BRAWO ROLNICY

Tematy NIEZWIĄZANE z Biblią, wiarą i religią, a nie pasujące do poniższych działów.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

BRAWO ROLNICY

Post autor: RN »

Dzisiaj w Warszawie miała miejsce manifestacja rolników.
Według szacunków policji, zebrało się około 60 - 70 tysięcy hodowców zwierząt futerkowych, bydła, trzody chlewnej, drobiu oraz innych gałęzi produkcji rolnej, w tym także produkcji roślinnej.
Manifestacja była jednym z ostatnich gestów rozpaczy, aby odrzucić uchwaloną przez Sejm ustawę o tzw. 5 - Kaczyńskiego, która w swoim propagandowym założeniu gra na uczuciach, przedstawiając się jako obrończyni zwierząt, a tak naprawdę jest w moim przekonaniu kolejnym elementem wygaszania polskiej gospodarki i wszelkiej przedsiębiorczości na rozkaz '' przełożonych'' z zachodu.
Ustawa, która w sposób skandaliczny trafiła do Sejmu, bez żadnych konsultacji ze środowiskami rolniczymi ( nawet Ardanowski o niej wcześniej nie wiedział ), z ekspertami, jakie będą koszty w postaci strat do budżetu czy wysokości odszkodowań dla hodowców, w dodatku, aby uniknąć protestów, przegłosowana w nocy.
Rolnicy widząc, jak wielkie zagrożenie niesie dla nich ta ustawa, potrafili się zjednoczyć i wielka chwała im za to.
Próbują teraz naprawić błędy wynikające ze swojej naiwności, jakim było głosowanie na PIS.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: BRAWO ROLNICY

Post autor: wuka »

To, co obecnie się dzieje, w mojej głowie się nie mieści.
Ewidentnie, ta resztka, ledwo dychającej gospodarki, jest (ma być?) dobijana i to w sposób jawny. Już się nie kryją.
Rolnicy francuscy przyjechali pod ich parlament i rozrzucali obornik. Widziałam świetne wideo. Taka maszyna jechała wzdłuż ogrodzenia tych budynków rządowych i wysięgnik wrzucał za to ogrodzenie obornik. Coś pięknego :hehe: :xoczko:

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: BRAWO ROLNICY

Post autor: RN »

wuka pisze:
14 paź 2020, 9:58
To, co obecnie się dzieje, w mojej głowie się nie mieści.
Ewidentnie, ta resztka, ledwo dychającej gospodarki, jest (ma być?) dobijana i to w sposób jawny. Już się nie kryją.
Rolnicy francuscy przyjechali pod ich parlament i rozrzucali obornik. Widziałam świetne wideo. Taka maszyna jechała wzdłuż ogrodzenia tych budynków rządowych i wysięgnik wrzucał za to ogrodzenie obornik. Coś pięknego :hehe: :xoczko:
Jeśli chodzi o akcję ''obornik dla polityka'', to taki prezent otrzymał od rolników Antoni Macierewicz za to, że głosował za 5 - Kaczyńskiego.
Niech inne grupy społeczne biorą przykład z rolników i w podobny sposób nagradzają posłów ze swoich okręgów.
Jeśli nie macie obornika to udajcie się na wieś i poproście o niego jakiegoś hodowcę. Jeśli umotywujecie swoją prośbę tym, że ma to być podarek dla polityka, to hodowcy dadzą Wam go chętnie za darmo.
Jaki obornik wybrać :?:
Jak wiadomo wszystkie oborniki charakteryzują się szczególnym aromatem. Jeśli jednak miałbym coś w tej materii doradzić, to proponuje wybierać dla posłów najlepsze z najlepszych, czyli świński lub pomiot kurzy.

video - https://www.tysol.pl/a54589-WIDEO-Oborn ... -posla-PiS
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: BRAWO ROLNICY

Post autor: wuka »

Jaki obornik wybrać
Mówiąc krótko: śmierdzący.
Brawo rolnicy z Piotrkowa Tr. :hehe:

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: BRAWO ROLNICY

Post autor: RN »

