POLSKA W LIKWIDACJI

Tematy NIEZWIĄZANE z Biblią, wiarą i religią, a nie pasujące do poniższych działów.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

POLSKA W LIKWIDACJI

Post autor: RN »

1. Utylizacja zdrowych świń.
2. Zabijanie loch hodowlanych w czasie ciąży i laktacji ( okres karmienia potomstwa ) przy jednoczesnym zakazie odstrzału loch dzików w tych okresach.
3. Człowiek w koloratce na miejscu zabijania świń ochrania wykonujących ubój poprzez dbanie, aby nie było głosów sprzeciwu - ok. 10 - 14 minuta filmu.

https://www.youtube.com/watch?v=jOvaTlql4N0
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

efroni
Posty: 2552
Rejestracja: 11 kwie 2013, 8:15

Post autor: efroni »

Komusze myślenie i komusze prawo , gdzie ofiara systemu nie ma żadnych praw a oprawca jest chroniony prawem .

Tutaj , sprawca (nosiciel ASF - dzik) jest chroniony a podejrzany (świnie) likwidowane (prewencyjnie , zapobiegawczo)
...ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim...

Nie wierz w ani jedno moje słowo ale sam(a) badaj , sprawdzaj , doświadczaj czy się rzeczy
aby tak mają

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Post autor: RN »

Utylizacja zdrowych świń.
Wartość jednej sztuki świni - ok. 700 zł ( rolnik ma pieniądze, a zakład mięsny świnię )
Koszt utylizacji jednej sztuki świni - 1500 zł :!: ( rolnik ma niby dostać jakieś odszkodowanie, tylko nie wiadomo kiedy i ile. Świnia utylizowana na koszt państwa, czyli podatników.)

http://www.farmer.pl/fakty/marnotrawstw ... 68036.html
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

ZAMOS
Posty: 2161
Rejestracja: 19 paź 2012, 10:26
Lokalizacja: Wieś pod Warszawą

Post autor: ZAMOS »

Kiedyś jechało się parę kilometrów za miasto i można było bez problemu kupić wieprzka, cielaka, baranka, czy drób. Teraz to praktycznie niemożliwe. Żaden rolnik już nie sprzedaje ekologicznych zwierząt. Musimy jeść to co jest w sklepach. U mnie na wsi jest sklep mięsny z malutkiej ubojni gospodarczej, jednak mięso jest tylko w małych ilościach i rozchodzi się w kilka chwil. Dzisiaj trochę przyspałem i w sklepie było jak po włamaniu głodnych wilków. Czytałem, że UE ostro walczy z polską produkcją rolną, by zmusić nas do kupowania importowanej żywności, która jest kiepskiej jakości. W hurtowniach najwięcej jest wieprzowiny z Danii. Jest tańsza od polskiej, ale psuje się już po kilkunastu godzinach.
Niby PiSowski rząd nadaje o patriotycznej narodowej wartości biznesu i promuje polskie produkty i sklepy z jednej strony, a z drugiej tępi się małe gospodarstwa rolne. Wybija się też na potęgę kury i stare babcie na wsiach już nie mają kilku kurek, które codziennie dawały parę jajek. Niby to nic, ale taka babcie miała kiedyś co jeść, praktycznie bez żadnej pracy. Ja pamiętam jak na wsi w każdym gospodarstwie była chociaż jedna krowa, a teraz?

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

efroni pisze:Komusze myślenie i komusze prawo
Za tzw. Komuny, która dała Ci darmowe wykształcenie, pracę, urlopy, wczasy, bezproblemową opiekę zdrowotną, a teraz godną emeryturę,- przemysł miał się dobrze, a nawet cały czas rozwijał.
Był jeden „minus”. Odstawaliśmy troszkę w tyle za „zachodem” nowoczesnością.
Choć nie wszędzie.
Przemysł chemiczny, elektroniczny wiódł prym. Hodowla monokryształów, niebieski laser, produkcja na skalę przemysłową układów scalonych…
A pewnie i w innych dziedzinach były rodzynki i to niemało.
Niestety, niczego nie wykorzystaliśmy. Zginęło w czeluściach urzędów, papierkologi.
Nasz przemysł był nastawiony na rynki zbytu w kierunku wschodnim.
Niestety, począwszy od „Bolka”, stali się naszymi wrogami i zabrakło odbiorców naszych towarów.
Tak, tak, wiem… zaraz napiszesz, że dawaliśmy im to darmo. :-D
Aż takimi naiwniakami „nasi” komuchowie nie byli…

Pamiętacie pralki, lodówki, odkurzacze, działające po dwadzieścia parę lat?
Zachód kupował od nas jedynie szynkę.
W momencie upadku komuny mieliśmy poniżej stu tysięcy urzędników. Dziś mamy już ponad siedemset tysięcy! :aaa:
Każdy z nich musi coś robić, podpisać jakiś papierek, „dopilnować czegoś”, aby nam żyło się „lepiej i wygodniej”.
Za komuny- tej, którą pamiętam i znałem- żyło się bezpieczniej i lepiej, a nawet weselej.
Nie było afer i wszechobecnej korupcji na szczytach władzy.
Nikt nie był głodny. Bezdomność nie była znana. Każdy młody wiedział, że będzie miał mieszkanie za śmieszne pieniądze.
Każde miasto, miasteczko, ma osiedla z „wielkiej płyty”. Gdyby nie one, gdzie dziś mieszkalibyśmy? W ziemiankach?

