PiS przed Trybunał Stanu!

Tematy NIEZWIĄZANE z Biblią, wiarą i religią, a nie pasujące do poniższych działów.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

PiS przed Trybunał Stanu!

Post autor: wuka »

https://wolnemedia.net/pis-przed-trybunal-stanu/
Artykuł doskonale punktuje sprawy, które dzieją się na bieżąco. Warto przeczytać, a może ktoś coś doda...

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: PiS przed Trybunał Stanu!

Post autor: wybrana »

Mnie zastanawia to, dlaczego zabrania się leczyć ludzi lekiem, o którego pozytywnych skutkach wypowiedziało się wielu lekarzy, a pozwala się na tak liczne zgony ludzi. https://youtu.be/O5723xWqRLQ
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: PiS przed Trybunał Stanu!

Post autor: wuka »

Przecież to jasne i oczywiste. Jest rozkaz wybić, a nie leczyć. Tyle.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: PiS przed Trybunał Stanu!

Post autor: Bobo »

Kto wydał taki rozkaz?
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: PiS przed Trybunał Stanu!

Post autor: wuka »

Rządu, elit, mam na myśli rząd ponad naszym rządem. Nasi to tylko wypierki mamuta, kundle na usługach korporacji, i tych co za sznurki świata pociągają.
Inna sprawa, że ja bym się nie bawiła w żadne Trybunały, które co najwyżej paluszkiem mogą pogrozić i nakazać być grzecznym. Ja bym pod sąd wojenny ich wszystkich postawiła za zbrodnię przeciwko narodowi i za zdradę stanu. No i wyrok byłby jednoznaczny. Zasłużyli. Oni są gorsi niż najgorsi z najgorszych.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: PiS przed Trybunał Stanu!

Post autor: Bobo »

No, ale zanim kogoś stawia się pod sąd powinno się znaleźć dowody winy. No i konkretnie kto jest winny? No i dlaczego sąd wojenny? Sąd którego kraju?
Wiadomo, że nie ma odpowiedzi na te pytania. Wątpię nawet, że taki kierunek byłby słuszny.
Bo widzisz... dlatego ten świat się buja w bezradności, aby szczerzy ludzie dostrzegli tą beznadziejność ludzkich rządów. Dla takich jest zapowiadany od wieków Królestwo Boże.
No jasne że 3000 lat temu to królestwo mogło zapanować, ale... Ludzie, jak to ludzie (także szatan), wciąż mieliby żal do Boga, że nie dał im wystarczająco dużo czasu, aby eksperymentować, czy dadzą sobie radę bez Boga. Od wieków tylko o to chodzi.
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: PiS przed Trybunał Stanu!

Post autor: wuka »

Bobo pisze:
17 gru 2020, 17:41
No, ale zanim kogoś stawia się pod sąd powinno się znaleźć dowody winy. No i konkretnie kto jest winny? No i dlaczego sąd wojenny? Sąd którego kraju?
Wiadomo, że nie ma odpowiedzi na te pytania. Wątpię nawet, że taki kierunek byłby słuszny.
Bo widzisz... dlatego ten świat się buja w bezradności, aby szczerzy ludzie dostrzegli tą beznadziejność ludzkich rządów. Dla takich jest zapowiadany od wieków Królestwo Boże.
No jasne że 3000 lat temu to królestwo mogło zapanować, ale... Ludzie, jak to ludzie (także szatan), wciąż mieliby żal do Boga, że nie dał im wystarczająco dużo czasu, aby eksperymentować, czy dadzą sobie radę bez Boga. Od wieków tylko o to chodzi.
Bzdura. Na twoego Boga nie można liczyć w żadnej sprawie. A wręcz powiem, że to on zaczął swoje eksperymenty i testował ludzi, jak daleko można się posunąć w manipulowaniu ludźmi. Widać, że daleko.Zaczął od nakazu wybicia narodów niewygodnych izraelitom, swoim głupim wybrańcom. Potem już tylko gorzej.
Mój Bóg naucza miłości i pokoju, zgody i wybaczania. Mój Bóg nigdy nie nakazałby mordować dzieci i to przez własnych ojców. Przejrzyj Bobo. Ja też wierzyłam twojemu Bogu. Miliony wierzą. I zobacz do czego doprowadził lidzkość?!
To nie jest Bóg Stwórca Wszechświata.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: PiS przed Trybunał Stanu!

Post autor: wybrana »

Masz rację wuka, światem rządzi władca tego świata. Nie jest nim Bóg Ojciec o którym nauczał Jezus. Władca tego świata, to szatan, który steryje życiem na ziemi. Jest on kłamcą i mężobójca od początku. Człowiek cielesny go słucha i uznaje jego kierownictwo. Kusił on Jezusa na pustyni mówiąc jak mi ulegniesz, to dam Ci królestwa ziemskie we władanie. Królestwo Niebieskie nie mógł obiecać, bo tam jego władza nie sięga. Objął dusze ludzkie żyjące w ziemskim ciele we władanie i steruje nimi. Królestwo Boga Ojca jest w Niebie. Jest to duchowa przestrzeń w innym wymiarze. Tam jest życie i świat dla ludzi zbawionych - czyli wybawionych od mocy złego - tych, którzy wyzwolą się z ziemskiej egzystencji.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

efroni
Posty: 2552
Rejestracja: 11 kwie 2013, 8:15

Re: PiS przed Trybunał Stanu!

