EGO KONTRA CHRYSTUS

Tematy NIEZWIĄZANE z Biblią, wiarą i religią, a nie pasujące do poniższych działów.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Re: EGO KONTRA CHRYSTUS

Post autor: Luba »

Albertus pisze:
18 lip 2020, 13:16
Powtórzę w czym jest problem.

Każdy może stworzyć swoja definicję jakiegoś pojęcia. Jednak powinien sensownie uzasadnić dlaczego jego definicja jest właśnie taka. Szczególnie jeśli istnieją już inne, uznane, definicje tego pojęcia a ta proponowana definicja się od nich różni.Powinno być uzasadnienie skąd te różnice.

Inaczej moim zdaniem dyskusja jest bez sensu.
Poki co nie bylo z toba zadnej dyskusji, bo nie podales ani jednego argumentu rzeczowego "za" czy "przeciw".

To stalo sie jakies chroniczne u ciebie, dlatego dziekuje ci juz za nierzeczowa rozmowe.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Re: EGO KONTRA CHRYSTUS

Post autor: amiko »

Ego - nasz gadzi móżdżek,

Chrystus - obecna w nas Światłość, Duch Boży, Duch Prawdy, Wyższa Jaźń, Ja Jestem, Nadświadomość.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Re: EGO KONTRA CHRYSTUS

Post autor: Luba »

Amiko, ego to psyche...czyli zbior mysli tworzacych historie o nas, ktore to mysli generowane sa przez instrument jakim jest zaprogramowany mozg.

Dalej sie zgadza (Chrystus).


:->

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne forum dyskusyjne”