Kulisy powołań do armii...

Tematy NIEZWIĄZANE z Biblią, wiarą i religią, a nie pasujące do poniższych działów.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Kulisy powołań do armii...

Post autor: wuka »

Ta banda nierządu polskojęzycznego naprawdę prze do wojny. Dobrze im nas wkręcać. Wszystkie dzieciaki, rodziny dalsze i bliższe są już za granicą, a na tych :ble: :ble: czekają gotowe do startu samoloty.
"Dr Sykulski: Po co wojsku 200 tysięcy rezerwistów? Kulisy powołań do armii... \\ Wolność TV"
https://www.youtube.com/watch?v=rhL0MeIpeQY
Straszne to wszystko.
Czy Polacy nie powinni nareszcie podnieść tyłki i coś z tym nierządem zrobić? Tak: szach-mat?!
Ja nie wiem na co naród czeka, na co liczy?

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Kulisy powołań do armii...

Post autor: wybrana »

wuka pisze:
12 gru 2022, 14:09
Ta banda nierządu polskojęzycznego naprawdę prze do wojny. Dobrze im nas wkręcać. Wszystkie dzieciaki, rodziny dalsze i bliższe są już za granicą, a na tych :ble: :ble: czekają gotowe do startu samoloty.
"Dr Sykulski: Po co wojsku 200 tysięcy rezerwistów? Kulisy powołań do armii... \\ Wolność TV"
https://www.youtube.com/watch?v=rhL0MeIpeQY
Straszne to wszystko.
Czy Polacy nie powinni nareszcie podnieść tyłki i coś z tym nierządem zrobić? Tak: szach-mat?!
Ja nie wiem na co naród czeka, na co liczy?
Poskarż się swojemu przyjacielowi Putinowi, może on coś zrobi.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Kulisy powołań do armii...

Post autor: wuka »

wybrana pisze:
12 gru 2022, 14:30
wuka pisze:
12 gru 2022, 14:09
Ta banda nierządu polskojęzycznego naprawdę prze do wojny. Dobrze im nas wkręcać. Wszystkie dzieciaki, rodziny dalsze i bliższe są już za granicą, a na tych :ble: :ble: czekają gotowe do startu samoloty.
"Dr Sykulski: Po co wojsku 200 tysięcy rezerwistów? Kulisy powołań do armii... \\ Wolność TV"
https://www.youtube.com/watch?v=rhL0MeIpeQY
Straszne to wszystko.
Czy Polacy nie powinni nareszcie podnieść tyłki i coś z tym nierządem zrobić? Tak: szach-mat?!
Ja nie wiem na co naród czeka, na co liczy?
Poskarż się swojemu przyjacielowi Putinowi, może on coś zrobi.
Czy wiesz, że za takie coś mogłabym cię zgłosić do prokuratury.
Po co to robisz?
Posłuchaj sobie od 28:38 min przez kilka kolejnych. Wpisujesz się w najgorszy z możliwych i w dodatku durny sposób etykietowania ludzi. I ty obwołujesz się chrzścijanką?!
https://www.youtube.com/watch?v=VwfsL9w ... WL&index=1
O takim etykietowaniu i czym to grozi jest ten kawałek. Nie podejrzewam cię, ani chyba nikogo, że potrafi pochylić się, zdystansować i posłuchać całości.
Naprawdę, wybrana, daj mi spokój. Zakładaj swoje tematy prowojenne, proukraińskie, prozełeńskie...

35:23 min Ja podstawie Konstytucji RP ja mam prawo mieć własne poglądy na temat sytuacji itd.
A ty, wybrana, masz OBOWIĄZEK zgłosić do prokuratury, że ja jestem przyjaciółką Putina.
Dotarło?!

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Kulisy powołań do armii...

Post autor: wybrana »

A czy ty wiesz, że cały czas stosujesz na tym forum wywrotową i antypaństwową propagandę za którą tobie przysługuje odpowiedni paragraf. Występujesz przeciwko nie tylko Polsce ale też Unii Europejskiej i NATO.
Propagujesz pro putinowską propagandę i myślę, że administracja tego forum powinna zająć odpowiednie stanowisko wobec ciebie.
Ja nie jestem donosicielem ale ty się nad sobą zastanów.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Kulisy powołań do armii...

