WSADŹCIE SOBIE TEN DŁUG W 4 LITERY

Tematy NIEZWIĄZANE z Biblią, wiarą i religią, a nie pasujące do poniższych działów.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: WSADŹCIE SOBIE TEN DŁUG W 4 LITERY

Post autor: Bobo »

ŚJ od ponad 100 lat głoszą, że ten system się rozsypie. Zastąpi go Królestwo Boże.
Rozsypie się z takiego czy innego powodu, to nie ma znaczenia. Bóg o tym wiedział w Edenie, ale dał Diabłu i ludziom szansę udowodnić swoje racje, czyli: Czy bez Boga można ustanowić tak samo dobry świat, jaki by On sam ustanowił? Czy dzisiaj ma ktoś jakieś wątpliwości? Bo ja nie. Czas eksperymentowania się kończy. Nie zrobimy sami już nic dobrego. Nasze próby zagroziły wręcz naszemu istnieniu. Jezus wiedział co mówi: przyjdź Królestwo Twoje. To nic innego jak nowy rząd dla całej ludzkości. Abstrakcja? Jezus pokazał co potrafi....
-nakarmił
-zapanował nad żywiołami
-uzdrawiał bez tabletek, szczepionek, operacji
-cofał skutki śmierci, wskrzeszał
itp.
Nie ma lepszego króla nad ziemią.
Prawda jest prosta, tylko ludzkość uparcie twierdzi, że sama sobie da radę. Nie damy, sorry. Pokazywanie byków polityków, czy nierozwiązane problemy, tylko potwierdza tą podstawową prawdę: Szukaj Królestwa Bożego. To nie jakieś uczucie w sercu czy abstrakcja. To realny rząd. Tylko jednostki to zrozumiały. Inni nie chcą...
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
kansyheniek
Posty: 3041
Rejestracja: 22 wrz 2007, 18:55
Lokalizacja: Kleve,Niemcy

Re: WSADŹCIE SOBIE TEN DŁUG W 4 LITERY

Post autor: kansyheniek »

Bobo pisze:
07 maja 2021, 10:30
ŚJ od ponad 100 lat głoszą, że ten system się rozsypie. Zastąpi go Królestwo Boże.
Nie chcę być złośliwy bobo ale ŚJ odkąd pamiętam głoszą koniec Świata a nie tylko upadek systemu finansowego.
Chyba,że Ciało wymyśliło coś nowego?
;-)
"NIE JEST WAŻNE KTO MA RACJĘ,ALE CO JEST RACJĄ!!!"

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: WSADŹCIE SOBIE TEN DŁUG W 4 LITERY

Post autor: Bobo »

Koniec świata to koniec całego systemu jaki stworzyli ludzie. Nie planety, nie ludzkości ale systemu. W nim mieści się religia, polityka i chciwy system handlowyy. Oczywiście finanse łączą wszystkie te trzy elementy.
Co najpierw runie? Religia. Politycy znajdą sposób by jej zniszczenie dało im korzyść. Potem kolej na nich 😏
Z punktu widzenia Biblii, czeka nas wielki reset. Nie taki jak sobie wyobrażają politycy i fantaści, czyli starzy powymieraja a mała grupa będzie dalej rządziła i się bogaciła.
Jak już kiedyś napisałem, realne zagrożenie dla ludzkości to nie rządy polityczne czy problemy ekonomiczne lub ekologiczne. Zagrożeniem jest Bóg. Oczywiście tylko dla tych, którzy nie uznają Jego władzy.
Pięknie oddaje to Psalm 2.

