PRAWDA NAS WYZWALA...

Tematy NIEZWIĄZANE z Biblią, wiarą i religią, a nie pasujące do poniższych działów.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

PRAWDA NAS WYZWALA...

Post autor: wuka »

Po długim czasie ... słucham i też polecam posłuchać. Ciekawe i prawdziwe.
https://www.youtube.com/watch?v=vIi0vGV ... e=emb_logo

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Re: PRAWDA NAS WYZWALA...

Post autor: amiko »

wuka

Po prawej stronie, do której podałaś link, znalazłem takie nagranie związane z poznaniem prawdy co się obecnie dzieje, jak obecnie jesteśmy atakowani:

UWAGA! Poznałam wstęp Planu tego co Chcą Zrobić

https://www.youtube.com/watch?v=m11MxrH ... el=Paulikg

1:20 - ludzie nie podnoszą swojej duchowej świadomości.
2:20 - poziom energetyczny Ziemi wynosi około 38.
4:00 - jest działanie na poziomie astralnym - 5. Utworzyli tunel do zabrania tej ( złej) energii z poziomu astralnego, zabrali ją i skierowali na Ziemię. Ten deszcz, który obecnie pada jest inny, zawiera tą szkodliwą energię.
Energia , która wpłynęła w chmury spada z deszczem i wsiąka w Ziemię. Po co oni to robią? W tej chwili, ten okres zaowocował tym, że wiele ludzi się obudziło i sprzeciwiają się temu, co się obecnie dzieje.
10:40 - pada deszcz (zła energia spływa na Ziemię). Celem grupy rządzącej jest osłabienie ludzi, aby nie mieli siły się sprzeciwiać. Ludzie ci doskonale znają działanie różnych poziomów energii. Wprowadzili częstotliwość, która osłabia ludzi.
14:30 - nie dać się sprowokować. Nie wpuszczać do siebie złej energii. Nie trzymać emocji skrzywdzenia i wypełniać ją Miłością. ŹRÓDŁO Miłości prowadź mnie...Trzeba rozmawiać z duszą i ze ŹRÓDŁEM.

Komentarze:

Irena Kow
Zrozumiałam jeszcze bardziej co dzieje się wokół mnie
Trzeba bardziej wzmacniać siebie Boską Energią Źródła Miłości i Światła

Beata Musa
Mam podobnie jak większość istot, łącznie z dziwnymi zakłócenia mi w uszach jak i budzę się w nocy. Jednakże już zaczęło mi przechodzić i prawie się uspokoiłam. Jak mnie "atakowano", ja tym mocniej zwracałam się do najczystszego źródła światła i miłowania i udało się. Kocham Was wszystkich, wysyłam światło najczystszej energii miłowania. U mnie wyszło słońce.

Renata Wedmann
Też tak czuję ,że z tym deszczem coś jest inaczej niż zwykle.

Pet Er
,..Używam takiego pancerza który sam wymyśliłem, negatywne energie rozbijają się o ten pancerz ,..Jak wchodzę w energie wymawiam te słowa,....Otaczam się światłem najjaśniejszego źródła światła i miłości,..Moim przewodnikiem jest serce,.Mija kilka minut ,ludzie się uśmiechają i otoczenie się zmienia ☀️ sprawdziłem to działa,..

Rena Pra
No, robią co mogą. Zaniżyć nasze wibracje, abyśmy się bali, byli wylęknieni. Ale przecież im się nie uda! Wyślijmy ciemnym dużo miłości!
My jesteśmy istotami źródła, jesteśmy światłem i miłością! I mamy wolna wolę, jesteśmy wolnymi istotami że światła najczystszej miłości!

Grazyna Bialek
Nie damy się gadom !!!!!!!!!!!!!

Iwona Sz.
We mnie jest dziwna złość i agresja, czuję jakby rodzaj arytmii i bólu serca. I co druga noc budzę się o 24 lub pierwszej w nocy zupełnie rozbudzona.Dziękuję Paulinko za wyjaśnienie, dużo zdrówka.

Irena Ługowska
Od tygodnia źle się czuję mam negatywne pełne leku myśli łącznie z kołataniem serca teraz wiem dlaczego, szukam pozytywnej energii i staram się nie dopuszczać tego zła do siebie, musimy to wszystko przetrzymać, zwyciężymy,

Krystyna Jagiełło
Od kilku dni, wyczuwam szczególnie w nocy ataki energetyczne, dzisiejszej nocy bardzo odczuwałam w okolicy serca jednostajne jakby kolorowe wibracje, aż się przebudziłam i cała drżałam. Niestety robią wszystko, żeby ludzi podporządkować.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: PRAWDA NAS WYZWALA...