Post autor: wuka »

wybrana pisze:
12 gru 2022, 14:44
A czy ty wiesz, że cały czas stosujesz na tym forum wywrotową i antypaństwową propagandę za którą tobie przysługuje odpowiedni paragraf. Występujesz przeciwko nie tylko Polsce ale też Unii Europejskiej i NATO.
Propagujesz pro putinowską propagandę i myślę, że administracja tego forum powinna zająć odpowiednie stanowisko wobec ciebie.
[/quote
Gdybyś posłuchała tego, co jest w linku, to byś wiedziała, że bardzo się mylisz.
Zrozum, że ja mam prawo wyrażać swoje zdanie. To rząd jest antynarodowy. I ja mam prawo się temu przeciwstawiać. Nie zdajesz sobie , jak widzę, sprawy z tego, do czego prowadzą działania naszego rządu, NATO i UE.
Ja NIE propaguję w ani jednym wpisie Putina. Ty po prostu nie umiesz czytać ze zrozumieniem i dopisujesz sobie w swojej głowie jakieś bajdy na mój temat.
Ok. Mam dość. Odchodzę, skoro taki beton będzie mnie straszył banami administracji.
Siedź sobie na forum i wychwalaj banderowców. Ja mam na to 💩💩


























g

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Kulisy powołań do armii...

Post autor: wybrana »

Wuka, popraw powyższy post, bo przypisałaś mi swoje słowa.

Wuka, wstaw sobie telewizor i zobacz jak kształtuje się polityka w świecie. Większość krajów ONZ staje w obronie Ukrainy. Wszystkie partie polityczne w Polsce stają w obronie Ukrainy i potępiają morderczą politykę Putina.
Ty słuchasz jakieś wywrotowców, którzy są opłacani prze Putina i sieją pro putinowską politykę.
Włącz telewizor i zobacz jak to widzi cały świat.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Kulisy powołań do armii...

Post autor: wuka »

wybrana pisze:
12 gru 2022, 15:11
Wuka, popraw powyższy post, bo przypisałaś mi swoje słowa.

Wuka, wstaw sobie telewizor i zobacz jak kształtuje się polityka w świecie. Większość krajów ONZ staje w obronie Ukrainy. Wszystkie partie polityczne w Polsce stają w obronie Ukrainy i potępiają morderczą politykę Putina.
Ty słuchasz jakieś wywrotowców, którzy są opłacani prze Putina i sieją pro putinowską politykę.
Włącz telewizor i zobacz jak to widzi cały świat.
Idziesz, jak baran na rzeź.
Wiesz co proponujesz? Powrót stalinizmu. Obrzydliwe, bulwersujące, szokujące.
Gó.no mnie obchodzi co mówi tv. To ty wyłącz tą debilną PROPAGANDĘ. Jak możesz przyklaskiwać wybiciu narodu rosyjskiego?! Opanuj się. Włącz myślenie.
Jestem tak zbulwersowana twoją postawą i głupotą, że na dziś mam komputera dość.
Stlin tak postępował, jak ty proponujesz.
Nie mam ci nic więcej do powiedzenia.
Ponieważ nie dochodzą powiadomienia na email, admini mogą mnie zablokować i usunąć posty.
Cześć.

Nieziem
Posty: 893
Rejestracja: 25 sty 2021, 23:47

Re: Kulisy powołań do armii...

Post autor: Nieziem »

wuka pisze:
12 gru 2022, 15:21
Jest Żelenski, i jest Putin. Są tacy, co pierwszemu by chętnie lizali tyłek, a drugiemu by roztrzaskali młotkiem łeb. A przecież obaj są siebie warci, z tym, że większą kanalią jest ten pierwszy, ale rozumiem, że to jest sprawa dyskusyjna.
Wuka, przecież wybrana wyraźnie się określiła, że opiera się na oficjalnych przekazach telewizji. Tu nie ma się co dziwić, i wchodzić w dyskusje. Po smoleńskiej teraz mamy religię proukrainską na fali eteru.
Dlatego zalecam nie dotykać doktryn tejże religii, i z wyznawacami nie zadzierać, a niech sobie o tyłku Żelenskiego marzą.
Wuka, nie znajduję propagandy w Twoich wpisach, a odmienne zdania jakie masz od wyznawców tej religii, muszą nieuchronnie prowadzić do walki celem eksterminacji przeciwnika.
Wuka, dwa kroki w tył, głęboki wdech, wytrzymujemy 10 sekund, powolny wydech, i ... od teraz pamiętaj, dystans, dystans. A niech sobie piszą inni, co chcą. Zawsze znajdzie się ktoś, że się jemu/jej coś nie spodoba. W innym wątku ktoś się obraził na mnie bo napisałem, że się brzydzę Jehowy. A przecież to tylko opinia moja była. To forum dyskusyjne jest, i na tym polega, że się własne opinie przedstawia. A obrażanie się, tupanie nóżką, i odgrażanie to dziecięce zachowania są.
Wuka, dla dobra wszystkich, lepiej nie komentuj wybranej, przynajmniej w kwestiach geopoliticznych. I vice versa. Przecież nie od dziś wiadomo, że Wy macie jakieś względem siebie uprzedzenia. Można się akceptować, bez wchodzenia w interakcje, skoro te prowadzą do scysji.
Każdy ma prawo mieć odmienne zdanie, i może je wyrażać, bez obaw, że zostanie zadenuncjowany do przełożonych jego religii. Wszak to forum bilijne jest, ale nie według porządku jakiejś konkretnej religii, czy wizji politycznej.
Życzy wszystkim umiejętności akceptacji, że drugi człowiek to nie ja, więc może myśleć, rozumieć i czuć odmiennie. Pozdrawiam.