Teraz mamy wreszcie wolność, jak to niektórzy mówią.
Czym ona przejawia się? Tylko tym, że możemy wyjechać na zachód za pracą? Że możemy wreszcie bez konsekwencji wykrzyczeć: „precz z komuną”? :lol:
Aby uciąć jazgot tych, co urodzili się ze trzydzieści lat temu nie maja pojęcia jak było: nigdy nie należałem do partii, niczego od nich nie dostałem, a nawet nie starałem się dostać.

EMET
Posty: 11235
Rejestracja: 04 wrz 2006, 17:31

Post autor: EMET »

Henryk pisze:
efroni pisze:Komusze myślenie i komusze prawo
Za tzw. Komuny, która dała Ci darmowe wykształcenie, pracę, urlopy, wczasy, bezproblemową opiekę zdrowotną, a teraz godną emeryturę,- przemysł miał się dobrze, a nawet cały czas rozwijał.
Był jeden „minus”. Odstawaliśmy troszkę w tyle za „zachodem” nowoczesnością.
Choć nie wszędzie.
Przemysł chemiczny, elektroniczny wiódł prym. Hodowla monokryształów, niebieski laser, produkcja na skalę przemysłową układów scalonych…
A pewnie i w innych dziedzinach były rodzynki i to niemało.
Niestety, niczego nie wykorzystaliśmy. Zginęło w czeluściach urzędów, papierkologi.
Nasz przemysł był nastawiony na rynki zbytu w kierunku wschodnim.
Niestety, począwszy od „Bolka”, stali się naszymi wrogami i zabrakło odbiorców naszych towarów.
Tak, tak, wiem… zaraz napiszesz, że dawaliśmy im to darmo. :-D
Aż takimi naiwniakami „nasi” komuchowie nie byli…

Pamiętacie pralki, lodówki, odkurzacze, działające po dwadzieścia parę lat?
Zachód kupował od nas jedynie szynkę.
W momencie upadku komuny mieliśmy poniżej stu tysięcy urzędników. Dziś mamy już ponad siedemset tysięcy! :aaa:
Każdy z nich musi coś robić, podpisać jakiś papierek, „dopilnować czegoś”, aby nam żyło się „lepiej i wygodniej”.
Za komuny- tej, którą pamiętam i znałem- żyło się bezpieczniej i lepiej, a nawet weselej.
Nie było afer i wszechobecnej korupcji na szczytach władzy.
Nikt nie był głodny. Bezdomność nie była znana. Każdy młody wiedział, że będzie miał mieszkanie za śmieszne pieniądze.
Każde miasto, miasteczko, ma osiedla z „wielkiej płyty”. Gdyby nie one, gdzie dziś mieszkalibyśmy? W ziemiankach?

Teraz mamy wreszcie wolność, jak to niektórzy mówią.
Czym ona przejawia się? Tylko tym, że możemy wyjechać na zachód za pracą? Że możemy wreszcie bez konsekwencji wykrzyczeć: „precz z komuną”? :lol:
Aby uciąć jazgot tych, co urodzili się ze trzydzieści lat temu nie maja pojęcia jak było: nigdy nie należałem do partii, niczego od nich nie dostałem, a nawet nie starałem się dostać.
EMET:
Skoro taka obrzydła [ :-( ] była ta "Komuna", to... osobiście, jak to i pan red. naczelny z 'Polityki' [później nawet... premier!] - M. Rakowski, mianowicie - wolę określenie Socrealizm. :->
Poza forsowaną tzw. dekomunizacją czy dezubekizacją [rzecz jasna, iż wg kogoś jeno koncepcji...] wypadałoby, skoro ma być super konsekwencja... tytułów profesorskich się zrzec i wiele wiele innych... :crazy: Czasu jednak się nie cofnie, o nie!!! :aaa:

Mój Ojciec [nieżyjący już od kilkunastu lat; Mama - o wiele dłużej] mawiał: " Komuna to był dar od Boga i szansa dla 'biedoty': chłopów, rolników i tych biedniejszych z tzw. - tak definiowanej - "klasy robotniczej" ". Wioska, z której pochodziła moja Mama, miała takiego jednego, który dosłownie spał z bydłem, by potem zostać nawet... dyrektorem kopalni [sic!]. Gdzieżby w innych realiach tzw. pastuch... Poprzez samo nawet bycie 'partyjnym' [PZPR czy tzw. 'Partie sojusznicze'] raczej... W czasie wojny [II św.] "wypielęgnowane dziedziczki -- jak opowiadał mój Tata -- biegały na boso, zamiast balować na salonach": HA! :aaa:

