Trochę z nudów, trochę z ciekawości...

Tematy NIEZWIĄZANE z Biblią, wiarą i religią, a nie pasujące do poniższych działów.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Re: Trochę z nudów, trochę z ciekawości...

Post autor: nike »

Wuko jeżeli już przenosisz coś z jednego forum na drugie, to przynajmniej przenoś rzetelnie. Bobo żądam skasowania tego postu, bo to jest kradzież. Jesteś wuko dogłębnie zepsutą osobą.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Trochę z nudów, trochę z ciekawości...

Post autor: wuka »

nike pisze:
05 paź 2021, 21:50
Wuko jeżeli już przenosisz coś z jednego forum na drugie, to przynajmniej przenoś rzetelnie. Bobo żądam skasowania tego postu, bo to jest kradzież. Jesteś wuko dogłębnie zepsutą osobą.
Zaraz, zaraz, wolnego.

Jaka kradzież? Jakie zepsucie? Jakie przenoszenie?
Odwołaj paniusiu, bo zgłoszę.
Po pierwsze: wiele razy zachęcałaś na tym forum, aby zajrzeć do twojego pokoju, gdzie opowiadasz swoją historię. Skoro publicznie coś opisujesz, a w dodatku zapraszasz innych, z innego forum, do czytania na twoim forum, to nie miej pretensji, że przeczytałam. Sama jesteś sobie winna, a teraz mnie posądzasz o kradzież! Co ci ukradłam! Jakiś cytat na którym zarobiłam krocie na giełdzie? Licz się ze słowami. Jak nie umiesz bez emocji i logicznie spojrzeć na swoje pisanie i wyobrazić sobie, jak ono wygląda dla postronnych osób to nie pisz.
Odnieś się do mojego wpisu.
To ty jesteś zepsuta, a nie ja.
Należą mi się publiczne przeprosiny, za tą kradzież i zepsucie.
Tego za wiele, doprawdy.

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Re: Trochę z nudów, trochę z ciekawości...

Post autor: nike »

Nigdy ciebie nie zapraszałam i nie zaproszę. W prywatnym pokoju to jest zamieszczone i gdybyś chociaż uczciwie skopiowała całość, to też w gruncie rzeczy jest raczej nie dozwolone, ale ty opisałaś ten mój post w ironiczny sposób i to musi byc skasowane bo ci nie podatuję jesteś wyjątkowo zepsutą i kłamcą i ci tego nie podaruję.

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Re: Trochę z nudów, trochę z ciekawości...

Post autor: nike »

Proszę administrację o skasowanie postu który napisała wuka » dzisiaj, o 18:55 jest to post przeniesiony z mojego forum, ale w sposób ironiczny i nie uczciwy ośmieszający moja osobę. Na to to ja nie pozwolę.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Trochę z nudów, trochę z ciekawości...

Post autor: wuka »

nike pisze:
05 paź 2021, 22:54
Nigdy ciebie nie zapraszałam i nie zaproszę. W prywatnym pokoju to jest zamieszczone i gdybyś chociaż uczciwie skopiowała całość, to też w gruncie rzeczy jest raczej nie dozwolone, ale ty opisałaś ten mój post w ironiczny sposób i to musi byc skasowane bo ci nie podatuję jesteś wyjątkowo zepsutą i kłamcą i ci tego nie podaruję.
Dlaczego kłamiesz? Dlaczego robisz aferę bez powodu. Ja niczego nie skopiowałam. Twoje wpisy sa dostępne bez rejestracji czyli bez logowania. Niczego ironicznie nie napisałam. Każdy może to sprawdzić! Jesteś kłamcą i oczerniasz mnie. Przecież wiele razy pisałaś, aby twoje przeżycia i twoją poezję czytac na twoim forum! Teraz się rzucasz, jak ktoś napisał swoje odczucia i uzasadnił je?! Przecież każdy może sprawdzić, że Gdańsk leży nad Zatoką, a nie jak piszesz nad morzem. Gdzie ty widzisz ironię w moim poście?
Dobra Bobo, kasuj w cholerę. A ty, nike dalej kłam, dalej oczerniaj, ty chrześcijanko od siedemdziesięciu siedmiu boleści.
Tacy jak ty dają prawdziwe świadectwo komu służą. Ciebie powinni wywalić z BIBLIJNEGO forum. Czytać Biblię można i sto lat, ale ty nic z niej nie zrozumiałaś, a o wykonywaniu nauk Chrystusa nie masz pojęcia.
Zamykaj temat, Bobo, prosze, bo sam widzisz...
Dodam, że ani razu nie wspomniałam, że pisze o "nike". Takich historyjek na różnych stronach jest więcej, a twoje forum nie jest pępkiem świata.
Domagam się publicznych przeprosin i odszczekania tych wyzwisk. Nie jestem złodziejem i nie jestem zepsuta. Chyba, że mierzysz swoją miarą, a kto cię tam wie.
Skończyłam.