Rolnicy dziękują posłowi PIS Andrzejowi Gawronowi za poparcie 5 - Kaczyńskiego.
W czerwonej bluzie poseł Gawron.
Brawo rolnicy.

video - https://www.youtube.com/watch?v=ab4Dfg_ZfQA
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: BRAWO ROLNICY

Post autor: wuka »

haha, "zapraszam do biura". A do biura wpuszczą jednego rolnika (jeśli wpuszczą, bo pan poseł przecież taki zajęty, nalezy się umówić...za 3 lata), a w biurze już on rolnika zakrzyczy, zagada bo to oni potrafią.
Kurka wodna, co się dzieje.

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: BRAWO ROLNICY

Post autor: Krystian »

Nikt normalny, co ma chociaż, trochę do zwierząt empatii, nie ubiera się w futra z nich zrobionych.
Nie żyjemy, obecnie w jaskiniach, aby nam futro, było z nich potrzebne.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: BRAWO ROLNICY

Post autor: wuka »

Krystian pisze:
14 paź 2020, 20:00
Nikt normalny, co ma chociaż, trochę do zwierząt empatii, nie ubiera się w futra z nich zrobionych.
Nie żyjemy, obecnie w jaskiniach, aby nam futro, było z nich potrzebne.
No i znowu powiedział co wiedział.
Ręce opadają, jak można nie rozumieć tematu ale wszędzie swoje 3 marne groszaki wcisnąć, byle kłapać dziobem :roll:

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Re: BRAWO ROLNICY

Post autor: Henryk »

Krystian pisze:
14 paź 2020, 20:00
Nikt normalny, co ma chociaż, trochę do zwierząt empatii, nie ubiera się w futra z nich zrobionych.
Nie żyjemy, obecnie w jaskiniach, aby nam futro, było z nich potrzebne.
Nawet gdybym nie chciał- a przecież chcę(!)- to muszę zgodzić się. :xhehe:
Po jakiego grzyba dziś komuś futro z norki, szynszyli, tchórzofretki, lisa, tygrysa, lamparta...
Wuka nie ma się w co ubrać? Zje nutrię, borsuka, norkę, aby potem wykorzystać ich futerko?

Co tam żyjące istoty, odczuwające ból i cierpienie... :cry:
Jedynym powodem jest chęć zaszpanowania: "jaka to ja jestem bogata, że stać mnie na to"...

Czy to wyłącznie tylko takie : 'kłapanie dziobem" Wuki- tak dla zasady, aby pokazać, że inni są głupi?
"I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie."
Flp 2:3 BW

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: BRAWO ROLNICY

Post autor: BoaDusiciel »

Pan Bóg hodował zwierzęta w celu sporządzenia ubrań dla Adama i Ewy, a wam teraz hodowla przeszkadza ? :shock:
To takie lewackie ...
Oczywiście jestem przeciw hodowli zwierząt na futra, ale ja jestem lewakiem, więc nie muszę akceptować Bożego zachowania :mrgreen:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: BRAWO ROLNICY

Post autor: wuka »

Polecam dla panów:"Modny futrzany płaszcz Zimowy męski płaszcz futro Średnia długa ciepła kurtka XS-4XL
(25 opinie)
39 zł
Standardowa wysyłka
78 zł

https://www.wish.com/product/5d414a2108 ... &share=web
:hehe:

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: BRAWO ROLNICY

Post autor: RN »

wuka pisze:
14 paź 2020, 15:42
haha, "zapraszam do biura". A do biura wpuszczą jednego rolnika (jeśli wpuszczą, bo pan poseł przecież taki zajęty, nalezy się umówić...za 3 lata), a w biurze już on rolnika zakrzyczy, zagada bo to oni potrafią.
Kurka wodna, co się dzieje.
To jest sztuczka pijarowska, obliczona na rozbicie protestu, bo jak wiadomo nie jest łatwo wyprowadzić ludzi na ulice.
A jeżeli coś się odciągnie w czasie to może drugi raz nie przyjdą, może emocje opadną, czas leczy rany itd.
Krystian pisze:
14 paź 2020, 20:00
Nikt normalny, co ma chociaż, trochę do zwierząt empatii, nie ubiera się w futra z nich zrobionych.
Nie żyjemy, obecnie w jaskiniach, aby nam futro, było z nich potrzebne.
A jaka jest różnica pomiędzy ubiciem zwierzęcia na futro, a takim który zostaje ubite na mięso :?:
Czy jak spożywamy schabowego lub szynkę to już o empatii mówić nie wypada :?:
Zwolennicy 5 - Kaczyńskiego niech otworzą swoje lodówki i szafy, a póżniej spojrzą w lustro :-)