BoaDusiciel
Posty: 6987
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Kulisy powołań do armii...

Post autor: BoaDusiciel »

Nieziem pisze:
12 gru 2022, 16:33
wuka pisze:
12 gru 2022, 15:21
Jest Żelenski, i jest Putin. Są tacy, co pierwszemu by chętnie lizali tyłek, a drugiemu by roztrzaskali młotkiem łeb. A przecież obaj są siebie warci, z tym, że większą kanalią jest ten pierwszy, ale rozumiem, że to jest sprawa dyskusyjna.
A z jakiegoż to powodu uznaje Kolega prezydenta Ukrainy za kanalię większą od prezydenta Federacji Rosyjskiej ?
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Kulisy powołań do armii...

Post autor: wuka »

Wuka, nie znajduję propagandy w Twoich wpisach,
I to mnie cieszy bardzo, gdyż czasami, w ferworze emocji mogłam coś niechcący palnąć. A przecież nie o to mi chodzi.
Cieszę się, że mnie rozumiesz. Bardzo się cieszę.
Skorzystam z rad, które przypomniałeś.
Też serdecznie pozdrawiam.

Awatar użytkownika
kansyheniek
Posty: 3041
Rejestracja: 22 wrz 2007, 18:55
Lokalizacja: Kleve,Niemcy

Re: Kulisy powołań do armii...

Post autor: kansyheniek »

wuka pisze:
12 gru 2022, 15:21
wybrana pisze:
12 gru 2022, 15:11
Wuka, popraw powyższy post, bo przypisałaś mi swoje słowa.

Wuka, wstaw sobie telewizor i zobacz jak kształtuje się polityka w świecie. Większość krajów ONZ staje w obronie Ukrainy. Wszystkie partie polityczne w Polsce stają w obronie Ukrainy i potępiają morderczą politykę Putina.
Ty słuchasz jakieś wywrotowców, którzy są opłacani prze Putina i sieją pro putinowską politykę.
Włącz telewizor i zobacz jak to widzi cały świat.
Idziesz, jak baran na rzeź.
Wiesz co proponujesz? Powrót stalinizmu. Obrzydliwe, bulwersujące, szokujące.
Gó.no mnie obchodzi co mówi tv. To ty wyłącz tą debilną PROPAGANDĘ. Jak możesz przyklaskiwać wybiciu narodu rosyjskiego?! Opanuj się. Włącz myślenie.
Pragnę delikatnie przypomnieć,że to naród rosyjski rozpoczął tę jatkę. Propaganda putinowska obiecała im kilka dni operacji specjalnej więc poszli jak barany na rzeź...
Oczywiście to że wybijany jest naród ukraiński jest ok jak rozumiem...
Mnie generalnie też nie obchodzi co mówi tv ale nie rozczulam się nad "biednym" narodem rosyjskim.
Niech w końcu wezmą sprawy w swoje ręce bo jak narazie to idą na rzeź pchani przez swojego cara.
ZBRODNIARZ już tę wojnę przegrał, przegrała ją też Ukraina i naród ukraiński, który albo zostanie unicestwiony albo w najlepszym razie będzie lizał rany powojenne do końca wieku jak nie dłużej.
Oczywiście naród rosyjski też jest tu stroną przegraną...
"NIE JEST WAŻNE KTO MA RACJĘ,ALE CO JEST RACJĄ!!!"

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Kulisy powołań do armii...

Post autor: wuka »

Nie wiem gdzie się dopatrzyłeś rozczulania nad jakimkolwiek narodem, ale
...ty tu rządzisz. Skoro tak uważasz...

Awatar użytkownika
kansyheniek
Posty: 3041
Rejestracja: 22 wrz 2007, 18:55
Lokalizacja: Kleve,Niemcy

Re: Kulisy powołań do armii...