Dlaczego narody są wzburzone, a ludy knują coś daremnego? 2 Ziemscy królowie zajmują pozycje, a wysocy urzędnicy razem się gromadzą przeciwko Jehowie i Jego pomazańcowi. 3 Mówią: „Zerwijmy kajdany, w które nas zakuli, i zrzućmy więzy, które na nas nałożyli!”. 4 Ten, który ma tron w niebiosach, będzie się śmiał, Jehowa będzie z nich drwił. 5 W tym czasie odezwie się do nich w gniewie, w swoim płonącym gniewie przerazi ich, 6 gdy powie: „To ja ustanowiłem swojego króla na Syjonie, mojej świętej górze”. 7 Rozgłoszę postanowienie Jehowy. Powiedział On do mnie: „Jesteś moim synem. Dzisiaj zostałem twoim ojcem. 8 Proś mnie, a dam ci jako dziedzictwo narody i na własność — ziemię. 9 Potłuczesz je żelaznym berłem, roztrzaskasz je jak gliniane naczynie”. 10 Teraz więc, królowie, wykażcie wnikliwość. Sędziowie ziemi, dajcie się skorygować. 11 Służcie Jehowie z bojaźnią, służcie Mu z drżeniem i radością. 12 Złóżcie hołd synowi, bo inaczej Bóg się oburzy i znikniecie z drogi prawości, gdyż Jego gniew szybko się rozpala. Szczęśliwi są wszyscy, którzy się u Niego chronią.
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
kansyheniek
Posty: 3041
Rejestracja: 22 wrz 2007, 18:55
Lokalizacja: Kleve,Niemcy

Re: WSADŹCIE SOBIE TEN DŁUG W 4 LITERY

Post autor: kansyheniek »

Bobo pisze:
07 maja 2021, 11:58
Koniec świata to koniec całego systemu jaki stworzyli ludzie. Nie planety, nie ludzkości ale systemu. W nim mieści się religia, polityka i chciwy system handlowyy.
Co najpierw runie? Religia. Politycy znajdą sposób by jej zniszczenie dało im korzyść. Potem kolej na nich 😏
A to z Biblii czy z innego źródła?
"NIE JEST WAŻNE KTO MA RACJĘ,ALE CO JEST RACJĄ!!!"

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: WSADŹCIE SOBIE TEN DŁUG W 4 LITERY

Post autor: Krystian »

Bobo pisze:
07 maja 2021, 10:30
ŚJ od ponad 100 lat głoszą, że ten system się rozsypie. Zastąpi go Królestwo Boże.
Rozsypie się z takiego czy innego powodu, to nie ma znaczenia. Bóg o tym wiedział w Edenie, ale dał Diabłu i ludziom szansę udowodnić swoje racje, czyli: Czy bez Boga można ustanowić tak samo dobry świat, jaki by On sam ustanowił? Czy dzisiaj ma ktoś jakieś wątpliwości? Bo ja nie. Czas eksperymentowania się kończy. Nie zrobimy sami już nic dobrego. Nasze próby zagroziły wręcz naszemu istnieniu. Jezus wiedział co mówi: przyjdź Królestwo Twoje. To nic innego jak nowy rząd dla całej ludzkości. Abstrakcja? Jezus pokazał co potrafi....
-nakarmił
-zapanował nad żywiołami
-uzdrawiał bez tabletek, szczepionek, operacji
-cofał skutki śmierci, wskrzeszał
itp.
Nie ma lepszego króla nad ziemią.
Prawda jest prosta, tylko ludzkość uparcie twierdzi, że sama sobie da radę. Nie damy, sorry. Pokazywanie byków polityków, czy nierozwiązane problemy, tylko potwierdza tą podstawową prawdę: Szukaj Królestwa Bożego. To nie jakieś uczucie w sercu czy abstrakcja. To realny rząd. Tylko jednostki to zrozumiały. Inni nie chcą...
Ok Bobo,ale głosicie co chwilę coś innego.
Do Tego CK zrobiło z Boga Jehowah kłamcę, co mam zapisane w stopce.
Wszystkie wasze proroctwa się nigdy nie sprawdziły.
Zresztą jak miały się sprawdzić, skoro według waszej nauki charyzmaty Ducha Świętego ustały w dniu śmierci ostatniego apostoła.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

jozek
Posty: 91
Rejestracja: 20 lis 2020, 0:32

Re: WSADŹCIE SOBIE TEN DŁUG W 4 LITERY

Post autor: jozek »

