WAŻNY APEL!

Tematy NIEZWIĄZANE z Biblią, wiarą i religią, a nie pasujące do poniższych działów.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

WAŻNY APEL!

Post autor: wuka »


Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: WAŻNY APEL!

Post autor: Bobo »

Kurcze... większego bełkotu nie słuchałem od miesięcy... :aaa:
Facet ględzi, że wyłączył reklamy do zarabiania, ale nr konta jednak podał :aaa:
Poza tym, rzadko słyszałem, żeby ktoś ględzil z 14 minut o... praktycznie NICZYM.
Lubisz takie badziewie, wuka?
Naciągacz.
Oszołomstwu mówię NIE!

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: WAŻNY APEL!

Post autor: wybrana »

Treścią apelu jest to, byśmy wyzwalali swoje pozytywne pragnienia, by energia naszego wewnętrznego stanu emocjonalnego wyzwalała w nas pragnienia miłości i dobra.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: WAŻNY APEL!

Post autor: wuka »

wybrana pisze:
21 lis 2020, 19:44
Treścią apelu jest to, byśmy wyzwalali swoje pozytywne pragnienia, by energia naszego wewnętrznego stanu emocjonalnego wyzwalała w nas pragnienia miłości i dobra.
Nawet więcej. Chodzi o całą Ziemię i o nas.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: WAŻNY APEL!

Post autor: Bobo »

No więc po co ten nr konta gościa? Skoro zaznaczył, że nie chodzi mu o forsę?
Aleście naiwne :-D
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Re: WAŻNY APEL!

Post autor: amiko »

wuka
To jest bardzo ważny apel. Potwierdza to 140 komentarzy na dzień dzisiejszy. Trzeba stosować ten sposób wysyłania Światła, aby pokonać gadzie istoty. Jest bardzo prosty i co najważniejsze skuteczny.

Komentarze:

JADWIGA MALGORZATA SZEFER
Przyjmuję z wdzięcznością .Wysyłam z mego serca.ogromy rozbłysk światła na moją rodzinę ,Polskę i całą planetę.

Extrasens Nadia
Posiadam wielką siłę kreacji,wiem bo wszystko mi się materializuje,dlatego często staram się a szczególnie przed snem kreować świat takim w jakim chce żyć. Panie Jacku jest Pan WIELKI!!!Nie poddajemy się i do przodu.Kocham Was ludzie.

Helen
Stoję w Świetle
Światło jest we mnie
Jestem Światłem

Ewa Falkowska
Tylko pole serca nas ocali. Dwupunkt leczy, uzdrawia i daje moc.

Anna Nazwisko
I schodzi do ziemi i oczyszcza wszystko rodzine gmine miasta panstwa. Otaczajac bialym swiatlem Boskiej energii od serca korelacji. Wejdź do serca ,tak jak się to robi w dwupnkcie !!

Pet Er
Potwierdzam Panie Jacku , kiedy przebywam w nieprzyjaznych warunkach,...Sam z siebie przechodzę na poziom serca prostą techniką,. Trzy razy wypowiadam słowa, będąc w stanie spokoju ,.Otaczam się światłem, moim przewodnikiem jest serce. Słowa wypowiedziane stanowczo ,..Po kilku minutach wibracja podchodzi do takiego stanu, że każdy negatyw rozbija się o aurę, mam mnóstwo siły miłości i nie ma żadnej mocy, która może ten stan wyłączyć.

ada szer
Panie Jacku jesteście super jesteśmy z Wami ❤️ dziękuje za wasza prace szacunek i wdzięczność..

Odkrywamy Zakryte
Robisz Jacku niesamowitą ROBOTĘ! Dzięki ;-

Barbara Wojciechowska
Panie Jacku ja tak robię już od dłuższego czasu.Kiedyś robiłam to tylko na poziomie swojego domu , rodziny , biznesu.To zadziałało w sposób zadziwiający .Teraz robię to dla nas całego świata.Dziękuję i pozdrawiam

Marzena Maya
Kochani, Ci co nie umieją sobie wyobrażać mogą powiedzieć sobie:
Żądam aby z mojego serca wyszła kula ,otoczyła mnie,świat.....