Podobnie i dyrektor Firmy, gdzie pracowałem, był tzw. byłym u-bekiem [już Go "nie sięgną", bo umarł, zanim...], to jednak często wprost ośmieszał[!] swoją kompetencją wielkiego pana "dzindziniera": pełniącego /będącego de facto/ obowiązki dyr. ds. technicznych; ogólnie 'trzymał poziom' i nic to, że był ponoć [?] jeno po tzw. WUML/u/. W moim - też [!] - przekonaniu był bardzo sprawny i przedsiębiorczy: liczono się z Nim, bo był stanowczy, konsekwentny i nawet ja - jako świadek Jehowy [czego tenże dyr. naczelny był świadomy!] - nie byłem przez Niego traktowany stronniczo, protekcjonalnie [czy inne tp.], lecz... sprawiedliwie.

Ponieważ- jako świadek Jehowy - nie politykuję -- tudzież nie rozszerzam tematu/ów/ poza wątki czysto praktyczne --> jednak to, co z życia sam obserwowałem i przeżywałem - więc na tym teraz poprzestanę. :-|

Praktycznie, to podziękować wypada Tobie, Userze o nicku 'Henryk'. ;-)

Stephanos, ps. EMET
„Wielu będzie biegać tu i tam [po hebrajsku: < jᵊszōṭᵊṭû >], i nastanie obfitość prawdziwej wiedzy” -- Daniela 12:4b; ‘PNŚ-2018’, Przypis.

efroni
Posty: 2552
Rejestracja: 11 kwie 2013, 8:15

Post autor: efroni »

Henryk pisze:Za tzw. Komuny, która dała Ci darmowe wykształcenie, pracę, urlopy, wczasy, bezproblemową opiekę zdrowotną, a teraz godną emeryturę ,- przemysł miał się dobrze, a nawet cały czas rozwijał.
Był jeden &#8222;minus&#8221;. Odstawaliśmy troszkę w tyle za &#8222;zachodem&#8221; nowoczesnością.
I to są skutki komuszej propagandy .
Poza tym jest to oczywiste, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia .

Godna emerytura była zarezerwowana dla funkcjonariuszy aparatu przemocy (funkcjonariuszy Partii , służb specjalnych , ich agentów)
Tzw. darmowe wykształcenie (piszę tzw. bo nie do końca darmowe) było dla przewodniej siły narodu i dla tych synów i córek ludu pracującego miast i wsi,
którym przewodnia siła narodu przyznała punkty za pochodzenie .
Pracę, urlopy, wczasy, bezproblemową opiekę zdrowotną, a teraz godną emeryturę mieli i mają tzw. imperialiści na zgniłym zachodzie .

Skoro było tak dobrze to dlaczego było tak źle, że strzelano do ludu pracującego miast i wsi który to lud pracujący chciał tylko godnie żyć ,
mieć bezproblemową opiekę zdrowotną , godną emeryturę .

W obozie państw socjalistycznych przemysł się rozwijał , bo wszędzie / na całym świecie/ się rozwijał .
A co ? Obóz państw socjalistycznych miał pozostać skansenem manufaktury z XIX w. ?
Rozwijał się , ale znacznie wolniej się rozwijał , czego /dziś/ najlepszym przykładem jest przemysł Korei Południowej i Północnej ,
jak również specjalne fundusze z Unii tylko /podkreślam/ tylko dla landów byłej DDR, dla wyrównania szans po opóźnionym rozwoju .
Innym państwom z obozu państw socjalistycznych, należących do Unii, takiego specjalnego funduszu dla wyrównania szans po opóźnionym rozwoju , nie przyznano .

Jeżeli dojdzie do połączenia Korei z Koreańską Republiką Ludowo-Demokratyczną ,
to Korea Południowa będzie łożyć ogromne pieniądze w Koreę Północną
na to, by nie było aż tak dużej różnicy cywilizacyjno-gospodarczej między tymi krajami .
...ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim...

