Kulisy powołań do armii...

Tematy NIEZWIĄZANE z Biblią, wiarą i religią, a nie pasujące do poniższych działów.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
kansyheniek
Posty: 3041
Rejestracja: 22 wrz 2007, 18:55
Lokalizacja: Kleve,Niemcy

Re: Kulisy powołań do armii...

Post autor: kansyheniek »

wuka pisze:
07 sty 2023, 1:14
kansyheniek pisze:
07 sty 2023, 0:27
wuka pisze:
06 sty 2023, 19:17
... W Rosji sami oligarchowie i zbrodniarze, a w z drugiej strony owieczki :xhehe:
Wskaż gdzie ja coś takiego napisałem?
W jakim celu piszesz o mnie takie bzdury?
Na Kremlu od lat utrzymuje się klika oligarchiczno-mafijna pod wodzą ZBRODNIARZA.
Naród Rosyjski służy im jak również należące do Rosyjskiego Narodu surowce Rosji.
Z takimi zasobami powinni byli być najbogatszym narodem na Świecie albo przynajmniej jednym z najbogatszych. A tym czasem są biedni.
Bogata jest tylko klika kremlowska. Oni na czele że ZBRODNIARZEM pławią się w luksusach.

Natomiast jeśli chodzi o Ukraińców... nie przypominam sobie bym choć raz napisał o nich-owieczki. Zwyczajnie kłamiesz
Klamiesz. Napisales wczoraj o 15,25. Mam dosc strzepienia jezyka z toba. Zmien ton, i spojrz obiektywnie. Jak nie potrafisz to ja juz nie mam cierpliwosci.
Ani wczoraj ani przedwczoraj nie napisałem postu o 15.25.
Nigdzie nie napisałem o Ukraincach- owieczki.
Znajdź tego posta bo jakoś go nie mogę znaleźć.

Ton Ci się nie podoba? Co ja mam na to poradzić?
Mam spojrzeć obiektywnie? Na co, na kogo?
Na Ciebie?
"NIE JEST WAŻNE KTO MA RACJĘ,ALE CO JEST RACJĄ!!!"

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Kulisy powołań do armii...

Post autor: wybrana »

Wuka, nie pozwalaj sobie na obrażanie wszystkich, którzy nie słuchają wywrotowców i sprzedawczyków. Zaciągnij więcej informacji niż od tych dwóch niezależnych albo bardzo zależnych od siania putinowskiego kłamstwa. Ja nie mówię, że świat jest cacy a ruscy tylko bla, ja mówię, że w tej sprawie wiele państw wykazało dobrą incjatywę sprzeciwiając się temu obrzydliwemu bandycie, mordercy, okupanta i ciemięziciela wielu państw. Nawet swoich przyjaciół Niemców i Francuzów - wyrolował. Nie ma on żadnej etiki ani granic. Bandyta w największym gatunku zła.
Ty stajesz po stronie tego zła i chcesz je bronić oskarżając napadniętych.
Kobiety z maleńkimi dziećmi z jedną walizką opuszczają swoje mienie, swój dobytek i tułają się a ty na nich jeszcze szczujesz.
A może tak odrobinę współczucia byś dała?
Nie potrafisz spółczuć? Tylko szczuć i jątrzyć.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Kulisy powołań do armii...

Post autor: wuka »

kansyheniek pisze:
07 sty 2023, 1:37
wuka pisze:
07 sty 2023, 1:14
kansyheniek pisze:
07 sty 2023, 0:27

Wskaż gdzie ja coś takiego napisałem?
W jakim celu piszesz o mnie takie bzdury?
Na Kremlu od lat utrzymuje się klika oligarchiczno-mafijna pod wodzą ZBRODNIARZA.
Naród Rosyjski służy im jak również należące do Rosyjskiego Narodu surowce Rosji.
Z takimi zasobami powinni byli być najbogatszym narodem na Świecie albo przynajmniej jednym z najbogatszych. A tym czasem są biedni.
Bogata jest tylko klika kremlowska. Oni na czele że ZBRODNIARZEM pławią się w luksusach.