Post autor: wuka »

Amiko, szczerze mówiąc...ja takich przekazów nie słucham.
Dlaczego? Jak ktoś ciągle w koło powtarza, że "oni to", "oni tamto", ale nie mówi wprost kim sa ci "oni", to ja szukam swoich odpowiedzi.
Co ona gada o jakimś intensywnym deszczu na całej ziemi? Przecież była wielka susza. Ostatnio padało, ale deszcz był normalny, a nie jakiś taki, że rolnicy do niej pisali :aaa: Toż to brednie.
Kim jest ta osoba?
Jackowskiego też nie słucham, chociaż wciska się w każdy kanał.
Ja mam zwyczajne, normalne życie. Staram się unikać stresu, a jak ta pani zaczyna swój przekaz od słów, że ona nie chce nikogo straszyć, a potem jakieś popaprane wizje przedstawia...to nie dla mnie ;-)

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: PRAWDA NAS WYZWALA...

Post autor: Bobo »

No widzisz... wuka, bo Amiko ma.... A ku, ku!
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: PRAWDA NAS WYZWALA...

Post autor: wuka »

Bobo pisze:
18 paź 2020, 20:17
No widzisz... wuka, bo Amiko ma.... A ku, ku!
Etam. Tak nie wolno. Amiko idzie swoim tropem. Śledzimy podobne tematy, ale mamy różne priorytety i upodobania.
Jasnowidzenie jest jednym z aspektów tego, o czym pisała wybrana i linkowała film " życie po życiu". Wszystko to wiąże się z świadomością obecn a w nielokalnej przestrzeni, z fizyką i mechaniką kwantową i tymi klimatami ;-)
Tematy super, pasjonujące, wiele zjawisk i cudów wyjaśniające ...no i w ogóle :s_oczko:

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Re: PRAWDA NAS WYZWALA...

Post autor: amiko »

wuka

Bardzo ważne są komentarze i zawarta w nich prawda duchowa o możliwości korzystania z Bożej Energii Miłości, pomocy i prowadzenia:

ŹRÓDŁO Miłości prowadź mnie...Trzeba rozmawiać z duszą i ze ŹRÓDŁEM.
Trzeba bardziej wzmacniać siebie Boską Energią Źródła Miłości i Światła.
Jak mnie "atakowano", ja tym mocniej zwracałam się do najczystszego źródła światła i miłowania ...
Otaczam się światłem najjaśniejszego źródła światła i miłości,..Moim przewodnikiem jest serce,..
My jesteśmy istotami źródła, jesteśmy światłem i miłością! I mamy wolna wolę, jesteśmy wolnymi istotami że światła, najczystszej miłości!

Piękne słowa prawdy, przebudzonych duchowo ludzi. Kto jest niewolnikiem lub z innego plemienia, to tego nie zrozumie. Siły ciemności zawsze walczyły i walczą z Bogiem i prawdą.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: PRAWDA NAS WYZWALA...

Post autor: wybrana »

amiko pisze:
19 paź 2020, 0:00
wuka

Bardzo ważne są komentarze i zawarta w nich prawda duchowa o możliwości korzystania z Bożej Energii Miłości, pomocy i prowadzenia:

ŹRÓDŁO Miłości prowadź mnie...Trzeba rozmawiać z duszą i ze ŹRÓDŁEM.
Trzeba bardziej wzmacniać siebie Boską Energią Źródła Miłości i Światła.
Jak mnie "atakowano", ja tym mocniej zwracałam się do najczystszego źródła światła i miłowania ...
Otaczam się światłem najjaśniejszego źródła światła i miłości,..Moim przewodnikiem jest serce,..
My jesteśmy istotami źródła, jesteśmy światłem i miłością! I mamy wolna wolę, jesteśmy wolnymi istotami że światła, najczystszej miłości!

Piękne słowa przebudzonych duchowo ludzi. Kto jest niewolnikiem lub z innego plemienia, to tego nie zrozumie.
Tak masz rację. Jesteśmy stworzeni w mocy Ducha na obraz Boży. Ta moc ma wypełniać nasze myśli, nasze słowa, nasze pragnienia. Jesteśmy częścią Boga na ziemi. Gdy człowiek prawdziwie w to uwierzy, to wie jak jest cenny, jak dużą ma w sobie moc i ta wiara może nawet góry przenosić. W niej dokonujemy samo uzdrowienia. Kierujemy tą mocą swoim ciałem. Moc naszych myśli staje się rozkazem dla funkcjonowania naszego ciała. Nie jesteśmy Bogiem, ale Bożą częścią na ziemi - istotą Bożą. Ta świadomość dziecka Bożego daje nam Bożą moc. Nie jesteśmy sługami, bo jesteśmy wolni. Dzieci Boże są wolne i nie służymy, ale wielbimy swojego Ojca jako dzieci Boże. Czynimy to z miłością dziecka Bożego.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: PRAWDA NAS WYZWALA...

