Prezent

Tematy NIEZWIĄZANE z Biblią, wiarą i religią, a nie pasujące do poniższych działów.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Prezent

Post autor: wuka »

Dawno nic mnie tak nie rozbawiło.
""Wczoraj o godz. 7:50 w pomieszczeniu sąsiadującym z gabinetem Komendanta Głównego Policji doszło do eksplozji. Eksplodował jeden z prezentów, które Komendant otrzymał podczas swojej roboczej wizyty na Ukrainie w dn. 11-12 grudnia br., gdzie spotkał się z kierownictwami ukraińskiej Policji i Służby ds. sytuacji nadzwyczajnych" - przekazano w oficjalnym komunikacie MSWiA. " :mrgreen: :xhehe:
"Komunikat MSWiA ws. eksplozji w Komendzie Głównej Policji"

https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news ... Id,6474792

To by było na tyle w sprawie: ciąg dalszy podziękowań za pomoc wszelaką od braci zza miedzy (aj, zapomniałam, że już nawet miedza nas nie dzieli)

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Re: Prezent

Post autor: booris »

Prezent jak widac calkowicie trafiony,bo wywolal to,co mial wywolac.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Prezent

Post autor: wuka »

Pozwolę sobie zacytować jeden z komentarzy na powyższy temat.
Trafny, jak mało który:
"@jaabnegat
Przy takich "prezentach" nasza przyjaźń i oddanie dla nich może okazać się DOZGONNA." :hehe:

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Prezent

Post autor: wuka »

Komentarz profesjonalny
MSWiA: W Komendzie Głównej Policji eksplodował prezent od Ukraińców dla komendanta
https://www.youtube.com/watch?v=ImRTYp1Ar10

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Re: Prezent

Post autor: booris »

Myslisz ze pan komendant nie wiedzial,co dostal w prezencie? Bo ja mam wrazenie,ze sam sobie ten prezent wybral.Tak czy inaczej,trzeba byc ciezkim idiota,by przyjmowac granatnik w prezencie i sie nim bawic.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Prezent

Post autor: wuka »

booris pisze:
16 gru 2022, 14:48
Myslisz ze pan komendant nie wiedzial,co dostal w prezencie? Bo ja mam wrazenie,ze sam sobie ten prezent wybral.Tak czy inaczej,trzeba byc ciezkim idiota,by przyjmowac granatnik w prezencie i sie nim bawic.
Ja już chyba nie wiem, co myśleć. O Polsce, Polakach, Ukrainie, Ukraińcach, przyjaźni, korupcji, zbrojeniach, pomocy, wdzięczności, prowokacjach, korupcji, kompetencji i w ogóle, o tym, w co nas władowano. :roll:
Zgodnie z tym, co podaje portal Polsatnews: "Kamiński o wybuchu w KGP: Prokuratura uznała komendanta głównego policji za osobę pokrzywdzoną" :xhehe: (ja bym dodała, że mocno pokrzywdzoną przez los i należy mu się odosobnienie :mrgreen: )

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/202 ... ref=slider
Była też tamże informacja, cały Sejm się śmieje, ale już jej nie mogę odszukać. Nie dziwię się, bo padły niepoprawne polityczne słowa.
Śmiech przez łzy.

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Prezent

Post autor: RN »

wuka pisze:
15 gru 2022, 19:14

Przy takich "prezentach" nasza przyjaźń i oddanie dla nich może okazać się DOZGONNA." :hehe:
To jest coś więcęj niż przyjażń. To jest mIłość na zabój, której nie jest i nie będzie w stanie rozerwać nawet granatnik.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Prezent

Post autor: wuka »

Widać cały kraj śmieje się
"Bombowy prezent od Ukraińców" https://www.youtube.com/watch?v=AZmSXcI5MC4

Sprawa jednak coraz bardziej śmierdzi.

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Prezent

Post autor: RN »

wuka pisze:
17 gru 2022, 9:32
Widać cały kraj śmieje się
"Bombowy prezent od Ukraińców" https://www.youtube.com/watch?v=AZmSXcI5MC4

Sprawa jednak coraz bardziej śmierdzi.
Sprawa śmierdzi, bo jak widać nie zostały zachowane podstawowe procedury. Eksperci wojskowi twierdzą, ze takie cos jak granatnik nie wolno w ogóle wnosić do innych pomieszczeń jak magazyny na amunicję, a tu wniesiono go na komendę.
Dochodza również informacje, że sam komendant przed rozpakowaniem ''prezentu'' miał w ogóle nie wiedzieć co tam sie znajduje, a nawet, ze był przekonany, że tam miało być coś innego.
Tak czy tak to wtopa,
Trzeba się starać sprawę wyciszyć jak rakietę w Przewodowie :-)
Innym wyjściem jest przeprowadzenie ''sledztwa'', które wykaże, ze to jednak nie był prezent z Ukrainy tylko z Rosji i wtedy wszyscy będa zadowoleni :-)
Ostatnio zmieniony 17 gru 2022, 10:40 przez RN, łącznie zmieniany 1 raz.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Prezent

Post autor: wuka »

RN pisze:
17 gru 2022, 10:25
wuka pisze:
17 gru 2022, 9:32
Widać cały kraj śmieje się
"Bombowy prezent od Ukraińców" https://www.youtube.com/watch?v=AZmSXcI5MC4