Natomiast jeśli chodzi o Ukraińców... nie przypominam sobie bym choć raz napisał o nich-owieczki. Zwyczajnie kłamiesz
Klamiesz. Napisales wczoraj o 15,25. Mam dosc strzepienia jezyka z toba. Zmien ton, i spojrz obiektywnie. Jak nie potrafisz to ja juz nie mam cierpliwosci.
Ani wczoraj ani przedwczoraj nie napisałem postu o 15.25.
Nigdzie nie napisałem o Ukraincach- owieczki.
Znajdź tego posta bo jakoś go nie mogę znaleźć.

Ton Ci się nie podoba? Co ja mam na to poradzić?
Mam spojrzeć obiektywnie? Na co, na kogo?
Na Ciebie?

kansyheniek » wczoraj, o 15:25

RN pisze: ↑wczoraj, o 13:32
kansyheniek pisze: ↑31 gru 2022, o 18:33


Jeśli mowa o Banderze.
Dla Polaków morderca.
Dla Ukraińców bohater.
To własnie pokazuje jak rozbiezne sa drogi Polski i Ukrainy.
Jezeli dla Polaka morderca, a dla Ukraińca ten sam jest bohaterem, a nawet więcej niz bohaterem, bo kims w rodzaju ojca niepodległości, to o czym my mówimy. Jaki interes jest we wspieraniu takiego państwa. :?:
RN odpowiedź jest bardzo prosta.
Polska wspiera Ukrainę bo Ukraina osłabia ZBRODNIARZA i jego klikę oligarchiczno-mafijną.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Kulisy powołań do armii...

Post autor: wuka »

wybrana » dzisiaj, o 11:07
Już ci pisałam, że nie będę odpowiadać na twoje wpisy. Jesteś zmanipulowana przez telewizornię i kłamców pisiorów. Zmądrzejesz, nadrobisz zaległości w wielu dziedzinach...pogadamy. Teraz z tobą tylko o pogodzie.
Z intelektualnym dnem nie ma o czym gadać. Troluj dalej, ty chrzęscijanko od wielu boleści
Najpierw wyjmij belkę z twoich oczu, a potem drzazgę z mojego. Nie powinnam z tobą gadać od czasu kiedy napisałaś, ze naród rosyjski należy zlikwidować z ziemi. Czyli co?...wybić do nogi dzieci i matki, bo to przecież zbrodniarze. Brzydzę się tobą i takimi, jak ty.
Koniec dyskusji.

Awatar użytkownika
kansyheniek
Posty: 3041
Rejestracja: 22 wrz 2007, 18:55
Lokalizacja: Kleve,Niemcy

Re: Kulisy powołań do armii...

Post autor: kansyheniek »

wuka pisze:
07 sty 2023, 12:10
kansyheniek pisze:
07 sty 2023, 1:37
wuka pisze:
07 sty 2023, 1:14


Klamiesz. Napisales wczoraj o 15,25. Mam dosc strzepienia jezyka z toba. Zmien ton, i spojrz obiektywnie. Jak nie potrafisz to ja juz nie mam cierpliwosci.
Ani wczoraj ani przedwczoraj nie napisałem postu o 15.25.
Nigdzie nie napisałem o Ukraincach- owieczki.
Znajdź tego posta bo jakoś go nie mogę znaleźć.

