Niechciane wizyty

Tematy NIEZWIĄZANE z Biblią, wiarą i religią, a nie pasujące do poniższych działów.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Niechciane wizyty

Post autor: wuka »

Mam pytanie. Czy został zniesiony zakaz chodzenia po domach z podstępnymi pytaniami? Miałam właśnie wizytę dwóch pań, które w życiu bym nie podejrzewała, że mają coś z religiami wspólnego.
Wystrojone, z tabletami otwartymi w ręku i zadają pytania na temat wojny, przemocy itp.
Pytam poważnie, bo wiem, że mnóstwo oszustów z Ukrainy włamuje się do domów i różne "kuku" ludziom robią. Te paniusie wyglądały na jakąś komisję urzędową, może z gminy, może z jakiejś innej rządowej formacji...
Dopiero na wyraźne pytanie, kim panie są, jakiś dokument...powiedziały, że ŚJ.
Zmyliły i jak widzę nie tylko mnie, bo sąsiedzi, którzy nigdy z ŚJ nie dyskutują podejmowali rozmowy.
Te tablety i strój świadczyły o niejehowych, również pytania były dziwne.
Proszę więc powiedzieć, czy akcja chodzenia po domach znowu zaistniałą, czy to faktycznie jakieś oszustki podszywające się pod świadków.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Niechciane wizyty

Post autor: wuka »

Nie ma tu żadnego ŚJ, aby mnie poinformował co jest grane?
Czy ktoś z forumowiczów miał też wizytę w ostatnim czasie?
To ważne z tego powodu, że wcale nie jestem pewna kim były te 2 paniusie.
Odkąd pamiętam Swiadkowie chodzili z Biblią w garści i raczej w skromnych strojach. Te miały otwarte tablety i zadawały pytania, jak jakieś dziennikarki, ankieterki, czy może to było wybadanie sytuacji i próba dostania się do mieszkań. O to mi chodzi.
Ostatnio dużo dziwnych akcji się dzieje, a na policję nie ma co liczyć w przypadku przestępstw dokonywanych przez "gości".
Chyba świadkowie wiedzą jakie mają najnowsze polecenia, czy to jest samowolka?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne forum dyskusyjne”