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Re: Trochę z nudów, trochę z ciekawości...

Post autor: nike »

Ja napisałam tobie zaraz pod tym twoim postem,że gdybyś chociaż skopiowała uczciwie ten mój post i go tu wkleiła, to też jest nie uczciwe bo powinnaś się mnie zapytać. Ale ty nie skopiowałaś, tylko sama swoimi słowami z ironia ten post napisałaś i w dodatku wymyślasz własne słowa i to jest KRADZIEŻ, i za to odpowiesz.

Nieziem
Posty: 888
Rejestracja: 25 sty 2021, 23:47

Re: Trochę z nudów, trochę z ciekawości...

Post autor: Nieziem »

3. Głównym celem Forum jest wymienienie poglądów na temat Biblii i wiary.
4. Traktuj innych tak, jak chcesz, by traktowano Ciebie.
5. Apelujemy o powściągliwość co do ocen dyskutantów i o koncentrację swojej uwagi na dyskutowanym problemie
6. W dyskusji nie wolno nikogo pomawiać, obrażać, obrzucać obelżywymi epitetami i poniżać godności osobistej.
7. Rasizm, antysemityzm i inne dyskryminacje nie będą tutaj tolerowane.
8. Nie wolno czynić złośliwych, ironicznych oraz ośmieszających uwag pod czyimś adresem lub w odniesieniu do wyznawanych przez kogoś zasad moralnych i prawd wiary.
10. Zakazuje się prowadzenia prywatnych wojen przeciwko użytkownikom forum.

W związku z łamaniem regulaminu wątek zostanie usunięty w całości.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Trochę z nudów, trochę z ciekawości...

Post autor: wuka »

nike pisze:
05 paź 2021, 23:16
Ja napisałam tobie zaraz pod tym twoim postem,że gdybyś chociaż skopiowała uczciwie ten mój post i go tu wkleiła, to też jest nie uczciwe bo powinnaś się mnie zapytać. Ale ty nie skopiowałaś, tylko sama swoimi słowami z ironia ten post napisałaś i w dodatku wymyślasz własne słowa i to jest KRADZIEŻ, i za to odpowiesz.
Wiesz co. Grozić to sobie możesz. Zapraszając ludzi do czytania twoich tekstów i poezji trzeba było zaznaczyć!!!, że nie wolno komentować, a już krytycznie do nich podejść grozi karą śmierci, ewentualnie więzienia lub biczowania. Trzeba było napisać, że wolno tylko pochlebstwa pisać!
Ty zaczęłaś od wyzwisk o kradzieży, od krytyki mojej osoby, od ocenienia że jestem zepsuta itd.
Nie powinnam się o nic ciebie pytać. zrozum to wreszcie. Piszesz publicznie. Ja żadnych cytatów z twoich kilku wpisów nie dawałam, więc żadnego tekstu twojego NIE UKRADŁAM. Gdyby każdy pisarz, literat, publicysta na krytykę reagował takim szałem jak ty, to nie wiem co by się działo.
Ty jakaś nieokrzesana jesteś.
Bobo, zamknij temat, bo na dyskusję nie ma co liczyć.
Trzeba wybaczyć, splunąć za siebie, iść dalej swoją drogą.
Żebym wiedziała, że od złodziei zostanę wyzwana to nigdy w życiu bym tych bredni twoich nie czytała. Dobrze, że nie dojechałam do końcowych stron, bo kto wie, co bym jeszcze wyczytała i komentując, jak zostałabym nazwana.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Trochę z nudów, trochę z ciekawości...

