Pytanie do Krystiana

Tematy NIEZWIĄZANE z Biblią, wiarą i religią, a nie pasujące do poniższych działów.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Zablokowany
ZAMOS
Posty: 2161
Rejestracja: 19 paź 2012, 10:26
Lokalizacja: Wieś pod Warszawą

Pytanie do Krystiana

Post autor: ZAMOS »

Krystian pisze:
23 paź 2020, 16:32
ZAMOS pisze:
23 paź 2020, 10:13
Policjant rozkłada metr krawiecki na jezdni. Kolega pyta się co robi:
- Niektórzy przyjeżdżają do pracy metrem, ale jak do cholery to robią?
Tatuś, dlaczego policja jest zła?
Bo pałują :bardzo_smutny:
a jak mnie będą gwałcić, to maja pałować, czy się przyglądać
według mnie córeczko się przyglądać
Twój kochany tatuś Zamos :xhehe:
Nie wiem dlaczego tak do mnie o tych gwałtach wypisujesz. Podejrzewam, że masz jakiś problem natury psychologicznej w rozróżnianiu dobra od zła i przede wszystkim brak ci zrozumienia żartów.
Czy wszyscy policjanci są godni szacunku i są dobrymi obrońcami słabych i bezradnych wobec przemocy? Otóż ja w świętość taką nie wierzę, ponieważ fakty są inne.
https://tychy.naszemiasto.pl/tychy-poli ... c1-4844210
To co jest napisane w linku powyżej mnie przeraża, a ty próbujesz nieudolnie z takich sytuacji się naśmiewać. Otóż ja Krystianie gdyby taka sytuacja się zdarzyła na policję bym nie poszedł i sprawę załatwiłbym własnoręcznie.

Dodam tylko, że dziewczynę z poniższego przypadku znalem osobiście. Załatwiłem jej pomoc prawną organizacji kobiecych i sprawa stała się bardzo na ten czas głośna.
https://dziennikzachodni.pl/przerazona- ... /ar/878616
Napisz proszę jak widzisz takich policjantów i co robisz jako ich nauczyciel by tak się nie stało. Dodam tylko, że mam nadzieję, że nie wyszli z twojej szkoły.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Pytanie do Krystiana

Post autor: Bobo »

Właśnie skasowałem 'dowcip' Krystiana.
Bobo-modo
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Pytanie do Krystiana

Post autor: wuka »

Bobo pisze:
23 paź 2020, 18:23
Właśnie skasowałem 'dowcip' Krystiana.
Bobo-modo
A szkoda. Tak samo, jak szkoda, że skasowałeś (poprawiałeś) ten arcy wulgarny i chamski wpis Krystiana do mnie. Też napisała same mądrości o gwałcie całej bandy na mnie, okraszając syfem słownym.
co w sercu to na języku. A taki chrystianin z niego, no i taki super człowiek, super policjant, obrońca biblii i wszystkich pokrzywdzonych, sprzedawczyk za lizaka z amerykańską flagą, ot co. I taki uczy młodzież. I najpierw chwali się, że jest policjantem, a potem zaprzecza, że tylko uczy w szkółce policyjnej. Czyli kłąmczuch w dodatku, bo fotę ma w mundurze służb.
Ponadto nieraz groził userom znajomościami prokuratorów i zemstą. Kim jest kolega Krystian? Co tu robi? Bo o Biblii raczej nie dyskutuje, co najwyżej naigrawa się z ŚJ i jakieś wklejki durnowate daje.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Pytanie do Krystiana

Post autor: Bobo »

Zamykam temat. Wiem, że ZAMOS czy wuka lubicie takie pikantne tematy, ale to jakieś żenujące.
Krystiana ignorujcie. Jak nie przestanie też się doigra.
Bobo-modo


PS. Zgodnie z Waszym życzeniem, piszcie coś pozytywnego, dobrego i pocieszającego. Jak na razie piszecie same negatywne durnoty.
Oszołomstwu mówię NIE!

Zablokowany

Wróć do „Ogólne forum dyskusyjne”