Prawda o antysemityzmie

Tematy NIEZWIĄZANE z Biblią, wiarą i religią, a nie pasujące do poniższych działów.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Prawda o antysemityzmie

Post autor: wuka »

Ciekawy i trafny artykuł ukazał się w Wolnych Mediach. Oto jego fragment: "Ale niestety i to właśnie w Izraelu od bardzo dawna prowadzi się antypolską retorykę, którą wtłacza się w umysły już młodzieży izraelskiej, choćby poprzez sławetne wycieczki do Polski, które trwają od lat i dopiero teraz zaczyna się o nich mówić w Polsce. A to jest jakieś horrendalne nieporozumienie, inżynieria społeczna (propaganda) w czystej postaci. Młodzi Izraelczycy przyjeżdżają do Polski odwiedzić obóz w Auschwitz-Birkenau a przed tym przyjazdem są przestrzegani przed kontaktami z Polakami, którzy według pedagogów izraelskich są skrajnymi antysemitami i jakiekolwiek rozmowy z przedstawicielami naszego narodu mogą dla tych młodych Żydów zakończyć się antysemicką traumą. Do tego takie wycieczki są “chronione” w Polsce przez służby specjalne Izraela (sic!), co jeszcze bardziej przekonuje młodych Izraelczyków o polskim “antysemityzmie”.
https://wolnemedia.net/znieslawienie-cz ... emityzmie/
Warto też zajrzeć na bloga https://krzysztofjaw.blogspot.com/2021/ ... zydow.html
W wpisie pt.:"Źródła antypolskości u dużej części Żydów" dokładnie analizuje skąd bierze się ta wrogość Żydów do Polaków (a nie odwrotnie!) i jak się wpaja im tą nienawiśc.

Może niektórzy zapatrzeni w tych "wybawicieli ludzkości" zastanowią się i pukną gdzie trzeba, a może nawet przejrzą na oczy i zweryfikują swoje rzekomo boskie wybraństwo tego narodu.

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Prawda o antysemityzmie

Post autor: Krystian »

Nikt znający obecny Izrael nie sądzi, chyba, że to naród wybrany.
On nie ma nic wspólnego z tym starożytnym.
Film mi jest znany.
Kilka lat temu go obejrzałem.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Prawda o antysemityzmie

Post autor: Krystian »

Krystian pisze:
04 wrz 2021, 16:09
Nikt znający obecny Izrael nie sądzi, chyba, że to naród wybrany.
On nie ma nic wspólnego z tym starożytnym.
Film mi jest znany.
Obejrzałem go, chyba rok temu, albo jeszcze wcześniej.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne forum dyskusyjne”