BRAWO KOBIETY

Tematy NIEZWIĄZANE z Biblią, wiarą i religią, a nie pasujące do poniższych działów.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: BRAWO KOBIETY

Post autor: RN »

Dlaczego Jarosław Kaczyński jest taki popularny :?:
Odwiedzają Go tłumy ludzi i karzą mu się pakować, tak jakby chcieli Go zabrać na jakąś wycieczkę.
Nawet sąsiedzi Jarosława z okien pobliskich kamienic składali mu wczoraj ''życzenia''.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: BRAWO KOBIETY

Post autor: wuka »

RN pisze:
31 paź 2020, 8:48
Dlaczego Jarosław Kaczyński jest taki popularny :?:
Odwiedzają Go tłumy ludzi i karzą mu się pakować, tak jakby chcieli Go zabrać na jakąś wycieczkę.
Nawet sąsiedzi Jarosława z okien pobliskich kamienic składali mu wczoraj ''życzenia''.
Mnie zastanawia coś innego. Gdzie są granice tego szaleństwa?
ILE KOSZTUJE PODATNIKÓW OCHRONA TEJ JEDNEJ OSOBY, któa jest w dodatku winna wszelkiemu złu w tym kraju i to od wielu lat.
Czy są jakies przepisy prawa regulujące sprawę wydatków na ochronę dla osób objętych immunitetem?
Wczoraj, tylko wczoraj, ochraniało go kilkadziesiąt radiowozów i samochodów osobowych policji. W każdym radiowozie kilku policjantów. Setki policjantów na ulicy, kordony złożone z kilku szeregów uzbrojonych po zęby...Do tego "zwyczjna" ochrona jego chałupy przez mnóstwo policji każdego dnia. Kto za to płaci? My.
To jest więcej niż skandal. Kraj zadłużony na wiele pokoleń, a tu na ochronę jednej osoby wydaje się takie pieniądze, niewyobrażalne?!
Jest tu jakiś prawnik? Jak to wygląda od strony przepisów?
To jest trwonienie publicznych pieniędzy. To powinno być karalne. On powinien zapłacić tym wszystkim ludziom i za paliwo oraz czas, który setki osób tracą na ochronę takiego zła.

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: BRAWO KOBIETY

Post autor: RN »

Gmina żydowska wydała oświadczenie ws. protestów.
Zgadzamy się z protestującymi, że kobiety mają prawo decydować o sobie i godnie żyć” – czytamy w oświadczeniu Zarządu Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie.

https://dorzeczy.pl/kraj/158888/gmina-z ... testow.htm

Poparcie strajkujących kobiet jest jednocześnie sprzeciwem wobec tego co robi rząd, który jest przecież wiernym, poddańczym sojusznikiem Izraela.
Co jest powodem takiego oświadczenia Zarządu Gminy Żydowskiej :?:

1. Może za małe muzeum Polin wybudowano w Warszawie :?:
2. Może za mało środków przeznacza państwo na to muzeum :?:
3. Może za małe są wpływy Żydów co do muzeum w Oświęcimiu, gdzie niepotrzebnie polskie flagi przeszkadzają w uroczystościach upamiętniających holocaust. :?:
4. Może jest to odpowiedż na ociąganie się Polski z wypłatą biliona złotych jako odszkodowanie za to, że Polacy wraz z Niemcami odpowiadają za holocaust :?:
5. Może Andrzej Duda nie powinien mówić, że Żydzi wraz z Polakami budowali od początku państwo polskie, tylko, że to Żydzi sami to robili i dlatego te ziemie należą do nich :?:
6. Może któremu z polityków PIS spadła jarmułka podczas kolacji szabatowej, gdy poszli na nią po wytyczne i tą rozsierdziło Żydów :?:

https://www.youtube.com/watch?v=rJscHItGPyI

https://xportal.pl/?p=31860

Ze zdjęcia z drugiego linku widać, że chyba Adamowi Bielanowi mogła spaść jarmułka, bo Mateusz Morawiecki i Piotr Gliński mają swoje jarmułki na głowach.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: BRAWO KOBIETY