Ton Ci się nie podoba? Co ja mam na to poradzić?
Mam spojrzeć obiektywnie? Na co, na kogo?
Na Ciebie?

kansyheniek » wczoraj, o 15:25

RN pisze: ↑wczoraj, o 13:32
kansyheniek pisze: ↑31 gru 2022, o 18:33


Jeśli mowa o Banderze.
Dla Polaków morderca.
Dla Ukraińców bohater.
To własnie pokazuje jak rozbiezne sa drogi Polski i Ukrainy.
Jezeli dla Polaka morderca, a dla Ukraińca ten sam jest bohaterem, a nawet więcej niz bohaterem, bo kims w rodzaju ojca niepodległości, to o czym my mówimy. Jaki interes jest we wspieraniu takiego państwa. :?:
RN odpowiedź jest bardzo prosta.
Polska wspiera Ukrainę bo Ukraina osłabia ZBRODNIARZA i jego klikę oligarchiczno-mafijną.
Tak. Część tego postu jest moja jest to post z wczoraj z godziny 14.25.
Tylko,że tu nie ma nic o owieczkach...tym bardziej ukraińskich.
Co Ty chcesz udowodnić?
Własną głupotę?
"NIE JEST WAŻNE KTO MA RACJĘ,ALE CO JEST RACJĄ!!!"

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Kulisy powołań do armii...

Post autor: wuka »

Daruj sobie te wyzwiska, widzę, że łatwo idzie ci łaty innym przylepiać.
A gdzie ja napisałam, że ty o owieczkach piszesz. Zacytowałam tylko twoje słowa o tym, że w Rosji zbrodniarze i oligarchowie. Skoro piszemy o konflikcie 2 państw i je przeciwstawiamy, to dla mnie jest jasne i logiczne, że ci drudzy to same owieczki niewinne, takie baranki na rzeź. Albo naprawdę nie czytasz ze zrozumieniem, albo celowo szukasz zaczepki aby wyzwiskami kogoś obsypać. Pogadaj sobie z wybraną, ona cię zrozumie.

Awatar użytkownika
kansyheniek
Posty: 3041
Rejestracja: 22 wrz 2007, 18:55
Lokalizacja: Kleve,Niemcy

Re: Kulisy powołań do armii...

Post autor: kansyheniek »

wuka pisze:
07 sty 2023, 12:34
Daruj sobie te wyzwiska, widzę, że łatwo idzie ci łaty innym przylepiać.
A gdzie ja napisałam, że ty o owieczkach piszesz. Zacytowałam tylko twoje słowa o tym, że w Rosji zbrodniarze i oligarchowie. Skoro piszemy o konflikcie 2 państw i je przeciwstawiamy, to dla mnie jest jasne i logiczne, że ci drudzy to same owieczki niewinne, takie baranki na rzeź. Albo naprawdę nie czytasz ze zrozumieniem, albo celowo szukasz zaczepki aby wyzwiskami kogoś obsypać. Pogadaj sobie z wybraną, ona cię zrozumie.
Nie ma na forum przymusu odpowiadania na moje posty.
Ty piszesz o konflikcie dwóch państw i Ty je przeciwstawiasz.
I to dla Ciebie jest jasne i logiczne...itd.
Ja czegoś takiego nie piszę.
Tylko proszę nie wmawiaj mi czegoś czego sam nie napisałem.
Oczywiście mogę coś źle zrozumieć i vice versa ale nie wmawiaj. Jasne?
"NIE JEST WAŻNE KTO MA RACJĘ,ALE CO JEST RACJĄ!!!"

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Kulisy powołań do armii...

Post autor: wuka »

Jasne?
Tak jest, panie generale.
Mogę odmaszerować?

Awatar użytkownika
kansyheniek
Posty: 3041
Rejestracja: 22 wrz 2007, 18:55
Lokalizacja: Kleve,Niemcy

Re: Kulisy powołań do armii...

Post autor: kansyheniek »

wuka pisze:
07 sty 2023, 13:21
Jasne?
Tak jest, panie generale.
Mogę odmaszerować?
Rób co chcesz. Guzik mnie to obchodzi.
"NIE JEST WAŻNE KTO MA RACJĘ,ALE CO JEST RACJĄ!!!"

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Kulisy powołań do armii...