Post autor: wuka »

Nieziem, do kogo te uwagi?

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Trochę z nudów, trochę z ciekawości...

Post autor: wuka »

Jeśli do mnie to czuję się podwójnie oburzona. Nike zachęcała do czytania jej wpisów na jej forum. A teraz taka afera. Dajcie spokój. Gdzie ja jakiś antysemityzm uprawiam. Mnie to można od złodziei wyzwiskami obrzucać. No brak mi słów.

Nieziem
Posty: 888
Rejestracja: 25 sty 2021, 23:47

Re: Trochę z nudów, trochę z ciekawości...

Post autor: Nieziem »

13. W przypadku posługiwania się cytatami należy podać źródło przytaczanego materiału i wyraźne zaznaczyć cytowany tekst kursywą, kolorem lub za pomocą funkcji [ quote ]. Nie wolno również wyrywać czyichś wypowiedzi z kontekstu i dokonywać manipulacji poprzez usuwanie jakiejś części zdania, dodawanie słów czy inne zmiany, dotyczy to zarówno cytowanie słów spoza forum jak i z forum (użytkowników itd.).
Wuka, napisałaś pierwszy post, jak sama przyznajesz, w oparciu o treści zawarte na innym forum. Uczyniłaś to w sposób dający możliwość identyfikacji osoby, o której piszesz. Z tego powodu nastąpiła dalsza dyskusja, bogata we wzajemne oskarżania i obrażanie. Nic pozytywnego takie pisanie nie wnosi. Optuję za całkowitym usunięciem wątku, chyba, że zainteresowani nalegają na pozostawienie, ale nie znajduję powodu, dlaczego tak by miało być, skoro nic budującego tu nie ma, a wręcz przeciwnie. Ewentualną dyskusję na temat określonej grupy ludzi można rozpocząć w nowym wątku, bez odnoszenia się personalnie do użytkowników forum, zwłaszcza jak sobie tego nie życzą, z zastrzeżeniem, że ocenianie innych nie jest celem Forum.
3. Głównym celem Forum jest wymienienie poglądów na temat Biblii i wiary.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Trochę z nudów, trochę z ciekawości...

Post autor: wuka »

Nieziem pisze:
06 paź 2021, 1:48
13. W przypadku posługiwania się cytatami należy podać źródło przytaczanego materiału i wyraźne zaznaczyć cytowany tekst kursywą, kolorem lub za pomocą funkcji [ quote ]. Nie wolno również wyrywać czyichś wypowiedzi z kontekstu i dokonywać manipulacji poprzez usuwanie jakiejś części zdania, dodawanie słów czy inne zmiany, dotyczy to zarówno cytowanie słów spoza forum jak i z forum (użytkowników itd.).
Wuka, napisałaś pierwszy post, jak sama przyznajesz, w oparciu o treści zawarte na innym forum. Uczyniłaś to w sposób dający możliwość identyfikacji osoby, o której piszesz. Z tego powodu nastąpiła dalsza dyskusja, bogata we wzajemne oskarżania i obrażanie. Nic pozytywnego takie pisanie nie wnosi. Optuję za całkowitym usunięciem wątku, chyba, że zainteresowani nalegają na pozostawienie, ale nie znajduję powodu, dlaczego tak by miało być, skoro nic budującego tu nie ma, a wręcz przeciwnie. Ewentualną dyskusję na temat określonej grupy ludzi można rozpocząć w nowym wątku, bez odnoszenia się personalnie do użytkowników forum, zwłaszcza jak sobie tego nie życzą, z zastrzeżeniem, że ocenianie innych nie jest celem Forum.
3. Głównym celem Forum jest wymienienie poglądów na temat Biblii i wiary.
Wyjasnijmy sobie jedno: ja ani jednego slowa NIE ZACYTOWALAM. Tym samym Nie jestem zlodzijem, NIE UKRADŁAM tekstu! Nikw nie jeden raz zachecala do czytania jej poezji i zyciorysu. NIGDY NIE pisala, ze nie wolnogo komentowac, a juz krytykowac to...w ogole nie wchodzi w rachube. Pytasz co daje taki temat. Myalalam ze sporo, bo kilka problemow wynika. Chocby ten, ze tak ochoczo gnoi sie ksiedza i zakonnice od czrownic wyzywa. Czy tak sie godzi? No ale to katolicy wiec jest ok. Inna sprawa to niescislosci geograficzne, ktore po prostu sprostowalam. Jeszcze kilka innych problemow jest w tekscie do dyskusji. Ale jak chcesz to wyrzuc temat i tyle. Na mnie juz w rozmowach nie liczcie. I jednak oczekuje przeprosin za to zlodziejstwo. Inne niesluszne epitety tez padly. Dobranoc.