Post autor: wuka »

Jak to mówią: mówisz i masz.
Odpowiedź właśnie wyczytałam, ile na kosztuje ochrona tej wielkiej persony "Jarosław Kaczyński ma podwójną ochronę"
https://www.msn.com/pl-pl/finanse/najpo ... d=msedgntp
Teraz oczekuję informacji ile wydano wczorajszej nocy. To było niesamowite. Taką ilość policji widziałam raz i to był czas strajków stoczniowych w latach 70-tych. Ulicą Grunwaldzką z Wrzeszcza do Gdańska szli stoczniowcy, a tam już czekali na nich, ale chyba nawet nie było aż tyle policji...

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: BRAWO KOBIETY

Post autor: wuka »

No własnie, RN, pewnie o te jarmułki chodzi...
http://www.ivrozbiorpolski.pl/index.php ... zydowskich
Lista prawdziwych żydowskich nazwisk tzw. polskiej elity
Jesteśmy w czarnej...otchłani, ale się nie damy.


Ten portal https://www.polsatnews.pl/ miałam za jeszcze jako tako "porządny". Do dziś. Usuwają, wzorem wszystkich podobno polskich portali, niewygodne, ale konkretne komentarze. Teraz to już nie wiem skąd informacje podstawowe (nagłówki) mam czytać. Telewizornia w piwnicy, teraz czas na wyniesienie kompa :mrgreen: ;-)

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: BRAWO KOBIETY

Post autor: RN »

wuka pisze:
31 paź 2020, 9:44
Jak to mówią: mówisz i masz.
Odpowiedź właśnie wyczytałam, ile na kosztuje ochrona tej wielkiej persony "Jarosław Kaczyński ma podwójną ochronę"
https://www.msn.com/pl-pl/finanse/najpo ... d=msedgntp
Teraz oczekuję informacji ile wydano wczorajszej nocy. To było niesamowite. Taką ilość policji widziałam raz i to był czas strajków stoczniowych w latach 70-tych. Ulicą Grunwaldzką z Wrzeszcza do Gdańska szli stoczniowcy, a tam już czekali na nich, ale chyba nawet nie było aż tyle policji...
https://www.youtube.com/watch?v=lzFydBTEO0Q
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

RM
Posty: 3679
Rejestracja: 20 mar 2012, 20:37

Re: BRAWO KOBIETY

Post autor: RM »

Kobiety???
Czy te, które na ulicach, publicznie domagają się prawa do zabijania dzieci? Ohyda i wstyd!!!

Prawdziwym kobietom, z wyrazami szacunku i podziwu, pieśń o najświętszym ze słów:
https://www.youtube.com/watch?v=Y7A0-ArvCXA

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: BRAWO KOBIETY

Post autor: wuka »

RM pisze:
01 lis 2020, 16:36
Kobiety???
Czy te, które na ulicach, publicznie domagają się prawa do zabijania dzieci? Ohyda i wstyd!!!

Prawdziwym kobietom, z wyrazami szacunku i podziwu, pieśń o najświętszym ze słów:
https://www.youtube.com/watch?v=Y7A0-ArvCXA
Jeśli w taki sposób podsumowujesz to, co się dzieje, oznacza to, że nie wiesz o czym mówisz.
A o kobietach i miłości macierzyńskiej w ogóle nie powinieneś się wypowiadać.

efroni
Posty: 2552
Rejestracja: 11 kwie 2013, 8:15

Re: BRAWO KOBIETY

Post autor: efroni »

"Strajk Kobiet idziecie teraz pod mój dom! Co chcecie powiedzieć Marcie, mojej córce z Zespołem Downa?! Że nie miała prawa się urodzić!? Że nie ma prawa żyć?! A może chcecie ją przestraszyć!?"- Anna Milczanowska , posłanka PiS

”Jako obywatel patrzę na to z obrzydzeniem, jako katolik ze smutkiem” - powiedział w rozmowie z Robertem Mazurkiem na łamach „Dziennika Gazety Prawnej” były prezes Trybunału Konstytucyjnego prof. Andrzej Rzepliński. Jak dodał, demonstracje przed kościołami są czymś niezrozumiałym, ponieważ zawsze można przestać uczęszczać na Msze św.