Nie wierz w ani jedno moje słowo ale sam(a) badaj , sprawdzaj , doświadczaj czy się rzeczy
aby tak mają

ZAMOS
Posty: 2161
Rejestracja: 19 paź 2012, 10:26
Lokalizacja: Wieś pod Warszawą

Post autor: ZAMOS »

Henryk pisze:Aby uciąć jazgot tych, co urodzili się ze trzydzieści lat temu nie maja pojęcia jak było:
Nie wszyscy tu na forum mają 30 lat. Ja mam dwa razy tyle i doskonale pamiętam jak było za komuny. Właściwie to muszę napisać, że nie było NIC!!! Bogacili się tylko komuchy i złodzieje, którzy z nimi kolaborowali, pijąc i łajdacząc. Obrzydliwe to były czasy. Dzisiaj jest znacznie lepiej, ale jeszcze komuna się nie skończyła. Nadal ta swołocz tkwi w szkolnictwie (szczególnie tym akademickim), ZUS, urzędach skarbowych, korporacjach prawniczych, sądach i wojsku. Wszędzie ta czerwona zaraza się jeszcze trzyma. Trochę ich Jarek z Ziobrą i Maciarewiczem przetrzebili, ale to jeszcze nic. Wielka praca przed POLSKIMI PATRIOTAMI jest do zrobienia. Mam nadzieję, że po następnych wyborach w sejmie będzie więcej NARODOWCÓW, a wtedy Polska zostanie oczyszczona z tego komuszego łajna.
Bardzo liczę też na to, że zdelegalizują wszystkie sekty Jehowy. Piszę tak dlatego, ponieważ widzę jak bardzo jesteście wrodzy Polsce i Polakom.
Henryk pisze:Za tzw. Komuny, która dała Ci darmowe wykształcenie, pracę, urlopy, wczasy, bezproblemową opiekę zdrowotną, a teraz godną emeryturę
Tylko kompletny idiota myśli, że coś jest za darmo, albo, że za komuny było. Wykształcenie już na poziomie szkoły średniej i wyższej zarezerwowane było tylko dla komuchów. Jak ja odmówiłem przynależności do komuszej organizacji to z uczelni mnie wydalono i tylko dzięki stryjowi w USA mogłem się uczyć w amerykańskiej uczelni. Gdyby nie mój stryj musiałbym fizycznie pracować w jakiejś fabryce bez perspektyw na awans. Podobnie ze służbą zdrowia. Niby wszystko było za darmo, ale ludzie dostawali 10% tego co powinni. Zatem państwo nie płacąc za pracę mogło to wszystko finansować, ale w najgorszej jakości. Jak się nie było komuchem to ludzie klepali biedę od pierwszego do pierwszego, albo fizyczni od 15 tego do&#8230; i tak do śmierci.
Ja w wolne od zajęć dni w USA dorabiałem w zakładzie produkującym stolarkę aluminiową i za godzinę pracy miałem więcej niż komusza pensja za miesiąc pracy inżyniera w fabryce. Pamiętam jak w technikum ojciec chciał kupić mi spodnie Wrangler, to nie starczyło na te spodnie z Pewexu całej jego wypłaty, a w USA miałem takie spodnie za godzinę pracy. Taka to była ta komusza Polska. Nie dobrze robi mi się jak czytam takie wasze śj teksty.
Henryk pisze:Nie było afer i wszechobecnej korupcji na szczytach władzy.
Znów podle łżesz. Afery były, tylko prawie się o nich nie mówiło. Kradli prawie wszyscy, ale skazywani nawet na śmierć byli tylko ci co nie byli komuchami. Kradzież (często naciągana i to wielokrotnie) powyżej 10 tyś zł była zbrodnią przeciwko PRL i karana była dożywociem, a nawet karą śmierci. Co do korupcji to też łżesz. Bez znajomości i łapówki nic nie można było załatwić. Do lekarza jak się szło z jakąś poważniejszą chorobą to można było bez łapówki tylko szybko umrzeć. Brali nawet jak wiedzieli, że pacjent zaraz umrze. By kupić pralkę, lodówkę, czy TV oczywiście można było stać tydzień w kolejce, albo dać łapówkę, czy &#8222;po znajomości&#8221; załatwić, gdzie słowo &#8222;załatwić&#8221; oznaczało łapówkę.
EMET pisze:Ponieważ- jako świadek Jehowy - nie politykuję
Oj kłamczuszku, kłamczuszku, co niby mają znaczyć twoje chwalebne peany i prawie modły do komuszych morderców Polaków i Polski?
EMET pisze: " Komuna to był dar od Boga i szansa dla 'biedoty': chłopów, rolników i tych biedniejszych z tzw. - tak definiowanej - "klasy robotniczej"
To paskudne, obrzydliwe kłamstwo. Sowiecka okupacja Polski była jednym z najciemniejszych i destrukcyjnych okresów Rzeczpospolitej. Najpierw Niemcy, a potem sowieci, Żydzi i kolaborujący z nimi polscy bandyci wymordowali POLSKI KWIAT INTELIGENCKI. Polska cofnęła się o kilkadziesiąt lat w rozwoju. Masowe zbrodnie w obozach zagłady Słowian, Żydów, Cyganów i innych zamieszkujących nasze ziemie i wywózki w głąb Rosji niszczyły Polskę totalnie. Ci którzy jakoś uniknęli bolszewickim i niemieckim oprawcom emigrowali. Zagłada ta trwała do lat 90-tych, w których Polska znów została przez komuchów totalnie okradziona, a co mądrzejsi ludzie znów masowo emigrowali za chlebem nie godząc się na systematyczne okradanie.
I ty EMET chwalisz te czasy? Dzisiaj straciłeś w moich oczach resztki człowieczeństwa, które w tobie wprawdzie rzadko, ale jednak widywałem.
EMET pisze:Podobnie i dyrektor Firmy, gdzie pracowałem, był tzw. byłym u-bekiem [już Go "nie sięgną", bo umarł, zanim...], to jednak często wprost ośmieszał[!] swoją kompetencją wielkiego pana "dzindziniera": pełniącego /będącego de facto/ obowiązki dyr. ds. technicznych; ogólnie 'trzymał poziom' i nic to, że był ponoć [?] jeno po tzw. WUML/u/. W moim - też [!] - przekonaniu był bardzo sprawny i przedsiębiorczy: liczono się z Nim, bo był stanowczy, konsekwentny i nawet ja - jako świadek Jehowy [czego tenże dyr. naczelny był świadomy!] - nie byłem przez Niego traktowany stronniczo, protekcjonalnie [czy inne tp.], lecz... sprawiedliwie.
Porażasz nas tutaj swą ignorancją w najgorszym tego słowa znaczeniu. Piejesz z zachwytu na &#8222;głupotą&#8221;, jakiegoś prostaka nominowanego przez komuchów tylko dlatego, że nie wyśmiewał twej Ś.J. wiary? Gdyby nie było inżynierów w twoim zakładzie to zakład by nie działał. Komusza władza wprawdzie była u władzy, to jednak zrobić nic nie potrafiła.
Dobrze panujące zasady zarządzania gospodarką Polski ludowej odzwierciedla żart, jaki był mówiony w tamtych czasach.

