BRAWO KOBIETY

Tematy NIEZWIĄZANE z Biblią, wiarą i religią, a nie pasujące do poniższych działów.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: BRAWO KOBIETY

Post autor: wuka »

Czyli 308 osób siedzi już na walizkach, gotowi do wyjazdu. Koniecznie jeszcze trzeba w dodatkowe luksusy za moją emeryturkę i reszty narodu się zaopatrzyć :mrgreen: Co za łajno. :xble:
A tymczasem dostałam kolejne powiadomienie od kolejnego sklepu internetowego o wyprzedaży totalnej z powodu zamknięcia działalności :-(

RM
Posty: 3679
Rejestracja: 20 mar 2012, 20:37

Re: BRAWO KOBIETY

Post autor: RM »

wuka pisze:A o kobietach i miłości macierzyńskiej w ogóle nie powinieneś się wypowiadać.
Ok. Może zatem sama napisz o połączeniu miłości macierzyńskiej i aborcji, bo zdaje się, że Ty z łatwością to łączysz ze sobą.
Moja mama, żona i córka, sąsiadki, znajome, żony kolegów, nie łączą miłości macierzyńskiej z zabijaniem dzieci, i z zasady są bardzo na nie wobec demonstrujących kobiet.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: BRAWO KOBIETY

Post autor: wybrana »

RM pisze:
02 lis 2020, 18:52
wuka pisze:A o kobietach i miłości macierzyńskiej w ogóle nie powinieneś się wypowiadać.
Ok. Może zatem sama napisz o połączeniu miłości macierzyńskiej i aborcji, bo zdaje się, że Ty z łatwością to łączysz ze sobą.
Moja mama, żona i córka, sąsiadki, znajome, żony kolegów, nie łączą miłości macierzyńskiej z zabijaniem dzieci, i z zasady są bardzo na nie wobec demonstrujących kobiet.
A jak się czuje matka jak urodzi 5 dzieci i te dzieci wszystkie urodziły się z wadą genetyczną - rdzeniowy zanik mięśni. Cała 5 już nie żyje. Ja osobiście widziałam jak do mojej sąsiadki przyjeżdżali i 18 letnią córkę nosili na rękach z samochodu do domu. Wyobrażasz sobie, że urodzi ci się dziecko, które będzie każdego dnia stopniowo umierało - bardzo powoli i zarazem szybko. Ta rodzina, gdy się dzieci rodziły nie miała badań plenatarnych i nawet sami nie wiedzieli, że są obydwoje nosicielami wadliwego genu. Byłbyś wstanie patrzeć co dzień na powolne umieranie i wielkie cierpienie swojego dziecka. Przecież nawet zwierzętom się oszczędza cierpienia. Ja nie jestem zwolenniczką aborcji, ale dlaczego ustawowo pozwala się usunąć zdrowe dziecko, bo pochodzi z gwałtu? Przecież takie dziecko mogła by przyjąć inna rodzina i pokochać i to dziecko mogło by mieć piękne życie. Nie każda matka jest zdolna do heroizmu, by wiedząc, że urodzi chore dziecko, które będzie cierpiało, że poświęci swoje życie dla dziecka. Nie jestem zwolenniczką aborcji, ale taka sprawa życiowa jest trudna i leży w gestii matki, ojca, a nie ustawy. Przecież to trzeba rozważyć w obrębie własnego sumienia i własnych decyzji. Czy państwo bierze odpowiedzialność za życie takich chorych dzieci, bo nie wszystkie leczenia chorób chcą refundować. Czy brak refundacji nie jest odpowiedzialnością za życie narodzonych dzieci?
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

BoaDusiciel
Posty: 6937
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: BRAWO KOBIETY

Post autor: BoaDusiciel »

RM pisze:
02 lis 2020, 18:52
wuka pisze:A o kobietach i miłości macierzyńskiej w ogóle nie powinieneś się wypowiadać.
Ok. Może zatem sama napisz o połączeniu miłości macierzyńskiej i aborcji, bo zdaje się, że Ty z łatwością to łączysz ze sobą.
Moja mama, żona i córka, sąsiadki, znajome, żony kolegów, nie łączą miłości macierzyńskiej z zabijaniem dzieci, i z zasady są bardzo na nie wobec demonstrujących kobiet.
Pragnę zauważyć, że kwestia aborcji nie jest jedynym postulatem.
Jest też np. postulat usunięcia katechezy ze szkół, pod czym podpisuję się 4 kończynami.
Chętnie zobaczę też postulat likwidacji przywilejów podatkowych kleru i wszelkich innych przywilejów tej kasty, formalnych i nieformalnych.
A jeśli kler ma coś do przekazania demonstrującym, to niech idzie do nich i przekaże :mrgreen:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: BRAWO KOBIETY