W tej ustawie moim zdaniem nie chodzi wcale o jakiś dobrostan zwierząt, lecz o to, co się robi od 1990 roku, czyli stopniowe wygaszanie i niszczenie polskiej produkcji, a w najlepszym wypadku podcinanie gałęzi, które sobie radzą, które zaczynają zdominowywać zagraniczne rynki, bo polaczek ma być wyrobnikiem we własnym kraju. Z tych kierunków, które przynoszą zyski, ma być wyparty lub ponieść jakiś haracz na korzyść rodzimej lub międzynarodowej finansjery. Ostatnio zwolenniczka ekoterroryzmu, europosłanka Sylwia Spurek ( Wiosna Biedronia) powiedziała wprost - trzeba najpierw utrudnić, a następnie zakazać.
Jaką hipokryzją jest w tym momencie mówienie o ochronie miejsc pracy, o tarczach antykryzysowych, aby te miejsca pracy chroniły, skoro jednocześnie w tym czasie, czasie rzekomej pandemii i związanej z nią kryzysu, chce się likwidować całe branże, które przynosiły jakieś zyski, dawały zatrudnienie dziesiątkom tysięcy ludzi, a jednocześnie decydenci pozbawiają się w ten sposób wpływów do budżetu.
Budżetu, który według propagandy rządowej miał być w tym roku zrównoważony ( takie same wydatki jak i przychody ),a ma się zakończyć rekordowym, gigantycznym deficytem w wysokości ok. 110 miliardów złotych. W przyszłym roku ten deficyt ma być niewiele mniejszy, bo ma oscylować w granicach 90 miliardów, co łącznie daje ok 200 miliardów, czyli w ciągu tylko tych dwóch lat, ogólne zadłużenie wzrośnie o 20 procent całości zadłużenia jakie narosło od drugiej wojny światowej. A to są dane oficjalne rządzących, tak więc należy się spodziewać, że to zadłużenie w rzeczywistości będzie jeszcze większe.

Co jeszcze może stać za ustawą, zwaną 5 - Kaczyńskiego :?:

1. Może też stać zmniejszenie ogólnie hodowanych zwierząt, bo od ich ilości mogą być naliczane kary na poszczególne państwa członkowskie UE, ponieważ poprzez to, że oddychają, powodują ocieplenie klimatu :-) O ten haniebny proceder ( oddychanie ) już od jakiegoś czasu posądzane są krowy. Dlatego też trwa kampania mająca na celu zohydzenie picia mleka, mówienie o jego szkodliwości dla zdrowia, o tym , że dostarcza wapnia, ale na kopyta i rogi, a tych przecież człowiek nie ma itd.
Z tego punktu wynikałoby, że ustawa o ochronie zwierząt, ma tak naprawdę być ograniczeniem ich populacji.

2. A teraz zastanówmy się co jedzą norki, bo to rzekomo, głównie ich ma dotyczyć ta ustawa.
Norki należą do grupy zwierząt futerkowych mięsożernych i żywią się na fermach hodowlanych odpadami z ubitych w ubojniach zwierząt gospodarskich. Jedzą to, co nie je człowiek, czyli np. odcinki przewodu pokarmowego, jakim są np. jelita.
Jeżeli nie zje tego norka, to co trzeba zrobić z tymi odpadami :?: Należy je zutylizować.
A kto przejął w większości polski rynek utylizacyjny :?: Przejęły go firmy niemieckie :!: Żeby te firmy mogły zarabiać, muszą mieć surowiec. Po co odpady ma zjadać norka i dostarczać futra, które sprzedaje się gdzięś tam na aukcjach w Kopenhadze czy Helsinkach dostarczając dochód rodzimemu producentowi, skoro może zarobić na tym Niemiec.
Przy tej okazji chciałem jeszcze zwrócić uwagę na głosowanie, a dokładnie na fakt poparcia tej ustawy przez tzw. Koalicje Obywatelską, składającą się głównie z posłów Platformy Obywatelskiej. Myślę, że poparcie ustawy przez K.O w świetle interesów firm niemieckich wiele tu wyjaśnia.