Co zbiera najpierw dyrektor PGRu, gdy spadnie śnieg, a ziemniaki i zborze jeszcze na polu?
- Najpierw zbiera plenum"


znów poraziłeś mnie waszą sekciarską ignorancją
Domniemywam jakby tak Bóg naprawdę chciał pokarać Polaków i ludzkość świata to władzę dałby śj, a w kilka lat świat cofnąłby się do epoki kamienia łupanego.

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

ZAMOS pisze:Dzisiaj straciłeś w moich oczach resztki człowieczeństwa, które w tobie wprawdzie rzadko, ale jednak widywałem.
Odezwał się "prawdziwy Polak i patriota".
Ten z pierwszego sortu- oczywiście! :xhehe:
Dla mnie jak wiesz, zawsze mało znaczyłeś ze swymi poglądami.

ZAMOS
Posty: 2161
Rejestracja: 19 paź 2012, 10:26
Lokalizacja: Wieś pod Warszawą

Post autor: ZAMOS »

Henryk pisze: Odezwał się "prawdziwy Polak i patriota".
Jest nas tu więcej, ale ty pożal się Panie człowieku do Patriotów Polski nie dojrzałeś i nie widzę dla ciebie ratunku, chyba, że jehowicką sektę porzucisz. Widzę jak wzrastają ludzie, którzy od Jehowy odeszli.

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

ZAMOS pisze:Bogacili się tylko komuchy i złodzieje, którzy z nimi kolaborowali, pijąc i łajdacząc.
W &#8222;ciekawym&#8221; towarzystwie obracałeś się. :aaa:
Mam nadzieję, że po następnych wyborach w sejmie będzie więcej NARODOWCÓW,
Ja żywię zupełnie odmienną nadzieję.

Niestety muszę zakończyć tę "budującą" wymianę zdań.

Awatar użytkownika
.Cyprian.
Posty: 1481
Rejestracja: 26 lut 2012, 18:19

Post autor: .Cyprian. »

Raz tylko napiszę w tym temacie, temacie ostro-politycznym.
ZAMOS pisze: ...
Mam nadzieję, że po następnych wyborach w sejmie będzie więcej NARODOWCÓW, a wtedy Polska zostanie oczyszczona z tego komuszego łajna.
Jesteś dla mnie człowiekiem zagadką.

Jest wielce prawdopodobne, że stanie się tak, jak mówisz - co cytuję, że w sejmie znajdzie się więcej takich posłów.

Osoby zrzeszone w grupach Narodowych, a działające politycznie wprost mówią i nie ukrywają tego jaka jest ich wizja Polski, że Polska Narodowa = Polska Katolicka.