Nieziem
Posty: 888
Rejestracja: 25 sty 2021, 23:47

Re: Trochę z nudów, trochę z ciekawości...

Post autor: Nieziem »

Wuka, przecież napisałem wyraźnie, że problemem nie jest poruszany przez Ciebie temat, ale personalne odniesienie do użytkownika forum.
Co do sprostowania nieścisłości geograficznej, niestety nie masz racji. Zatoka Gdańska jest częścią Morza Bałtyckiego. Mieszkając blisko Zatoki Gdańskiej, mieszka się blisko morza.
(To tak jakbyś nazwała kogoś nie mądrym, bo twierdzi, że urodził się w miejscowość Frankenstein, a Ty w ramach sprostowania piszesz, że w szpitalu. Tak, urodził się w szpitalu, który jest w Frankenstein.)

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Trochę z nudów, trochę z ciekawości...

Post autor: wuka »

Nieziem pisze:
06 paź 2021, 2:45
Wuka, przecież napisałem wyraźnie, że problemem nie jest poruszany przez Ciebie temat, ale personalne odniesienie do użytkownika forum.
Co do sprostowania nieścisłości geograficznej, niestety nie masz racji. Zatoka Gdańska jest częścią Morza Bałtyckiego. Mieszkając blisko Zatoki Gdańskiej, mieszka się blisko morza.
(To tak jakbyś nazwała kogoś nie mądrym, bo twierdzi, że urodził się w miejscowość Frankenstein, a Ty w ramach sprostowania piszesz, że w szpitalu. Tak, urodził się w szpitalu, który jest w Frankenstein.)
Tak rozumujac mozna smialo powiedziec, ze mieszkaniec Helu kapie sie w Oceanie, a mieszkaniec Tczewa(jesli ma odwage wejsc do scieku zwanego Wisla) plywal z delfinami. Super. Zarzut kradziezy nic nie znaczy, chociaz nike klamie jak z nut. Rowniez przypisujac sobie historyjke o Marii Magdalenie, ktora rzekomo wkurzyla ksiedza nalekcji. Na jakiej lekcji pytam? W tamtych czasach religia byla w kosciele lub salce katechetycznej. Chodzily na nia tylko katolickie dzieci. Cala podstawowke chodzil ze mna chlopiec SJ i nikt sie go nie czepial, ze na religie z nami do salki nie idzie. W zwiazku z tym wszyskim domagqm sie usunie cia konta i wpisow moich, a takze usuniecia wszystkich tematow, ktorych jestem autorka.

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Re: Trochę z nudów, trochę z ciekawości...

Post autor: nike »

Dziękuję nieziem,że tym się zająłeś i jeszcze ras oświadczam,że nigdy nikogo na tym forum nie zachęcałam do czytania moich przeżyć mogłam najwyżej wspomnieć,ze takie są na moim forum.
Druga rzecz wuka pisze w poście wyżej, że ja kłamię bo w szkole religii nie było, otóż religia w szkole została zniesiona
w 1954/5 roku ja wtedy byłam w siódmej klasie.
Następna uwaga wuka pisze o ścianie wschodniej, o co jej chodzi nie wiem, bo przed wojną to nie zależnie czy pochodził ktoś ze wschodu, zachodu północy czy południa to wszędzie ludzie korzystali z lamp naftowych na wioskach.
Moja rodzina przyjechała do Gdańska w roku 1945 i z INOWROCŁAWIA , czy to jest ściana wschodnia ? a nawet gdyby była, to nie ludzie tam mieszkają?
Skopiowałam ten post wuki na pamiątkę jak bardzo człowiek może być nie uczciwy,żeby w tak okrutny sposób przekręcić prawie każde zdanie.

Zablokowany

Wróć do „Ogólne forum dyskusyjne”