Sprawa jednak coraz bardziej śmierdzi.
Sprawa śmierdzi, bo jak widać nie zostały zachowane podstawowe procedury. Eksperci wojskowi twierdzą, ze takie cos jak granatnik nie wolno w ogóle wnosić do innych pomieszczeń jak magazyny na amunicję, a tu wniesiono go na komendę.
Dochodza również informacje, że sam komendant przed rozpakowaniem ''prezentu'' miał w ogóle nie wiedzieć co tam sie znajduje, a nawet, ze był przekonany, że tam miało być coś innego.
Tak czy tak to wtopa, :xoczko:
Trzeba się starać sprawę wyciszyć jak rakietę w Przewodowie :-)
Jasne, że wyciszą.
Popatrz, Kamiński wczoraj zaliczył go jako pokrzywdzonego! Przecież za takie coś ... no wiadomo, co by groziło każdemu "zwykłemu" obywatelowi.
Słuchajcie, a może my niepotrzebnie robimy aferę. Ukry dostały od nas cały nasz wojskowy sprzęt, a teraz ulitowali się nad nami, zwyczajnie...żal im się nas zrobiło. Bo...jak to...wróg u polskich bram, a my nie mamy czym tych atomówek lecących zestrzelić...to podarowali nam granatnik :xhehe: A nuż to wystarczy do obrony. Wdzięczności nie okazujemy, oj nieładnie, nieładnie :xoczko:

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Prezent

Post autor: RN »

wuka pisze:
17 gru 2022, 10:40
Wdzięczności nie okazujemy, oj nieładnie, nieładnie :xoczko:
Wdzieczności nie okazujemy tylko psioczymy.
Mówiąc powaznie ten przypadek to zwiastun tego, jaka może być codzienność po ewentualnym aliansie Polski z Ukraina
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Prezent

Post autor: wuka »

RN pisze:
17 gru 2022, 10:50
wuka pisze:
17 gru 2022, 10:40
Wdzięczności nie okazujemy, oj nieładnie, nieładnie :xoczko:
Wdzieczności nie okazujemy tylko psioczymy.
Mówiąc powaznie ten przypadek to zwiastun tego, jaka może być codzienność po ewentualnym aliansie Polski z Ukraina
Nawet nie chcę sobie tego wyobrażać. Gdyby do czegoś takiego doszło (uważam, że nieformalnie już wiele na to wskazuje ) formalnie, to spodziewam się w krótkim czasie dla Polaków obowiązek mówienia po ichniemu, szykany w zakładach pracy dla Polaków (to już jest wziąwszy pod uwagę ich zwolnienia z opłat i podatków i pierwszeństwo w zatrudnieniu i przydziale mieszkań), następnie wprowadzenie kijowskiego (nie mylić z Cerkwią Moskiewską) prawosławia. Wszędzie dwujęzyczne napisy (na pierwszym miejscu UKra.), flagi, w szkołach....Jezusie, nawet nie chcę myśleć co czeka dzieci :bardzo_smutny:

Awatar użytkownika
kansyheniek
Posty: 3041
Rejestracja: 22 wrz 2007, 18:55
Lokalizacja: Kleve,Niemcy

Re: Prezent

Post autor: kansyheniek »

wuka pisze:
17 gru 2022, 13:08
RN pisze:
17 gru 2022, 10:50
wuka pisze:
17 gru 2022, 10:40
Wdzięczności nie okazujemy, oj nieładnie, nieładnie :xoczko:
Wdzieczności nie okazujemy tylko psioczymy.
Mówiąc powaznie ten przypadek to zwiastun tego, jaka może być codzienność po ewentualnym aliansie Polski z Ukraina
Nawet nie chcę sobie tego wyobrażać. Gdyby do czegoś takiego doszło (uważam, że nieformalnie już wiele na to wskazuje ) formalnie, to spodziewam się w krótkim czasie dla Polaków obowiązek mówienia po ichniemu, szykany w zakładach pracy dla Polaków (to już jest wziąwszy pod uwagę ich zwolnienia z opłat i podatków i pierwszeństwo w zatrudnieniu i przydziale mieszkań), następnie wprowadzenie kijowskiego (nie mylić z Cerkwią Moskiewską) prawosławia. Wszędzie dwujęzyczne napisy (na pierwszym miejscu UKra.), flagi, w szkołach....Jezusie, nawet nie chcę myśleć co czeka dzieci :bardzo_smutny:
Tusk jak dojdzie do władzy to jeszcze niemiecki i flaga z trzema pasami, potem niebieski i żółty , no i biało-czerwona na koniec
:mrgreen:
"NIE JEST WAŻNE KTO MA RACJĘ,ALE CO JEST RACJĄ!!!"

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Prezent

Post autor: wuka »

Prezent
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Prezent

Post autor: RN »

Minęło już tyle dni od uzycia granatnika, a ze strony ukraińskiej nawet słowa ''przepraszam''. Nic nie słychać, aby kogos mieli zdymisjonować czy ten ktoś sam miałby sie podać do dymisji.

Natomiast jesli chodzi o samego Żełeńskiego to prawdopodobnie zostanie zamieniony :mysli:
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne forum dyskusyjne”