Dobromiła Anna Piega
Od kilku dni wykonuje medytację mającą na celu koherencję serca z umysłem wg metody
https://www.youtube.com/watch?v=qtacstMGz0w. Pięknie działa.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Re: WAŻNY APEL!

Post autor: amiko »

wybrana

wybrana napisała na stronie: Przekazy duchowej wiedzy
viewtopic.php?f=25&p=476927#p476927
autor: wybrana » 22 lis 2020, o 15:57
Zapraszam wukę i każdego, kogo interesuje duchowa wiedza o przeczytanie bardzo trafnie opracowanego tematu. Zgadzam się z autorką, na temat zniewolenia.https://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte ... i_cz3.html
Wybrane fragmenty z tej strony:

"Obce cywilizacje wrogie ludzkości wprowadziły w nasze życie masę wirusów, stworzyli archontów - bezduszne istoty, psychiczne pasożyty, które manipulują ludźmi i wprowadzają ich w błąd (Dr Neruda nazywa ich "Animus", więcej o nich znajdziecie tutaj: LINK!).

Na świecie zamieszkuje wielu ludzi ukształtowanych przez archontów a najwięcej jest ich w Jerozolimie, stąd nie ma co się dziwić, że ten kawałek ziemi bywa taki krwawy i bezduszny, nie ma też co się dziwić niektórym ludziom z tak zaprogramowanym umysłem.

Manipulanci naszą planetą kontrolują ją z czwartego wymiaru tak zwanego najniższego zakresu częstotliwości, czyli astralu i za wszelką cenę odłączają ludzi od wyższych wymiarów i podłączają do swojego. Utrzymują psychikę ludzką w niewiedzy, strachu, poczuciu winy... ludzie sami potępiają się obwarowani poczuciem wielkich grzechów i tak też spychają winy na inne osoby... a to wszystko tworzy niskie emocje i tym samym te osoby same wchodzą w szpony czwartego wymiaru, zamykają swoje serce i umysł.

Archonci - istoty pasożytnicze, eksperymentują z iluzją, największymi ich narzędziami są strach, ciemnota, iluzja, zniewolenie, ból, cierpienie, tortury itd... i to wszystko do najsilniejszego stopnia jaki jest tylko możliwy, w ten sposób nasze układy nerwowe są bardzo silnie obciążone i potrafią odciąć się całkowicie od Światła, które trzyma całe życie we Wszechświecie. Poprzez nasze skulone układy nerwowe karmią się energią naszych niskich częstotliwości.

Archonci (panowie, władcy) według gnostyków czynią z ludzi niewolników i bezpośrednio psychicznie ich doświadczają w niewidzialny ale jednak sprytny sposób. Czynią to od tysiącleci aż do teraz. W dawnej przeszłości ludzkie istoty były bardziej imponujące niż obecnie, były one wielowymiarowe, mocno intuicyjne i telepatyczne, mogły one jednocześnie postrzegać kilka wymiarów w tym samym czasie. Budowali wielkie cywilizacje z ogromnymi miastami, wszystko pracowało w harmonii z ziemskimi polami energetycznymi. Takie miasta znajdują się we Wszechświecie w innych wymiarach rzeczywistości i są to czyste i niezakłócone światy i zamieszkują je świetliste istoty.

Miałam możliwość obejrzenia takiego miasta i mogę powiedzieć tylko tyle, że ludzie na Ziemi tylko naśladują to potężne wielkie dzieło ale są to tylko mizerne kopie, w dodatku nietrwałe ponieważ są budowane w świecie iluzji i wcześniej czy później rozlatują się niczym zamki z piasku.

Nasz świat został zdominowany przez innych władców niż te świetliste istoty, którzy umieścili ten świat w strachu. Była to najbardziej sprytna manipulacja we Wszechświecie... nasz Raj zamienili w więzienie i piekło.

Wkładając w nasze mózgi pasożyty, wirusy energii doprowadzili do zakażenia ludzkiej świadomości. Ukryli się w cieniu naszych umysłów jako małe mikroskopijne robaczki i zaczęli wysyłać w naszą świadomość impulsy o niskiej częstotliwości. Głównym ich celem jest zakłócanie naszych emocji, które zaniżają nasze wibracje a następnie mogą je spożywać. Nasze niskie emocje są dla nich najlepszym pokarmem.

