitacja obciążając człowieka powoduje śmierć, to siła działająca odwrotnie mogłaby przywracać życie
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4147
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Fizyka kwantowa i świadomość człowieka

Post autor: radek »

ZAMOS jest sposób, żeby zweryfikować czy grawitacja ściąga masę do centrum, czy też ściska od zewnątrz do centrum. Trzeba sprawdzić to

viewtopic.php?p=472922#p472922

Jeśli układ akceleratorów po nadaniu odpowiednich prędkości czynnikom(wi) napędowym(emu) uniesie się, to będzie znaczyło, że grawitacja nie ściska ale ściąga mając swe źródło jednak w centrum
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

ZAMOS
Posty: 2161
Rejestracja: 19 paź 2012, 10:26
Lokalizacja: Wieś pod Warszawą

Re: Fizyka kwantowa i świadomość człowieka

Post autor: ZAMOS »

Wątek jest o fizyce kwantowej, a ta wyjaśnia właściwie wszystko. Grawitacja na poziomie materii to program. Z fizyki kwantowej dowiadujemy się, że materia tak właściwie nie istnieje. wszystko jest energią falową. Dopiero jak jest obserwator to fala staje się materią, a więc i grawitacja istnieje dlatego, że siła ta została wykreowana przez obserwatora, czyli nas, a więc MATRIX w pełnej krasie i jak nauczylibyśmy się odpowiednio MATRIKS przesterować to mogłyby dziać się naprawdę spektakularne cuda.

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4147
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Fizyka kwantowa i świadomość człowieka

Post autor: radek »

Idąc moim tokiem myślenia, wydaje mi się, że aby przywrócić życie wystarczyłoby przeprowadzić precyzyjną grawitacyjną operację na DNA ze względu na logikę konotacji grawitacji z promieniotwórczością i wygenerować odpowiednio zharmonizowane promieniowanie

Mat 6:22 EIB "Oko jest dla ciała niczym lampa. Jeśli twoim oczom niczego nie brakuje, całe twoje ciało jest jasne."
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

Awatar użytkownika
sulika
Posty: 4
Rejestracja: 30 paź 2020, 13:48

Re: Fizyka kwantowa i świadomość człowieka

Post autor: sulika »

Tylko, że to już nie nauka.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Fizyka kwantowa i świadomość człowieka

Post autor: wuka »

sulika pisze:
30 paź 2020, 13:54
Tylko, że to już nie nauka.
A co?

Radek, dla znalazłam dziś ciekawe artykuły, może nie czytałeś?
Splątanie dwóch światów https://wolnemedia.net/splatanie-dwoch-swiatow/
U dołu tego arykułu są dalsze tematy, równie ciekawe :-)

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4147
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Fizyka kwantowa i świadomość człowieka

Post autor: radek »

Synchronizacja z metrum pieśni prorockiej, czyli wiara w przeznaczenie swego działania poparta akceptacją przesłania proroków, pozwala, podczas kroczenia drogą prostą, wpływać na świat stworzony poddany pierwszym ludziom, ale i tym, którzy się oczyścili

Ml 3:10 EIB "Przynieście do spichrza całą dziesięcinę, aby był zapas w moim domu, i w ten sposób wystawcie mnie na próbę! — mówi PAN Zastępów. Przekonajcie się, czy wam nie otworzę okien nieba i czy nie wyleję na was błogosławieństwa nad miarę."

Ap 15:3-5 EIB "a śpiewali pieśń Mojżesza, sługi Boga, oraz pieśń Baranka. Jej treść była następująca: Wielkie są Twoje dzieła, Panie, Boże Wszechmogący. Budzą one zdumienie. Sprawiedliwe i słuszne są Twoje drogi, Królu narodów. (4) Któż by się Ciebie nie bał, Panie? Kto nie oddałby chwały Twojemu imieniu? Gdyż jedynie Ty jesteś Święty. Dlatego wszystkie narody przyjdą i złożą Ci pokłon. Objawiły się bowiem Twe sprawiedliwe dzieła. (5) Potem zauważyłem, że w niebie został otwarty przybytek namiotu świadectwa."

J 14:12 EIB "Ręczę i zapewniam, kto wierzy we Mnie, będzie również dokonywał takich dzieł, jakich Ja dokonuję, i dokona większych niż te, gdyż Ja idę do Ojca."

Koran 3:36-37
A kiedy ona porodziła, powiedziała: "Panie mój ! Oto złożyłam ja -
istotę żeńską." - A Bóg wie najlepiej, co ona złożyła, przecież rodzaj
męski nie jest jak żeński. - "Nazwałam ją Maria. I oto oddaje ją, ją i
jej potomstwo, Tobie pod opiekę przed szatanem przeklętym!"
I przyjął ją jej Pan przyjęciem pięknym, i uczynił, iż wyrosła
wzrostem pięknym, i zaopiekował się nią Zachariasz. Za każdym razem,
jak wchodził do niej Zachariasz, do przybytku świętego, znajdował u
niej zaopatrzenie. Powiedział: "O Mario! Skąd to przychodzi do ciebie?"
Ona powiedziała: "To jest od Boga." Zaprawdę, Bóg daje zaopatrzenie,
komu chce - bez żadnego rachunku
!
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4147
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Fizyka kwantowa i świadomość człowieka

Post autor: radek »

Każdy człowiek ma wpływ na los Świata lecz zgodnie z zasadami Najwyższego. Myślę, że nie jest błędem przyznawanie racji, zgodnie ze swoimi możliwościami, wszystkiemu czego się doświadczyło

Dan 7:27 EIB "A królestwo i władza, i potęga królestw pod całym niebem będą dane ludowi świętych Najwyższego. Jego królestwo jest królestwem wiecznym, a wszelka władza Jemu oddawać będzie cześć i Jemu okazywać posłuszeństwo."

Koran 13:15
Bogu wybijają pokłony ci, którzy są w niebiosach i na ziemi,
posłusznie lub wbrew woli; i nawet ich cienie, rano i wieczorem.
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4147
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Fizyka kwantowa i świadomość człowieka

Post autor: radek »

Postrzeganie świata na sposób idealny powoduje, że życie jest łatwiejsze. Natomiast postrzeganie niesprawiedliwe i powierzchowne prędzej czy później powoduje choroby

Mat 6:22 EIB "Oko jest dla ciała niczym lampa. Jeśli twoim oczom niczego nie brakuje, całe twoje ciało jest jasne."

Wiara w Boga i w Jego sąd nie jest gorsząca, jest nie tylko idealnym wypełnieniem Prawa, lecz absorbuje bez reszty dzięki uniwersalności Słowa Bożego

Iz 1:18 EIB "Chodźcie, rozpatrzmy to razem — mówi PAN! Choćby wasze grzechy były jak szkarłat, mogą zbieleć jak śnieg; choćby czerwieniły się jak purpura, mogą stać się jak wełna."
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Fizyka kwantowa i świadomość człowieka

Post autor: wuka »

Ciekawy wywiad dla zainteresowanych "Mechanika kwantowa jest wśród nas - jak ją zrozumieć? - dr Jacek Czakański i Łukasz Szwej"
https://www.youtube.com/watch?v=PfCm5cv ... WL&index=6

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Fizyka kwantowa i świadomość człowieka

Post autor: wuka »

Drugi interesujący materiał o podstawach "Mechanika kwantowa jest wśród nas 2.0 - dr Jacek Czakański i Łukasz Szwej - Nie z tej Ziemi"
można oglądać i słuchać https://www.youtube.com/watch?v=2mItKo8 ... WL&index=2

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne forum dyskusyjne”