Jezus premierem Bobo?A kto ministrem środowiska, rybołówstwa, kultury?
Resort służb specjalnych-te wywiady kontrwywiady o i oczywiście Urząd Skarbowy z CBA CBS,
Policja, wojsko?
No ktos by....a edukacja? ochrona zdrowia?
No i rolnictwo oraz budownictwo.
A bym zapomniał-więziennictwo!!!
Wole wierzyć w Niebo niż rząd mniejszościowy.
Toż takie się nie sprawdzają nawet obecnie.
A bo jeszcze o ZUSie zapomniałem.
Nie coś tu nie gra.
Слава Україні !

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: WSADŹCIE SOBIE TEN DŁUG W 4 LITERY

Post autor: RN »

jozek pisze:
10 maja 2021, 2:52
Jezus premierem Bobo?A kto ministrem środowiska, rybołówstwa
Piotr
,
jozek pisze:
10 maja 2021, 2:52
kultury?
Autor Pieśni nad Pieśniami
jozek pisze:
10 maja 2021, 2:52
Resort służb specjalnych-te wywiady kontrwywiady
Judasz
jozek pisze:
10 maja 2021, 2:52
Urząd Skarbowy
Mateuszz ,
jozek pisze:
10 maja 2021, 2:52
Policja, wojsko?
Piłat
jozek pisze:
10 maja 2021, 2:52
ochrona zdrowia?
Łukasz
jozek pisze:
10 maja 2021, 2:52
rolnictwo
Adam
jozek pisze:
10 maja 2021, 2:52
budownictwo.
Salomon
jozek pisze:
10 maja 2021, 2:52
-więziennictwo!!!
Jan Chrzciciel

Minister spraw zagranicznych - Paweł
Minister transportu wodnego i żeglugi - Noe
Prezydent - Jehowa
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: WSADŹCIE SOBIE TEN DŁUG W 4 LITERY

Post autor: wuka »

RN
Jesteś genialny. Masz u mnie plusa-giganta za poczucie humoru i trafne spostrzeżenia (nie tylko w powyższym poście).
:xhehe:

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: WSADŹCIE SOBIE TEN DŁUG W 4 LITERY

Post autor: RN »

wuka pisze:
10 maja 2021, 10:07
RN
Jesteś genialny. Masz u mnie plusa-giganta za poczucie humoru i trafne spostrzeżenia (nie tylko w powyższym poście).
:xhehe:
Dziękuję bardzo.

Zapomniałem jeszcze o kilku ważnych resortach.

Minister obrony narodowej - Dawid
Minister sprawiedliwości i prokurator generalny oraz wicepremier ds. bezpieczeństwa - Mojżesz
Minister zdrowia - Hiob
Minister sportu i turystyki - Abraham
Minister finansów - Judasz ( to już druga teka)
Prezes telewizji, rzecznik prasowy rządu oraz doradca Premiera - Szatan.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

jozek
Posty: 91
Rejestracja: 20 lis 2020, 0:32

Re: WSADŹCIE SOBIE TEN DŁUG W 4 LITERY

Post autor: jozek »

wuka pisze:
10 maja 2021, 10:07
RN
Jesteś genialny. Masz u mnie plusa-giganta za poczucie humoru i trafne spostrzeżenia (nie tylko w powyższym poście).
:xhehe:
Zgodzę się. Tak szybko stworzy i skompletować rząd, to trzeba mieć to coś.
Taki ktoś w realnej polityce powinien się znaleźć. :prosze: :xoczko:
Слава Україні !