Post autor: wuka »

BoaDusiciel pisze:
02 lis 2020, 21:06
RM pisze:
02 lis 2020, 18:52
wuka pisze:A o kobietach i miłości macierzyńskiej w ogóle nie powinieneś się wypowiadać.
Ok. Może zatem sama napisz o połączeniu miłości macierzyńskiej i aborcji, bo zdaje się, że Ty z łatwością to łączysz ze sobą.
Moja mama, żona i córka, sąsiadki, znajome, żony kolegów, nie łączą miłości macierzyńskiej z zabijaniem dzieci, i z zasady są bardzo na nie wobec demonstrujących kobiet.
Pragnę zauważyć, że kwestia aborcji nie jest jedynym postulatem.
Jest też np. postulat usunięcia katechezy ze szkół, pod czym podpisuję się 4 kończynami.
Chętnie zobaczę też postulat likwidacji przywilejów podatkowych kleru i wszelkich innych przywilejów tej kasty, formalnych i nieformalnych.
A jeśli kler ma coś do przekazania demonstrującym, to niech idzie do nich i przekaże :mrgreen:
Kwestia aborcji to jedynie szyld.
W tych protestach zupełnie o co innego chodzi.
Moje kończyny w sprawach kleru są także do dyspozycji (już zacznę ćwiczyć podpisy lewą nogą :xoczko: ).


Nie będę się zniżać do poziomu RM i odpowiadać na TAKIE sugestie, jakie wystawiasz.

RM
Posty: 3679
Rejestracja: 20 mar 2012, 20:37

Re: BRAWO KOBIETY

Post autor: RM »

Wybrana, piszesz o sporadycznym zdarzeniu, jednostkowym.
Czy tej kobiecie urodziły się pięcioraczki? Bo jeśli nie, to już przy pierwszym dziecku lekarze poinformowali ją o zagrożeniu dla kolejnych dzieci. Zatem kolejne ciąże, to świadome wybory jej i męża, więc o co chodzi?
Ciąża będąca następstwem gwałtu, może pogłębić konsekwencje, czyli traumę u kobiety. Dlatego pewnie jest zgoda na abortowanie takiego dziecka.
Ja jestem całkowitym przeciwnikiem aborcji, z wyłączeniem sytuacji, kiedy ciąża rzeczywiście zagraża życiu kobiety i dokonywanie wyboru jest konieczne. Uważam, że Państwo powinno zakazać aborcji, z jednoczesnym wyłączeniem karania kobiet zabijających swoje dzieci. Wszak ukarały się same, a konsekwencje moralne to tylko sprawa czasu.

Ja urodziłem się i zostałem wychowany w kraju, gdzie Matka i macierzyństwo zostało wyniesione na ołtarze. W tym kraju najważniejszy obiekt sakralny jest poświęcony Matce i macierzyństwu. Nie tylko mam ogromny szacunek dla kobiet, ale co ważniejsze, uważam macierzyństwo za największą wartość człowieczeństwa. Jestem dumny, że kraj, w którym mieszkam, broni prawdziwych wartości. Z tym większą odrazą oglądam i czytam informacje o kobietach domagających się prawa do zabijania własnych dzieci. Sądzę, że wśród nich jest dużo młodych i głupich, zagubionych sierotek, które nieświadomie poddają się manipulacji środowisk liberalnych i lewackich. Zapewne żadna z nich nie wie, że pierwszym krajem, który wprowadził aborcję jako państwowe, systemowe rozwiązanie, była bolszewicka Rosja pod władzą Lenina. Kolejny kraj to Niemcy pod przywództwem Hitlera. Takie są źródła i początki aborcji, rozumianej jako rozwiązanie systemowe na poziomie prawa państwowego.
Z jeszcze większą odrazą oglądam fotki z demonstracji, na których widać małe dzieci niosące plansze zapisane ohydnymi treściami. Mam nadzieję, że te dzieci, kiedy dorosną, będą się domagać eutanazji dla swoich rodziców, w trosce o ich dobro.

