Jak w niebie tak i na ziemi

Tematy NIEZWIĄZANE z Biblią, wiarą i religią, a nie pasujące do poniższych działów.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Jak w niebie tak i na ziemi

Post autor: Krystian »

Ty Anno miałaś studium ze ŚJ.
Ja byłem u nich głosicielem.
Jednakże nie które doktryny, były sprzeczne z Biblią - jak się zorientowałem.
Ostatecznie odejście od nich, dało mi ich fałszywe prorokowanie, co mam napisane w stopce.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4095
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Jak w niebie tak i na ziemi

Post autor: radek »

Dobry temat Krystian wybrałeś do nawiązania do Twojej stopki, łatwo to wyjaśnić, mianowicie trudno stwierdzić jaką długość życia mają osoby mieszkające w niebie

Mat 22:30 NWT-PL "bo przy zmartwychwstaniu ani mężczyźni się nie żenią, ani kobiety nie wychodzą za mąż, ale są jak aniołowie w niebie."
Obrazek

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak w niebie tak i na ziemi

Post autor: Anna01 »

Krystian pisze:
22 sty 2021, 21:54
Ty Anno miałaś studium ze ŚJ.
Ja byłem u nich głosicielem.
Jednakże nie które doktryny, były sprzeczne z Biblią - jak się zorientowałem.
Ostatecznie odejście od nich, dało mi ich fałszywe prorokowanie, co mam napisane w stopce.
Krystian, każdy ma swój rozum. Trzeba wszystko weryfikować z własnym sumieniem i wiarą.
Błądzenie jest rzeczą ludzką. Błądzimy my i błądzą inni - Prawda leży zawsze gdzieś po środku.
Nie ma co rozpamiętywać dawnych "przygód" - nie pasowało Ci ? Odszedłeś.
Jednak jest wiele osób, którym dane wyznanie przynosi spokój i czyni szczęśliwymi.
Jest wiele osób, które się zawiodły i teraz muszą - czasami w samotności, poukładać sobie życie na nowo.
To dotyczy nie tylko ŚJ, ale katolików również.
Proroctwa towarzyszą mam od wieków. Proroctwami można zjednywać, straszyć, mamić.
Proroctwa się w większości dezaktualizują gdy nadchodzi ich wyznaczony termin, dlatego trzeba być racjonalistą i podchodzić do nich z rezerwą.
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne forum dyskusyjne”