"Coraz więcej ludzi ma już dość tej władzy. Władzy cynicznej i zepsutej" - Rafał Trzaskowski
Przeciwnik jest dziś jeden . Tę władzę obalą kobiety - Szymon Hołownia .
Osoba, która współprowadziła debatę kandydata na prezydenta Rafała Trzaskowskiego w Lesznie, sugeruje rzucanie koktajlami Mołotowa w siedzibę PiS.
Wyrok TK to dla środowisk lewackich pretekst do wywołania burd ulicznych i rozchwiania sytuacji w kraju - Marek Jakubiak .

W polityce nie ma przypadków . Ten Strajk kobiet był/jest zbyt dobrze zorganizowany i zsynchronizowany w czasie by nazywać go spontanicznym

Nasuwa się pytanie, kto za nimi stoi, kto ich nakręca i promuje? Przecież dzisiaj przez media społecznościowe można pewne osoby wykreować i rozpropagować. Nie możemy wykluczyć, że ktoś chciałby Polskę – używając języka prof. Zybertowicza – kompletnie rozwibrować - były prezes Trybunału Konstytucyjnego prof. Andrzej Rzepliński

Na tych demonstracjach są hasła i antyaborcyjne i antyrządowe i anty pisowskie i antykościelne z tym, że te trzy ostatnie są tak wulgarne, że nie będę ich cytować , zacytuję jeden , łagodny, ale ujawniający prawdziwy powód tych wystąpień : RZĄD TO NIE CIĄŻA , DA SIĘ USUNĄĆ .

Polska Konstytucja mówi o życiu człowieka . Na tak sformułowane pytanie zwolenników totalnego zakazu aborcji [ok 100 posłów PiSu z tyn, że kilkanaście podpisów jest nieczytelnych [wstydzą się ?], cały klub parlamentarny Konfederacji i jeden poseł od Kukiza ] orzeczenie TK nie mogło być inne.
Konstytucja chroni życie człowieka a życie człowieka zaczyna się od momentu zapłodnienia . Jeżeli 23 chromosomy męskiej komórki połączą się z dwudziestoma trzema odpowiadającymi im chromosomami żeńskimi , wtedy pojawia się życie [jeżeli choćby jedna para nie zostanie połączona , komórka będzie martwa , życie nie powstanie ] . Tak powstałe życie jest życiem człowieka . Tak połączona komórka ma już pełną informację o danym człowieku [ 22 pary chromosomów odpowiada za dziedziczenie wszystkich cech a jedna para odpowiada za "determinację płci"] , w wyniku dalszego podziału komórek [zgodnie z zawartą informacją DNA] kształtuje się ciało człowieka .
Powtórzę; Konstytucja chroni życie człowieka
Podobne [w swej wymowie] orzeczenie wydał TK w roku 1997 https://sip.lex.pl/orzeczenia-i-pisma-u ... -520122839 i obecne orzeczenie TK [ na tak zadane pytanie] nie mogło być inne .
I prawnicy i politycy o tym wiedzieli , tu nie mogło być zaskoczenia, wiec i odpowiedź uliczna kobiet mogła być za wczas przygotowana i zsynchronizowana [jednoczesne wystąpienie w wielu miastach ] tak aby to orzeczenie TK wykorzystać do celów czysto politycznych [ reakcja i polityków i zagranicy w pełni to potwierdza ].


„Gazeta Wyborcza”: A co pan, katolik, by zrobił, gdyby pan orzekał, dajmy na to, w kwestii aborcji? Czy byłby pan w stanie siebie z tego, w co pan wierzy, wyabstrahować? Czy też raczej pańskie wierzenia byłyby czymś, co stanowiłoby dla pana nieprzekraczalną granicę?