Boski człowiek w żaden sposób nie jest zdominowany przez te wirusy i nie mają nad nim władzy ponieważ nie jest on pod wpływem czwartego wymiaru tylko już wyższych. Archonci są najlepszymi manipulatorami z czwartego wymiaru, posiadają potężną władzę a tysiącletnie ich praktyki na umysłach ludzkich czynią z nich (prawdopodobnie) największych manipulatorów we Wszechświecie, w dodatku są niezwykle ambitni.

Archonci, to oni są odpowiedzialni za największe katastrofy na Ziemi, dzięki którym zbierają ogromną ilość zniszczenia i śmierci. To oni urządzają na świecie eksplozje i mocny szok ludzi, którzy koncentrują się na bólu i cierpieniu. Odpowiedzialni są za upadek Atlantydy, ale działali dużo wcześniej niż rozwinęła się tam cywilizacja. To zagłada Atlantydy doprowadziła do powstania trzeciego wymiaru. Niesamowity emocjonalny uraz i straszne doświadczenia spowodowały utratę percepcji u ocalałych ludzi czyniąc ich mniej świadomymi. Człowiek od takich urazów może tylko istnieć w trzecim wymiarze tym samym zatracił swoją wielowymiarowość ponieważ archonci upośledzili ludzkie DNA.

Archonci wdarli się w umysły ludzi, którzy zostali do tego celu zaprogramowani czyli wzmacniają tą siatkę i łatają w niej powstające dziury, które w wyniku bombardowania tej siatki przez promienie światła (aby połączyć się z ludźmi) słabnie. Z kolei z powierzchni Ziemi ludzie o wyższych wibracjach też potrafią niszczyć tą siatkę poprzez modlitwy, medytacje i łączenie się ze Światłem.

Taką siatkę obsługuje istota podobna do ameby i za pomocą tej siatki ma połączenie z każdym człowiekiem na naszej planecie, wysysa energię z naszej planety, nie tylko z ciał ludzi ale i z cierpiących zwierząt, a nawet z roślin (stąd liczne choroby całego świata natury z powodu zakłócenia życiowych energii).

To właśnie od tej pory wyjęcia z ciała człowieka takiego "robala" następuje przywrócenie naszej Boskiej natury... i to powinno być priorytetem każdego człowieka. Musimy rozpuścić w sobie warstwy fałszywych złudzeń, które zostały umieszczone w naszej świadomości i ponownie odkryć swoją Wyższą Jaźń... a nie jest to łatwe, ten proces zniewalania nas trwał przez wiele wcieleń i te wrogie nam byty nie będą chciały z nas tak łatwo zrezygnować, toteż i trwa wielka walka między nimi i tymi osobami, które próbują się spod ich władzy wyzwolić.

Dobra wiadomość: Boska Energia jest cały czas blisko nas i czeka tylko na odpowiednią chwilę aby nas przejąć, kiedy nasze ciało i umysł są wystarczająco gotowe na połączenie ze Światłem... a to automatycznie budzi Wyższą Jaźń. Od tego momentu można zauważyć w sobie potężne zmiany w swojej świadomości, które wnikają już w nas jako wyższa energia i gromadzą się w Centrum Serca. Kiedy nasze serce jest wystarczająco poszerzone i nagromadzi się wokół nas dużo Światła nasze pola zostają przyłączane do rdzenia planety a wówczas już łatwo możemy wysunąć się spod działania tej ciemnej siatki.

Na szczęście ciemna siatka została już osłabiona i ma liczne dziury, dzięki czemu Boskie Energie dostają się na Ziemię w większej ilości... i następują liczne przebudzenia ludzi. Toteż jak widać "nasi panowie" rozpaczliwie robią wszystko aby zachować w ludziach niską świadomość. Wyniki tej ogromnej desperacji wyraźnie widać dzisiaj na całej Ziemi, na każdym kroku. To już jest wojna ciemności i Światła. Ciemność robi wszystko aby utrzymać w nas strach, lęk, cierpienie, depresję i wszystkie smutki, choroby.