BoaDusiciel
Posty: 6937
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: BRAWO KOBIETY

Post autor: BoaDusiciel »

Akurat w nazistowskich Niemczech aborcja była całkowicie zakazana, jeśli chodzi o obywateli Rzeszy, więc wyciągasz argument z d ...
Twoje rozważania są zresztą mało istotne, bo nie dotyczą rzeczywistości, a jedynie twoich imaginacji.
Rzeczywistość jest taka, że setki tysięcy ludzi protestują i wypadałoby coś z tym zrobić.
Masz realny pomysł co z tym zrobić ?
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

RM
Posty: 3679
Rejestracja: 20 mar 2012, 20:37

Re: BRAWO KOBIETY

Post autor: RM »

https://polskieradio24.pl/39/156/Artyku ... go-systemu

Aborcja eugeniczna w Niemczech od 1933 roku.

BoaDusiciel
Posty: 6937
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: BRAWO KOBIETY

Post autor: BoaDusiciel »

No to może przeczytaj to co zalinkowałeś.
Ale bardziej mnie interesuje twój pomysł na powstrzymanie aktualnych protestów.
A poza tym Polskie Radio to tuba propagandowa pisiorstwa :mrgreen:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

efroni
Posty: 2552
Rejestracja: 11 kwie 2013, 8:15

Re: BRAWO KOBIETY

Post autor: efroni »

BoaDusiciel pisze:
02 lis 2020, 21:37
Akurat w nazistowskich Niemczech aborcja była całkowicie zakazana, jeśli chodzi o obywateli Rzeszy, więc wyciągasz argument z d ...
Twoje rozważania są zresztą mało istotne, bo nie dotyczą rzeczywistości, a jedynie twoich imaginacji.
Rzeczywistość jest taka, że setki tysięcy ludzi protestują i wypadałoby coś z tym zrobić.
Masz realny pomysł co z tym zrobić ?
Akurat w hitlerowskich Niemczech rasa "niebieskookich blondynów" miała być czysta , zdrowa , bez skazy . Jeżeli obywatelka Rzeszy urodziła dziecko np. z zespołem Downa to dziecko było zabijane .
Jeżeli obywatelka Rzeszy miała dziecko z mężczyzną niższej rasy, to i dziecko i kobieta były zabijane a jeżeli chodzi o podbite kraje to tu aborcja była nakazana .

"setki tysięcy ludzi protestują" nie dlatego, że orzeczenie TK było takie a nie inne [ inne nie mogło być i protestujący doskonale o tym wiedzą]
"setki tysięcy ludzi protestują" bo nienawidzą pisiorów, rządu i kościoła katolickiego .
Gdyby chodzilo o ustawę aborcyjną to rozwiązaniem byłaby ustawa kompromisowa tzn. taka która nie zadowalałaby i zwolenników aborcji na życzenie i zwolenników całkowitego zakazu aborcji .
A po reakcji protestujących na taką propozycję widać, że w tych protestach nie chodzi o ustawę aborcyjną a o obalenie rządu i odsunięcie pisiorów od władzy [ metodami niedemokratycznymi]
...ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim...

Nie wierz w ani jedno moje słowo ale sam(a) badaj , sprawdzaj , doświadczaj czy się rzeczy
aby tak mają

BoaDusiciel
Posty: 6937
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: BRAWO KOBIETY

Post autor: BoaDusiciel »

Jakieś propozycje rozwiązania problemu ?
Czy tylko analizy, mniej lub bardziej sensowne ?
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: BRAWO KOBIETY

Post autor: Bobo »

Nie ma żadnych sensownych rozwiązań. Są tylko jęki. I będą coraz większe.
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: BRAWO KOBIETY

Post autor: wuka »

Ależ są. Poszukiwani są prawnicy w trybie pilnym z całego kraju, aby w każdym regionie pomaga,c. Jeśli są tu to na priv proszę.

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: BRAWO KOBIETY

Post autor: Krystian »

RM pisze:
02 lis 2020, 21:18
Kolejny kraj to Niemcy pod przywództwem Hitlera. Takie są źródła i początki aborcji, rozumianej jako rozwiązanie systemowe
Przestań RM, inteligentnym ludziom wciskać swoje bzdury

Aborcja dla Niemek została zakazana. Uznano ją bowiem za zbrodnię przeciwko narodowi i państwu. Od 1943 roku Niemka, która poddała się aborcji, ryzykowała karę śmierci
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

RM
Posty: 3679
Rejestracja: 20 mar 2012, 20:37

Re: BRAWO KOBIETY

Post autor: RM »

Krystian,
ale o co chodzi z tymi inteligentnymi ludźmi?
Poniżej swojej wypowiedzi podałem link do artykułu omawiającego politykę aborcyjną w Niemczech rządzonych przez Hitlera. Potem Efroni opisał jak to działało w praktyce. Czego nie rozumiesz?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne forum dyskusyjne”