3. W tym punkcie chciałem zwrócić uwagę jeszcze na jedna sprawę.
Chce sie przegłosować 5 - Kaczyńskiego o rzekomej ochronie zwierząt, a jak myślicie, czy będzie ustawa o zakazie noszenia futer :?: Oczywiście, że nie, takiej ustawy nie będzie, a co za tym idzie osoby, które ubierają się w futra, dalej będą się w nie ubierać. Jednak nie będą się w nie ubierać ze zwierząt wyhodowanych tutaj, tylko te futra przyjadą z zagranicy. Przyjadą ze Skandynawii, ale mówi się również też i o Ukrainie, co w tym ostatnim przypadku, mając na uwadze politykę rządzących, wiele by wyjaśniało.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: BRAWO ROLNICY

Post autor: wuka »

W tej ustawie moim zdaniem nie chodzi wcale o jakiś dobrostan zwierząt, lecz o to, co się robi od 1990 roku, czyli stopniowe wygaszanie i niszczenie polskiej produkcji, a w najlepszym wypadku podcinanie gałęzi, które sobie radzą, które zaczynają zdominowywać zagraniczne rynki, bo polaczek ma być wyrobnikiem we własnym kraju. Z tych kierunków, które przynoszą zyski, ma być wyparty lub ponieść jakiś haracz na korzyść rodzimej lub międzynarodowej finansjery. Ostatnio zwolenniczka ekoterroryzmu, europosłanka Sylwia Spurek ( Wiosna Biedronia) powiedziała wprost - trzeba najpierw utrudnić, a następnie zakazać.
Oczywiście!
Cały wpis świetny.
Ale przecież Henryk wie lepiej i sieje tylko nienawiść:
Wuka nie ma się w co ubrać? Zje nutrię, borsuka, norkę, aby potem wykorzystać ich futerko?

Co tam żyjące istoty, odczuwające ból i cierpienie... :cry:
Jedynym powodem jest chęć zaszpanowania: "jaka to ja jestem bogata, że stać mnie na to"...
Aż chce mi się napisać to, czego tak nie lubiłam w postach Lubej: "Pozdrawiam cię w duchu i prawdzie" :hehe: :s_oczko:

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: BRAWO ROLNICY

Post autor: RN »

Henryk pisze:
15 paź 2020, 0:14

Wuka nie ma się w co ubrać? Zje nutrię, borsuka, norkę, aby potem wykorzystać ich futerko?
Henryk, a czy Ty czasami nie posiadasz pędzelka do golenia z włosia borsuka :?: :-)

https://facetaria.pl/blog/199_pedzel-do ... rsuka.html
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: BRAWO ROLNICY

Post autor: wuka »

RN pisze:
15 paź 2020, 11:23
Henryk pisze:
15 paź 2020, 0:14

Wuka nie ma się w co ubrać? Zje nutrię, borsuka, norkę, aby potem wykorzystać ich futerko?
Henryk, a czy Ty czasami nie posiadasz pędzelka do golenia z włosia borsuka :?: :-)

https://facetaria.pl/blog/199_pedzel-do ... rsuka.html
:hehe: :hehe: Henryk chodzi za borsukami i czeka aż zaczną linieć. Wtedy zbiera włosie i tworzy sobie pędzel. :xoczko: Nie zabija. To ja poluję, zabijam, zjadam a potem się odziewam :xhehe: :crazy:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne forum dyskusyjne”