Post autor: wuka »

amiko pisze:
19 paź 2020, 0:00
wuka

Bardzo ważne są komentarze i zawarta w nich prawda duchowa o możliwości korzystania z Bożej Energii Miłości, pomocy i prowadzenia:

ŹRÓDŁO Miłości prowadź mnie...Trzeba rozmawiać z duszą i ze ŹRÓDŁEM.
Trzeba bardziej wzmacniać siebie Boską Energią Źródła Miłości i Światła.
Jak mnie "atakowano", ja tym mocniej zwracałam się do najczystszego źródła światła i miłowania ...
Otaczam się światłem najjaśniejszego źródła światła i miłości,..Moim przewodnikiem jest serce,..
My jesteśmy istotami źródła, jesteśmy światłem i miłością! I mamy wolna wolę, jesteśmy wolnymi istotami że światła, najczystszej miłości!

Piękne słowa prawdy, przebudzonych duchowo ludzi. Kto jest niewolnikiem lub z innego plemienia, to tego nie zrozumie. Siły ciemności zawsze walczyły i walczą z Bogiem i prawdą.
Tutaj w pełni się z tobą zgdadzam i o tym po prostu wiem.
Piszesz też, że komentarze są piękne. A ja tak nie uważam. Popatrz dobrze choćby na te kilka ostatnich wypowiedzi. Te osoby odczuwają lęki, czują się atakowane, że niby walczą, czują się źle, odczuwają złe wibracje itd.

A ja się czuję świetnie. Chodzę po lesie i pływam w błogosławieniu przyrody i ludziom, wysyłam (jeśli nawet nieudolnie, to nic) same dobre myśli, modlę się w głowie, dziękuję za każde doświadczenie.
Nie skupiam żadnej uwagi na tym, co się dzieje złego.
Oczywiście zdaję sobie sprawę, że świat jest jaki jest. To minie. To przeminie, a my możemy wyjść z tych sytuacji albo wzmocnieni i czyści mentalnie, albo pełni wściekłości i brudnych emocji. Ja wybieram wariant pierwszy.
Dobrego tygodnia, dużo pozytywnych myśli, słów i czynów ci życzę. :-)

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: PRAWDA NAS WYZWALA...

Post autor: wuka »

wybrana pisze:
19 paź 2020, 0:13
amiko pisze:
19 paź 2020, 0:00
wuka

Bardzo ważne są komentarze i zawarta w nich prawda duchowa o możliwości korzystania z Bożej Energii Miłości, pomocy i prowadzenia:

ŹRÓDŁO Miłości prowadź mnie...Trzeba rozmawiać z duszą i ze ŹRÓDŁEM.
Trzeba bardziej wzmacniać siebie Boską Energią Źródła Miłości i Światła.
Jak mnie "atakowano", ja tym mocniej zwracałam się do najczystszego źródła światła i miłowania ...
Otaczam się światłem najjaśniejszego źródła światła i miłości,..Moim przewodnikiem jest serce,..
My jesteśmy istotami źródła, jesteśmy światłem i miłością! I mamy wolna wolę, jesteśmy wolnymi istotami że światła, najczystszej miłości!

Piękne słowa przebudzonych duchowo ludzi. Kto jest niewolnikiem lub z innego plemienia, to tego nie zrozumie.
Tak masz rację. Jesteśmy stworzeni w mocy Ducha na obraz Boży. Ta moc ma wypełniać nasze myśli, nasze słowa, nasze pragnienia. Jesteśmy częścią Boga na ziemi. Gdy człowiek prawdziwie w to uwierzy, to wie jak jest cenny, jak dużą ma w sobie moc i ta wiara może nawet góry przenosić. W niej dokonujemy samo uzdrowienia. Kierujemy tą mocą swoim ciałem. Moc naszych myśli staje się rozkazem dla funkcjonowania naszego ciała. Nie jesteśmy Bogiem, ale Bożą częścią na ziemi - istotą Bożą. Ta świadomość dziecka Bożego daje nam Bożą moc. Nie jesteśmy sługami, bo jesteśmy wolni. Dzieci Boże są wolne i nie służymy, ale wielbimy swojego Ojca jako dzieci Boże. Czynimy to z miłością dziecka Bożego.
Pięknie to wszystko opisałaś :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne forum dyskusyjne”