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: WSADŹCIE SOBIE TEN DŁUG W 4 LITERY

Post autor: wuka »

jozek pisze:
11 maja 2021, 2:12
wuka pisze:
10 maja 2021, 10:07
RN
Jesteś genialny. Masz u mnie plusa-giganta za poczucie humoru i trafne spostrzeżenia (nie tylko w powyższym poście).
:xhehe:
Zgodzę się. Tak szybko stworzy i skompletować rząd, to trzeba mieć to coś.
Taki ktoś w realnej polityce powinien się znaleźć. :prosze: :xoczko:
Nie byłabym sobą, gdybym nie wtrąciła swoich 3 groszy. Całonocne przemyślenia :xoczko: zaowocowały sugestią dla RN-a, aby wziął pod lupę Ministerstwo Finansów. Zważ, że Mateusz to niestabilny biznesman, bo na jedno zdanie Jezusa: "Chodź ze mną", porzucił stanowisko! Mam lepszego kandydata :mrgreen: Jest nim Ojciec Dyrektor :xhehe: Co wy na to? Znawca pieniądza, twórczy inwestor, ma posłuch nawet wśród bezdomnych, którzy go obdarowują "majbachami", emeryci całe emerytury składają w darze, renciści prawie do ostatniego grosza wspierają jego fundacje, kopalnie, szkoły, telewizję i radio...No wszystko w jednym ręku :hehe:
Uf, rzekłam ;-)

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: WSADŹCIE SOBIE TEN DŁUG W 4 LITERY

Post autor: RN »

wuka pisze:
11 maja 2021, 10:04
jozek pisze:
11 maja 2021, 2:12
wuka pisze:
10 maja 2021, 10:07
RN
Jesteś genialny. Masz u mnie plusa-giganta za poczucie humoru i trafne spostrzeżenia (nie tylko w powyższym poście).
:xhehe:
Zgodzę się. Tak szybko stworzy i skompletować rząd, to trzeba mieć to coś.
Taki ktoś w realnej polityce powinien się znaleźć. :prosze: :xoczko:
Nie byłabym sobą, gdybym nie wtrąciła swoich 3 groszy. Całonocne przemyślenia :xoczko: zaowocowały sugestią dla RN-a, aby wziął pod lupę Ministerstwo Finansów. Zważ, że Mateusz to niestabilny biznesman, bo na jedno zdanie Jezusa: "Chodź ze mną", porzucił stanowisko! Mam lepszego kandydata :mrgreen: Jest nim Ojciec Dyrektor :xhehe: Co wy na to? Znawca pieniądza, twórczy inwestor, ma posłuch nawet wśród bezdomnych, którzy go obdarowują "majbachami", emeryci całe emerytury składają w darze, renciści prawie do ostatniego grosza wspierają jego fundacje, kopalnie, szkoły, telewizję i radio...No wszystko w jednym ręku :hehe:
Uf, rzekłam ;-)
Nie nominowałem do tej pory Ojca Dyrektora na żadne stanowisko, bo ten zestaw ma pochodzić od postaci biblijnych i wszystkich innych świadków Jehowy. Pragnę przypomnieć, że dla przykładu patriarchowie to też świadkowie Jehowy.
Oczywiście, jak wszyscy wiemy, Ojciec Dyrektor to postać krystaliczna. Pokora i ubóstwo to cechy charakteryzujące tego świętego, a zarazem męczennika naszych czasów.
Ta ostatnia cecha sprawiła, że nawet bezdomni się nad nim ulitowali, wręczając mu drobne podarunki z własnych, ciężko zapracowanych oszczędności.
No, ale jeżeli już mielibyśmy nominować Ojca Dyrektora na jakieś stanowisko w państwie Królestwa Bożego, to biorąc pod uwagę Jego skromność, umiłowanie prostoty, ubóstwa, stronienia od zbytków i rozrzutności, proponuje funkcje Prezesa Narodowego Banku.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

jozek
Posty: 91
Rejestracja: 20 lis 2020, 0:32

Re: WSADŹCIE SOBIE TEN DŁUG W 4 LITERY

Post autor: jozek »

Ojciec dyrektor jest tak wielki i mundury ze powinien wice premierem zostać. On by w lodowcu geotermię był w stanie uruchomić.

Oj sorry doczytałem dopiero.
Jeszcze nie jest świętym u ŚJ.
Trudno, musi poczekać w kolejce na stanowisko. :choinka:
Слава Україні !

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne forum dyskusyjne”