Teraz pytanie: Jak to się ma do Ciebie i do Twoich poglądów? Ja tu "słyszę" dysonans, brak współbrzmienia między nimi a Tobą. Nie tak dawno w polemice ze mną pisałeś:
ZAMOS w dniu 2018-02-08 pisze: Hej Cyprianie
Niestety nie bardzo chce mi się od nowa ten temat wałkować, ponieważ pomimo tylu dowodów, które można znaleźć bez ponoszenia kosztów w necie, ty i tak trzymasz się tej &#8222;swojej&#8221; wiary, która stała się dla ciebie prawdą jedyną.
Dla ludzi zindoktrynowanych przez kk, jego nauczycieli i kapłanów nic nie przemawia. Ja jednak nauczycielom kk i około chrześcijańskim nie wierzę w ani jeno słowo. To kłamcy duraczący jak tylko się da ludzi. Powodów takiej ogłupiającej działalności jest wiele, ale wspomnę tylko o dwóch to jest : po pierwsze władza, a po drugie pieniądze, które utrzymują tą władzę i to jest cała prawda o chrześcijaństwie i co za tym idzie Nazarecie, miasteczku, które stworzyła propaganda katolicka.
ZAMOS w dniu 2018-02-08 pisze: Widzisz Cyprianie nie rozumiesz tego jak zostałeś zrobiony w konia. Przecież biblię w kształcie w jakim się znajduje i w co każe wierzyć wszystkim bez wyjątku chrześcijanom i sektom około chrześcijańskim napisali &#8222;ojcowie&#8221; kościoła katolickiego. Zatem nawet jak w krk nie jesteś to tylko kasę dajesz innym oszustom wyznaniowym, jednak to dalej jest doktryna i zwiedzenie krk, które nie ma nic z Bogiem prawdziwym wspólnego.
Biorąc Twoje słowa pod uwagę i poglądy owych grup Narodowych - co do wizji Polski - widać, jak bardzo się różnicie i że Wam zupełnie nie po drodze. I teraz, albo jesteś osobą naiwną albo ignorującą realizm, albo zupełnie nie posiadasz oglądu całej sprawy i patrzysz tylko w małym wycinku.

Nazywanie zaś kogokolwiek w sposób taki, jak na zielono w pierwszym cytacie z Twoich słów, jest straszne, kogokolwiek by dotyczyło.
Jestem na forum. Nie nauczam, bo jeszcze mało wiem.
Nie nauczam, tylko dyskutuję.

ZAMOS
Posty: 2161
Rejestracja: 19 paź 2012, 10:26
Lokalizacja: Wieś pod Warszawą

Post autor: ZAMOS »

.Cyprian. pisze:widać, jak bardzo się różnicie i że Wam zupełnie nie po drodze.
To prawda, ale jest już zauważalna poprawa. Organizacje Narodowo Patriotyczne przestają się wzajemnie zwalczać. Jeszcze nie dotarło do wszystkich, iż muszą współdziałać na rzecz Polski Narodowej, by ją wyzwolić z wszelkiego zła.
Nazywanie zaś kogokolwiek w sposób taki, jaki na zielono w pierwszym cytacie z Twoich słów, jest straszne, kogokolwiek by dotyczyło.
To forum biblijne, więc muszę się powstrzymywać. Znam wiele bardziej pasujących do określenia szkodników wszelakich, ale ich tutaj nie wypisują ze względu na wasze oczy i uszy.

EMET
Posty: 11235
Rejestracja: 04 wrz 2006, 17:31

Post autor: EMET »

ZAMOS pisze:
EMET pisze:Ponieważ- jako świadek Jehowy - nie politykuję
Oj kłamczuszku, kłamczuszku, co niby mają znaczyć twoje chwalebne peany i prawie modły do komuszych morderców Polaków i Polski?
EMET pisze: " Komuna to był dar od Boga i szansa dla 'biedoty': chłopów, rolników i tych biedniejszych z tzw. - tak definiowanej - "klasy robotniczej"
To paskudne, obrzydliwe kłamstwo. Sowiecka okupacja Polski była jednym z najciemniejszych i destrukcyjnych okresów Rzeczpospolitej. Najpierw Niemcy, a potem sowieci, Żydzi i kolaborujący z nimi polscy bandyci wymordowali POLSKI KWIAT INTELIGENCKI. Polska cofnęła się o kilkadziesiąt lat w rozwoju. Masowe zbrodnie w obozach zagłady Słowian, Żydów, Cyganów i innych zamieszkujących nasze ziemie i wywózki w głąb Rosji niszczyły Polskę totalnie. Ci którzy jakoś uniknęli bolszewickim i niemieckim oprawcom emigrowali. Zagłada ta trwała do lat 90-tych, w których Polska znów została przez komuchów totalnie okradziona, a co mądrzejsi ludzie znów masowo emigrowali za chlebem nie godząc się na systematyczne okradanie.
I ty EMET chwalisz te czasy? Dzisiaj straciłeś w moich oczach resztki człowieczeństwa, które w tobie wprawdzie rzadko, ale jednak widywałem.
EMET pisze:Podobnie i dyrektor Firmy, gdzie pracowałem, był tzw. byłym u-bekiem [już Go "nie sięgną", bo umarł, zanim...], to jednak często wprost ośmieszał[!] swoją kompetencją wielkiego pana "dzindziniera": pełniącego /będącego de facto/ obowiązki dyr. ds. technicznych; ogólnie 'trzymał poziom' i nic to, że był ponoć [?] jeno po tzw. WUML/u/. W moim - też [!] - przekonaniu był bardzo sprawny i przedsiębiorczy: liczono się z Nim, bo był stanowczy, konsekwentny i nawet ja - jako świadek Jehowy [czego tenże dyr. naczelny był świadomy!] - nie byłem przez Niego traktowany stronniczo, protekcjonalnie [czy inne tp.], lecz... sprawiedliwie.
Porażasz nas tutaj swą ignorancją w najgorszym tego słowa znaczeniu. Piejesz z zachwytu na &#8222;głupotą&#8221;, jakiegoś prostaka nominowanego przez komuchów tylko dlatego, że nie wyśmiewał twej Ś.J. wiary? Gdyby nie było inżynierów w twoim zakładzie to zakład by nie działał. Komusza władza wprawdzie była u władzy, to jednak zrobić nic nie potrafiła.
Dobrze panujące zasady zarządzania gospodarką Polski ludowej odzwierciedla żart, jaki był mówiony w tamtych czasach.