Post autor: kansyheniek »

wuka pisze:
12 gru 2022, 15:21

Jak możesz przyklaskiwać wybiciu narodu rosyjskiego?!
Dlaczego rozczulasz się nad agresorem?
Czy ukraińskie wojsko ma przestać się bronić?
Przecież rosyjski naród ginie w tym konflikcie tylko i wyłącznie dlatego bo nie potrafi przeciwstawić ZBRODNIARZOWI.
Będą ginąć doputy,dopóki będzie rządzić...nie sądzę by byli w stanie się przeciwstawić, to naród niewolników, wiecznie spanikowanych, wystraszonych.
"NIE JEST WAŻNE KTO MA RACJĘ,ALE CO JEST RACJĄ!!!"

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Kulisy powołań do armii...

Post autor: wuka »

kansyheniek pisze:
13 gru 2022, 23:10
wuka pisze:
12 gru 2022, 15:21

Jak możesz przyklaskiwać wybiciu narodu rosyjskiego?!
Dlaczego rozczulasz się nad agresorem?
Czy ukraińskie wojsko ma przestać się bronić?
Przecież rosyjski naród ginie w tym konflikcie tylko i wyłącznie dlatego bo nie potrafi przeciwstawić ZBRODNIARZOWI.
Będą ginąć doputy,dopóki będzie rządzić...nie sądzę by byli w stanie się przeciwstawić, to naród niewolników, wiecznie spanikowanych, wystraszonych.
O tym, kto jest prawdziwym agresorem panem zniewolenia świata przeczytaj sobie np.tu: https://myslpolska.info/2022/12/08/piwa ... i-smierci/
Ten artykuł, drukowany na innym portalu już linkowałam.

Malutki fragmencik: "Lista krajów bombardowanych i/lub najechanych przez USA od czasu wojny światowej, swoim obszarem obejmuje blisko jedną trzecią ludności na ziemi i wygląda następująco: Chiny (1945-1946), Korea (1950-1953), Gwatemala (1954, 1960, 1967-1969), Indonezja (1958), Laos (1958, 1964-1973), Kuba (1959-1961), Wietnam (1961-1973), Kongo (1964), (Laos 1964-1973), Kambodża (1969-1970), Granada (1983), Liban (1983), Liban i Syria (1984), Libia (1986, 2011-…), Salwador (lata 80. XX wieku), Nikaragua (lata 80. XX wieku), Iran (1987), Panama (1989), Irak (1991-…, lata dwutysięczne, 2015-…), Kuwejt (1991), Somalia (1993, 2007-2008, 2010-…), Bośnia (1994, 1995), Sudan (1998), Afganistan (1998, 2001-…), Jugosławia (1999), Jemen (2002, 2009-…), Pakistan (2003), Syria (2014-…)."
Teraz możemy pogadać o zbrodniarzach :bardzo_smutny:
Jeszcze chcę zauważyć, że to ukraiński prezydent na międzynarodowym forum powiedział (co telewizja transmitowała, a portale internetowe i YT powieliły), że naród rosyjski nie ma prawa istnieć. Należy go zlikwidować z planety ziemia.
Jak dla mnie, powinien za takie słowa zostać natychmiast aresztowany i osądzony przez Trybunał Międzynarodowy i skazany.
Również, jak dla mnie, stawia się tu w pozycji ponad Bogiem Najwyższym i próbuje skorygować bożą wpadkę i pomyłkę, że w ogóle dopuścił do narodzin nacji rosyjskiej.
Czy czujesz bluesa? Wątpię.
Teraz pogadamy o zbrodniarzu?
A może sięgnij do literatury tematu o podłożu konfliktu, a nie - ten zbrodniarz, a tamtemu pokojową nagrodę.
Dodam jeszcze, co mi leży na sercu. Rosja potrafiła nas przeprosić za Katyń, za inne krzywdy wyrządzone nam.
Oni (nawet nie umiem już tego napisać) idą w zaparte. Z ofiar Wołynia robią agresorów, ataku na Polaków w Przewodowie się wypierają. Ale po co pisac. Są lidzie i ludziska. Ty - według mnie -należysz do ludzisk. Bez obrazy. Tylko moja opinia.
...ale wiadomo ... tu nadal rzadzisz... :-)

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Kulisy powołań do armii...

Post autor: wuka »

kansyheniek
Tu masz "w pigułce" kilka faktów o podłożu konfliktu https://www.youtube.com/watch?v=7ypq27J-8SY
Chcesz - to posłuchaj, nie to twoja sprawa, ale już mi nie pisz o carach o zbrodniarzach itp. brednie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne forum dyskusyjne”