Dotarcie do swojego Wyższego Ja to ostateczne urwanie się z tej siatki i jest najpotężniejszą formą ochrony energetycznej... i musimy to wiedzieć, kiedy światło już raz nas przechwyci nigdy już ze swoich rąk nas nie wypuści... więc żyjmy mocą Miłości Bożej i prośmy Boga aby i inni ludzie wyrwali się z tej zwodniczej czarnej siatki. Kiedy poczujesz się już wyzwolony ale nadal widzisz, że ktoś próbuje zakłócić twoje myśli, emocje musisz natychmiast poszerzać swoje Boskie Światło z serca na zewnątrz.

Otaczaj się Boską Energią - Boskie Światło jest dla tych bytów zbyt bolesne i niskie energie będą się wycofywać z jego terytorium.

Ale pamiętajcie, nawet jak taki "kleszcz" wycofa się pozostawia w nas cienką rurę do drenowania negatywnych energii, która jest zainstalowana gdzieś w naszej świadomości... i jeśli tylko znajdzie dogodną okazję na pewno z tego połączenia skorzysta. Toteż popracujcie nad tym aby taką rurę usunąć ze swojej świadomości,

proście o to Światło, niech pomoże te połączenia całkowicie usunąć.

Nie bądźcie bezbronnymi ofiarami tych pasożytów i pamiętajcie, że wiele takich odciętych pasożytów będzie próbowało wchodzić w nasze życie poprzez naszych przyjaciół a nawet członków rodziny, którzy nie są jeszcze zbyt silni i są nadal manipulowani przez "kleszcze" i to oni pod płaszczykiem "miłości" będą próbowali nas zakłócać, siać w nas strach, lęk, zwątpienie, poczucie winy, a nawet złość... takim trzeba dać stanowczo po łapach a nawet należy ich od siebie odsunąć na dłuższy urlop. Ale nie utrzymujcie w sobie zbyt długo do nich złości, i nie odnawiajcie tych połączeń... tutaj kłania się wybaczenie... bo w tym cały dowcip aby nie wybaczyć przez co taka rura siedzi w naszej świadomości i w każdej chwili może stać się aktywna. Tylko wybaczenie potrafi ją całkowicie usunąć.

Oczyszczając się z tych kleszczy, rur, kotwic, haków itd przeprowadzamy w sobie proces oczyszczenia i niestety może on odbywać się wielokrotnie, to wszystko zależy od nas jak potrafimy utrzymać własne energie.

Te dokuczliwe pasożyty, kleszcze w czasie naszego oczyszczania potrafią przed nami uciekać, ale chowają się w naszej świadomości aby ponownie wracać, toteż aby usunąć je całkowicie musimy wpływać na naszą świadomość każdego dnia i potrzeba czasu aby całkowicie odciąć je ze swoich pól.

I pamiętajcie "pasożyty", "kleszcze" i inne złodzieje energii najwięcej manipulują ludźmi podczas snu, to wówczas wzmacniają swoje oprogramowania podświadomości zainstalowane w ofierze. Strach jest ich podstawowym narzędziem toteż wprowadzają w nasze sny horrory i skoro nas takie horrory nękają toteż musimy wiedzieć, że jesteśmy przez nich atakowani. Działają podobnie jak sugestia hipnotyczna, i kiedy nocami doświadczamy ich inwazji na nasz umysł trzeba mieć olbrzymią samoświadomość aby z takiego snu szybko się uwolnić.

Toteż każdego wieczoru zanim położycie się spać wypełnijcie się Boską Miłością. Boskie wewnętrzne Światło to nasza najlepsza ochrona i tarcza... nawet w nocy... szybko wypełniajcie się Boską Energią...

. i powinniśmy wiedzieć, że tak naprawdę te istoty, które nas tak okrutnie zniewalają tak naprawdę boją się nas prawdziwych ludzi, nie raz przekonałam się, że są wielkimi tchórzami, ponieważ to człowiek ma moc usunięcia ich, szczególnie przy pomocy Światła Bożego".

=======

Do 78% ludzi, gadzie istoty mają podłączenia, przez które zniewoliły ludzi. Sterują ludźmi przez obecne w nas gadzie mózgi, powodują choroby, cierpienia i kradną energię. Na szczęście " to człowiek ma moc usunięcia ich, szczególnie przy pomocy Światła Bożego"."
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne forum dyskusyjne”