Post autor: wuka »

kansyheniek pisze:
07 sty 2023, 13:33
wuka pisze:
07 sty 2023, 13:21
Jasne?
Tak jest, panie generale.
Mogę odmaszerować?
Rób co chcesz. Guzik mnie to obchodzi.
:-/ Jasne, że zrobię co zechcę. Przykry jesteś, ale dobrze, że jesteś jaki jesteś. :-)

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Kulisy powołań do armii...

Post autor: wybrana »

wuka pisze:
07 sty 2023, 12:14
wybrana » dzisiaj, o 11:07
Już ci pisałam, że nie będę odpowiadać na twoje wpisy. Jesteś zmanipulowana przez telewizornię i kłamców pisiorów. Zmądrzejesz, nadrobisz zaległości w wielu dziedzinach...pogadamy. Teraz z tobą tylko o pogodzie.
Z intelektualnym dnem nie ma o czym gadać. Troluj dalej, ty chrzęscijanko od wielu boleści
Najpierw wyjmij belkę z twoich oczu, a potem drzazgę z mojego. Nie powinnam z tobą gadać od czasu kiedy napisałaś, ze naród rosyjski należy zlikwidować z ziemi. Czyli co?...wybić do nogi dzieci i matki, bo to przecież zbrodniarze. Brzydzę się tobą i takimi, jak ty.
Koniec dyskusji.
Łrzesz i to w żywe oczy.
Nigdy nie napisałam, że naród rosyjski trzeba usunąć z powierzchni ziemi.
Żal mi jest też tych ludzi, bo wysłani na front, dużo traci życie. Żony tracą mężów, dzieci tracą rodzica a matki synów.
Też są ofiarami władzy dyktatorskiej. Są tak bardzo manipulowani ideologicznie już od dziecka, że stali się niewolnikami i ofiarami swej władzy.
Jednak największymi ofiarami są mieszkańcy Ukrainy, bo do nich wszedł agresor, by palić domy i mordować. To dzieci Ukraińskie i ich matki są skazane na tułaczkę.
Ile trzeba mieć w sobie podłości, by stawać w obronie agresora a tych biednych tułających się ludzi atakować.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
kansyheniek
Posty: 3041
Rejestracja: 22 wrz 2007, 18:55
Lokalizacja: Kleve,Niemcy

Re: Kulisy powołań do armii...

Post autor: kansyheniek »

wybrana pisze:
07 sty 2023, 14:39
wuka pisze:
07 sty 2023, 12:14
wybrana » dzisiaj, o 11:07
Już ci pisałam, że nie będę odpowiadać na twoje wpisy. Jesteś zmanipulowana przez telewizornię i kłamców pisiorów. Zmądrzejesz, nadrobisz zaległości w wielu dziedzinach...pogadamy. Teraz z tobą tylko o pogodzie.
Z intelektualnym dnem nie ma o czym gadać. Troluj dalej, ty chrzęscijanko od wielu boleści
Najpierw wyjmij belkę z twoich oczu, a potem drzazgę z mojego. Nie powinnam z tobą gadać od czasu kiedy napisałaś, ze naród rosyjski należy zlikwidować z ziemi. Czyli co?...wybić do nogi dzieci i matki, bo to przecież zbrodniarze. Brzydzę się tobą i takimi, jak ty.
Koniec dyskusji.
Łrzesz i to w żywe oczy.
Nigdy nie napisałam, że naród rosyjski trzeba usunąć z powierzchni ziemi.
Żal mi jest też tych ludzi, bo wysłani na front, dużo traci życie. Żony tracą mężów, dzieci tracą rodzica a matki synów.
Też są ofiarami władzy dyktatorskiej. Są tak bardzo manipulowani ideologicznie już od dziecka, że stali się niewolnikami i ofiarami swej władzy.
Jednak największymi ofiarami są mieszkańcy Ukrainy, bo do nich wszedł agresor, by palić domy i mordować. To dzieci Ukraińskie i ich matki są skazane na tułaczkę.
Ile trzeba mieć w sobie podłości, by stawać w obronie agresora a tych biednych tułających się ludzi atakować.
Atakują bo Bandera, bo Ukraina nigdy nie była państwem (domyślnie nie ma prawa nim być? ) a Ukraińcy ( wszyscy) to banderowcy i neonaziści. Bardzo niebezpieczni szczególnie kobiety i dzieci.
Dlatego lepiej kiedy wrócą potulnie pod but ZBRODNIARZA a ZBRODNIARZ za niesubordynację wyrżnie w pień połowę narodu (ach, zapomniałem oni nie mają prawa, nie są narodem) bo inaczej opanują Polskę a potem cały Świat. NATO i UE będzie pod ich przewodnictwem i tym podobne pierdoły.... :lol:
"NIE JEST WAŻNE KTO MA RACJĘ,ALE CO JEST RACJĄ!!!"