Andrzej Rzepliński: Są pewne kamienie milowe czy też punkty graniczne, których nigdy bym nie przekroczył. Na przykład nigdy bym nie zagłosował za w pełni liberalną aborcją. Nigdy!
„Gazeta Wyborcza”: Z powodu?
Andrzej Rzepliński: Bo nieważne, jak byśmy próbowali to elegancko nazwać, aborcja jest zabójstwem - tak uważam. Co nie znaczy, że nie akceptuję, i to w pełni, orzeczeń wyroku sądu konstytucyjnego z 1994 roku, który w moim przekonaniu dobrze wyważył wszystkie racje.
Sędzia konstytucyjny nie może oczekiwać od ludzi bohaterstwa. Także od kobiet. Obowiązujące prawo ma wychodzić naprzeciw życiu. Ale nie naprzeciw nieodpowiedzialności. Że można zrobić aborcję w 24. tygodniu, bo takie jest zapotrzebowanie. Bo się odkochałam. Bo mężczyzna - głównie to mężczyźni korzystają na aborcji - będzie ją wymuszał na kobiecie.


Andrzej Rzepliński, prezes Trybunału Konstytucyjnego, w rozmowie z „Gazetą Wyborczą”, 24 września 2016 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=ObWpzreCqms
...ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim...

Nie wierz w ani jedno moje słowo ale sam(a) badaj , sprawdzaj , doświadczaj czy się rzeczy
aby tak mają

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Re: BRAWO KOBIETY

Post autor: veteran »

Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

BoaDusiciel
Posty: 6986
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: BRAWO KOBIETY

Post autor: BoaDusiciel »

A teraz napiszcie jakie rozwiązanie problemu demonstracji proponujecie.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: BRAWO KOBIETY

Post autor: wuka »

BoaDusiciel pisze:
02 lis 2020, 13:52
A teraz napiszcie jakie rozwiązanie problemu demonstracji proponujecie.
Z mojej strony w grę może wchodzić jedynie demokracja pryncypialna
Coś tam jest na stronie demokracjapryncypialna.org do pobrania w pdfie
Jak dla mnie żadna partia nie powinna być dopuszczona do wyborów i do rządzenia.
Absolutnie każda skompromitowała się po samo dno; od oszusta Wałęsy po wszystkich dzisiejszych. Won-mówiąc delikatnie.

BoaDusiciel
Posty: 6986
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: BRAWO KOBIETY

Post autor: BoaDusiciel »

Aktualnie mamy taką sytuację, że demonstrują setki tysięcy obywateli i raczej nie zamierzają ustąpić, a wręcz odwrotnie.
Jeśli władze nie podejmą racjonalnej próby dogadania się, to co zrobią ?
Będą czekać aż protesty wygasną, czy siłą spacyfikują demonstracje ?
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: BRAWO KOBIETY

Post autor: wuka »

BoaDusiciel pisze:
02 lis 2020, 16:07
Aktualnie mamy taką sytuację, że demonstrują setki tysięcy obywateli i raczej nie zamierzają ustąpić, a wręcz odwrotnie.
Jeśli władze nie podejmą racjonalnej próby dogadania się, to co zrobią ?
Będą czekać aż protesty wygasną, czy siłą spacyfikują demonstracje ?
W obecnej sytuacji ja bardzo kiepsko to widzę.
Są 2 wyjścia: albo zmiana władzy albo rozwiązanie siłowe. :-/
Chyba wiemy co będzie :roll: Rozpierducha, tak to się mówi?

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: BRAWO KOBIETY

Post autor: RN »

Rząd nie próżnuje.
Pandemia i strajki to dobry moment, aby zakupić sobie 308 nowych limuzyn.

https://www.biznesinfo.pl/przetarg-3110 ... ny-rzadowe
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne forum dyskusyjne”