Co zbiera najpierw dyrektor PGRu, gdy spadnie śnieg, a ziemniaki i zborze jeszcze na polu?
- Najpierw zbiera plenum"


znów poraziłeś mnie waszą sekciarską ignorancją
Domniemywam jakby tak Bóg naprawdę chciał pokarać Polaków i ludzkość świata to władzę dałby śj, a w kilka lat świat cofnąłby się do epoki kamienia łupanego.
EMET:
Tylko krótko odnośnie &#8216;nędznych wypocin&#8217; pana o nicku &#8216;ZAMOS&#8217; ---
com przeżył sam, co moje oczy i uszy oraz moje własne zmysły doznały i com od ludzi
słyszał &#8211; to najlepsi i niepodretuszowani świadkowie!
O ile przytoczyłem wypowiedź swojego własnego Ojca i swojej własnej Matki &#8211;
tudzież niejedno z Ich własnego życia dałoby się powiedzieć &#8211; to jedno i niepodważalne
[!]; raczej nawet debilnie [aż takie określenie!] byłoby, o ile żyli by do tej pory -->
stanąć przed Nimi i &#8216;w twarz&#8217; Im rzec: &#8222;łżecie i łgacie, bo [i tu stek nienawistnych
jakichś określeń...]!"
Ja sam bym stanął, by bronić Ich dobrej czci; ja sam bym stanął! Wszak nie ułomek
jestem, nawiasem, no i "języka w gębie nie brak mnie". Rodzice z wiosek pochodzli i
się wychowali; Ojcu /mojemu/ jego ojciec [a mój dziadek - &#8216;po Jego linii&#8217;;] umarł w
wieku 12. lat: Matka Jego [a moja Babcia, którą pamiętam dobrze!] została sama z
czwórką [4.] dzieci i na tzw. &#8216;przednówku...&#8217; [resztę można sobie dopowiedzieć...:
&#8216;bieda aż piszczała&#8217;]. Ojciec /mój/ wysługiwał się np. &#8216;dziedzicom&#8217;... [np. Naganiał
zające]. Był w czasie wojny na &#8216;robotach w Niemczech, a potem ciężko fizycznie
pracował tak, że często nawet na &#8216;dropsa&#8217; - nie miałem, na bilet i wycieczkę z klasą -
również brakowało &#8216;grosza&#8217;. Mama moja &#8211; dodam - pochodziła z wielodzietnej rodziny
&#8211; z rodzicami swoimi = siedmioro [7.]!
Obuwie przechodzone, ubrania ze względu na krawieckie umiejętności Mamy &#8211; też...
Było nas 5. osób: Rodzice oraz ja i Rodzeństwo [Brat oraz Siostra].
Żadni więc &#8216;narodowcy&#8217; - w rodzaju takich, jak pan o nicku &#8216;ZAMOS&#8217; - &#8216;nie są mnie do
niczego potrzebni&#8217; z jakimiś - Ich - tzw. argumentami i obłąkańczą interpretacją zdarzeń
oraz pokrętną opowieścią z historii Polski, nie mówiąc już o Ich wizji !!!

Precz [!] piszę teraz do pana: nic pan dla mnie nie znaczysz &#8211; NIC! Zejdź pan ze mnie i
nie re:postuj do moich wypowiedzi, gdyż Ludzie pana pokroju: powinni być "szybko
sprowadzeni do parteru" przez obiektywne >sądy i trybunały<: oczywiście, że nie
te &#8211; o pana proweniencji - oczywiście, że NIE!

Postawa kogokolwiek nienawistna i dysząca podłością oraz żądzą tzw. rewanżyzmu &#8211;
nie pasuje kategorycznie do Forum biblijnego! Idź pan przynajmniej na jakieś Forum
historyczne; a i tam pan spotka np. Ludzi o proweniencji lewicowaj; ba,
wystarczy, że poczyta pan treści z Tygodnika "PRZEGLĄD"...