Post autor: efroni »

Mnie w tym artykule zastanawiają dwie rzeczy .
Skoro jet to światowy spisek to dlaczego tylko PiS pod Trybunał Stanu ? Gdyby KO , Lewica , czy PSL dorwały się do władzy , to sprzeciwiliby się NWO ? Dyktatowi Berlina i Paryża ? Czy inne rządy UE i świata i partie polityczne tych krajów, nie biorą w tym udziału ?
Wychodzi na to że wszystkie światowe rządy należy oddać po Światowy Trybunał Stanu a i trybunały stanu poszczególnych krajów , też należy oddać pod Światowy Trybunał Stanu .

I ostatnie zdanie tego artykułu : Już dziś czołowi politycy parlamentu europejskiego jawnie ogłaszają, że nie interesuje ich żaden przypis a jedynie samo prawo a w prawie jest mowa tylko i wyłącznie o połączeniu praworządności z wypłatami środków finansowych w unii europejskiej.
Mówią o otwartym umyśle a sami maja nadzieje że ludzie , czytając to co piszą , wyłącza swoje umysły i w ciemno, bez sprawdzania, uwierzą w to co przeczytają w ich artykułach .

Problem w tym że nie ma takiego prawa . Takie prawo, będzie prawem obowiązującym w Unii wtedy gdy PE uchwali takie prawo a wszystkie [bez wyjątku] parlamenty poszczególnych krajów takie prawo ratyfikują .

Jak czytam teksty Globalnego Archiwum [ bo stąd pochodzi ten artykuł] to mam wrażenie, że redakcja to połączenie Konfederacji z ks Natankiem i "w Prawo.pl" . Nic więc dziwnego, że jeżdżą po PiS-ie jak po burej suce .
Żeby było jasne , nie chodzę na parlamentarne wybory , więc ani mi to grzeje ani mi to ziębi, kto jest przy władzy, ale patrząc na poszczególne rządy [które były przed ZP] , to co by nie powiedzieć o ZP , to trzeba powiedzieć, że byli [i jak na razie są] najbliżej i Kowalskiego i rodziny.
A za złe mam im to, że nie zmieniają Prawa wg. którego orzekają sędziowie . Wśród sędziów byli i będą czarne owce, ale nie może być tak, by sędzia [zgodnie z obowiązującym prawem , bo Prawo mu na to pozwala ] mógł skazać niewinnego człowieka na wieloletnie więzienie i nie ponosić za to żadnej odpowiedzialności .
To nie sędziów trzeba zmienić, ale Prawo wg. którego orzekają . Dajcie mi człowieka[niewinnego] którego mam skazać a ja go skażę zgodnie z obowiązującym prawem - tak nie powinno być a tak jest i dlatego mamy i niesprawiedliwe sady i sędziów i prokuratorów jako "państwo w państwie"
...ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim...

Nie wierz w ani jedno moje słowo ale sam(a) badaj , sprawdzaj , doświadczaj czy się rzeczy
aby tak mają

jozek
Posty: 95
Rejestracja: 20 lis 2020, 0:32

Re: PiS przed Trybunał Stanu!

Post autor: jozek »

Ktoś tu podnosi swietokradczy głos na PiS i proroka Andżeja ?!!!
Nie godzi się to tak czynić.
Co do winy i jej szukania to po co.
Jest człowiek to wine zawsze się znajdzie. 🤓
Слава Україні !

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: PiS przed Trybunał Stanu!

Post autor: wuka »

@efroni
Podzielam twoje zdanie. Oczywistą sprawą jest, że wszystkie dotychczasowe rządy dały ciała na całego.
Mnie w tym artykule zastanawiają dwie rzeczy .
Skoro jet to światowy spisek to dlaczego tylko PiS pod Trybunał Stanu ? Gdyby KO , Lewica , czy PSL dorwały się do władzy , to sprzeciwiliby się NWO ? Dyktatowi Berlina i Paryża ? Czy inne rządy UE i świata i partie polityczne tych krajów, nie biorą w tym udziału ?
Wychodzi na to że wszystkie światowe rządy należy oddać po Światowy Trybunał Stanu a i trybunały stanu poszczególnych krajów , też należy oddać pod Światowy Trybunał Stanu .
Chyba coś takiego jest już w przygotowaniu. Gdzieś dawałam link do konferencji, która odbyła się w Szwecji.
Znalazłam, to wklejam ponownie https://www.youtube.com/watch?v=Icz5Byc ... yFckReDA8U
To pierwsza część, a druga tu: https://www.youtube.com/watch?v=R7fy7oX ... N7Y3Sihc1w
Dzieje się, tylko że nie mamy często dostępu.
A teraz jeszcze Ziobro chce dodatkową cenzurę wprowadzić. Juz i tak mnóstwo kanałów i stron, że o wypowiedziach nie wspomnę, znika, a ten chce całkiem ludziom usta zamknąć.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne forum dyskusyjne”