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Kulisy powołań do armii...

Post autor: RN »

wybrana pisze:
07 sty 2023, 14:39

Ile trzeba mieć w sobie podłości, by stawać w obronie agresora
Ile trzeba miec w sobie naiwności, aby dawać sobą manipulować tym obrzydliwym, zakłamanym do szpiku kości mediom. Mediom dla których istnieje tylko zasada o Rosji zle, albo wcale.
Ciekaw jestem jakbyś sie zachowała na miejscu prezydenta Rosji, kiedy NATO chce mu niemal pod nosem ustawić swoje rakiety. Pewnie powinien się zgodzić dla dobra ''zachodniej demokracji'' na kolorowa rewolucje w Rosji i sam skończyć w rynsztoku, a naród rosyjski postać na tuaczkę i rozproszenie, jak to ma miejsce od lat z Ukraińcami. Co zostało z 60 milionowej Ukrainy z czasów ZSRR :?:
Ciekaw jestem również jakbyś się zachowała na miejscu Putina, wobec ciagłych prześladowań ludności rosyjskiej zamieszkałej na Ukrainie, głównie w Donbasie, których to w róznych zamachach terrorystycznych ze strony nacjonalistów ukraińskich, zginęło w latach 2014 - 2020 r. 14 tysięcy a ponad 30 tysiecy zostało rannych :?: Gdzie wtedy były szczekaczki zachodnie :?: Czy ktos się nad nimi litował, czy może jeszcze nazywano ich terrorystami :?:
Gdzie były zachodnie szczekaczki i Ci, którzy ulegli propagandowemu praniu mózgów, jak dzicz banderowska spaliła zywcem prawie 50 osób w 2014 roku w Oddesie, a wielu innych zastrzelono :?:
Ile jeszcze będzie udawania, że ten konflikt jest czarno - biały
Zapomniałas już te filmiki, które tu przenosiłem ze strony wolnych mediów, a na których było widać jak nacjole ukraińscy obchodzą się z ludnością cywilna pod Buczą. Zapomniałas czy może nie chcesz o nich wiedzieć :?:
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Kulisy powołań do armii...

Post autor: RN »

wybrana pisze:
07 sty 2023, 10:07
. Nawet swoich przyjaciół Niemców i Francuzów - wyrolował.
O naiwna istoto... :roll:
To nie Putin wyrolował Niemców i Francuzów, tylko sam za sprawa swojej naiwności został wyrolowany.
Teraz zarówno Merkel jak i Holande bez zażenowania przyznają jaki był cel porozumień mińskich.
Jakich jeszcze trzeba dowodów, która ze stron dopusciła się oszustwa.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Re: Kulisy powołań do armii...

Post autor: booris »

Wyrolowana to zostala Ukraina,kiedy zgodzila sie oddac bron jadrowa w zamian za zapewnienie bezpieczenstwa.Gdyby jej nie oddali,nie byloby dzis tego konfliktu.Jak zachowali sie gwaranci bezpieczenstwa? Jeden wjechal im do kraju,a pozostali nie kiwneli palcem.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Memorandu ... eszteńskie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne forum dyskusyjne”