Stephanos, ps. EMET
„Wielu będzie biegać tu i tam [po hebrajsku: < jᵊszōṭᵊṭû >], i nastanie obfitość prawdziwej wiedzy” -- Daniela 12:4b; ‘PNŚ-2018’, Przypis.

ZAMOS
Posty: 2161
Rejestracja: 19 paź 2012, 10:26
Lokalizacja: Wieś pod Warszawą

Post autor: ZAMOS »

EMET uciemiężony człowieczku z biedoty wiejskiej. Źle nauczyli cię historii twoi też biedni rodzice, ponieważ źle zainwestowaliście swą wiarę w porządek świata, nie widząc go jakim jest naprawdę. Na roboty do Niemiec twojego ojca, też nie wysłali POLSCY NARODOWCY, a okupant niemiecki, zatem za biedę (też twoją) w Polsce odpowiedzialni są złodzieje niemieccy, którzy Polskę napadli i okradli. Potem okupacja ruska i dalej już metodyczne złodziejstwo na Polakach, które trwa w zasadzie do dzisiaj. Niszczenie tak znienawidzonej przez ciebie NARODOWEJ inteligencji, która jest motorem gospodarki i państwa nic dobrego nam nie da, a tylko pogrąża kraj coraz bardziej. Braki w wykształceniu rekompensujesz sobie propagandą Strażnicy i komuszą ideologią podpartą lewacką narracją nowomowy, rodem z zachodu, a właściwie z Sycylii, gdzie urodził się Antonio Gramsci twórca tej chorej ideologii w, której to ideologii, też nie ma miejsca na takie sekty jak twoja. Poczytaj sobie co ta komunistyczna kreatura wypisuje to może zrozumiesz dlaczego i gdzie zmierza UE i całe lewactwo. EMET jesteś widzę łatwowiernym mało skomplikowanym człowiekiem, którego łatwo zmanipulować i zindoktrynować. Myślałem, że jesteś kłamcą, a ty zwyczajnie jesteś mało rozgarniętym człowieczkiem sekty, któremu zaszczepiono wraz z cierpiętniczą ideologią sekciarską, błędną doktrynę komunistyczną, która jest bardzo szkodliwą utopią, bez szansy na powodzenie i zawsze musi prowadzić do wojny. Ludzie zawsze przyparci do ściany chwytają za broń i wymierzają ją przeciwko tym, którzy myślą, że im wszystko wolno i są bezkarni. Jak byłbyś chodź trochę bardziej rozgarnięty, to doszedłbyś do tych samych wniosków. Polska musi się wyzwolić z łap komuszej władzy. My Polacy nie damy się już dalej oszukiwać Zapewniam cię, że po następnych wyborach zmienimy konstytucję, oczyścimy sądy, wojsko, urzędy i szkolnictwo. Nowa władza pozbędzie się wszelkich odmian socjalizmu i lewactwa, a krzewiciele tych zbrodniczych ideologii zostaną wyrzuceni poza nawias społeczny, gdzie ich miejsce. W parę lat zniknie wszelka lewacka ideologia, która już dzisiaj jest karalna prawem, zatem promując komusze ideologie i kłamstwa historyczne jesteś zwyczajnym przestępcą.

Zamieszkiwaliśmy te ziemie zanim powstał wasz Jehowa i zamieszkujemy gdy już on nie NA PEWNO żyje. Obronimy nasz wspaniały KRAJ, a niegodziwcy i sprzedawczyki będą musieli odejść na margines i zapomnienie.

Na koniec troszkę jeszcze odniosę się do szmatławców takich jak: Gazeta Wyborcza, Przegląd, czy Strażnica. Otóż ja jak przypadkiem wpadają mi w dłonie takie ordynarne i kłamliwe szmatławce, składam je w prostokąt o wymiarach (musiałem wstać z fotela i zmierzyć) 420x350mm i wykładam tym śmieciem dno worka na śmieci, zabezpieczając tym pojemnik na śmieci przed przesączeniem. Tylko do tego się te szmatławce nadają. Tak też skończą kłamcy tam piszący i ci, którzy promują te śmiecie, czyli na śmietniku społecznym Wolnej Polski.

Widzę u was tak zwanych około chrześcijańskich, protestanckich sekt różnego rodzaju, barwy i zacietrzewienia, gdy lżycie patriotycznych księży katolickich i chodź nie po drodze mi z wyznaniem katolickim, to chylę przed nimi czoła za postawę. Żeby nie było nieporozumień. Ja chylę czoło tylko przed katolikami PATRIOTAMI, KTÓRYM LEŻY NA SERCU WOLNOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ WIELKIEJ POLSKI.
CHWAŁA BOHATEROM NIEZŁOMNYM.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne forum dyskusyjne”